حامد زمانی: از ظلم داخلی هم می‌گویم
۷۱۹۲۲۵
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
۵۶۹۷
حامد زمانی خواننده قطعه «مرگ بر آمریکا» می‌گوید که وظیفه دارد هم از ظلم خارجی بگوید و هم از داخلی، اما در این سال‌ها کار‌هایی از او که در آن‌ها به بعد داخلی ظلم یعنی بی‌عدالتی، تبعیض، فساد و رانت‌خواری برخی پرداخته؛ توسط هیچ رسانه‌ای پوشش داده نشده است.

خبرگزاری ایلنا: حامد زمانی خواننده قطعه «مرگ بر آمریکا» می‌گوید که وظیفه دارد هم از ظلم خارجی بگوید و هم از داخلی اما در این سال‌ها کارهایی از او که در آن‌ها به بعد داخلی ظلم یعنی بی‌عدالتی، تبعیض، فساد و رانت‌خواری برخی پرداخته؛ توسط هیچ رسانه‌ای پوشش داده نشده است.

حامد زمانی: از ظلم داخلی هم می‌گویم

حامد زمانی، خواننده پاپ در آستانه انتشار نخستین آلبوم رسمی خود درباره رفتارهای برخی رسانه‌ها در مورد پخش گزینشی آثارمرگ بر آمریکاش گفت: نشان دادن نیمی از عقیده خودخواهی است. نشان دادن نیمی از من خودخواهی است. من حرف‌هایم با همه‌ آثارم تعریف می‌شود، نه بعضی از آن‌ها... نشان دادن نیمی از عقیده یعنی انگار به آن عقیده اعتقاد و اعتماد نداریم. عقیده‌ای که یک طرف آن نبرد با «عمروبن عبدود» است و یک طرف دیگرش نبرد با «عقیلِ» برادر.

خواننده قطعه «مرگ بر آمریکا» افزود: ما وقتی می‌توانیم اعتماد مردم را جلب کنیم و روی آن‌ها تاثیر بگذاریم که منتقد و‌ معترض هرگونه ظلم و‌ فساد باشیم؛ با همه‌ ابعاد و‌ وجوهش. چه ظلم و استکبار خارجی که نمادش آمریکا و اسرائیل است و چه استکبار داخلی که نمونه‌اش فساد و تبعیض است. رسانه باید آیینه‌ تمام و ‌کمال واقعیات و‌ حقایق باشد؛ نه قسمتی از آن. انتظار می‌رود اگر رسانه‌ها به آن دسته از کارهای من می‌پردازند؛ نیم نگاهی هم به این طرف قصه داشته باشند؛ نه اینکه به کل آن را مسکوت گذارند. طبیعی است در این وضعیت قضاوت‌های صحیحی راجع به ساختار فکری هنرمند صورت نخواهد گرفت.

حامد زمانی درباره اتفاقات و موضوعات اجتماعی این روزها نیز معتقد است: عقیده و مکتب ما با هر گونه ظلم‌ و استکباری مخالف است، چه خارجی و چه داخلی. رسانه‌های ما به عنوان اصلی‌ترین رکن فرهنگ‌ساز کشور که اتفاقا داعیه‌ ریشه داشتن در همین مکتب را نیز دارند باید به هر دو‌ وجه ظلم و استکبار بپردازند؛ نه فقط بعد خارجی آن و این گونه مواضع است که اعتماد مردم را در پی دارد. من به عنوان هنرمند وظیفه دارم از هر دو‌ وجه این ظلم بخوانم؛ چه بعد خارجی و چه داخلی. اما متاسفانه در این سال‌ها کارهایی از من که به بعد داخلی این ظلم یعنی بی‌عدالتی، تبعیض، فساد و رانت‌خواری برخی می‌پردازد توسط هیچ رسانه‌ای پوشش داده نشده است؛ آثاری مثل «هفت تیر»، «بگذرد»، «شمشیر» و... و فقط آثاری رسانه‌ای شده‌اند که در آن‌ها به وجه خارجی این ظلم پرداخته‌ام که این، هم ظلم به شخص من هنرمند است و‌ هم به ساحت رسانه.

انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1397/02/29
خواننده یا جیره خوار؟؟؟؟؟!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1397/02/29
واقعاً مسئولین ما باید آهنگ بگذرد رو گوش کنند تا بدانند که همه چیز گذاراست و فقط مردم هستند که می مانند نه آنها
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1397/02/29
از کی تا حالا هنر مند شدی محبوبیت تو هم در حد روزنامه کیهان است برای سبزی فروشها
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1397/02/29
نمیگی. تو کیهانی هستی و ورود ممنوع میری. یک طرفه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
با وجود صداوسیمای میلی تو هم توهم زدی فکر کردی هنرمندی
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1397/02/29
کدام ظلم وفساد؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
توهم داری گلایه میکنی تو دیگه چرا ؟صداوسیما که تورو گذاشته روی سر دیگه چی میخای نکنه کم بت دادن وسیر سیر نشدی؟
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1397/02/29
دمت گرم حامد جان نوکرتم مردی همین که واسه ملت و میهن و انقلاب میخونی دمت گرم هرکی هم خوشش نمیاد بره همون اسراییل و آمریکا زندگی کنه به جهنم به درک
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1397/02/29
خواننده نون ب نرخ روز خور
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
خداحفظت کنه خوب میسرائی حامدجان خداامثال تورازیادکنه
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1397/02/29
یک سری ازداخلیها ازاسراییل وامریکابدترن وشایدم همکاری میکنن وفقروبیکاری بی ابی جرم وجنایت فسادوناامنی ناامیدی توبدترین بالاترین حدش واینابرعکس بودجه مملکلت ومنابع وطن وهم وطنان برای حدود۱۶ملیون هزینه میکنن و۱۰ملیون شغلمون اشغال کردن وبیکارباینهمه بیکاری وفقر بیش از۳۰درصدخانوادهها وبه قول نمایندگان توهرخانه۲تا۳نفربیکارداریم
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1398/10/19
آفرین آقای زمانی شما بهتر از امیر تتلو و ماکان بندد هستین درود بر شما
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج