کاهش ترافیک با افتتاح آزادراه کنارگذر جنوبی تهران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
استخدام_4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
استخدام_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۳۵۱۳۴
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
۴۶۷۳
وزیر راه و شهرسازی از تکمیل آزادراه کنارگذر جنوبی تهران به طول ۱۵۸ کیلومتر تا سال ۹۸ خبر داد و گفت:‌ با ساخت این پروژه بخش عمده‌ای از ترافیک سنگین ورودی به پایتخت به آزادراه کنارگذر جنوبی تهران منتقل می‌شود.

خبرگزاری ایلنا: وزیر راه و شهرسازی از تکمیل آزادراه کنارگذر جنوبی تهران به طول ۱۵۸ کیلومتر تا سال ۹۸ خبر داد و گفت:‌ با ساخت این پروژه بخش عمده‌ای از ترافیک سنگین ورودی به پایتخت به آزادراه کنارگذر جنوبی تهران منتقل می‌شود.

عباس آخوندی ضمن بازدید از قطعه ۳ آزادراه کنارگذر جنوبی تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت و پیشرفت فیزیکی پروژه، اظهار داشت: آزادراه کنارگذر جنوبی تهران یکی از بزرگترین پروژه‌های آزادراهی کشور محسوب می‌شود این آزادراه به طول ۱۵۸ کیلومتر از جنوب غرب تهران عبور می‌کند و تمام مسیرهای آزادراهی و بزرگراهی چهار استان البرز، تهران، مرکزی و قزوین را به یکدیگر متصل می‌کند.

آخوندی با بیان اینکه این آزادراه یک رینگ اتصالی از گرمسار به سمنان است گفت: آزادراه کنارگذر جنوبی تهران یک کمربندی بسیار بزرگ برای استان تهران محسوب می‌شود که این آزادراه به طول ۱۵۸ کیلومتر می‌تواند باعث کاهش ترافیک عبوری به پایتخت شود.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه با ساخت این آزادراه ترافیک سنگین در غرب تهران کاهش و به این محور منتقل می‌شود، گفت: یکی از اهداف مهم ساخت این کمربندی کاهش ترافیک ورودی به تهران است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به میزان هزینه‌کرد و اعتبارات برآورد شده در این پروژه گفت: برآورد اولیه میزان اعتبارات مورد نیاز برای ساخت این پروژه ۲۵۰۰ میلیارد تومان است که تاکنون ۸۷۰ میلیارد تومان صورت وضعیت شده به عبارت دیگر روزانه یک میلیارد تومان در این پروژه هزینه کرده‌ایم.

آخوندی در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا درباره زمان افتتاح آزادراه کنارگذر جنوبی تهران و تکمیل هر چهار قطعه آن گفت: در حال‌حاضر این پروژه در چهار قطعه ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و توانسته‌ایم با احداث کارخانه آسفالت در نزدیکی این پروژه سرعت کار را بالا ببریم.

وی ادامه داد: طبق قرارداد با قرارگاه خاتم الانبیا زمان تکمیل پروژه آزادراه کنارگذر جنوبی تهران سال ۹۸ است اما قرارگاه مدعی است زودتر از این تاریخ می‌تواند پروژه را تحویل دهد. باید بررسی کنیم تا ببینیم آیا امکان تحویل این پروژه زودتر از این موعد وجود دارد یا خیر؟

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به طراحی منظر این پروژه گفت: با استفاده از پیمانکاران داخلی و مهندسان اقدامات قابل توجهی در بحث طراحی منظر راه و معماری آن انجام شده است و یکی از پروژه‌هایی است که با معماری ویژه ساخته می‌شود.

آخوندی با بیان اینکه این پروژه با بالاترین سطح استانداردها در حال ساخت است گفت: برای ساخت این پروژه با بالاترین کف ایمنی از نیوجرسی‌های مفصلی استفاده کرده‌ایم.

وی ادامه داد: از ۱۵۸ کیلومتر طول این آزادراه ۱۰۰ کیلومتر آن آسفالت شده است.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین مزیت‌های احداث این پروژه‌ ، ساخت تمام چهار قطعه به صورت همزمان است، گفت: خوشبختانه سرعت پیشرفت فیزیکی این پروژه بسیار مطلوب است و تمام پیمانکاران و مهندسان مشغول کار در آن ایرانی هستند.

آخوندی ادامه داد: موضوع مهم دیگر در این پروژه بحث اشتغالزایی است که در حال حاضر ۲۷۰۰ نفر در چهار قطعه کنارگذر جنوبی تهران مشغول به کار هستند.

آخوندی با اشاره به دیگر مزیت‌های آزادراه کنارگذر جنوبی تهران گفت: یکی دیگر از مزیت‌های این پروژه امکان اتصال آن به شهر فرودگاهی حضرت امام است که قرار بر این است به مرکز بار در پایتخت تبدیل شود.

آخوندی ادامه داد: شهر فرودگاهی حضرت امام ۱۴ هزار هکتار است و در پی این هستیم تمام باراندازهای تهران را جمع‌آوری و به منتهی الیه شرق فرودگاه منتقل کنیم که خوشبختانه این آزادراه دقیقا به همان نقطه و مسیر دسترسی دارد.

وی با بیان اینکه هدف از اجرای پروژه کنارگذر جنوبی تهران ارتقای کیفیت زندگی مردم در پایتخت است گفت: پس از اجرای طرح لجستیک پارک در فرودگاه امام تمام باراندازهای پایتخت به این نقطه منتقل می‌شود و این موضوع هم در بهبود فضای شهری تهران و هم کاهش ترافیک پایتخت بسیار موثر است.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1397/10/07
سلام من خودم اونجا دارم کار میکنم همش غلت اضافی اگر تا۹۹تحویل بدهد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو