مذاکرات نساجی با آل‌کثیرِ ناراضی
۷۶۳۹۳۸
۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
۱۴۰۳۷
شنیده می‌شود مهاجم تیم فوتبال پیکان مذاکراتی را با باشگاه نساجی داشته است.

خبرگزاری میزان: محمدصادق بارانی بازیکن تیم نساجی از این تیم جدا شد و به سایپا پیوست و دلیل جدایی او نیمکت‌نشینی در این تیم بود. البته این شرایط برای بارانی نبوده و چند بازیکن دیگر هم چنین شرایطی دارند که ممکن است این امر آنها را برای جدایی از تیم‌های جدیدشان وسوسه کند.

یکی از این بازیکنان که پس از گذشت چند هفته از آغاز لیگ برتر هنوز در ترکیب ثابت تیمش قرار نگرفته عیسی آل‌کثیر بازیکن جدید پیکان است. این بازیکن که فصل گذشته در نفت تهران حضور داشت امسال با امید‌واری‌های زیادی راهی پیکان شد تا بتواند برای این تیم در لیگ برتر بازی کند اما شرایط به آن شکلی که او می‌خواست پیش نرفت.

شنیده می‌شود آل‌کثیر که از این شرایط خیلی راضی نیست کمی برای رفتن از این تیم وسوسه شده است. در همین راستا شنیده می‌شود باشگاه نساجی که با جدایی بارانی یک جای خالی در اختیار دارد و دنبال یک مهاجم است با این بازیکن مذاکراتی را داشته و در حال فکر کردن است.

این در شرایطی است که پیش از این گفته می‌شد باشگاه نساجی مذاکراتی را با علی قربانی و جابر انصاری از استقلال داشته و با مدیربرنامه‌های لوسیانو پریرا هم مذاکراتی را انجام داده است و باید دید در نهایت کدامیک از بازیکنان راهی نساجی می‌شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج