بادامچی: مسئول غارت اقتصاد ایران کیست؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۷۵۳۳۴۰
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
۶۰۳۸
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: جمعیت انبوهی که برای به دست آوردن کالای اساسی خود دچار مشکلات هستند چگونه می‌توانند در برابر تصمیمات غلط در حوزه اقتصاد صبور کنند؟

خبرگزاری ایسنا: یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: جمعیت انبوهی که برای به دست آوردن کالای اساسی خود دچار مشکلات هستند چگونه می‌توانند در برابر تصمیمات غلط در حوزه اقتصاد صبور کنند؟

محمدرضا بادامچی در نطق میان دستور جلسه امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بسیار متاسفم که در شرایطی هستیم که ارزش پول ملی در کمتر از سه ماه با افت فاحشی مواجه شده است و مدیران اقتصادی کشور برنامه و اقدام مشخصی برای مقابله با این سقوط آزاد نداشتند.

وی در ادامه گفت: مردم چه گناهی کرده‌اند که هیچ نهادی پاسخگوی وضعیت حاکم نیست؟ هنوز تحریم‌های دشمن شروع نشده است اما ما با مدیریتی ناکارآمد و غیرکارشناسی نظام ارزی ارزش پول ملی را به شدت پایین آوردیم. در حالی که در شرایط غیرعادی باید دست به تصمیمات اساسی و نتیجه‌بخش بزنیم مدیران اقتصادی دولت کمترین توجهی به حساسیت روزهای پرالتهاب ارزی نداشتند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما شاهد زوال مدیریت دولتی در ایران هستیم. گویی که نهادهای کلان ملی و اقتصادی همچون سازمان برنامه و بودجه و وزارت اقتصاد و دارایی نظارتی بر روی بانک مرکزی ندارند. به عنوان کارشناس حوزه کار و اشتغال باید درباره تعطیلی بنگاه‌های اقتصادی و بیکار شدن خیل عظیم جوانان هشدار دهم.

وی افزود: افزایش شدید قیمت ارز منجر به ورشکستگی بنگاه‌ها و افزایش بیکاری خواهد شد. این افراد تازه بیکار با بیکاران قبلی لشگر بزرگی تشکیل خواهند داد که می‌تواند برای نظام و کشور بسیار خطرناک و بحران‌آفرین باشد. بحران ارز تنها در راه چهارراه استانبول نیست بلکه معیشت مردم را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد و سفره مردم را خالی می‌کند.

بادامچی تصریح کرد: مقصران اصلی وضعیت کنونی اقتصاد مدیران نالایق و ناکارآمد اقتصادی در دولت و خارج از دولت هستند که کمترین توجهی به وضعیت کنونی ندارند.چند برابر شدن قیمت ارز جمعیت گرفتار در آسیب‌های اجتماعی را نیز چند برابر خواهد کرد. آمار کودکان کار افزایش خواهد یافت. اعتیاد، فقر و مهاجرت نیز تشدید می‌شود. کارشناسان اجتماعی هشدار می‌دهند که بحران اقتصادی به همه‌گیر شدن بحران اجتماعی منجر خواهد شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: جمعیت انبوهی که برای به دست آوردن کالای اساسی خود دچار مشکلات هستند چگونه می‌توانند در برابر تصمیمات غلط در حوزه اقتصاد صبوری کنند؟ چرا نظام اقتصادی ما به فکر مردم نیست؟ از همان ابتدا مشخص بود که تصمیمات ناشایسته ارزی از جمله دولتی کردن نرخ ارز تنها به فساد عظیم اقتصادی منجر خواهد شد.

مسئول غارت اقتصاد ایران در چند ماه اخیر کیست؟ چه کسانی اجازه داده‌اند که پول ملی مردم ایران برای وارد کردن کالاهای غیرضروری استفاده شود؟ چه کسانی مسئول حیف و میل شدن هزاران دلار از سرمایه ارزی کشور هستند؟ مسئولان اقتصادی چگونه می‌خواهند در برابر این حجم از فساد اقتصادی به مردم پاسخگو باشند؟

وی در ادامه اظهار کرد: با وجود بی‌اعتنایی دولت به روزهای سخت مردم از مجلس شورای اسلامی انتظار می‌رود به وظایف قانونی خود عمل کند و در خصوص شرایط ویژه تصمیمات لازم را اتخاذ کند. در هفته اخیر اتفاقات خوبی در مجلس شورای اسلامی افتاد که منجر به تحسین افکار عمومی و سازمان‌های مردم‌نهاد گردد. تصمیم قوانینی نظیر اصلاح قانون منع به کارگیری بازنشستگان و لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان اقدام ارزشمندی بود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انقلاب ما از عاشورای حسینی الهام گرفته است. ما که پیرو امام حسین (ع) هستیم باید متانت و دوراندیشی و مصلحت‌اندیشی ایشان را در نظر داشته باشیم. ایشان وقتی از مدینه حرکت کردند تا قبل از رسیدن به کربلا در همه جا به دنبال گفت‌وگو و دوری از جنگ بودند. این سیره ایشان حتی در شب عاشورا ادامه یافت. حتی در شب عاشورا نیز با فرمانده دشمن به صحبت نشست.

امیدوارم مسئولین و شورای عالی امنیت ملی کشور برای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن تمامی گزینه‌های موجود را مورد بررسی و تامل قرار دهند و درجهت پیشبرد منافع ملت تصمیمات سخت و بزرگ اتخاذ کنند تا با حفظ ثمره مجاهدت‌های ۴۰ ساله انقلاب کشورمان در ریل توسعه و پیشرفت قرار بگیرد.

وی در پایان گفت: اعلام وصول استیضاح وزیر کار یکی از کارهایی بود که در شأن هیات رییسه نبود، چرا که در کمیسیون‌های دیگر چند وزیر در راس استیضاح هستند. ماده ۲۲۳ را از کمیسیون اجتماعی گرفتند و اجازه ندادند وضعیت استیضاح بررسی شود. سه وزیر قبل از وزیر کار تحت استیضاح بودند و همچنان در کمیسیون‌ها باقی ‌ماندند، ولی امروز استیضاح وزیر کار اعلام وصول شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 47
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1397/05/10
خخخخ یعنی نمیدونید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
کمپین سوال از روحانی باید در فضای مجازی پر بشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
14:45 فک کردی نمیفهمیم با این طرح سوال و کمپین ها بازم میخواین ذهن هارو از اصل قضیه دور کنید .از خشم مردم ترسیدید دنبال ی راهی هستید دوباره سواری بگیرید با روحانی یا بدون اون هیچ فرقی این مملکت نمیکنه این تجربه رو به بهایی گزاف از دست رفتن سال های جوونیمون بدست اوردیم
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1397/05/10
اتفاق عجیبی نیست مجلس نقش تنشی در بازار و سیاست ترسیم می کند و در آخر دولت ها متهم می شوند
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1397/05/10
آقای بادامچیان آن زمان که دشمن اطاق فکر تشکیل داد برا اقتصاد ما نقشه میکشید مسئولین ما در فکر اختلاس ورانت ولاپوشانیه خلاف هم دیگر بودند
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1397/05/10
متأسفانه تیم بزرگ اقتصادی دولت بسیار ضعیف عمل کرده و فقط جهت منافع خودشون گامهای استوار ی بر میدارند
که منجر به متزلزل شدن بسیاری از خانواده های قشر ضعیف جامعه شده است
راستی چه کسی جوابگوی این همه نا عدالتیها در جامعه اسلامی شده است؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
مسؤل کسی هست دولت در فشار گذاشت 40 هزار ملیارد از پول مردم به صندوقهای ورشکسته بدهد این همه تورم ایجاد شد
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1397/05/10
مسئولش همین شماها هستید که دارید بخاطر منافع خودتون کشور رو به قهقرا میبرید هرجاهم کم می آرید از حرکت مردم میترسید از امام حسین مایه میزاربد امام حسین الان بود اول گردن شمارو میزد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
امام حسین بزنه تو کمر همشون
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1397/05/10
مسوول غارت کسانی هستند که هم شما وهم مردم ازترس حتی اشاره ای به آنان نمیکنند.
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1397/05/10
عمه من.
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
فکر کنم پدر بزرگ پدر عمه دختر خاله پسر دایی مادر مادر بزرگ مادر بزرگم باشه !!!!
عبود
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
منظورش از مدیران نا لایق هم نا نیست که حقوق نجومی می گرفتن واسه مدیریت...؟؟؟انگل ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
کسی هست شما ها از ترس اسمش نمتوانید ببرید عزیز دل
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۱
عمه جان من
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1397/05/10
خاله رباب با عمه سکینه البته اگربرادران ویلبررایت نباشند ... نخند پاشو برو دلارها تو بفروش بمردم ضرر نزن همان برادران آقایان کافیه
پاسخ ها
محمد محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
خواهش می کنم از نماینده مجلس خودشان را خسته کار مردم نکن گرانی بدبختی مردم ربطی به دولت مجلس قوقضایه نداره مسئولین کشور وظیفه زاتی قانونی خودشون خوردن بردن بیت المال هست دزدیدن ارز طلا وگرین کارت کشور دیگر ی واسه خانواده بس
محمد محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
خواهش می کنم از نماینده مجلس خودشان را خسته کار مردم نکن گرانی بدبختی مردم ربطی به دولت مجلس نداره ....
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1397/05/10
یکیش خودتون با عدم نظارت و نا بلدی کار
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1397/05/10
معلومه مدیران بیکفایت دولت فقر ونابودی
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1397/05/10
سوال سخت چرا میپرسی خوب معلومه جوابش دشمن.
France
14:06 - 1397/05/10
معلومه مسولین بی کفایت که اصلا هم نمیخوان کنار برن!!!
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1397/05/10
یعنی غارت و چپاول مسعولین اینقدر زیاد شده که مجبور به انتشار آن شده اند واگرنه هر موضوعی را براحتی بازگو نمی کنند.
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1397/05/10
مقصر خورزو خانه!!!!!!!! نه مجلس و دولت و مسئولین و سران!!!!
United Arab Emirates
14:52 - 1397/05/10
اگر پول کم دارید از سر سفره ما کارگرا بر دارید هههههه
United Arab Emirates
14:57 - 1397/05/10
بدون هیچ استثنا یی همه مسوولین کشور و خانواده هایشان.
United Arab Emirates
15:29 - 1397/05/10
... همتون بی کفایت و تن پرور و بی سوادید
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1397/05/10
بر پدر دزدان لعنت اگر نمی شناسی بگو امین
Iran, Islamic Republic of
17:19 - 1397/05/10
کار بر به نام علی ملیاردها هزار یابهتر بگویم ملیار بتوان ملیارد لایک مشکل همان است که گفتی ....
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1397/05/10
اقاس بادامچی ما که میدونیم اما صدامون به جایی نمیرسه شما که تریبون مجلس در اختیارتون و میدونید چرا اینقدر در لفافه حرف میزنید شجاع باش حالا که قبول کردی مسوولیت را فقط از خدا بترس و اسامی افراد و نهادها و هر کسی که مرتبطه با صدای رسا به گوش مردم برسون
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1397/05/10
اوضاع جوری شده که اگه من ندزدم چند تا گرگ در کمین نشستن که بدزدن و همینجوری خودم را قانع میکنم برای دزدیهای کلان . جدای از مسوولین بی لیاقت ،خداییش خود ملت بدترن .مغازه دار زودتر از دولت اجناسش را گرون میکنه تا میپرسی چرا میگه دلار دلار . کرم از خود درخته .من اول باید خودم را اصلاخ کنم تا بتونم اول خانواده و اطرافیان بعد جامعه و بعد کشور را اصلاح کنم . بریدن لبه قالی برا مردمه . همه ما منتقدین حرفه ای هستیم ولی وقتی پای منافع شخصی وسط میاد همه چیز را فراموش میکنیم . پس ی سوزن به خودمون بزنیم ی جوالدوز به مسوولین . از اسمون به زمین میباره نه از زمین به اسمون . منی که حتی حاضر نیستم تو صف نانوایی واسم چجوری میتونم دم از حق و حقوق بزنم
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1397/05/10
ولمون کنید بابا یه دکون بازار راه انداختید در کوزه رو باز میزارن هرکی ورمیداره میدزده میخوره برا خوش کردن دل مردم میگن چی شد فلان شد بهمان شد وگرنه امسال بابک های زنجانی و افرادهای دیگری که طی این چند سال اموال بیت المال رو غارت کردن باید اعدام بشن تا دری عبرتی برای دیگران بشه......
United Arab Emirates
22:39 - 1397/05/10
خخخخخخ دیگه این بازی ها برا مردم تازگی نداره
United States
23:35 - 1397/05/10
کم حرف بزن اینها رو ملت میدونه. راه حل بدید.
مشکل فقط در انبوه مدیران کار نابلد است. تا شما باشید درست نمیشود
Iran, Islamic Republic of
10:35 - 1397/05/11
اولین نفر خود شما که در مجلس لم دادید و میگوئید لنگش کن
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1397/05/11
برادر خاوری با کدامیک ازمسئولین وقت فامیلی داشت اینو من نمی دانم اگر کسی میدونه بگه درضمن آشفته بازار هم دست همین قبیل افراد است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
ادیب_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 4
ادیب_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کالازم_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
کالازم_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
تنورستان_فوتر