پیکان با جلالی از ۱۰۰ امتیاز عبور کرد
۷۷۸۰۲۶
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
۳۷۲۹
تیم فوتبال پیکان با هدایت مجید جلالی از مرز ۱۰۰ امتیاز در لیگ برتر گذشت.

خبرگزاری فارس: به نقل از بخش رسانه‌ای باشگاه پیکان، پیروزی مقابل سپیدرود رشت باعث شد پیکان در سومین فصل حضور مجید جلالی به عنوان سرمربی خود، صاحب یک رکورد جالب توجه شود. آنها در شصت و هشتمین مسابقه ای که جلالی در لیگ برتر به عنوان سرمربی پیکان روی نیمکت نشست، به طور رسمی از مرز 100 امتیاز عبور کردند.

هرچند این اتفاق در بازی جنجالی هفته قبل پیکان مقابل نفت آبادان افتاده بود اما به دلیل نیمه تمام ماندن آن مسابقه و اعلام نشدن رسمی حکم کمیته انضباطی، رسمی شدن این اتفاق تا ثبت برد بعدی عقب افتاد و حالا با سه امتیاز بازی مقابل سپیدرود، پیکان با جلالی رسما از مرز 100 امتیاز گذشت.

با در نظر گرفتن سه امتیاز بازی مقابل نفت آبادان، پیکان از 68 مسابقه با حضور جلالی صاحب 104 امتیاز شده و این امتیازات از 28 برد، 20 تساوی و 20 شکست به دست آمده است. پیکان در دو فصل و هشت هفته ای که جلالی را به عنوان سرمربی بالای سر خود می بینید، 80 گل زده و 64 گل هم خورده و صاحب تفاضل 16+ است.

در گرافیکی که برای همین اتفاق طراحی شده، اسامی تمام مربیان، بازیکنان و افرادی را می بینید که در این سه فصل این اتفاق ویژه را برای باشگاه پیکان رقم زده اند.

پیکان در حال حاضر با 15 امتیاز از 8 مسابقه در رده چهارم رقابت های لیگ برتر قرار گرفته و شرایط ایده آلی در جدول رده بندی دارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج