کاهش ترافیک با افتتاح آزادراه کنارگذر جنوبی تهران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
ریزخور_4
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۷۳۵۱۳۴
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
۴۶۹۵
وزیر راه و شهرسازی از تکمیل آزادراه کنارگذر جنوبی تهران به طول ۱۵۸ کیلومتر تا سال ۹۸ خبر داد و گفت:‌ با ساخت این پروژه بخش عمده‌ای از ترافیک سنگین ورودی به پایتخت به آزادراه کنارگذر جنوبی تهران منتقل می‌شود.

خبرگزاری ایلنا: وزیر راه و شهرسازی از تکمیل آزادراه کنارگذر جنوبی تهران به طول ۱۵۸ کیلومتر تا سال ۹۸ خبر داد و گفت:‌ با ساخت این پروژه بخش عمده‌ای از ترافیک سنگین ورودی به پایتخت به آزادراه کنارگذر جنوبی تهران منتقل می‌شود.

عباس آخوندی ضمن بازدید از قطعه ۳ آزادراه کنارگذر جنوبی تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت و پیشرفت فیزیکی پروژه، اظهار داشت: آزادراه کنارگذر جنوبی تهران یکی از بزرگترین پروژه‌های آزادراهی کشور محسوب می‌شود این آزادراه به طول ۱۵۸ کیلومتر از جنوب غرب تهران عبور می‌کند و تمام مسیرهای آزادراهی و بزرگراهی چهار استان البرز، تهران، مرکزی و قزوین را به یکدیگر متصل می‌کند.

آخوندی با بیان اینکه این آزادراه یک رینگ اتصالی از گرمسار به سمنان است گفت: آزادراه کنارگذر جنوبی تهران یک کمربندی بسیار بزرگ برای استان تهران محسوب می‌شود که این آزادراه به طول ۱۵۸ کیلومتر می‌تواند باعث کاهش ترافیک عبوری به پایتخت شود.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه با ساخت این آزادراه ترافیک سنگین در غرب تهران کاهش و به این محور منتقل می‌شود، گفت: یکی از اهداف مهم ساخت این کمربندی کاهش ترافیک ورودی به تهران است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به میزان هزینه‌کرد و اعتبارات برآورد شده در این پروژه گفت: برآورد اولیه میزان اعتبارات مورد نیاز برای ساخت این پروژه ۲۵۰۰ میلیارد تومان است که تاکنون ۸۷۰ میلیارد تومان صورت وضعیت شده به عبارت دیگر روزانه یک میلیارد تومان در این پروژه هزینه کرده‌ایم.

آخوندی در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا درباره زمان افتتاح آزادراه کنارگذر جنوبی تهران و تکمیل هر چهار قطعه آن گفت: در حال‌حاضر این پروژه در چهار قطعه ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و توانسته‌ایم با احداث کارخانه آسفالت در نزدیکی این پروژه سرعت کار را بالا ببریم.

وی ادامه داد: طبق قرارداد با قرارگاه خاتم الانبیا زمان تکمیل پروژه آزادراه کنارگذر جنوبی تهران سال ۹۸ است اما قرارگاه مدعی است زودتر از این تاریخ می‌تواند پروژه را تحویل دهد. باید بررسی کنیم تا ببینیم آیا امکان تحویل این پروژه زودتر از این موعد وجود دارد یا خیر؟

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به طراحی منظر این پروژه گفت: با استفاده از پیمانکاران داخلی و مهندسان اقدامات قابل توجهی در بحث طراحی منظر راه و معماری آن انجام شده است و یکی از پروژه‌هایی است که با معماری ویژه ساخته می‌شود.

آخوندی با بیان اینکه این پروژه با بالاترین سطح استانداردها در حال ساخت است گفت: برای ساخت این پروژه با بالاترین کف ایمنی از نیوجرسی‌های مفصلی استفاده کرده‌ایم.

وی ادامه داد: از ۱۵۸ کیلومتر طول این آزادراه ۱۰۰ کیلومتر آن آسفالت شده است.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین مزیت‌های احداث این پروژه‌ ، ساخت تمام چهار قطعه به صورت همزمان است، گفت: خوشبختانه سرعت پیشرفت فیزیکی این پروژه بسیار مطلوب است و تمام پیمانکاران و مهندسان مشغول کار در آن ایرانی هستند.

آخوندی ادامه داد: موضوع مهم دیگر در این پروژه بحث اشتغالزایی است که در حال حاضر ۲۷۰۰ نفر در چهار قطعه کنارگذر جنوبی تهران مشغول به کار هستند.

آخوندی با اشاره به دیگر مزیت‌های آزادراه کنارگذر جنوبی تهران گفت: یکی دیگر از مزیت‌های این پروژه امکان اتصال آن به شهر فرودگاهی حضرت امام است که قرار بر این است به مرکز بار در پایتخت تبدیل شود.

آخوندی ادامه داد: شهر فرودگاهی حضرت امام ۱۴ هزار هکتار است و در پی این هستیم تمام باراندازهای تهران را جمع‌آوری و به منتهی الیه شرق فرودگاه منتقل کنیم که خوشبختانه این آزادراه دقیقا به همان نقطه و مسیر دسترسی دارد.

وی با بیان اینکه هدف از اجرای پروژه کنارگذر جنوبی تهران ارتقای کیفیت زندگی مردم در پایتخت است گفت: پس از اجرای طرح لجستیک پارک در فرودگاه امام تمام باراندازهای پایتخت به این نقطه منتقل می‌شود و این موضوع هم در بهبود فضای شهری تهران و هم کاهش ترافیک پایتخت بسیار موثر است.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1397/10/07
سلام من خودم اونجا دارم کار میکنم همش غلت اضافی اگر تا۹۹تحویل بدهد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
ادیب_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
عارفی_3
ادیب_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_2
ادیب_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
تنورستان_فوتر