تلویزیون را کجای اتاق نشیمن بگذاریم؟
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۷۱۹۲۲۹
۰۸ تير ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۹
۸۶۲۴
تلویزیون یکی از آیتم هایی است که وجود آن در اتاق نشیمن، لازم و ضروری به نظر می رسد. با وجود اینکه نمی توان اتاق نشیمن را بدون وجود تلویزیون تصور کرد، اما معمولا محل قرارگیری تلویزیون و دیگر وسایل دیجیتالی متصل به آن، موضوعی است که توجه کمتری به آن می کنیم.

برترین ها - ترجمه از پلاد ناصری: تلویزیون یکی از آیتم هایی است که وجود آن در اتاق نشیمن، لازم و ضروری به نظر می رسد. با وجود اینکه نمی توان اتاق نشیمن را بدون وجود تلویزیون تصور کرد، اما معمولا محل قرارگیری تلویزیون و دیگر وسایل دیجیتالی متصل به آن، موضوعی است که توجه کمتری به آن می کنیم. در این مطلب ایده های کاربردی و مفیدی را برای محل قرارگیری تلویزیون، ارائه و باهم بررسی می کنیم.

کاربرد چند گانه برای میز تلویزیون

چگونه محل قرارگیری تلویزیون را به بخشی کاربردی در دکوراسیون تبدیل کنیم؟
میز تلویزیون و محل قرارگیری آن لزوما نباید به مکانی برای قرار دادن وسایل دیجیتال و صوت و تصویر اختصاص داشته باشد. با ایجاد کمی خلاقیت و با توجه به اجزای مختلف دکوراسیون می توان کاربردهای دیگری نیز می توان برای میز تلویزیون و کمد هایی که در زیر آن قرار دارند، متصور شد. گاهی اوقات استفاده های غیر معمول از میز تلویزیون یا دکوراسیون اطراف آن، می تواند محل قرارگیری آن را تبدیل به یک نقطه کانونی بسیار مناسب نماید.

چگونه محل قرارگیری تلویزیون را به بخشی کاربردی در دکوراسیون تبدیل کنیم؟عریض کردن محل قرارگیری تلویزیون

چگونه محل قرارگیری تلویزیون را به بخشی کاربردی در دکوراسیون تبدیل کنیم؟
میزی که در زیر تلویزیون قرار می گیرد معمولا عریض تر از طول تلویزیون انتخاب می شود و محل مناسبی برای قرار دادن دیگر وسایل جانبی و دکوراتیو در کنار و زیر تلویزیون ایجاد می شود. اما اگر تلویزیون را روی دیوار نصب می کنید، باز هم می توانید با ایجاد فضایی عریض در زیر آن، اطراف آن را تبدیل به محلی باز و خالی از وسایل برای وسعت دادن به فضا و یا محلی برای قرار دادن دیگر لوازم مرتبط تبدیل نمایید.استفاده از گوشه ها و گودشدگی های اتاق

چگونه محل قرارگیری تلویزیون را به بخشی کاربردی در دکوراسیون تبدیل کنیم؟
محل های فرورفته یا گودشدگی های موجود در اتاق، که گاها به عنوان شاه نشین اتاق شناخته می شوند، یکی از بهترین محل ها برای قراردادن تلویزیون و وسایل مرتبط با آن هستند. معمولا در خانه هایی که طراحی آنها قدیمی تر است، اینگونه فضاها بیشتر وجود دارند و استفاده از آنها می تواند حالتی کلاسیک و سنتی داشته باشد. اگر می خواهید تلویزیون خود را در چنین فضاهایی قرار دهید، می توانید بخشی از کناره های آن را به قفسه هایی برای قرار دادن وسایل و چیدمان المان های دکوراتیو اختصاص دهید.

علاوه بر این برای استفاده کاربردی تر از گوشه ها و گودشدگی های موجود در اتاق، می توانید برای محل زیر تلویزیون نیز کمد و کشوهایی در نظر بگیرید تا تمام وسایل مورد نیاز را در آنها جای دهید و تا حد امکان از نظر پنهان سازید.ترکیب محل قرارگیری تلویزیون با دیگر اجزای دکوراسیون

چگونه محل قرارگیری تلویزیون را به بخشی کاربردی در دکوراسیون تبدیل کنیم؟
می توانید به میز تلویزیون و محل قرار گرفتن آن به عنوان بخشی از دکوراسیون نگاه کنید که به عنوان جزئی از آن با دیگر المان ها ترکیب شده است. یعنی لزوما نباید تلویزیون را به عنوان نقطه کانونی اصلی در نظر بگیرید. تم اصلی دکوراسیون با توجه به انتخاب رنگ دیوارها، طرح پرده ها و مدل مبلمان می تواند تعییر شود و میز تلویزیون و محل قرارگیری آن نیز در هماهنگی با این اجزا می تواند رنگ و ظاهری یکنواخت داشته باشد.انتخاب ظاهری ساده

چگونه محل قرارگیری تلویزیون را به بخشی کاربردی در دکوراسیون تبدیل کنیم؟
اگر دوست دارید محل قرار دادن تلویزیون کاملا ساده باشد و پیچیدگی و طراحی خاصی برای آن در نظر نگرفته اید، می توانید تلویزیون را روی دیوار نصب کنید و با به کار گرفتن ترفندی سیم ها و کابل های متصل به آن را از نظرها پنهان کنید. حتی اگر می خواهید تلویزیون را روی میزی بگذارید، می توانید کشوها یا طبقاتی کاملا ساده در زیر آن تعبیه کنید که تمام وسایل مربوط به آن درونش جای بگیرد و محل بسیار مناسبی برای نگهداری از سایر وسایل هم داشته باشید.

چنین طراحی های ساده ای، در مواقعی که نمی خواهید هزینه زیادی برای خودتان بتراشید بسیار ایده آل خواهد بود. در عین حال وقتی همه چیز ساده و بدون صرف هزینه زیاد باشد، به راحتی می توانید آن را تغییر دهید یا اقدام به جابجایی آن نمایید. در صورتی که علاقه مند به قرار دادن تلویزیون در ارتفاع کم باشید، لازم نیست حتما به فکر انتخاب میزی با کشوها و امکانات بالا بگردید. برای این کار می توانید حتی از اجزای ساده ای از مبلمان خود نیز بهره بگیرید.

به عنوان مثال می توانید با توجه به ابعاد و اندازه محل قرارگیری تلویزیون از مکعب های پیش ساخته ای که معمولا به عنوان نشیمن های موقت مورد استفاده قرار می گیرند، متناسب با دیگر اجزای مبلمان استفاده کنید و تلویزیون خود را روی آنها قرار دهید. حتی یک نیمکت ساده که تصمیم ندارید برای نشستن از آن استفاده کنید هم برای این کار مناسب است و می تواند نیاز شما را به خوبی پاسخ دهد.نصب تلویزیون در محلی کم ارتفاع

چگونه محل قرارگیری تلویزیون را به بخشی کاربردی در دکوراسیون تبدیل کنیم؟
اگر همچنان به استفاده از طراحی های مینیمالیستی و ساده تر اصرار دارید، می توانید تلویزیون خود را با ارتفاع کم روی دیوار نصب کنید و فقط از چند کشو و میز ساده در اطراف آن بهره گیرید. البته اگر لوازم جانبی خاصی متصل به تلویزیون شما نیست، می توانید از این موارد هم صرف نظر کنید و صرفا مبلمان خود را در موقعتی قرار دهید که برای تماشای تلویزیون مناسب باشد. البته چنین طراحی ساده ای در صورتی کارایی دارد که سایر اجزای دکوراسیون هم ساده و بدون پیچیدگی خاصی طراحی شوند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United Kingdom
18:44 - 1398/05/14
عکس اول ک افتاب مستقیم رو صفحه تلویزیونه
جای خوبیه بنظرتون آیا؟؟!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
شفا_فوترموبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر لاجوردی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیان طب - فوتر
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
تنورستان_فوتر
اورانوس_فوتر2