صحبت‌های جالب خریدار اتوبوسِ پرسپولیس
۷۸۱۱۴۳
۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۸
۹۲۴۸
اتوبوس پرسپولیس هم به جمع دیگر برنامه‌های ناکام این باشگاه پیوست و آنها از این مساله هم نتوانستند به سودی دست یابند.

ورزش سه: اتوبوس پرسپولیس هم به جمع دیگر برنامه‌های ناکام این باشگاه پیوست و آنها از این مساله هم نتوانستند به سودی دست یابند.

اتوبوس، رستوران، نوشیدنی و چند شیوه دیگر اقتصادی برای باشگاه همه و همه ناکام بودند و اکنون در تازه‌ترین اقدام، اتوبوسی که با تبلیغات زیادی برای باشگاه رونمایی شده بود هم بدون اینکه سودی برای سرخپوشان داشته باشد، فروخته شد.

باشگاه پرسپولیس و شخص علی اکبر طاهری که تبلیغات زیادی برای این اتوبوس داشتند و قادر بودند با توجه به برند پرسپولیس مبلغی نیز از این کارخانه دریافت کنند، مشخص نیست به چه شکل اکنون بدهکار هم شدند تا اتوبوس پرسپولیس طبق آنچه که خریدار آن مدعی شده با توجه به بدهی پرسپولیس به کارخانه از سوی آنها به فروش گذاشته شده بود.

رضا چراغی، خریدار تبریزی این اتوبوس است که ماجرای خرید آن را اینچنین توضیح می‌دهد: من چند اتوبوس دارم و بهرحال این مساله باعث می‌شد تا مسیرم به کارخانه زیاد بیفتد. یکبار یکی از اتوبوس‌ها را برای تعمیر به کارخانه بردم که دیدم این اتوبوس سرخ در گوشه پارکینگ افتاده است! بعد از اینکه چند سال آنجا رفت و آمد داشته‌ام بهرحال آشنایانی هم دارم و از مهندسین پرس وجو کردم و متوجه شدم که با توجه به بدهی باشگاه به کارخانه این اتوبوس آنجا قرار گرفته است.

وی که تلاش می‌کند خوشحالی بابت خرید اتوبوس اختصاصی باشگاه پرسپولیس را پنهان کند در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید: به مهندسان آنجا سپردم اگر کارخانه قصد فروش داشت و با پرسپولیس به توافق نرسید خبر دهند. اکنون نزدیک یک ماهی می‌شود که آن را خریدم.

البته نه از باشگاه پرسپولیس که از خود کارخانه که سند به نام آنها بود! اصلا تحویل باشگاه نداده بودند که بخواهم با باشگاه توافق کنم. تحویل کارخانه بود و یک بار رفته بودند اصفهان و معمولا هم در سفرهای داخلی‌شان راننده از کارخانه می‎فرستادند تا تیم را اینور و آنور کنند. کلا 7 هزار کیلومتر رفته بود و توافق کردیم و خریدمش.

خریدار اتوبوس اختصاصی سابق باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت: زمانی که من توافق کردم اتوبوس را بخرم قیمت آن 900 میلیون بود اما با نوسان ارز قیمت آن یک میلیارد و 350 میلیون شد و به این قیمت خریدم. البته الان مشتری پای آن نشسته به قیمت 1 میلیارد و هشتصد میلیون و من قصد فروش آن را ندارم.

وی درباره آنکه آیا با همین برچسب‌های پرسپولیسی اتوبوس را به کار گرفته است گفت: خیر. شاید در آن شرایط هم برای مسافران جذاب بود اما مطمئنا کمی هم حساسیت ایجاد می‌کرد و باعث خراب شدن آن می‌شد. همان موقع که به خط آوردمش شماره گذاری جدید کردیم و تمام برچسب‌ها را هم کندیم.

این خریدار جالب توجه اتوبوس سابق پرسپولیس درباره اینکه علاقه‌اش به تراکتور چه تاثیری در این خرید داشته گفت: تراکتورسازی که هواپیما دارد و اصلا به ما نمی‌رسد.

دست آقای زنوزی واقعا درد نکند و تیمی که در شهر تبریز است را ترتیب داده است. من هم اگر لازم باشد و در سفرهای داخل شهر بخواهند حاضرم با اتوبوس در خدمت آنها باشم. استقلال هم که اتوبوس ندارد وگرنه اتوبوس آنها را هم می‌خریدیم. فعلا هم که آقای زنوزی با هواپیما و من هم با اتوبوس در خدمت تراکتورسازی هستیم و امیدوارم در این فصل به موفقیت برسیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 27
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:55 - 1397/07/14
خفه بابا باپول ۱۰۰ سال دیگه هم محبوبیت پرسپولیس رو ندارید
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
خفرو شماها باید باشین ک از دار دنیا ی اتوبوس داشتین اونم خریدیم،
United Arab Emirates
18:57 - 1397/07/14
تراکتور بخاطر شرف فوتبال بازی میکند پرسپولیس بخاطر پول
این دو تیم بخاطر نداشته هایشان بازی میکن افتخار میکنم که پرسپولیس هستم و خواهم ماند
United Arab Emirates
18:57 - 1397/07/14
وزیر پرسپولیسی نمیخوایم نمیخوایم
United Arab Emirates
19:07 - 1397/07/14
باشگاه پول نداره بره کرج اتوبوس میخواد چکار هرچه پول بود داد عروس اسیا اقای وزیر
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1397/07/14
اصلا کارخونه حق نداره برند باشگاه پرسپولیسو روی یه اتوبوس بزنه و راحت بفروشه. من نمیدونم واقعا کسی توی باشگاه پرسپولیس نیست که از کارخونه شکایت کنه.راحت چندین میلیارد میتونه خسارت بگیره. توروخدا یکی از باشگاه رسیدگی کنه
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1397/07/14
جان جــــــــان جـــــــــــــــــــــان
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1397/07/14
ششتقلالم ک اتوبوس نداره،داشت اونم میخریدم عجب حرفی،،عشق است چراغی
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1397/07/14
یاشاسین چراغینی ،یاشاسین اذربایجانی
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1397/07/14
عیول بابا دم همه ترکا گرم.چیکارمیکنن باپولاشون.
راسته که میگن هرچی پولداره تومملکت اصل ونسبش ترکه.
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
راست نیس ،عین حقیقته،مث روز روشن
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1397/07/14
واقعا وقتی این خبر رو شنیدم‌ اشک تو چشمام جمع شد...
Iran, Islamic Republic of
20:23 - 1397/07/14
از دماغ فیل افتاده..اه
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1397/07/14
ههههه چیز دیگه ای ندارن برا فروش من میخرم
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
Iran, Islamic Republic of
20:26 - 1397/07/14
خفه شو راننده احمق مگه استقلال مثل لنگ ک اتوبوس بفروشه اتوبوس داره توهم خفه خون
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
اتوبوس نداره باااااش،ولی سال بعد باشگاه ششتقلال رو میخرن همه عواملشو میزارن سیب زمینی بکارن،کار برداشتم عوامل لجن پولیس انجام میدن
France
21:08 - 1397/07/14
کیسه ایهامینی بوس دارن اونم میخریم خخخخخخخخ
France
22:05 - 1397/07/14
اگر تراکتور هواپیما دارد در مقابل هیچ افتخاری ندارد و مهمترین قهرمانی تراکتور همان دو دقیقه قهرمانی هست که همه ریختن داخل زمین و در آخر ..... شدن .پرسپولیس چندین جام و هواداران میلیونی داره که تراکتور تو خواب هم نمیتونه ببینه . آدم عقده ای و نفهمی عین تو هم که هیچ دلخوشی ندارین باید دلتون را با چنین کارهای بیخود خوش کنید
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
عزیزم دیگ گذشت اون دوران ک با مافیا جام میبردین الان دنیا عوض شده،یادت میاد تراکترو جلو سپاهان همین افغانی با داوری گهش چجوری زمین گیر کرد و جام رسید ب سپاهان،یاد میاد ترکی چجوری جلو ششتقلال حق تراکترو خورد جام رسید ب سپاهان،یادت میاد اومدن اینترنت ورزشگاه قطع کردن بعد همه جا پخش کردن ک بازی سپاهان مساوی تموم شده بعد جام رسید ب سپاهان ،،اینا سه تا افتخارای تراکتور بودن ک بی شرفا حق گذاشتن زیر پا،پس اینقد افتخار افتخار نکن
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1397/07/14
جناب خریدار

فعلا که مسئولین دولتی پرسپولیس معلوم نیست که دارند چکار میکنند
شما هم خیلی تند نرو ، هروقت شما و آقای زنوزی و کل مجموعه باشگاه تراکتور تونستید یک درصد از افتخارات باشگاه پرسپولیس رو به دست بیارید ، بعدا کری بخون
فعلا پرسپولیس با پنجره نقل و انتقالاتی بسته و جدایی چندین ستاره تیم و همچنین بدون اتوبوس و هواپیما و با چند بچه مدرسه ای تا نیمه نهایی آسیا رفته ، کاری که کل مجموعه تراکتور سازی با هواپیمای اختصاصی ، اتوبوس و تمام خریدهای مشهور و تیلیاردیش ، تو خواب هم نمیتونه ببینه
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
پیاده شو باهم بریم لجن پولیسی،لجن پولیس ینی فساد ینی مافیا
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1397/07/14
پرسپولیس با پای پیاده و دست خالی داره میره فینال آسیا تراکتور با هواپیما کجا رفته
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
لجن پولیس از ریشه مافیاست فساده
لجن پولیس(پیروزی)ششتقلال
United Kingdom
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
لجن پولیسی تو کفتاری بیش نیستی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج