سیمئونه: دربی تقابل مردان است
۷۷۷۶۵۴
۰۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۲
۷۰۹۱
سرمربی اتلتیکومادرید داربی را تقابل مردان عنوان کرد و معتقد است هر تیمی بتواند در چنین دیدار های خاصی بر احساساتش غلبه کند موفق تر خواهد بود.

ایسنا: به نقل از آس، اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته هفتم لالیگا به مصاف رئال مادرید می رود. دیگو پابلو سیمئونه در نشست خبری پیش از داربی مادرید گفت: من یک تیم را بر اساس بازی قبل خود نمی سنجم (رئال مادرید در آخرین بازی اش مغلوب سویا شد).

به قدرت این تیم نگاه می کنم و رئال مادرید یکی از بهترین تیم های جهان است. رقابت کردن با این تیم آسان نیست. آن ها در خط حمله از بازیکنانی همچون گرت بیل و مارکو آسنسیو بهره می برند و از بازیکنانی مانند تونی کروس، لوکا مودریچ و سرخیو راموس برخور دارند که دید خوبی دارند.

سیمئونه: دربی تقابل مردان است

اتلتیکومادرید در سال های اخیر در سانتیاگو برنابئو شکست نخورده است. سرمربی آرژانتینی در این رابطه اظهار کرد: گذشته را بررسی نمی کنم چون فوتبال در زمان حال پیش می رود و اکنون یک بازی جدید را پیش رو داریم. به دنبال این نیستم که بازی را برایمان راحت تر جلوه دهم.

سیمئونه در ادامه به تمجید از دیگو کاستا پرداخت و گفت: او در شرایط خیلی خوبی قرار دارد و بازی خیلی خوبی برابر اوئسکا به نمایش گذاشت. در نخستین گل تیم تاثیر گذار بود. خوب حرکت می کرد و از لحاظ جسمانی قدرتمند بود.

سرمربی اتلتیکومادرید به وضعیت تیمش اشاره کرد و گفت: تیم بهتر شده است و بازیکنان از لحاظ عملکرد فردی نیز بهتر شدند که این قضیه اهمیت زیادی دارد. بازی فردا شب مانند همه تقابل هایمان با مادرید سخت خواهد بود. داربی ها بازی های خاصی هستند و نبود کریستیانو رونالدو به نفع این تیم تمام شده است.

از طرفی چنین بازی هایی تنها به نحوه بازی دو تیم بستگی ندارد. داربی تقابل مردان است و پر از شور و هیجان است. هر تیمی که بتواند بر احساساتش غلبه کند موفق تر خواهد بود.

او افزود: در بازی های خاص هر بازیکنی سعی می کند بهترین نمایش خود را بر جای بگذارد. من بازیکن بودم و زمانی که چنین دیدارهایی فرا می رسید هیجان، شخصیت و ویژگی های هر یک بازیکنان روی قدرت تیم تاثیر می گذاشت.

سیمئونه در پایان اظهار کرد: مادرید در توپ ربایی خیلی خوب عمل می کند و بازیکنان زیادی در خط حمله دارد. در مقابل در تیم ما آنخل کورئا خیلی در عمق بازی می کند. توماس لمار می تواند بین خطوط بازی کند. رودریگو و توماس می توانند به ما کمک کنند. دیدار فردا شب ربطی به سوپرجام اروپا ندارد چون آن بازی تک دیدار بود و تنها باید یک تیم برنده می شد. بازی فردا می تواند دو نتیجه داشته باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج