تلویزیون را کجای اتاق نشیمن بگذاریم؟
۷۱۹۲۲۹
۰۸ تير ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۹
۷۹۶۱ 
تلویزیون یکی از آیتم هایی است که وجود آن در اتاق نشیمن، لازم و ضروری به نظر می رسد. با وجود اینکه نمی توان اتاق نشیمن را بدون وجود تلویزیون تصور کرد، اما معمولا محل قرارگیری تلویزیون و دیگر وسایل دیجیتالی متصل به آن، موضوعی است که توجه کمتری به آن می کنیم.

برترین ها - ترجمه از پلاد ناصری: تلویزیون یکی از آیتم هایی است که وجود آن در اتاق نشیمن، لازم و ضروری به نظر می رسد. با وجود اینکه نمی توان اتاق نشیمن را بدون وجود تلویزیون تصور کرد، اما معمولا محل قرارگیری تلویزیون و دیگر وسایل دیجیتالی متصل به آن، موضوعی است که توجه کمتری به آن می کنیم. در این مطلب ایده های کاربردی و مفیدی را برای محل قرارگیری تلویزیون، ارائه و باهم بررسی می کنیم.

کاربرد چند گانه برای میز تلویزیون

چگونه محل قرارگیری تلویزیون را به بخشی کاربردی در دکوراسیون تبدیل کنیم؟
میز تلویزیون و محل قرارگیری آن لزوما نباید به مکانی برای قرار دادن وسایل دیجیتال و صوت و تصویر اختصاص داشته باشد. با ایجاد کمی خلاقیت و با توجه به اجزای مختلف دکوراسیون می توان کاربردهای دیگری نیز می توان برای میز تلویزیون و کمد هایی که در زیر آن قرار دارند، متصور شد. گاهی اوقات استفاده های غیر معمول از میز تلویزیون یا دکوراسیون اطراف آن، می تواند محل قرارگیری آن را تبدیل به یک نقطه کانونی بسیار مناسب نماید.

چگونه محل قرارگیری تلویزیون را به بخشی کاربردی در دکوراسیون تبدیل کنیم؟عریض کردن محل قرارگیری تلویزیون

چگونه محل قرارگیری تلویزیون را به بخشی کاربردی در دکوراسیون تبدیل کنیم؟
میزی که در زیر تلویزیون قرار می گیرد معمولا عریض تر از طول تلویزیون انتخاب می شود و محل مناسبی برای قرار دادن دیگر وسایل جانبی و دکوراتیو در کنار و زیر تلویزیون ایجاد می شود. اما اگر تلویزیون را روی دیوار نصب می کنید، باز هم می توانید با ایجاد فضایی عریض در زیر آن، اطراف آن را تبدیل به محلی باز و خالی از وسایل برای وسعت دادن به فضا و یا محلی برای قرار دادن دیگر لوازم مرتبط تبدیل نمایید.استفاده از گوشه ها و گودشدگی های اتاق

چگونه محل قرارگیری تلویزیون را به بخشی کاربردی در دکوراسیون تبدیل کنیم؟
محل های فرورفته یا گودشدگی های موجود در اتاق، که گاها به عنوان شاه نشین اتاق شناخته می شوند، یکی از بهترین محل ها برای قراردادن تلویزیون و وسایل مرتبط با آن هستند. معمولا در خانه هایی که طراحی آنها قدیمی تر است، اینگونه فضاها بیشتر وجود دارند و استفاده از آنها می تواند حالتی کلاسیک و سنتی داشته باشد. اگر می خواهید تلویزیون خود را در چنین فضاهایی قرار دهید، می توانید بخشی از کناره های آن را به قفسه هایی برای قرار دادن وسایل و چیدمان المان های دکوراتیو اختصاص دهید.

علاوه بر این برای استفاده کاربردی تر از گوشه ها و گودشدگی های موجود در اتاق، می توانید برای محل زیر تلویزیون نیز کمد و کشوهایی در نظر بگیرید تا تمام وسایل مورد نیاز را در آنها جای دهید و تا حد امکان از نظر پنهان سازید.ترکیب محل قرارگیری تلویزیون با دیگر اجزای دکوراسیون

چگونه محل قرارگیری تلویزیون را به بخشی کاربردی در دکوراسیون تبدیل کنیم؟
می توانید به میز تلویزیون و محل قرار گرفتن آن به عنوان بخشی از دکوراسیون نگاه کنید که به عنوان جزئی از آن با دیگر المان ها ترکیب شده است. یعنی لزوما نباید تلویزیون را به عنوان نقطه کانونی اصلی در نظر بگیرید. تم اصلی دکوراسیون با توجه به انتخاب رنگ دیوارها، طرح پرده ها و مدل مبلمان می تواند تعییر شود و میز تلویزیون و محل قرارگیری آن نیز در هماهنگی با این اجزا می تواند رنگ و ظاهری یکنواخت داشته باشد.انتخاب ظاهری ساده

چگونه محل قرارگیری تلویزیون را به بخشی کاربردی در دکوراسیون تبدیل کنیم؟
اگر دوست دارید محل قرار دادن تلویزیون کاملا ساده باشد و پیچیدگی و طراحی خاصی برای آن در نظر نگرفته اید، می توانید تلویزیون را روی دیوار نصب کنید و با به کار گرفتن ترفندی سیم ها و کابل های متصل به آن را از نظرها پنهان کنید. حتی اگر می خواهید تلویزیون را روی میزی بگذارید، می توانید کشوها یا طبقاتی کاملا ساده در زیر آن تعبیه کنید که تمام وسایل مربوط به آن درونش جای بگیرد و محل بسیار مناسبی برای نگهداری از سایر وسایل هم داشته باشید.

چنین طراحی های ساده ای، در مواقعی که نمی خواهید هزینه زیادی برای خودتان بتراشید بسیار ایده آل خواهد بود. در عین حال وقتی همه چیز ساده و بدون صرف هزینه زیاد باشد، به راحتی می توانید آن را تغییر دهید یا اقدام به جابجایی آن نمایید. در صورتی که علاقه مند به قرار دادن تلویزیون در ارتفاع کم باشید، لازم نیست حتما به فکر انتخاب میزی با کشوها و امکانات بالا بگردید. برای این کار می توانید حتی از اجزای ساده ای از مبلمان خود نیز بهره بگیرید.

به عنوان مثال می توانید با توجه به ابعاد و اندازه محل قرارگیری تلویزیون از مکعب های پیش ساخته ای که معمولا به عنوان نشیمن های موقت مورد استفاده قرار می گیرند، متناسب با دیگر اجزای مبلمان استفاده کنید و تلویزیون خود را روی آنها قرار دهید. حتی یک نیمکت ساده که تصمیم ندارید برای نشستن از آن استفاده کنید هم برای این کار مناسب است و می تواند نیاز شما را به خوبی پاسخ دهد.نصب تلویزیون در محلی کم ارتفاع

چگونه محل قرارگیری تلویزیون را به بخشی کاربردی در دکوراسیون تبدیل کنیم؟
اگر همچنان به استفاده از طراحی های مینیمالیستی و ساده تر اصرار دارید، می توانید تلویزیون خود را با ارتفاع کم روی دیوار نصب کنید و فقط از چند کشو و میز ساده در اطراف آن بهره گیرید. البته اگر لوازم جانبی خاصی متصل به تلویزیون شما نیست، می توانید از این موارد هم صرف نظر کنید و صرفا مبلمان خود را در موقعتی قرار دهید که برای تماشای تلویزیون مناسب باشد. البته چنین طراحی ساده ای در صورتی کارایی دارد که سایر اجزای دکوراسیون هم ساده و بدون پیچیدگی خاصی طراحی شوند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United Kingdom
18:44 - 1398/05/14
عکس اول ک افتاب مستقیم رو صفحه تلویزیونه
جای خوبیه بنظرتون آیا؟؟!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج