۹ پرده از زندگی «حسین هدایتی» و ثروت بی پایانش
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۲۲۷۸۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۳
۵۲۲۷۵
حسین هدایتی را همه با پول هایش برای پرسپولیس می شناسند. حداقل 15 سال است که نام او در فوتبال ایران شنیده می شود. خیلی از آدم های متمول به فوتبال ایران آمدند و رفتند اما او مانده. کنجکاوی در مورد میزان ثروت او از سوژه های مورد علاقه رسانه هاست. در تمام این سال ها او البته وارد مجادلات سهمگینی هم با فوتبالی ها شده. مورد آخر همین درگیری اش با کارلوس کی روش است. «دلال» لقبی است که او به سرمربی تیم ملی داده.

روزنامه هفت صبح - علی رستگار: حسین هدایتی را همه با پول هایش برای پرسپولیس می شناسند. حداقل 15 سال است که نام او در فوتبال ایران شنیده می شود. خیلی از آدم های متمول به فوتبال ایران آمدند و رفتند اما او مانده. هنوز هم برای پرسپولیس ریخت و پاش می کند و در خانه مجلل اقدسیه با ستاره های پرسپولیس عکس دسته جمعی می گیرد. کنجکاوی در مورد میزان ثروت او از سوژه های مورد علاقه رسانه هاست و انگار خودش هم خیلی ابایی ندارد از این موضوع صحبت کند.

در تمام این سال ها او البته وارد مجادلات سهمگینی هم با فوتبالی ها شده. مورد آخر همین درگیری اش با کارلوس کی روش است. «دلال» لقبی است که او به سرمربی تیم ملی داده و خیلی تندتر از آنچه تصور می کردیم به ادعاهای اخیر کی روش واکنش نشان داده. این شما و این 9 پرده از پیدا و پنهان زندگی مالک مرموز استیل آذین:

9 پرده از زندگی حسین هدایتی و ثروت بی پایانش

1. نام حسین هدایتی از اوایل دهه 80 سر زبان ها افتاد. زمانی که دعوا بین علی پروین و اکبر غمخوار، مدیر عامل وقت پرسپولیس بالا گرفت. تا قبل از آن همیشه سایه علی پروین روی نام پرسپولیس سنگینی می کرد و او به عنوان سرمربی یا مدیر فنی (که به تعبیر خود على پروین یعنی کشک) همیشه در کنار تیم حضور داشت. وقتی غمخوار مدیر عامل پرسپولیس شد و وینگو بگوویچ را سرمربی پرسپولیس کرد، دیگر جایی برای اسطوره چشم آبی قرمزها نبود.

در این مقطع حسین هدایتی وارد گود شد. باشگاه استیل آذین را بنا کرد و پروین شد نماینده تام الاختیار او. تجربه استیل آذین اما موفق نبود و برند هدایتی آنطور که دلش می خواست جا نیفتاد. فاز بعدی حرکت هدایتی برای رسیدن به شهرت بذل و بخشش های او در تیم محبوبش بود تا جایی که رسانه ها به او لقب «عابربانک» دادند. در تمام این سال ها هر زمان مدیران باشگاه پرسپولیس برای جذب بازیکن به مشکل خوردند هدایتی مثل قهرمان های حماسی وارد میدان شده و گره مشکل را باز کرده. به همین دلیل هم کمتر بازیکن قدیم و جدید پرسپولیس را پیدا می کنید که عکس مشترک با او نداشته باشد.

2. در مورد شیوه پولدار شدن حسین هدایتی سه روایت وجود دارد. یک بار در گفتگو با خبرگزاری مهر گفته بود در سال 1358 فعالیت اقتصادی اش را با 13 هزار تومان شروع کرده. «سال 58 دو دستگاه پرس خریدم و گذاشتم در مغازه و واشرها و لولاهای کابینت میزدم. یواش یواش کارم را گسترش دادم و رفتم توی کار تولیدات تزئینات پرده. بعدش 11 هزار متر سوله در شهرک صنعتی علی آباد خریدم.»

روایت دوم این است که اصلا او در یک خانواده متمول به دنیا آمده، پدرش یک کارخانه دار بوده ساکن محله دولاب تهران. روایت سوم برداشتی است از مصاحبه ای از او در سال 93 که تصاویرش با لباس نظامی در دهه 60 منتشر شد و اینک با تکیه بر ارتباطات خوبش و البته هوش و ذکاوتش توانسته ثروت قابل توجهی جمع کند. او توضیح داد که عیدی در پایان سال به مبلغ 25 هزار تومان را برداشته و سکه خریده و چون پول آن نهاد نظامی برکت داشته به سود سرشاری روی سکه ها رسیده. او یکبار هم در گفت و گو با روزنامه خراسان گفته بود از خرید و فروش زمین در خاوران و لواسان پولدار شده.

3. بعضی رسانه ها حسین هدایتی را یکی از 10 ثروتمند اول ایران معرفی می کنند. در مورد میزان ثروت او تخمین دقیقی وجود ندارد خودش یکبار چند سال پیش گفته بود 25 هزار میلیارد تومان ثروت دارد. جای دیگری هم گفته بود 82 هزار میلیارد تومان ثروت اسمی دارد!

4. چرا حسین هدایتی این همه بریز و بپاش برای قرارداد بازیکن ها می کند و پولش را صرف پروژه های زیربنایی نمی کند؟ خودش می گوید من متولی فرهنگ و کارهای زیربنایی کشور نیستم و این کارها از یک نفر بر نمی آید. پولی هم که فارغ از حمایت از بازیکنان پرسپولیس خرج تیمداری کرده از این قرار است: در سال اول حضور استیل آذین در لیگ برتر هشت میلیارد تومان هزینه کرد و در سال دوم که تیم سقوط کرد 15 میلیارد تومان. در دوره ای که مالک ملوان بندر انزلی شد هم هشت میلیارد تومان هزینه کرد که سه میلیارد تومان هم برایش درآمدزایی داشت.

9 پرده از زندگی حسین هدایتی و ثروت بی پایانش

5. حسین هدایتی ادعا می کند علاوه بر ساخت حسینیه و مخارج مذهبی در امور خیریه هم دستی بر آتش دارد. در هفته بین 200 تا 300 مورد تماس از سراسر کشور با او گرفته می شود و مردم از او کمک می خواهند!

6. در مورد زندگی شخصی حسین هدایتی همین قدر می دانیم که دفتر کارش در اقدسیه تهران واقع شده که می گویند 40 میلیارد تومان ارزش دارد. ساعتی که دستش می اندازد حدود 150 هزار دلار قیمت دارد؛ یعنی با دلار 4200 تومانی می شود: 630 میلیون تومان. با خودروهای مختلفی از بنز تا مزدا دیده شده و تصاویر پراکنده ای هم از خانه مجلل او در اقدسیه تهران منتشر شده. حسینیه فاطمه الزهرا (س) متعلق به هدایتی است که در ایام عزاداری میزبان فوتبالیست ها و مداحان مشهور است. در سال 94 خانه پدری حسین هدایتی به مزایده گذاشته شد. در آگهی مساحت این زمین 1125 متر مربع ذکر شده واقع در محله کاشانک تهران.

7. در مورد بدهی های حسین هدایتی حرف و حدیث زیاد است. او در سال 93 اعلام کرد بدهی اش به سیستم بانکی کشور زیر 100 میلیارد تومان است. 10 میلیارد تومان به بانک اقتصاد نوین، 9 میلیارد تومان به بانک ملی و 74 میلیارد تومان به بانک پارسیان. این عین اظهارات خودش است. در آذرماه سال پیش اما محمود صادقی نماینده تهران فهرستی از بدهکاران کلان به بانک سرمایه منتشر کرد که طبق آن حسین هدایتی 1029 میلیارد تومان فقط به بانک سرمایه بدهکار بود.

محمد حسن نژاد، نماینده جلفا در مجلس هم در یک گفتگوی رادیویی این میزان بدهی را تایید کرد. هدایتی در مقابل موضوع را تکذیب کرد و گفت از صادقی شکایت می کند. به این ترتیب مجادله ای بین آنها در گرفت که در نهایت هم مشخص نشد حق با کدام طرف دعوا بود.

8. در سال های اخیر تاکنون چندمرتبه اخبار پراکنده ای از بازداشت و آزادی حسین هدایتی منتشر شده که آخرین آن مربوط به زمستان سال 95 است و او بعد از تحمل چند ماه حبس در مرداد ماه 96 با وثیقه 200 میلیاردی آزاد شد.

9. حسین هدایتی متولد 1342 در تهران است. چهار فرزند دارد که دو نفرشان خارج از کشور هستند. در سال 94 که او متقاضی خرید باشگاه پرسپولیس بود مشخص شد 98 درصد سهام شرکت استیل آذین به نام دختر و پسر 21 و 23 ساله اوست. یکی از معروف ترین مجادلات هدایتی همین چندی پیش رقم خورد با علی اکبر طاهری، مدیرعامل سابق پرسپولیس. نقش هدایتی در ماجرای مهدی طارمی و پولی که به او داده بود تا قراردادش را با تیم ترکیه ای فسخ کند که نکرد و در جیب خودش گذاشت را هم دیگر تکرار نمی کنیم که قصه پر غصه ای برای پرسپولیسی هاست.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 43
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1397/03/11
امیدوارم هر کاری واسه پولدار شدنش کرده باشه فقط اختلاس نکرده باشه.راضی نیستم از سهم من بره تو جیب یه پولدار در صورتی که خودم پولدار نیستم و واسه پول زحمت میکشم.
پاسخ ها
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
حسادت که صدا نداره حسادت کن شايد خالی شدی
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1397/03/11
چطور این پولا رو فقط میتونه صرف این کار کنه؟
خیلی راحت تر از اون چیزی که فکرشو بکنه میتونه بره این پولو تو مناطق محروم خرج کنه،بعضی از مردم آب ندارن بخورن!
چرا کمک نمیکنه به زلزله زدگان کرمانشاه؟
حتما...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
آیا ما کسی اینجا مثل مالک فیس بوک داریم؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
تو هم جای اون باشی این کارو نمیکنی. چون این کارا وظیفه دولته نه وظیفه اون
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
بازم ميگم حسادت صدا نمیکنه خانم محترم این پول مال خودشه و به خودش مربوطه کجا خرجش کنه شايدم خرج کرده و نمیخواد مثل خیلی ها خودنمایی کنه
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1397/03/11
هیچ کسی از راه سالم نمیتونه انقد ثروتمند بشه.
در ضمن سیستم بانکی ایران فاسدترین سستم ربا خواری و دزدی در کل منظومه شمسی است.
که قطره قطره خون فقرا رو میگیره و امثال این و خاوری و زنجانی و..... هزاران بی اسم و رسم دیگه که الان در بین ما هستن میخورن.
خدایا ایران رو نجات بده
خدااااااا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۱
ان الله لایغیّرُ ما بقوم حتی یغیّروا ما بانفسهم .خدا سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمیدهد مگر اینکه خودشان تغییر دهند
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
آدم حسود چشماش تنگه حسادت نکن
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1397/03/11
آدم با روش عادی به این ثروت نمی رسه که اگر هم برسه قطعا اون رو کله پا می کنند. معلومه که چه خبره.
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1397/03/11
82 هزار میلیاردد!!!!!؟؟؟؟؟ هفت ساله دارم کار میکنم هنوز یدست لباس میخوام بخرم باید ملاحظه هزار تا چیز دیگرمد بکنم . نمیدونم امثال ما کجای راهو اشتباه رفتیم که همش هشتون گرو نه مونه. نه تنبل بودیم نه زیاده خواه هم قانع بودیم و اهل کار. من دو سه میلیارد داشته باشم الان از خوشحالی سکته‌میکنم . این پولا یه بدون زد و بدون زد و بند و با تلاشو زحمت بدست نمیاد
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1397/03/11
این دوبار قهرمانی پرسپولیسم به لطف خودش بود.مبارکتون باشه.
Iran, Islamic Republic of
17:19 - 1397/03/11
خدای من یعنی همچین آدمایی هم هستن؟
۸۲ هزار میلیارد تومن؟ و بعضیا به نون شبشون محتاجن تو این اوضاع اقتصادی!
خدایا عدالتتو شکر...
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1397/03/11
جراتم ندارید اسم اون نهاد نظامی رو ببرید !!! ما که میدونیم کدومه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
ماشالا به جراتت!!
سیدعلی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
حالا چه ربطی به نهادنظامی داشت.بعضیها فقط دنبال تضعیف نهادهای زحمتکش امنیت هستن واقعا براشون متاسفم
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1397/03/11
شاید به آن دو نماینده هم پول داده تا خفه شوند
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1397/03/11
اینهمه بدهکاری به بانک وراست راست راه میره کی داده این وامهای کلان را جوان بدبخت برای ده میلیون............... خدا ورشون داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
خدایا اداره کشورمان به دست افراد صالح وصادق وشایسته ومتخصص قرار بده وشرافرادناپاک ریاکاروبی سوادودروغگوراازسراین مردم کوتاه بفرما...آمین
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1397/03/11
نگاه فوتبالیستای مملکت ...خاک تو سرشون با این جوابای زنونه...
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1397/03/12
دروغ تو ذات اینجور آدمهاست،سال 58 16 سالش بوده دستگاه پرس خریده وتولیدی زده!عجب!!!
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1397/03/12
من نميدونم چيزي كه مشخضه 25 هزار ميليارد تومن 80 هزار ميليارتومان ميزان پولي نيست كه از كاسبي و پرس واشر در بياد قطعا پول باد آورده اي در ميان است
United Arab Emirates
13:32 - 1397/03/12
این آقا نقطه مقابل منه
من نه شانس دارم نه خانواده پدری ثروتمند نه باهیچ نهاد نظامی درارتباطم؛علاوه بر تحصیلات دانشگاهی چندین وچند مدرک فنی حرفه ای دارم،باورکنید دست به طلا بزنم؛ پشگل میشه زیر دستم
به قول شاعر: مابهر تماشای جهان وامثال هدایتی آمده ایم
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1397/03/12
منبع اين پولها عمدتا بانكها هستند چون از طريق بانكها ميشه منابع كشور را خالي كرد نحوه اونم رانت و اختلاس تباني شريك كردن خود مديرعاملان بانكهاست
حالا براي چي اومده تو كار فوتبال خوب معلومه هم اسمش فرهنگي هم مكاني براي پول شويي و هم جايي كه گردش مالي زيادي توش هست .....
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1397/03/12
از سال 58 تا پايان 96 ميشه 38 سال ضرب در 365 روز ميشه به عبارتي 13.870 روز
80.000.000.000.000 تقسيم بر 13870 روز ميشه 5.767.844.268 يعني ايشون از سال 58 روزانه 5 ميليارد و هفتصد ميليون با پرس واشر در مياوردن .....
خ خ خ خ
ملت گوش مخملي فرض نكنيد لطفا
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1397/03/12
تو رو خدا اسم زلزله زدگان کرمانشاه نیار ،آنقدر مسخره بازی شد تو این یه مورد که اصلا اسمش حالمو بد می کنه ،

از زلزله زدگان کرمانشاه بدبخت تر هم زیاده ،هیچکس خبر ازشون نداره ،این یکی فرصتی شد برای خودنمایی یه عده و عقده گشایی عده ای دیگه .
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1397/03/13
زمان رفسنجاني يه جنبشي شكل گرفت به نام بررسي ثروت هاي باد آورده يا از كجا آورده اي ولي هيچ موقع انجام نشد و نتيجه نداد
به نظرم اين جنبش بايد مجدد و موثر شكل بگيره و به اموال ثروتمندان رسيدگي بشه كه از چه راهي بدست آورده اند
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1397/03/13
ماشا الله انقدر پول مردم رو خورده که ۵۵سال بهش نمیخوره
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1397/03/14
صد میلیون اگر دستم بیفته تمام مشکلاتم حل میشه هم خونه میخرم هم ماشین
Netherlands
17:57 - 1397/03/31
من نميدونم چرا مردم کشور ما اینقده راحت درباره آدمهای ديگه اظهار نظر میکنن و بعضيا رو دزد خطاب میکنن، واقعا فرهنگ مردم ما کجا رفته، از کجا میدونید که طرف دزده یا به کسی کمک نمیکنه، آقا طرف پولداره و هر طور که دوست داره ميخواد پولاشو خرج کنه، آخه به شماها چه مربوط، البته یه مشت از این آدمها که واسه تیم کیسه هستن که چشم ندارن و این مزخرفات رو ميگن، زنده باد حاج حسین هدایتی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
خخخخخخخخخخخ آره دیگه شمالنگی ها باید بدتون بیادازحرف مردم حرف حق که جواب نداره چون کمکتون کرد بازد بند سیاسی ودزدی و باج دادن به اهالی فدراسیون تونستید بعد۱۰سال جام بگیرید.لنگی بدجور رفتیدزیر آب بااعترافهای حاج تون...
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1397/04/25
این آقا بچه محل ما بود در دولاب , اول کارش رو هم با ساخت یه زمین صد متری با مشارکت دو نفر دیگه شروع کرد , کلاه تو کلاه کردن متاسفانه شگردش هستش , بلحاظ پدری هم هیچی تو بساطش نبود بیخود ارث پدری رو مطرح نکنید در هرصورت باید بررسی کنند از کجا آورده
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1397/04/25
اگه مقدار ثروتش اون چیزیه که خودش میگه که این بدهیها براش پول خورده . پس چرا هنوز تو زندانه؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
18:51 - 1397/04/25
نظام بانکی فاسد همینه دیگه!!!!میگه قتل که نکردم بدهکارم . جوونم کار میکنم میدم.
فردا هم قسط میبندن ماهی دومیلیون میده تموم میشه میره
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1397/07/18
بنظر من هدایتی داشت به پرسپولیس کمک میکرد و مشکلات مالی تیم حل میکرد دمش گرم خوب به پرسپولیس حال داد
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1397/09/13
خوشم مياد که مردم حسود و بخیل ما از تنگ نظری کم نميارن حالا این ثروت اگه مال مارک زاکربرگ یا بیل گيتس یا کس ديگه ای بود موردی نداشت ولی چون مال حسین هدایتی هست از راه ربا خواری بدست آمده ی مشت گدای بی عرضه هستیم که فقط نشستیم ببینیم کی چقدر ثروت داره تا بکوبیمش بدبختانه فکر نمیکنیم برای زندگیمون عادت به مفت خوری و آب و برق مجانی کردیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۳
نکنه تو خود حسین هدایتی هستی؟
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1397/12/22
بگو مرتیکه اوسکول به توچه فوتبال برو بتمرگ سر جات در حد خودت زندگی کن چقدر بد بختی که میخوای خود نمایی کنی انقدر گند بالا اوردی دزد
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1398/12/08
فقط حرفم با آقا حسین هستش که فقط میگه شما حسودید.
برادرم آقا حسین گل اینو هیچ وقت فراموش نکن هیچ کسی از راه حلال نمیتونه حتی یک هزارم این پوله این آقا رو دربیاره.ایشون فقط بیش از هزار میلیارد تومان به بانک سرمایه که بانک معلمین مظلوم هستش بدهکاره،یادت باشه امثال این آقا خون امثال من و شما رو دارن می مکن.ان شاالله که روزی به کیفر اعمالش برسه.
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1399/01/06
مطمئنن زرنگ بودع به اینجا رسید...دزدم باشی تو مملکت باس زرنگ باشی....یکی با فکرش کار میکنه...یکی فقط کار میکنه...از کجا اورده به خودش مربوطه خدای خودش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کالابرد_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر