طنز؛ استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی آری یا بله؟!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
لایکو_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۲۳۸۶۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
۳۷۹۸
محمدامين فرشادمهر در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: در دوران مدرسه یک بار مدیرمان لِی‌لِی‌کُنان و درحالی‌که کوله پشتی‌اش روی دوشش بود، آمد و گفت: «سلام عشقا؛ واسه اردو از این گزینه‌ها یکی رو انتخاب کنید: گزینه اول سفر یک هفته‌ای به سائوپائولو! گزینه دوم: سفر سه روزه به شیراز؛ گزینه سوم: سفر یک روزه به تپه‌های داوودیه!».

محمدامين فرشادمهر در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: در دوران مدرسه یک بار مدیرمان لِی‌لِی‌کُنان و درحالی‌که کوله پشتی‌اش روی دوشش بود، آمد و گفت: «سلام عشقا؛ واسه اردو از این گزینه‌ها یکی رو انتخاب کنید: گزینه اول سفر یک هفته‌ای به سائوپائولو! گزینه دوم: سفر سه روزه به شیراز؛ گزینه سوم: سفر یک روزه به تپه‌های داوودیه!». به خاطر خبر اردو آن هم با آن گزینه‌های پیش رو، سر از پا نمی‌شناختیم؛ مبصر از ذوق تخته پاک‌کن را گاز می‌زد، دو تا از دانش‌آموزان روبه‌روی هم بندری می‌رقصیدند، بقیه نیز در حال دست زدن می‌خواندند: «اینوریا دَس، اونوریا دَس... بیخیالِ اَقدس». داشتیم خودمان را برای اعلام گزینه منتخب‌مان آماده می‌کردیم که مدیر گفت: «گزینه اول رو که کلا میدونم نیستید! از بین گزینه‌های دوم و سوم، [اخم‌هایش را در هم کشیده بود و دستش را افقی زیر گردنش تکان می‌داد] گزینه دوم رو می‌خواهید، [در ادامه لحنش را آرام و چهره‌اش را شبیه گربه‌‌ای ملوس کرد] یا گزینه سوم رو؟» و ما کاملا به اختیار خودمان گزینه سوم را انتخاب کردیم! اخیرا هم برخی از مسئولان گفته‌اند: «نهایتا مردم خودشان باید انتخاب کنند عضو کدام پیام‌رسان می‌شوند». این در حالی است که مثلا یکی از بانک‌ها اعلام ‌کرده به زودی سیستم نوبت‌دهی‌اش از طریق یکی ‌از پیام‌رسان‌های داخلی هم امکانپذیر خواهد بود. اختیاری بودن را عشق کردید؟! در همین راستا ما نیز چند پیشنهاد مشابه ارائه داده‌ایم (تو رو خدا به یه لقمه نون ما فکر کنید و درگیر اسامی پیام‌رسان‌ها نشید):

یک: پاسخ صحیح سوالات کنکور، در پیام‌رسانِ فرضی «بیستون» برای داوطلبان حاضر در جلسه ارسال گردد.

دو: به تمام کسانی که در پیام‌رسان فرضی «های‌گَر» عضو شده‌اند، وام ازدواج کَلان تعلق گیرد. حتی آن‌هایی که ازدواج نکرده‌اند!

سه: کلیه مشمولان خدمت سربازی که پیام‌رسانِ فرضی «اینا» را نصب کرده‌اند معاف شوند. در ضمن پشت کارت پایان خدمت‌شان، بعد از جمله «از یابنده این کارت تقاضا می‌شود...»، اضافه کنند: «خدمتی که شما کردید هیچکی نکرد؛ درد و بلاتون تو سر تلگرامی‌ها».

چهار: افرادی که‌ پیام‌رسانِ فرضی «خُروش» را نصب نکرده‌اند از هر حق شهروندی‌‌ای که فکرش را بکنید محروم شوند. یارانه‌شان قطع شود، عوارض خروج از منزل پرداخت کنند، صغیر و کبیر در خیابان بتوانند در گوش‌شان بزنند (زیر گرفتن‌شان با ماشین 10 امتیاز دارد)، داخل صف نانوایی اول تکی‌ها را راه بیندازند، بعد چندتایی‌ها و در آخر گندمی‌ها (به جای نان، مقداری گندم بهشان می‌دهند تا در خانه آرد کرده و برای خودشان نان بپزند).

پنج: در بحث ازدواج، بعد از اینکه محرز شد خواستگار از پیام‌رسان خارجی استفاده نمی‌کند و همه چیز به خوبی و خوشی پیش رفت، سر سفره عقد، عاقد به جای «عروس خانوم بنده وکیلم»، بپرسد: عروس خانوم پیام‌رسان شما چیه؟ و اگر عروس خانوم گفت: «پیام‌رسانِ فرضی «آره»»، بگویند «پس مبارکه...».

راستی تا یادم نرفته در مورد آن اردویی که قرار بود از طرف مدرسه برویم اضافه کنم که نهایتا همان تپه‌های داوودیه هم تبدیل شد به جمع شدن آخرهفته و خوردن کاهو سکنجبین در حیاط مدرسه!

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1397/03/07
تو از پیام رسان داخلی استفاده نکن.اصلا بشو برده همونایی که به حساب بعضی ها کدخدا بودن.ولی از طرفمردم هم حرف نزن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
توام‌ازطرف خودت حرف بزن نه من
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر