طراحی گلدان‌های مختلف برای دکوراسیون فضا‌ی باز
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
لاله زار مال_1
لاله زار مال_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۷۱۴۵۶۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
۱۶۴۵۱
طراحی گلدان ها و باغچه ها برای فضاهای خارجی می تواند روش بسیار خوبی برای زیباتر کردن دکوراسیون محیط های بیرونی باشد، که باعث تغییر ظاهر این فضاها می شود. در واقع قصد اصلی ما طراحی محلی برای نشستن و استفاده از محیط بیرون از منزل، بدون از بین بردن فضای سبز است.

برترین ها - ترجمه از پلاد ناصری: طراحی گلدان ها و باغچه ها برای فضاهای خارجی می تواند روش بسیار خوبی برای زیباتر کردن دکوراسیون محیط های بیرونی باشد، که باعث تغییر ظاهر این فضاها می شود. در صورت استفاده از چنین گلدان هایی در تراس، حیاط خلوت، پاسیو و حیاط های ورودی خانه، می توانید گیاهان سبز و زیبایی را با خودتان به محیط زندگی خود بیاورید و در حالی که به بهترین شکل از این فضاها استفاده می کنید، به زیباتر شدن آنها نیز کمک نمایید. در ادامه این مطلب ایده های بسیار خوبی برای طراحی گلدان های مختلف و تزئین دکوراسیون فضاهای خارجی را باهم خواهیم دید.

مواردی که در اینجا معرفی می کنیم، اغلب با در نظر گرفتن استفاده بهینه از فضا طراحی شده اند. در واقع قصد اصلی ما طراحی محلی برای نشستن و استفاده از محیط بیرون از منزل، بدون از بین بردن فضای سبز است. برای این منظور به ترکیبی از این دو حالت نیاز داریم که علاوه بر ساخت یک نشیمنگاه مناسب، محیطی برای نگهداری از گیاهان و گل های باغچه ای نیز فراهم بشد. همچنین گیاهان رونده و پیچکی هم که معمولا بسیار مورد استقبال قرار می گیرند در این موارد بسیار مناسب خواهند بود و ظاهر سرسبز و زیبایی به فضا می بخشند.

اگر به فکر صرف هزینه ای مناسب برای این کار هستید، لازم نیست نگران باشید، چون اکثر طرح هایی که در اینجا ارائه شده است، با استفاده از چوب های معمولی و بلوک های پیش ساخته تهیه می شوند. با توجه به ایده هایی که در اینجا ارائه شده است می توانید محیطی طبیعی را با وجود گیاهان، گل ها و گلدان های زیبا به محیط شخصی خودتان بیاورید و فضایی کاربردی در کنار خانه داشته باشید.

نیمکت همراه با گلدان

ساخت نیمکت های چوبی، فلزی یا حتی سنگی در محوطه بیرون از منزل یا محیط کار، در کنار باغچه و گیاهان سرسبز، می توان نمای بسیار دلپذیری ایجاد کند و جنبه کاربردی تری به فضاهای بیرونی شما بدهد. طراحی اینگونه نیمکت ها اغلب بر پایه رنگ های تیره و روشنی است که معمولا در آشپزخانه های منازل نیز مورد استفاده قرار می گیرند. این نیمکت ها می توانند به گونه ای طراحی شوند که در گوشه ها و قسمت های زاویه دار بالکن یا حیاط خانه قرار بگیرند و بر زیبایی این قسمت های خانه نیز بیفزایند.

ایده‌های طراحی گلدان‌های مختلف برای دکوراسیون فضا‌های خارجیباغچه لبه دار سیمانی


با استفاده از چوب سبک چند لایه، می توانید یک باغچه ساده با ابعاد و اندازه موردنظرتان را قاب بندی کنید و سپس سطوح خارجی آن را با سیمان بپوشانید. بهتر است لبه این باغچه را تا حد امکان پهن کنید تا در مواقعی بتوانید در کنارش بنشینید و از منظره سبز و دل انگیز باغچه تان استفاده نمایید. ظاهر صاف و مدرن این باغچه ها، برای محیط بیرون از خانه بسیار مناسب هستند و بویژه با المان های دکوراتیو دیگری مثل صندلی ها، کفپوش ها و دیگر موارد اینچنینی، ترکیب خوبی می سازند.

ایده‌های طراحی گلدان‌های مختلف برای دکوراسیون فضا‌های خارجیدیواره سنگ چین شده باغچه


برای شروع کار، ابتدا سنگ هایی که در اختیار دارید را به سه دسته تقسیم بندی کنید، سنگ های بزرگ، متوسط و کوچک. سنگ هایی که ظاهر چندان جذابی ندارند را به عنوان سنگ های اولیه در قسمت های پایین دیواره استفاده کنید، و به صورت نامتقارن سنگ ها را روی هم بچینید. این کار مشابه آجرچینی دیوارها است و بایستی هر سنگ روی محل تلاقی دو سنگ زیرین قرار گیرد.

برای اینکه دیواره باغچه ظاهر بهتری داشته باشد، از سنگ هایی با اندازه های مختلف و رنگ های متنوع در کنار یکدیگر استفاده نمایید. در بین سنگ ها از ملات استفاده کنید تا دیواره ای که می سازید استحکام کافی داشته باشد. سعی کنید هنگام چیدن سنگ ها به ظاهر دیواره هم توجه کافی داشته باشید. در نهایت برای لبه های باغچه از قطعه های سنگی تراش خورده استفاده کنید. در ترکیب با این دیواره می توانید نیمکت بسیار خوبی نیز طراحی کنید و مجموعه منحصربفردی بوجود آورید.

ایده‌های طراحی گلدان‌های مختلف برای دکوراسیون فضا‌های خارجیگلدان جعبه ای چوبی

حفظ حریم شخصی در محیط های کوچک همیشه از دغدغه هایی است که وجود دارد. این مسئله در بالکن های آپارتمان های شهری خودش را بیشتر نشان می دهد و نیاز به ایجاد پوششی برای فضاهای شخصی این نوع آپارتمان ها، بسیار لازم و ضروری به نظر می رسد. با چند گلدان مرتفع و کاشت گیاهانی پربرگ و سبز می توانید به راحتی این نیاز را برطرف کنید.

گلدان های ساده ی چوبی که به شکل جعبه ای طراحی می شوند و از برش های موازی چوب ساخته شده اند، برای این منظور مناسب هستند و به راحتی قابل تهیه می باشند. به این ترتیب می توان علاوه بر حفظ حریم خصوصی، از نور طبیعی آفتاب هم استفاده نمود.

ایده‌های طراحی گلدان‌های مختلف برای دکوراسیون فضا‌های خارجیباغچه های پهن با تکه های سنگی بزرگ

سنگ های بزرگی که رنگ روشنی دارند معمولا کنتراست بسیار خوبی با محیط و به ویژه با سبزی گیاهان اطرافشان می سازند. به همین جهت می توانند ظاهر بسیار جذابی در ساخت دیواره های باغچه ها داشته باشند. می توانید تکه های بزرگی از این سنگ ها را برای ساخت باغچه هایی با لبه های پهن مورد استفاده قرار دهید و گیاهان سبز و نسبتا بزرگی را درون آنها بکارید.

ایده‌های طراحی گلدان‌های مختلف برای دکوراسیون فضا‌های خارجیگلدان‌های آویز یا طبقاتی

اگر فضا مناسبی در بخشی از حیاط یا محوطه بیرون از خانه در اختیار دارید، می توانید آلاچیق یا سایه بان مناسبی طراحی کنید و روی دیواره آن از گلدان های آویز یا طبقاتی استفاده نمایید. این نوع گلدان‌ها به راحتی روی دیوارهای حیاط یا اطراف خانه هم قابل نصب هستند و از آنجا که گل ها و گیاهان سبزتان در ارتفاع بالاتری قرار می گیرد، می تواند به سرسبزتر شدن محیط کمک بیشتری کند.

ایده‌های طراحی گلدان‌های مختلف برای دکوراسیون فضا‌های خارجیاستفاده از تکه های فلزی و حلبی

شاید بخواهید به جای استفاده از سنگ های زیبا و جذاب برای ساخت باغچه ها، از تکه های فلزی یا حتی حلبی های زنگ زده استفاده کنید و به این ترتیب نمای متفاوتی به باغچه های خودتان ببخشید. به کارگیری چنین ایده ای می تواند هزینه بسیار پایینی داشته باشد و به سادگی قابل اجرا باشد. می توانید در ابتدا از صفحه های استیل استفاده کنید که به راحتی قابل تهیه هستند، به تدریج این صفحه های استیل در مجاورت با رطوبت باغچه و حیاط حالتی زنگ زده پیدا می کنند و ظاهر طبیعی و بکری به دست خواهد آمد.

ایده‌های طراحی گلدان‌های مختلف برای دکوراسیون فضا‌های خارجیگلدان های چوبی برای محیط های کوچک

اگر فضایی که در اختیار دارید بسیار کوچک باشد، یا اگر بخواهید وسیله ای برای پوشش دادن گوشه ای از حیاطتان بیابید، می توانید از گلدان های چوبی با ارتفاع مناسب و پهنایی کمتر از حد معمول استفاده نمایید. به عنوان مثال اگر بخواهید کولری که در حیاط قرار گرفته است، یا سطل آشغالی را از نظرها مخفی کنید، این نوع گلدان ها انتخابی بسیار مناسب هستند. ساخت این نوع گلدان ها بسیار ساده است و با چند برش چوبی ساده می توانید این گلدان ها را تهیه نمایید.

ایده‌های طراحی گلدان‌های مختلف برای دکوراسیون فضا‌های خارجی
دکوراسیون باغچه، حیاط و محیط بیرون نیز همچون فضاهای داخلی نیازمند خلاقیت و اجرای ایده های جدید است. مطمئن باشید با سلیقه خودتان و البته با در نظر داشتن ایده های از پیش آماده که در اینجا نیز به مواردی از آنها اشاره شد، می توانید محیط طبیعی مناسبی همراه با گیاهان آپارتمانی یا باغچه ای در فضاهای دلخواهتان طراحی کنید.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیان طب - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
روشا فارمسی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تنورستان_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
نیکان فارمدمهر_فوتر