موی دختربچه را کوتاه کردند تا ناظم تحریک نشود!
۷۱۶۱۳۲
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۹
۱۱۶۰۱
در ماه های گذشته، آموزش و پرورش کشور درگیر حواشی عجیب و غریبی بوده که باور آنها برای ذهن شهروندان سخت و دشوار است. با اینکه برای نهادی چون آموزش و پرورش، حاشیه مطلوب نیست و در کارایی این مجموعه حساس آثار منفی دارد، همچنان این حواشی نامطلوب ادامه دارد؛ مثل اتفاقی که برای یک دخترچه آبادانی افتاد.

تابناک: در ماه های گذشته، آموزش و پرورش کشور درگیر حواشی عجیب و غریبی بوده که باور آنها برای ذهن شهروندان سخت و دشوار است. با اینکه برای نهادی چون آموزش و پرورش، حاشیه مطلوب نیست و در کارایی این مجموعه حساس آثار منفی دارد، همچنان این حواشی نامطلوب ادامه دارد؛ مثل اتفاقی که برای یک دخترچه آبادانی افتاد.

در مورد ساختار آموزش و پرورش و قوانینی که در این مجموعه جریان دارد، انتظار منطقی این است که این قوانین به گونه ای تنظیم شوند که دارای جامعیت باشند و حتی القدور شامل اعمال سلیقه و رفتار غیر اخلاقی نشوند؛ انتظاری بجا که البته شواهد نشان می هد، چندان با حقیقت همخوانی ندارد.

هرچند در سال و ماه های گذشته در این وزارتخانه و به ویژه مدارس کشور، رخدادهای غیر منطقی فراوانی روی داده که اشاره به هر یک از آنها برای اثبات خروج این ساختار حساس از روال منطقی کفایت می کند، هفته گذشته در یکی از مدارس استان خوزستان اتفاقی افتاد.ه که به باور بسیاری باور آن بسیار سخت است!

ماجرای رخدادی که از آن سخن به میان است، مربوط به مدرسه ای دخترانه به نام گلستان در شهر آبادان، استان خوزستان است که در آن، معاون پرورشی مدرسه با توجیهی عجیب موهای یکی از دانش آموزان دختر را با قیچی کوتاه کرده است.

موی دختربچه را کوتاه کردند تا ناظم تحریک نشود!

در این مدرسه دخترانه که گویا ناظم مدرسه مرد است، معاون پرورشی به دانش آموزان هشدار داده که به هنگام حضور در مدرسه و در هر شرایط، باید موی خود را زیر مقنعه نگه دارند و اگر موهای آنها به گونه ای است که از مقنعه بیرون می زند، نسبت به کوتاه کردن آن اقدام کنند.

این دستور عجیب که گفته می شود برای جلوگیری از تحریک ناظم مدرسه توسط معاون پرورشی صادر شده است، توسط یکی از دانش آموزان کلاس ششم مورد بی توجهی قرار می گیرد و همین اقدام سبب می شود تا این معلم با قیچی پاسخ بی توجهی های این دختر بچه را بدهد.

این اتفاق عجیب روز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه رخ داد و معاون پرورشی این دبستان در اقدامی غیر اصولی، اقدام به کوتاه نمودن ۲ سانت از موی دانش آموز که از مقنعه بیرون مانده بود کرد.

بررسی ها نشان می دهد، اداره آموزش و پرورش آبادان به محض اطلاع از این رویداد، نسبت به پیگیری این اتفاق اقدامات لازم را انجام داده و ضمن تعلیق معاون پرورشی از شغلش، نسبت به دلجویی از خانواده این دختربچه و شخص وی اقدام کرده اند.

گفته می شود برای این رخداد پیش آمده در هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری اداره کل آموزش و پرورش خوزستان پرونده ای تشکلیل شده و رسیدگی به آن در دستور کار مسئولان آموزش و پرورش استان خوزستان قرار گرفته است.

به نظر می رسد، اینکه پس از هر رخداد باور ناپذیر در آموزش و پرورش کشور مثل این اتفاق و نیز ماجرای تنبیه های فیزیکی دانش آموزان، مسئولان استانی و کشوری، با فرد خاطی برخورد می کنند و یا وزیر آموزش و پرورش با نگارش توئیت سعی بر دلجویی از افرادی می کند که حقوقشان ضایع شده است، دیگر کافی و قانع کننده نباشد.

این اولین اقدام عجیب و دور از ذهن رخ داده در مدارس کشور نیست و با روندی که وجود دارد، قطعاً آخرین آن نیز نخواهد بود؛ بنابراین، شاید نیاز باشد که به اصول و موازین اصلی حاکم بر نظام آموزش و پرورش کشور مراجعه شود و برای برخورد با چنین مشکلاتی، برخوردهای ریشه ای تری در دستور کار مسئولان قرار بگیرد.

واقعاً چه دلیلی می توان برای حضور یک ناظم مرد در مدرسه دخترانه پیدا کرد و اگر چاره ای جز استخدام این ناظم در مدرسه نبوده است، چرا باید شرایط به گونه ای باشد که سایر دبیران و معلم ها نگران شرایط تحریک آمیز برای او باشند؟

آیا به راستی در این سال ها که در چندنوبت بحث کمبود معلم و کادر آموزشی در مدارس کشور به بحث کانونی وزارت آموزش و پرورش تبدیل شده و البته حواشی نیز به دنبال داشته، قابل قبول است که در مدارس دخترانه، ناظم مرد مشغول به کار باشد و این چنین حکایت عجیب و غریبی رقم بخورد؟ آیا برخورد و تعلیق این معاون مدرسه می تواند پایان بخش تکرار چنین رخدادهایی در مدارس کشورمان باشد و تعلیق افراد، پایان بخش همه مشکلات است؟

شاید این رخداد بهانه ای باشد برای دست اندرکاران و متولیان آموزش و پرورش کشور تا در نوع و سبک مدیریتی خود بازنگری کرده و موضوع نظارت و هماهنگی در شیوه برخورد با دانش آموزان را به صورت جدی تر دنبال کنند؛ اتفاقی که اگر عملیاتی نشود، باید منتظر ماند و دوباره چنین رخدادهایی را دید و شنید.

انتشار یافته: 72
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1397/02/23
خیلی متاسفم برای چنین رخدادی واقعا که..........
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
اتفاقا خيلي هم كار خوبي كردن شما برو نظام آموزشي ژاپن كره و حتي انگليس رو هم ببينيد بر پايه تنبيه است...ما هم نوجوون بوديم به موهامون كه ژل ميزديم ناظم تو زمستون بهمون ميگفت بريد تو حياط موهاتون رو بشوريد و الآن از همشون راضي ام و براشون دعا ميكنم كه مارو آدم كردن...مارو از مسير كج هدايت كردن و با واقعيت هاي زندگي آشنا كرد چه معني داره دختر ابتدايي تو روي ناظمش واي سه و بعد از چندين تذكر ناظم حرفش رو پشيزي ارزش نداره...مثله اون دخترايي كه تو وري مامور قانون واي ميسه مثله اون درويشي كه تو روي مامور كلانتري واي ميسه مثله اون دانشجويي كه با كمال پر رويي تو دانشگاه سيگار ميكشه و بعد از تذكر حراست لخت ميشه ميفته رو حراست كتكش ميزنه...اين شده مملكت ... متاسفم براي اين نظام آموزشي
جمشید
United Arab Emirates
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
تو ژاپن تنبیه میکنن.جان.برو یکم مطالعه کن در موردش.تنبیه اونم ژاپن.عجب
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
آقا جمشيد مادر بنده معلم كره اي ها و ژاپني در مدارس بين المللي در تهران است...همشون تركه خاص كتك خودردن دارن...حتي همسراشون رو هم تنبيه ميكنن ما رفت و آمد خانوادگي داريم با بعضي هاشون
جمشید
United Arab Emirates
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
چیزی به نام تنبیه بدنی وجود نداره.تو همه کشورا تنبیه برای دانش اموز هست.مثلا اخراج از مدرسه برای مدتی اما اینکه بیان دانش اموز رو کتک بزنن نخیر نیس.خب نمیگم پیدا نمیشه اما مثل همین مورد ما نیز غیر قانونی خواهد بود.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
اخه ادم سالم با مو تحریک میشه خاک بر سر تفکر قرون وسطایی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
مو اخه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
معلم های پرورشی رو از همون جایی که مامورای گشت ارشاد میان میارن
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1397/02/23
متاسفم برایه این دولت و این حکومت که مردان از مویه بانوانه ما تحریک میشوند. پس بروند و داخله خانه بنشینند.تا بانوان اداره کنند. کشور را وقتی با اندکی ،مو تحریک میشوند. پس مرد ،نیستن، نامردن،نامرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
تجربه میگه معلم های پرورشی از عقده ای ترین معلم های اموزش و پرورشن
Iran, Islamic Republic of
01:42 - 1397/02/23
بروباباجمعش کن مزخرف ها آشغال ها
Iran, Islamic Republic of
01:44 - 1397/02/23
اینجا ایران است و این چیزها خیلی خیلی عادی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
معلم پرورشی کی بودی تو؟
Iran, Islamic Republic of
01:44 - 1397/02/23
آبروی ناظم بیچاره رو بردن
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
بیچاره؟؟؟؟مگه آبرو داشته؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
02:00 - 1397/02/23
دیگه انصافا والا به خدا گندشو در آوردن:-/
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
بوی تعفن فساد همه کشور رو گرفته اینا به فکر موی یه دختربچه ان
Iran, Islamic Republic of
02:01 - 1397/02/23
نباید چنین پستی را به این آدم مریض داد که چنین عواقبی داشته باشد...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
گاش معلما بدونن قبل از هر چیزی با انسان طرفن کاش بفهمن انسان قلب داره شخصیت داره دلی که شکست شخصیتی که له شد چه جوری میتونه فردا تو جامعه ادم موفقی بشه؟
Germany
02:21 - 1397/02/23
مدرسه دختر منم ناظمش مرده
Iran, Islamic Republic of
02:29 - 1397/02/23
آقای معلم پرورشی
شما که بعنوان معلم پرورشی وظیفه پرورش ذهن واخلاق ورفتار و روحیات مطلوب دانش آموزان داشتید آیا به این فکر هم بودید که این کارتان خیلی تاثیرات منفی بر روح وروان این دانش آموز میگذارد
اگرواقعا میدانستید که ناظم مدرسه باطن کثیفی داره ... که اینچنین قانون سختگیرانه ایی گذاشته بودید
بجای اخراج ایشان چرا موی دختر بجه را کوتاه کردید؟
مگر این ناظم با آشنایی و واسطه بازی کدام مسوول استخدام شده بوده که حاضر بودید موی تمام دختران کوتاه کنید ولی ایشان اخراج نشود
Germany
02:36 - 1397/02/23
متن بالا هم خالی از اشکال نیست
بودن ناظم مرد در مدرسه دخترانه چه ایرادی میتواند داشته باشد
آن هم مدرسه ابتدایی
برای مقابله با تفکرات غلط امثال این معاون پرورشی
که نماینده یک تفکر هست
بیایید در همه مدارس دخترانه چه ابتدایی چه متوسطه اول و دوم
نه تنها ناظم مرد بلکه از مدیران و دبیران مرد هم استفاده کنیم
و بلعکس در مدارس پسرانه هم از نیروهای خواهر جهت تدریس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
داداچ اونجا تو آلمان از اين پيشنهادا بده اينجا ايرانه همجنس به همجنس رحم نميكنه چه برسه هيزمو بذاريم كنار آتيش!
قطب مثبت و منفي آهنربا رو دور نگه داشتن حالا ميگي بذاريمشون كنار هم؟!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
چطوریاس همین قطب مثبت ومنفی رو از فردای کنکور باید تو دانشگاه بشین پیش هم؟ قطب مثبت و منفی از بین میره تا هجده سالگی
Iran, Islamic Republic of
02:53 - 1397/02/23
...بیمار روانی اگر ناظم مدرسه باموی دخترک خردسال تحریک میشود تو...نباید آنجا معلم باشی احتمالا بادیدن توهم تحریک میشود خودت بیماری چرا مردم را مثل خودت فرض میکنی....
Iran, Islamic Republic of
02:58 - 1397/02/23
اینهمه تحریک تحریک نکن
درسته کوتاه کردن موهای دختر بچه اصولی نبوده ولی دلیلش تحریک معاون هم نیست.بالاخره درجامعه اسلامی وقتی دانش آموزی هنجار شکنی میکنه و به هیچ صراطی هم مستقیم نیست گاهی این موارد پیش میاد.لطفا بدون جهت و سلیقه شخصی خبر پراکنی کنید
France
03:51 - 1397/02/23
جمع کنید این مسخره بازیها رو
اون معاون پژوهشی رو باید........
Iran, Islamic Republic of
05:40 - 1397/02/23
اگه با دخترمن این کار رو میکرد کاری باهاش میکردم که روزی صد با از بدنیا امدنش پشیمون بشه اون فقط میخواست جلب توجه کنه جلوی ناظم وگرنه این کار لازم نبود
Iran, Islamic Republic of
05:48 - 1397/02/23
معاون خشکه مذهب بوده.و متعصب.بدبخت.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
معاونه فیلم هیس دخترا فریاد نمیزنن زیاد دیده
Iran, Islamic Republic of
06:03 - 1397/02/23
اموزش و پرورش از پرسنل بسیار بد دهن وبی نزاکت در پستهای پرسنلی استفاده میکند زیرا نظرشان این است توانایی اداره کردن را دارد شما به هرکدام از ادارات اداره اموزش وپرورش مراجعه کنید با پرسنل بسیار بی ادبی روبرو خواهید شد که فقط بدنبال تهمت زدن ویا هر کاری که شخص را واداربه عقب نشینی از خواسته اش میکند وادار میکنند اصلا از احترام به مراجعیین خبری نیست برای نمونه شما به یکی از ادارات بروید و خواسته ای مطرح کنید هرچقدر کم ولی با بی ادبی جواب خواهی گرفت
Iran, Islamic Republic of
06:28 - 1397/02/23
واقع بین باشید وقتی دختری که در خیابان موهایش را چنگ میزنند و به زور وارد خودرو ون انتظامات می کنند و بعد مامور تشویق میشود معلم پرورشی هم در یک گوشه ای از کشور قیچی کردن موی طفلی را زشت نمیداند و حتی از باور خود عمل خدا پسندانه می بیند جای شکرش باقیست دخترک را تنبیه نکردند برای 2سانت بلندی مویش، کودکان پسر هم در این روزها امنیت ندارند با آنکه موی بلند ندارند که سبب تحریک شود و مورد آزار و اذیت قرار می گیرند اینجاست که باید فکری کرد که کجای کار را اشتباه رفتیم بهتر نیست واقع بین بوده و دست از لجبازی و تکرار یک مسیر برداریم راه های نرفته رو که منطق در آن حکم می کند برویم
Iran, Islamic Republic of
06:37 - 1397/02/23
... مقررات و قانون کار در اموزش وپرورش معنا ندارد اول برای خودپرسنل که معلم را با تهدید وارعاب به سر کلاس میفرستند وادارات خود اموزش وپرورش با معلمین بسیار بد برخوردمیکنند حتی به پرسنل خودشان رحم نمیکنند تا رسد به بچه های مردم کوچکترین خواسته وحق معلم رانمی دهند بنا براین کسیکه اصلا دارای حق و قانون برای او اجرا نمیشود. چطور درخواست برخورد خوب با بچه های مردم دارید
United Arab Emirates
06:38 - 1397/02/23
...خوش بحال کبدی کاران که تونستن فرار کنن از این برزخ. لعنت به ما که موندیم و اینقدر پوستمون کلفته که هنوز داریم نفس می کشیم و زنده ایم
Iran, Islamic Republic of
06:46 - 1397/02/23
اموزش وپروش را کلا منحل کنند و پرسنل جدید و با ادب وقانون مند در این اداره استخدام کنند تا وضعیت بهتر شود زیرا در خود اموزش وپرورش از قانون اداری واستخدامی خبری نیست فقط با تهدید وترس وتوهین اداره میشود برای نمونه به یکی از ادارات اطراف تهران مراجعه کنید اصلا از احترام وادب خبری نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
بعد این پرسنل با ادب و قانونمند رو از کجا پیدا کنن بیارن تو آموزش و پرورش
کارکنان ادارات واز جمله آموزش وپرورش همین خود شما مردم غیور هستید که ادب ورفتار خانوادگی رو با خودتون به محل کار میبرین.نه اینکه کارمندان بانک و شهرداری ومخابرات و بیمارستان و اداره برق ودانشگاه همه قانونمند و با ادب هستن.فقط مونده اینا. و
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
این کارمندای بی ادب از مریخ نیومدن که تو همین ایران تو خانواده های ایرانی با ادعای فرهنگ غنی تربیت شدن
Iran, Islamic Republic of
06:58 - 1397/02/23
فکر کنم این مسءول پرورشی خودش مشکل داشته نه اون مرد.
Netherlands
06:59 - 1397/02/23
داعش شاخ و دم که نداره اینا تفکرات داعشیه که تو این کشور به وجود آمدهء
Iran, Islamic Republic of
07:30 - 1397/02/23
وا
مرض داری مگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
ايول چه واكنش دخترونه ي خالصي :))))
Iran, Islamic Republic of
07:43 - 1397/02/23
شك نكن اون معاون پرورشي خودش با ناظم رابطه داشته
Iran, Islamic Republic of
07:51 - 1397/02/23
سلام دختر من کلاس ۴هست معلمانش مرد هستن ادمهای شریف کسی که این کار کرد ادم روانی هست شک نکنید
Canada
07:52 - 1397/02/23
اونوقت میگن چرا میرن پناهنده میشن؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1397/02/23
این چرت و پرت ها چیه نوشتی دو سانت مو کوتاه کرده خب باز بلند میشه با این حقوقی که معلم ها می گیرند خدا رو شکر کنین سر کلاس حاضر میشن وقتی چند تا جوجه خبرنگار بشن راهنمای ملت که از فرط بیکاری و بیسوادی نقد های یک جانبه می کنن کشور حالا حالاها باید منتظر پیشرفت بمونه هزاران اتفاق تو زندگی همین به اصطلاح روشنفکرا میفته که بی اعتنا از کنارش رد میشن این روزها خیلیا دارن نان به نرخ روز میخورن
Iran, Islamic Republic of
08:05 - 1397/02/23
امسال بیشتر معلمان چنینن لعنت به همه و تأسف برای جامعه ما
Iran, Islamic Republic of
08:10 - 1397/02/23
هیچ انتظاری از این اموزش و پرورش نیست بیچاره بچه های ما که تو یک سیستم ناکارامد دارن اموزش میبینن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
نطام اموزشی فرسوده و فرتوت که هیچ بار اموزشی نداره
Iran, Islamic Republic of
08:11 - 1397/02/23
نتیجه جهل و افراط همین است
Iran, Islamic Republic of
08:29 - 1397/02/23
زنان علیه زنان
منم از ساعت پرورشی تو مدرسه چیزی جز توهین وتحقیر یادم نمیاد؛...
شاید اون ناظم از هیچی خبر نداره واین معلم خودسرانه دست به اینکار زده...
Iran, Islamic Republic of
08:38 - 1397/02/23
پناه مي برم به خدا از دست اين مسلمان تر از خداها
Iran, Islamic Republic of
08:42 - 1397/02/23
خاک بر سر اون ناظمی یا بهتر بگم اون نامردی که بادیدن موی یک دختر بچه تحریک بشه اون نا مرد باید بره بمیره
Iran, Islamic Republic of
08:46 - 1397/02/23
مغز ایرانی جماعت به نظر میرسه جای دیگری تعبیه شده
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1397/02/23
آخه یعنی چی تحریک بچه ها چه گناهی دارن
Iran, Islamic Republic of
08:55 - 1397/02/23
هرچی اومد به زهنم بنویسم کلمه ای در وصف اینها پیدا نکردم خدا یا به مسئولین قدرت بیشتر بده با این الگو درست کردنشون
Iran, Islamic Republic of
09:04 - 1397/02/23
خاااک بر ... اون ناظم مرد که با دیدن موی دختر بچه تحریک شود واقعا داریم بکجا میرسیم دنیا داره بهمون میخنده خدایا بسه دیگه
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1397/02/23
هر کی برا خودش قانون صادر میکنه.معلما درس نمیدن وقت گذرانی میکنند خود خانواده ها به دانش آموز درس یاد میدن.اسمش دولتی هر روز پول میگیرن اوضا خیلی بده
Iran, Islamic Republic of
09:33 - 1397/02/23
چرا دروغ میگین...نزدیک به 30سانتی متر از مویش را کوتاه کرده اند...
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1397/02/23
به اون معلم حرومزاده هم دقیقا مثل اون مامور انتظامی جایزه خواهند داد و تقدیر خواهند کرد....
France
10:58 - 1397/02/23
بخاطر همینه داعش جرات حمله به ما رو نداره
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1397/02/23
هرچه مدارس ژاپن روی اخلاق نیک و دروغ نگفتن و آموزش تمدن کار میکند مدارس ما هرروز با یاد آوری مسائل جنسی فرزندان ما را به آن سمت و سو میکشاند .آنقدر که مسائل جنسی را بزرگ کرده وتوجه همه را به خود جلب کرده که تایلند نکرده.
United States
12:44 - 1397/02/23
باید از این معلم پرورشی تقدیر کنند همان طور که از پلیس امر به معروف تقدیر به عمل آمد
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1397/02/23
واقعا در این دوره زمانه سیستم آموزش و پرورش از این مدل افراد بی شخصیت زیاده.
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1397/02/23
به چشم ناظم چشم ناپاک افسار میزنند
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1397/02/23
به جاي اين مربي هاي پرورشي بدردنخور و مايه ي درد سر در مدرسه يه ناظم خانم در مدرسه قرار مي دادين! آخه ناظم مرد توو مدرسه ي دخترونه اونم توو سنين دبستان كه حتي توو مدرسه ي پسرونه هم معلم خانم ميذارن
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1397/02/24
یعنی چی که معاون تحریک میشه...
شما چی فکر میکنید در مورد اقایون.
مگه آقایون اسب هستند یا مثلا گراز هستند که تحریک شن
البته به خدا حیوان هم با این چیزا تحریک نمیشه
بابا به خدا ما تو قرن بیست و یکم هستیم
اون سر دنیا اینو بخونن آخه چی فکر میکنن در مورد ما
یه کم فکر کنیم
......
Netherlands
01:06 - 1397/02/24
واقعا تاسف بار و غم انگیزه،الان اون دختربچه طفل معصوم چه استرسی رو تحمل میکنه،لعنت ب این سیستم اموزشی ما،ما ک ژاپن بودیم ندیدیم تنبیه وجود داشته باشه،احتمالا اونایی ک اون هموطن میگن تحت تاثیر این معلمای ایرانی دست بزن پیداکردن
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1397/02/24
من دبیرستانیم نصف معلمامون مردن نه مشکلی پیش اومده تازه از معلمای زن هم بیشتر حرمتمونو میگیرن
United Arab Emirates
05:55 - 1397/02/25
از ابتدا آمزگاران روانی بودند وهطتند وخواهند ماند این ثحبت ۵۹ طال پیش است روانی های آموزش و مرورش کم نبودند
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1397/03/07
ساده نباشید با این کارا و بزرگ نمایی اون دست رو غیرت ایرانیا میزارن تا کسی حواسش به دزدیها و اختلاس هاشون نباشه اگر نه دو سانت از موی یه دختر ده ساله یه آدم سادیسمی رو هم تحریک نمیکنه چه برسه به یه ناظم مدرسه اون خانوم پرورشیه خودش مشکل داره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج