پایِ سیاسیون هم به پرونده رونالدو کشیده شد
۷۸۱۶۶۰
۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۵
۵۱۴۳
پرونده مربوط به سال ۲۰۰۹ در این روزها در متن اخبار قرار گرفته است.

وبسایت نود: به نقل از فاکس‌اسپورتس، آنتونیو کاستا نخست وزیر پرتغال از کریس رونالدو در برابر اتهامات مبنی بر تعرض جنسی وی به یک زن در سال ۲۰۰۹ دفاع کرد.

رونالدو متهم شده که در سال ۲۰۰۹ در هتلی در لاس وگاس کاترین مایورگا را مورد تعرض جنسی قرار داده است. CR۷ خود این اتهامات را با قاطعیت تکذیب کرده است.

رونالدو در آخرین فهرست فرناندو سانتوس جهت همراهی پرتغال در بازی های ملی اکتبر حضور نداشت اما در جریان برتری ۲-۰ یوونتوس مقابل اودینزه در روز شنبه یکی از گل های تیمش را به ثمر رساند.

در سفر به لانزاروته، خبرنگاران از کاستا در این باره پرسیدند. نخست وزیر پرتغال نیز این چنین پاسخ داد:

مردم باید یک بار و برای همیشه متوجه باشند که در هر پرونده و موضوعی، احتمالی برای بی‌گناهی وجود دارد. هرگز نمی‌توان با استدلال هایی ضعیف یک نفر را متهم به گناهکاری دانست.

آن چیزی که از رونالدو برای ما ثابت شده، حرفه ای گری فوق العاده او و کیفیت او به عنوان یک بازیکن و ورزشکار است. رونالدو فردی است که مایه افتخار پرتغال است و باعث سربلندی این کشور شده است. قطعا آرزوی ما این است که هیچ چیزی این اعتبار را لکه دار نکند.

این اعتباری است که در طول سال ها و در اذهان عمومی ساخته شده و یک شخص نمی‌تواند چنین فرضی را در این فضا به قطعیت تبدیل کند.

نایک و EA اسپورتس، از جمله اسپانسرهای رونالدو هستند که نگرانی خود را بابت این اتهام ابراز کرده اند. اما یوونتوس در طرف مقابل رسما از خرید جدید خود دفاع کرده و او را قهرمانی بزرگ خوانده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج