مهدوی: نمی‌دانیم در سپیدرود چه خبر است
۷۱۹۳۶۷
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
۴۹۵۵ 
4 بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت دست خالی محل این باشگاه را ترک کردند.

خبرگزاری فارس: 4 بازیکن تیم فوتبال سپیدرود امروز به باشگاه سپیدرود مراجعه کرده تا برای مطالباتشان با مسئولان این باشگاه صحبت کنند اما دست خالی این باشگاه را ترک کردند.

محمدرضا مهدوی، رضا الماسخاله، میثم تهیدست و میلاد قربانزده 4 بازیکن سپیدرود هستند که امروز نتواسنتند مالک باشگاه را ببینید.

محمدرضا مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص حضورش در باشگاه سپیدرود گفت:من امروز به باشگاه رفتم ولی خبری نبود!یک آبدارچی محترم، یک منشی و یک نگهبان در باشگاه حضور داشتند، برادر آقای تن زاده هم بود و گفت تا دو روز دیگر با بازیکنان در مورد تسویه حساب صحبت خواهیم کرد.

وی با اشاره به انتخاب دست نشان به عنوان سرمربی سپیدرود گفت: ما از این طرف و آنطرف می‌شنویم کریمی هنوز سرمربی تیم است چون قرارداد دارد، از آن طرف آقای دست نشان در پگاه مربی من بوده و خیلی او را دوست دارم، خودمان هم نمی‌دانیم در باشگاه چه خبر است!

وی افزود:ما که تصمیم گیرنده نیستیم اما مردم شهر رشت دوست دارند کریمی بماند،امروز به برادر آقای تن زاده هم گفتم که حس می‌کنم در این باشگاه پولی نیست.من اهل سیاه بازی نیستم و دروغ هم نمی‌گویم، این باشگاه پول ندارد.حالا منتظر هستیم تا 2 روز دیگر تکلیف مطالبات ما مشخص شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج