یک میلیون فرانسوی، سیگار کشیدن را ترک کردند
۷۲۵۴۱۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
۴۳۲۷
دولت فرانسه به یک میلیون نفر از شهروندان سیگاری خود کمک کرد تا این عادت نامناسب را کنار بگذارند و سیگار کشیدن را ترک کنند.

خبرگزاری فارس به نقل از تک تایمز: دولت فرانسه به یک میلیون نفر از شهروندان سیگاری خود کمک کرد تا این عادت نامناسب را کنار بگذارند و سیگار کشیدن را ترک کنند.

یک میلیون فرانسوی، سیگار کشیدن را ترک کردند

در سال های اخیر یک پیکار گسترده در فرانسه به راه افتاده که در قالب آن دولت به افراد سیگاری کمک می کند تا به شیوه های مختلف سیگار کشیدن را کنار بگذارند.

وزارت بهداشت دولت فرانسه می گوید چنین موفقیتی در این کشور در یک دهه گذشته بی سابقه بوده و تلاش می شود در سال 2018 نیز تعداد هر چه بیشتری از مردم سیگار کشیدن را کنار بگذارند.

این کاهش مصرف سیگار به خصوص در میان نوجوانان و افراد کم درآمد قابل توجه بوده است. بدین منظور بسته بندی های خنثی و کم اثرتری از دخانیات به جای سیگار در اختیار مردم قرار می گیرد و افرادی که در جهت ترک سیگار قدم بردارند مشوق های مالی دریافت می کنند.

به نظر می رسد یکی دیگر از عواملی که موجب کاهش مصرف سیگار در فرانسه شده قیمت بالای آن است که قرار است در سال 2020 به 12 دلار برسد.

در سال 2017 حدود 26.9 درصد از افراد بین 18 تا 75 سال در فرانسه هر روز سیگار می کشیدند که این رقم معادل 12.2 میلیون نفر بوده است. اما این رقم در مقایسه با 29.4 درصدی که در سال 2016 هر روز سیگار مصرف می کرده اند (معادل با 13.2 میلیون نفر) کاهش قابل توجهی نشان می دهد.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1397/03/10
حتماً تریاک کشیدن را شروع کردند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج