آمادگی ناتالی پورتمن برای بازی در «وی مثل وندتا»
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۷۳۹۴۴۸
۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
۳۸۶۸
بازیگر فیلم‌هایی، چون Black Swan «قوی سیاه» و Closer «نزدیک‌تر»، یعنی ناتالی پورتمن (Natalie Portman) اخیرا در طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که برای ایفای نقش در دنبالۀ فیلم V. For Vendetta «وی مثل وندتا» که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد، آماده است.

سینما گیمفا: بازیگر فیلم‌هایی چون Black Swan «قوی سیاه» و Closer «نزدیک‌تر»، یعنی ناتالی پورتمن (Natalie Portman) اخیرا در طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که برای ایفای نقش در دنبالۀ فیلم V For Vendetta «وی مثل وندتا» که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد، آماده است. پورتمن در فیلم اصلی، نقش شخصیت ایوی (Evey) را ایفا می‌کرد که همکار و معاون شخصیت انقلابی و آنارشیسم داستان، یعنی شخصیت وی (V) با بازی هوگو ویوینگ (Hugo Weaving) بود.

آمادگی ناتالی پورتمن برای بازی در «وی مثل وندتا»

کارگردانی فیلم V for Vendetta را جیمز مک‌تیگو (James McTeigue) برعهده داشت و فیلم‌نامۀ آن توسط برادران واچوفسکی (Wachowski) نوشته شده بود؛ لازم به‌ذکر است که داستان این فیلم براساس مجموعه کتاب‌های کمیک V for Vendetta به نویسندگی آلن مور (Alan Moore) شکل گرفته است. داستان این فیلم هیجانی و سیاسی، در کشور انگلستان و در یک آینده نزدیک و متناوب رخ می‌دهد؛ زمانی‌که حکومت این کشور به‌دست یک نظام فاشیست مستبد افتاده است. شخصیت پورتمن یا همان ایوی در طی این داستان، به شخصیت وی می‌پیوندد که یک فرد انقلابی است و شخصیت او از شخصیت تاریخی گای فاکس (Guy Fawkes) الهام گرفته شده است.

فاکس سربازی انگلیسی بود که در اوایل قرن ۱۷ و در طی “توطئۀ باروت”، نقشۀ منفجر کردن پارلمان و ترور شاه جیمز (King James) را در سر داشت. در طی این داستان، هر اقدامی که توسط شخصیت وی صورت می‌گیرد تا او را به عملی کردن نقشه‌ی نهایی که همان انفجار ساختمان پارلمان است نزدیک کند، موجب برانگیختن یک انقلاب مردمی و نزدیکی سرنگونی دولت سرکوب‌گر می‌شود.

پورتمن اخیرا در طی مصاحبه‌ای که با پایگاه خبری Comic Book داشت، دربارۀ این فیلم صحبت کرد. در طی این مصاحبه، از او سؤال شد که آیا علاقه دارد تا دنباله‌ای برای یکی از فیلم‌های زیاد و معروفی که در تمام این سال‌ها در آن‌ها حضور داشته است، ساخته شود؟ او در پاسخ به این سؤال این‌گونه گفت :” شاید فیلم V for Vendetta”

پس از ایفای نقش شخصیت جین فاستر (Jane Foster) در دو فیلم Thor «ثور» مربوط به کمپانی مارول، این بازیگر مطمئنا در ایفای نقش شخصیت‌های کتاب‌های کامیک مهارت کافی را به‌دست آورده است. اخیرا پورتمن تصمیم گرفت تا کمی استراحت کند و تمرکز خودش را روی پروژه‌های کوچک‌تری مانند فیلم‌های Jackie «جکی» به کارگردانی پابلو لارائین (Pablo Larrain) و یا فیلم علمی-تخیلی Annihilation «نابودی» به کارگردانی الکس گارلند (Alex Garland) بگذارد. همچنین در اواخر سال ۲۰۱۶، پورتمن اعلام کرد که دیگر قصد ندارد تا در سری فیلم‌های کمپانی مارول ایفای نقش کند؛ این بازیگر در اوایل امسال در طی مصاحبه‌ای که با پایگاه خبری Screen Rant داشت اعلام کرد که علاقه دارد تا نقش شخصیت‌هایی با ظرفیت جین فاستر را ایفا کند.

باتوجه به تغییر نگرش پورتمن نسبت به دو اثرش در کمپانی مارول و نظرات اخیرش نسبت به فیلم V for Vendetta، به‌نظر می‌رسد که او قصد دارد تا دوباره وارد فیلم‌هایی شود که نقش او را در بین عموم پررنگ‌تر کند و او را به شهرت برساند. البته این نظرات اولین بار نیست که احتمال ساخت دنبالۀ فیلم V for Vendetta را نشان می‌دهد. طرفداران آثار مور و فیلم V for Vendetta احتمالا به‌خاطر دارند که سال پیش شایعه‌ای مبنی بر ساخت سریالی براساس داستان V for Vendetta توسط شبکه‌ی چهار تلویزیون بریتانیا منتشر شد. پس از اولین اطلاع‌رسانی راجع به ساخت این سریال، هیچگونه نشانه‌ای از شروع روند توسعۀ آن دیده نشد و به‌نظر می‌رسد که این ایده تماما به فراموشی سپرده شد.

اکنون طرفداران فیلم V for Vendetta باید امیدوار باشند که احتمال ساخت دنبالۀ این فیلم، مانند احتمال ساخت سریال تلویزیونی این اثر، صرفا یک شایعه نباشد و امید آنان به واقعیت بدل شود. البته باید توجه داشت که احتمال ساخت این سریال و میزان توسعه‌ای که داشته است، بیشتر از توسعۀ ساخت فیلم V for Vendetta 2 بوده است.

به‌هر حال، با توجه به زمینه‌های سیاسی فیلم V for Vendetta در زمان حاضر، به‌ویژه توجه به فیلم‌هایی که مشوق مشارکت مردم در سیاست است، تولیدکنندگان این فیلم ممکن است تصمیم بگیرند که هرچه زودتر روند تولید و توسعۀ دنبالۀ فیلم V for Vendetta را آغاز کنند. به هر حال، می‌دانیم که ناتالی پورتمن سهم خودش در پشتیبانی از ساخت این فیلم را ادا کرده است و علاقۀ خودش به همکاری در این پروژه را اعلام کرده است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر صالحی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر صالحی_فوتر
اورانوس_فوتر2
ترجمه زندگی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
روشا فارمسی_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر