سلبریتی‌های معروفی که به اسلام گرویده‌اند
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۷۸۹۸۵۶
۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۳
۲۰۴۳۳
برخلاف تمامی تبلیغاتی که علیه دین اسلام در سطح جهانی صورت می‌گیرد باز هم پرتو نور اسلام در جهان تجلی دارد و هر از گاهی در خبرها شاهد گرویدن سلبریتی‌های سرشناس به اسلام هستیم.

برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: برخلاف تمامی تبلیغاتی که علیه دین اسلام در سطح جهانی صورت می‌گیرد باز هم پرتو نور اسلام در جهان تجلی دارد و هر از گاهی در خبرها شاهد گرویدن سلبریتی‌های سرشناس به اسلام هستیم.

اسلام آوردن این سلبریتی‌ها در نوع خود جالب توجه است چرا که با وجود ثروت و مکنت باز هم آرامش و رستگاری را در اسلام پیدا می‌کنند. به همین منظور در ادامه با هم قصد داریم نگاهی کنیم به سلبریتی‌های معروفی که به اسلام گرویده‌اند.

در همین ابتدا به این نکته اشاره کنیم بعضی از سلبریتی‌های این فهرست مسلمان شدن خود را رسما اعلام نکرده‌اند اما به شیوه‌های مختلف از گرویدن به اسلام خبر داده‌اند و از آنجایی که بازار شایعات همیشه داغ است در نتیجه نمی‌توان نظر قطعی در خصوص مسلمان‌ شدن برخی آن‌ها صادر کرد.

1. محمد علی کلی

اولین سلبریتی سرشناسی که در این فهرست به او اشاره می‌کنیم کسی نیست به غیر از محمد علی کلی. وی که بدون شک می‌شناسیدش برترین بوکسور تاریخ بود و در بیرون از رینگ بکس نیز به عنوان یک فعال مدنی و فردی تأثیرگذار شناخته می‌شد.

محمد علی در سال ۱۹۶۲ با الیجا محمد آشنا شد و همین آشنایی باب گرویدن کلی به اسلام را به روی او باز کرد. وی که با نام کاسیوس کلی شناخته می‌شد پس از اینکه به اسلام گروید نام محمد را برای خود برگزید و فامیلی‌اش را به علی تغییر داد تا اسم و فامیل وی برای همیشه جلوه‌ای از اسلام داشته باشد.

کلی از آن دسته سلبریتی‌هایی بود که هرگز حرف‌های ضداسلامی شخصیت‌های سیاسی را بر نمی‌تابید و زمانی که ترامپ به عنوان کاندید ریاست جمهوری مدعی شد آمریکا باید جلوی ورود مسلمانان به این کشور را بگیرید، با انتشار بیانه‌ای رسمی این گفته را نکوهش کرد.

سلبریتی‌های معروفی که به اسلام گرویده‌اند


2. جنت‌ جکسون

اگر به مایکل جکسون علاقه داشته باشید بدون شک جنت جکسون را نیز می‌شناسید، وی از سن هفت سالگی به موسیقی و خوانندگی علاقه پیدا کرد و در بزرگسالی همانند برادرش افتخارهای زیادی در موسیقی کسب کرد و به گفته مجله فوربز جنت جکسون یکی از ثروتمندترین خانم‌ها در زمینه موسیقی و خوانندگی است.

جنت جکسون در سال ۲۰۱۳ با یک بازرگان اهل قطر ازدواج کرد، این ازدواج باعث شد تا جنت با دین اسلام از نزدیک آشنا شود و مدتی بعد نیز خبر مسلمان شدن جنت را در رسانه‌‌ها شاهد بودیم. جنت جکسون دین اسلام را تمام و کمال پذیرفته و عکس‌های زیادی را از شاهد هستیم که حجاب کامل اسلامی را رعایت کرده است.

سلبریتی‌های معروفی که به اسلام گرویده‌اند


3. آیس کیوب

علاقه‌مندان به سبک موسیقی رپ آیس کیوب را به خوبی می‌شناسند، وی مدت‌های زیادی است که مسلمان شده و از سال ۱۹۹۵ به دین اسلام گرویده است. آیس کیوب در کنار خوانندگی دستی در فیلمسازی و بازیگری نیز دارد.

آیس کیوب از جانب MTV به عنوان هفتمین رپر موفق دنیا شناخته می‌شود و به‌رغم اینکه به ۵۰ سالگی نزدیک می‌شود باز هم همچنان فعال و پرتلاش در زمینه‌های مختلف هنری مشغول به کار است.

سلبریتی‌های معروفی که به اسلام گرویده‌اند


4. اسنوپ داگ

این رپر و سلبریتی سرشناس و معروف سبک زندگی عجیب و پرفراز و نشیبی دارد. اگر سرگذشت اسنوپ داگ را مطالعه کرده باشید حتماً به خوبی می‌دانید که وی تاکنون چندین بار نام و مذهب خود را تغییر داده است و ثبات زیادی در این زمینه ندارد.

در این بین جالب است بدانید اسنوپ داگ در سال ۲۰۰۹ به دین اسلام روی آورد اما مدتی بعد خبرهای دیگری در خصوص دین وی مطرح شد از آن زمان به بعد هم تاکیدی روی مسلمان بودن اسنوپ داگ نشده است اما با توجه به سبک زندگی و شخصیتی که از او سراغ داریم امیدواریم اسلام چشم اسنوپ داگ را باز کرده باشد.

سلبریتی‌های معروفی که به اسلام گرویده‌اند


5. شکیل اونیل

شکیل اونیل به عنوان یکی از ۵۰ ستاره برتر دنیای بسکتبال شناخته می‌شود و با ۲ متر و ۱۶ سانتی‌متر قد یکی از غول‌های بسکتبال دنیا بود. شکیل اونیل کارنامه بسیار درخشانی در بسکتبال دارد اما داستان دین او بسیار پیچیده و جالب است.

مادر شکیل اونیل مسیحی و پدرش مسلمان بود و در نتیجه شکیل اونیل نیز با قرار گرفتن در پرتو نور اسلام، این دین مقدس را انتخاب کرد.

سلبریتی‌های معروفی که به اسلام گرویده‌اند


6. فرید زکریا

اگر اهل تماشای اخبار باشید به احتمال زیاد فرید زکریا، مجری موفق شبکه سی‌.‌ان‌.‌ان را می‌شناسید. زکریا در کنار شهرتی که در امر خبرنگاری و مجری‌گری برای خودش به هم زده است زندگی خصوصی بسیار ساکت و آرامی دارد و از آن دسته سلبریتی‌هایی به حساب می‌آید که خبری از زندگی خصوصی او به بیرون درز نمی‌کند.

زکریا مدعی است دین اسلام را با جان و دل قبول دارد اما به دستورات این دین در زندگی شخصی خود رعایت نمی‌کند.

سلبریتی‌های معروفی که به اسلام گرویده‌اند


7. مایک تایسون

مایک تایسون سابقه درخشانی در مشت‌زنی دارد و زندگی پر حاشیه‌ای را نیز در داخل رینگ و خارج از آن دنبال کرده است. یکی از جالب‌ترین حادثه‌هایی که مایک تایسون در رینگ بکس ایجاد کرد گاز گرفتن گوش حرف خود در یک مسابقه بکس بود. این امر حاشیه‌های زیادی را برای تایسون به دنبال داشت.

گفته می‌شود تایسون چیزی حدود ۳۰۰ میلیون دلار از مشت‌زنی درآمد داشته است که بیشتر این پول را به باد داده. داستان گرویدن تایسون به اسلام نیز قضیه جالبی است.

تایسون در سال ۱۹۹۲ به دلیل تجاوز جنسی راهی زندان شد و ۳ سال آب خنک خورد. وی مدعی بود در این مدت کتاب‌های مالکوم ایکس را مطالعه کرده و همین کتاب‌ها باعث شد تا وی به اسلام روی آورد. به دنبال مسلمان شدن تایسون نام ملک عبد العزیز را برای خود برگزید.

سلبریتی‌های معروفی که به اسلام گرویده‌اند


8. ایکان

این رپر اهل سنگال اولین اثر خود را در ۱۵ سالگی منتشر کرد و مدتی بعد به دلیل پخش مواد مخدر به زندان افتاد تا اینکه نهایتاً راه خود را به آمریکا پیدا کرد و در سال ۲۰۰۴ با انتشار اولین آلبوم خود به شهرت جهانی رسید.

ایکان مسلمان است و به مسلمان بودن خود افتخار می‌کند. او در حال حاضر ۳ زن دارد و مدعی است اسلام دست او را برای چند همسر بودن باز گذاشته است.

سلبریتی‌های معروفی که به اسلام گرویده‌اند


9. دکتر آز

این روزها دکتر آز در بین ایرانی‌ها به چهره‌ شناخته شده‌ای تبدیل شده است و در دنیا نیز به عنوان مردی که در برنامه‌های سلامتی حضور موفقی دارد شهرت و آوازه خوبی برای خودش دست و پا کرده است.

جالب است بدانید پدر و مادر محمت آز که ما وی را با نام دکتر آز می‌شناسیم مسلمان بودند و گفته می‌شود محمت پدری بسیار سخت‌گیر داشته و مادرش نیز مسلمان بسیار پایبندی است.

سلبریتی‌های معروفی که به اسلام گرویده‌اند


10. ماهرشالا علی

کمتر کسی ماهرشالا علی را قبل از دریافت جایزه اسکار می‌شناخت اما زندگی ماهرشالا به واسطه دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در فیلم مهتاب زیر و رو شد و به یکی از سلبریتی‌های سرشناس مسلمان تبدیل شد.

جالب است بدانید ماهرشالا علی از ابتدا مسلمان نبود و در سال ۱۹۹۹ به دین اسلام گروید. ماهرشالا از منتقدین سیاست‌های ضد اسلام‌گرایانه دولت آمریکا است و از هر فرصتی برای انتقاد به این سیاست‌ها استفاده کرده است.

سلبریتی‌های معروفی که به اسلام گرویده‌اند


11. عمر شریف

بازی عمر شریف در فیلم‌های دکتر ژیواگو و لورنس عربستان او را به چهره‌ای جاودان در سینمای جهان تبدیل کرد. عمر شریف در ابتدا با نام میشل دیمیتری شلهوب از جانب پدر و مادرش نامگذاری شده بود بود زاده مصر بود. وی در خانواده‌ای کاتولیک بزرگ شد و تا دوران جوانی مسیحی باقی ماند تا اینکه پس از ورود به سینما با یکی از هنرپیشه‌‌های زیبارو با نام فاتن حمامه آشنا شد و دل به او باخت.

دست برقضا حمامه مسلمان بود و از آنجایی که آتش عشق عمر شریف خاموش نمی‌شد قبول کرد بخاطر ازدواج با حمامه دین اسلام را انتخاب کند. در نتیجه نام خود را به عمر الشریف تغییر داد.

سلبریتی‌های معروفی که به اسلام گرویده‌اند


12. مالکوم ایکس

بسیاری از نظریه‌پردازان مالکوم ایکس ار به عنوان یکی از تاثیرگذارترین شخصیت‌های سیاه‌پوست در تاریخ آمریکا می‌شناسند. مالکوم ایکس در اوایل کودکی از نعمت داشتن پدر محروم شد و مادرش نیز فرصتی برای مادری کردن در حق فرزندش پیدا نکرد.

مالکوم نتوانست ادامه تحصیل دهد و در نهایت به جرم سرقت به مدت ۱۰ سال به زندان افتاد. او در زندان به مطالعه کتاب‌های مذهبی روی آورد و با سیاه‌پوستان مسلمان آشنا شد این آشنایی گرویدن مالکوم ایکس به اسلام را به دنبال داشت. وی تبلیغات زیادی برای اسلام در آمریکا انجام داد و سیاه‌پوستان زیادی را به اسلام سوق داد.

سلبریتی‌های معروفی که به اسلام گرویده‌اند


13. بریتنی اسپیرز

این خواننده پرطرفدار فراز و نشیب‌های زیادی را در طول زندگی‌اش تجربه کرده است و پس از جدایی از همسر اولش با مشکلات روحی زیادی روبرو شد، در سال ۲۰۰۸ خبری جالب در رسانه‌ها منتشر شد که از گرویدن بریتنی به اسلام حکایت داشت.

از قرار معلوم بریتنی در آن زمان به عدنان غلیب، یکی از عکاس‌های معروف دل بسته بود و برای ازدواج با او مسلمان شد. ناگفته نماند عدنان و بریتنی سرنوشت خوبی نداشتند و از آن زمان تاکنون بریتنی صحبتی از مسلمان شدن خود به میان نیاورده است.

سلبریتی‌های معروفی که به اسلام گرویده‌اند


14. مایکل جکسون

شایعات مخلتفی در خصوص دین مایکل جکسون مطرح شده است و افراد مخلتفی سعی دارند مایکل را به دین‌های مختلفی مربوط کنند. در این بین یکی از مهم‌ترین شایعات در خصوص دین مایکل جسکون در سال ۲۰۰۸ مطرح شد.

در آن زمان گفته شد که مایکل جکسون مسلمان شده است و نام خود را نیز به میکائیل (Mikael) تغییر داده اما شوربختانه عمر مایکل به دنیا نبود و مدتی بعد دار فانی را واع گفت تا شایعه مسلمان شدن مایکل جکسون برای همیشه به عنوان یک راز بزرگ باقی بماند.

سلبریتی‌های معروفی که به اسلام گرویده‌اند


15. مدونا

این ستاره پرفروغ دنیای موسیقی که این روزها ۶۰ سالگی زندگی‌اش را پشت‌سر می‌گذارد هنوز هم زیبا و جذاب است و با انرژی فعالیت‌های هنری خود را دنبال می‌کند. مدتی پیش مدونا به هواداران خود گفت که قرآن می‌خواند و همین امر باعث شد تا گمانه‌زنی‌هایی در خصوص مسلمان شدن مدونا مطرح شود.

این گمانه‌زنی‌ها هرگز اثبات نشد و بعید به نظر می‌رسد در آینده نیز چیزی در خصوص دین مدونا بشنویم اما به هر ترتیب شایعه‌ مسلمان‌ شدن مدونا را نمی‌توان دست کم گرفت.

سلبریتی‌های معروفی که به اسلام گرویده‌اند


16. نیل آرمسترانگ

چیزهای زیادی در دنیا وجود دارد که یک انسان به عنوان اولین کسی به آن‌ها دست پیدا کرده می‌تواند به این دستاورد خود افتخار کند اما افتخار نیل آرمسترانگ تکرار نشدنی است و با فردی طرف هستیم که به‌عنوان اولین انسانی شناخته می‌شود که روی کره ماه قدم گذاشته است.

گفته می‌شود که نیل آرمسترانگ مسلمان است و از قرار معلوم داستان مسلمان شدن جالبی هم دارد. اینگونه که پیداست آرمسترانگ در همان چند ساعتی که روی کره ماه مشغول به پیاده‌روی بود طنین صدای اذان به گوشش می‌رسد و این صدا در گوش او ماندگار می‌شود تا اینکه روزی در قاهره دوباره صدای اذان را می‌شنود.

وی از اطرافیان در خصوص این صدا می‌پرسد و به او می‌گویند که این صدای اذان است، در نتیجه شنیدن صدای اذان در کره ماه باعث گرویدن نیل آرمسترانگ به اسلام می‌شود.

افراد بسیاری این داستان را باور دارند و خیلی‌ها نیز به دلایل علمی شنیدن صدای اذان در کره ماه را تکذیب می‌کنند. از طرف دیگر از آنجایی که نیل آرمسترانگ از دنیا رفته است نمی‌توان مسلمان بودن یا نبودن او را شخصاً از خودش پرسید.

سلبریتی‌های معروفی که به اسلام گرویده‌اند

در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگر شما هم اطلاعات خوبی در زمینه سلبریتی‌هایی که مسلمان شده‌‌اند دارید یا اینکه مطالب بالا موردی در ذهن شما ایجاد کرده است پیشنهاد می‌کنیم این موارد را در قسمت نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 110
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
08:55 - 1397/08/06
خخخخخ مدونا قرآن میخونده !! گذشته ای از مدونا اصلا میدونین؟؟
پاسخ ها
غزل
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
والا مدونا که خیلی تباهه
آتوسا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
چرا اکثرشون سیاه پوست بودن??!!
آرین
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
پیامبراسلام فرمودند اگرشب فاحشه ای را درحال تن فروشی دیدی صبح با همان چشم به وی نگاه نکن شاید توبه کرده باشد. گذشته هرکسی بخودش مربوطه مهم اینه تو الان غیبت کردی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
چه پست الکی مدونا بریتنی اگر مسلمون شدن چرا میخونن حجاب کامل ندارن دوست پسر دارن حتما مشروب هم میخورن راست میگن مثل تو ایران ما زندگی کنند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
از این مقاله های چرت الکی ترجمه نکن کاربراتو از دست میدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
آرین جان گذشته ی مدونا البته زیادم با زمان حالش فرقی نداره با نوشتن اینکه چندتا خواننده مسلمان شدن در حالی که هیچ چیشون به مسلمون نمیخوره اسلام بزرگ نمیشه اسلام خودش بزرگ هست احتیاج به مدوناو اسپیرز نداره که بزرگش کنن در اسلام دروغ گناه کبیره هست ولی اینا صرفا از یه سری شایعه میان واقعیت میسازن برای خودشون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
مدونا کابالیسته
چن سال پیش با شیمون پرز دیدار داشت
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1397/08/06
بخدا قسم اگر اینها در ایران زندگی میکردند و می دیدندکه مسئولان این کشور در صف اول نماز می ایستندو در عمل هزاران دروغ وتخلف میکنند ویا اینکه مگرمی شوید دریک کشور اسلامی باداشتن 98درصدمسلمان اینهمه بی عدالتی از جمله فاصله طبقاتی وجود داشته باشند مسلمان نمی شدند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
چه ربطی داره ؟ شما که شک دارم کلا تو عمرت یکصفحه قرآنو خونده باشی چرا مسلمون شدن مردم رو به رفتار دیگران ربط میدی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
استفاده ابزاری از دین نفی کننده دین نیست، میدونین به اسم مسیحیت چه ظلمهای وحشیانه ای بخصوص تو قرون وسطی شده، اما این چیزی از قداست مسیحیت برای مسیحیان واقعی کم نکرده، درست ببینید
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
فَإِنَّ النَّاسَ لَوْ عَلِمُوا مَحَاسِنَ کَلَامِنَا لَاتَّبَعُونَا (اگر مردم محاسن و برتری کلام و روش ما را میدانستند بدون ) شک از ما تبعیت میکردند) - امام رضا (ع) 0
در تبلیغ دین مخاطب شناسی مهمترین موضوع است برای هر مخاطبی نسخه ای لازم است.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
حق به واسطه اشخاص شناخته نمیشود
fm
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
کاش اینقدر قدرت تشخیص داشته باشیم که فرق بعضی از مسائل رو بفهمیم ،حرف شما درسته بی عدالتی زیاده اما چه ربطی به دین اسلام داره؟؟؟ ایا اسلام چیزی جز دعوت به عدالت و نیکی سفارش کرده ؟؟
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1397/08/06
ايناالان حجاب کامل اسلامى رورعايت کردن اينطورى که توضيحاتش نوشته البته
Iran, Islamic Republic of
09:05 - 1397/08/06
نظر دارم ولي ...... خوف هم دارم كه ابرازش كنم !!!!
پاسخ ها
ari
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
به این خوف داشتنت ادامه بده ک به نفعته
Canada
09:05 - 1397/08/06
به قول فردوسی پور ، اجازه بدین قانع نشم آخه این لیستی که شما دادین به همه چیز میخوره بقیر از مسلمون بودنشون احتمالش یک از میلیارد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
09:24 - 1397/08/06
خخخخخخخخ
جالب بود
کم مونده بود ترامپ و نتانیاهو هم تو این لیست قرار بگیرن
Iran, Islamic Republic of
10:04 - 1397/08/06
اینطوری که تو همه رو مسلمون کردی، فقط ترامپ مونده!!
United States
10:09 - 1397/08/06
خخ یه گزارشی هم از سلبریتی های خودمون بگذارید که کلی از اسلام فاصله گرفتن
و دین گریزی جوان های نسل جدید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۰
به نکته ی ظریفی اشاره نمودی ... دین گریزی نه فقط همین نسل
! که چند نسل این چند دهه
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1397/08/06
ساقیتون کیه ؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
چیه؟ مشکلت چیه؟ خب چه چیز غیر عادی دراین مطلب هست؟؟؟؟ مسلمون شدن انسانها از نظر تو غیر عادیه؟!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خخخخخخ...اهل دلی داداش....خیلی با باحالی...کلی خندیدم
فرشاد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
چیز غیرعادی که هست..ولی مساله بی ادبی توئه که باعث میشه اصل مطلب یادمون بره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
شما به من یه نمونه از چیزایی که نشون میده مدونا مسلمونه نشون بده من هزار نمونه از کاراشو که با اسلام در تضاد کامله بیخیال میشم میگم برترینها راست میگه. آبروی اسلامم شماها با این دروغاتون میبرید
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1397/08/06
کم جک بگید! نیل آرمسترانگ واقعا خنده دار بود خخخخ
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1397/08/06
آیا این فاسدان بزرگ مسلمان بوده اند!!؟؟
می خواهید با این صحبت ها چهره اسلام را خراب کنید؟!!!؟
چهره واقعی اسلام را می توانید در بزرگترین اجتماع جهان در روز اربعین ببینید.
پاسخ ها
Niloofar
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
تو ساکت شو و به نوکریت ادامه بده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
برو بابا
بهار
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
چشم قول میدیم ببينيم، شما فقط شور نزن فشارت نیفته
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
غلام حلقه بدوش ساندیس الان چه قیمتیه با توجه به تورم های اخیر
در ضمن جشن هالووین وین و ولنتاین رو هم اشاره کن کثرت جمعیتش دها برابره به جون تو
خخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
باشه بش میگم
:/
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
کله پوک
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
نوکر ولایت با این نظرت موافق بودم ولی از خودت اصلا خوشم نمیاد نظرات دیگت حالمو بد میکنه اما خب دلیل نمیشه چون ازت خوشم نمیاد حرفی که از نظرم درسته رو رد کنم
Iran, Islamic Republic of
10:25 - 1397/08/06
بابا اینا دین اسلامو ب رسمیت شناختن بعضیاشون
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1397/08/06
چی میگید واسه خودتون، الکی حرف میزنید، منبع موثق دارید آخه...؟!؟!؟!
زده به سرتون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
هیچ هم الکی نیست از چی تعجب کردی؟
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1397/08/06
مسلمان شدن ظاهری فایده نداره باید به دستورات خداوند در قران عمل بشه مثلا مالکوم ایکس یا محمدعلی کلی
France
10:43 - 1397/08/06
فرانك ريبرى فوتباليست فرانسوى مسلمان شد بعد از آشنايي با زنش.
مادونا يهودى شده و بيرتنى و مايكل جكسون هم هيچوقت مسلمان نشدند.
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1397/08/06
والا ما که مسلمانیم چیز خاصی ندیدیم! جز دزدی های کلان! حالا اینا چی دیدن الله اعلم
پاسخ ها
محمد
United Arab Emirates
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
مسلمانی به بیان نیست که کسی گفت من مسلمانم و بعد هر غلطی کرد به اسم اسلامو مسلمانی ربط داد
اسلام گفته اختلاس کن، دزدی کن......
مطمئن باش ۱۰درصد اسلام واقعیم تو این جامعه فعلی عملی نمیشه(و عملی نمیکنن) بیشتر تظاهر به اسلام و مسلمانی میکنیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
امثال تو مسلمان شناسنامه ای هستید !!! معلومه هیچ مطالعه ای در اسلام و قران نداری وگرنه اینجوری .....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
پیروی کورکورانه از دین یا مذمت اون بر اساس اعمال ریاکاران به اندازه سوءاستفاده از دین جاهلانه است
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1397/08/06
چرت محض بود. اگرم چیزی بوده فقط کنجکاوی بوده
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1397/08/06
امیدوارم مدونا با خواندن قران به دین اسلام روی بیاره
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1397/08/06
خیلی درصد چرتیه مطلب بالا بود /:
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1397/08/06
خوبه خوشگذریاشونو میکنن دم پیری مسلمون میشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
اولا گناه کردن خوشگذرونی نیست ثانیا خداوند در قران با خوشگذرونی مخالفتی نداره
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1397/08/06
ماشالله چقدر هم تحت تاثیر قرار گرفتن.....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
:)))))))
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
خخخخ
Netherlands
11:38 - 1397/08/06
آقای نویسنده بدجور داری اشتباه میزنی ((((:.
مدونا و اسلام؟ اینکه دیگه همه میدونن از بزرگای فرقه شیطان پزستیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
کم مونده بیان بگن کیتی پری با اون همه کلیپ که آشکارا داره تبلیغ شیطان پرستی میکنه مسلمانه!از هر کی خوششون میاد الکی تو مخیلات خودشون مسلمانش میکنن بلکه اون دنیا با هم محشور شن
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1397/08/06
اگر نصف کاربرهایتان با خواندن این مطلب شاخ در آوردند زیاد تعجب نکنید !
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
شاخ دراوردن نداره مسلمان شدن که غیر عادی نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
دوست من ، یه نگاه به کامنتهای منفی و مثبت بیاندازی متوجه میشی چه تعداد شاخ درآوردن و چه تعداد مثل تو ساده و خوش باورند
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1397/08/06
لطفا در باره سلبریتی هایی هم که از اسلام خارج شدند مطلب بنویسید !
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
کسی که از اسلام خارج بشه مثل این میمونه که از بالاترین مرتبه علم بره بره کلاس اول بشینه البته اسلام واقعی
بردیا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
کاربر 14/34,
از واقعی صحبت کردی الان کجاست بریم دنبالش ؟
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1397/08/06
به جز چند نفر معروفشون که همه میدونند مسلمون هستند بقیه تخیلات نویسنده بوده.
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1397/08/06
مدونا؟؟؟؟؟ مایکل جکسون؟؟؟؟؟!!!! سر کارتان گذاشته اند.
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1397/08/06
براساس يه مشت شايعه اين مقاله رو نوشتي كه چي بشه؟
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1397/08/06
کلی چندساله فوت کرده،چطور شده در مورد ترامپ از اون دنیا بیانیه داده یا من اشتباه میکنم هنوز زنده س
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
اینا چون تو دنیا خیلی بچه های خوبی بودن اجازه دارن از اونور واسه اینور بیانیه بدن مثل بعضی از خواننده های خودمون که بعد از مرگ کم مونده آلبوم بدن بیرون
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1397/08/06
در غرب اسلام را دیدم ولی مسلمان ندیدم ولی در شرق مسلمان دیدم ولی اسلام را نه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
تو غرب هم اسلام نمیبینی.الکی کلاسشون رو بالانبر.
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1397/08/06
پا گذاشتن بشر روی کره ماه بزرگترین دروغ علمی تاریخ هست که ناسا به کل جهانیان گفته! پس مسلمان شدن نیل هم یک شوخی بسیار بسیار خنده دار هست
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1397/08/06
ریحانا هم یه عکس داره با لباس تعزیه کلاه پوشیده،اشتباه نکنم مسلمون شده، اونم اضافه کنین ب لیستتون :)):))
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
تو عربستانم با حجاب چندتا عکس تو یکی از مساجد گرفته بود که از بس برای عکس گرفتن تو مسجد سبک بازی درآورده بود اومده بودن جمعش کرده بودن اگه اون عکسا دست اینا میفتاد قطعا میگفتن مسلمان شده
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1397/08/06
ریحانا هم یه عکس داره با لباس تعزیه کلاه پوشیده،اشتباه نکنم مسلمون شده، اونم اضافه کنین ب لیستتون :)):))
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1397/08/06
تعدادی از این اشخاص که اطلا ماسون هستند
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1397/08/06
برترین ها رد دادی؟ مدونا قرآن بخونه؟ مگه داریم؟
پاسخ ها
مسلمان
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
من که حاضرم تا صبح پشت سر مدونا نماز بخونم و سجده کنم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
15:53
برو بخون.کسی جلوت رو نگرفته
Iran, Islamic Republic of
18:50 - 1397/08/06
چه داستانهای جالبی,ترامپ هم مسلمان شده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
خخخخ دهنت
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1397/08/06
فقط اسنوپ داگ
پرچنش بالاس

:)))))
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1397/08/06
منم یه بار رفتم کره مریخ چند تا آدم فضایی دیدم
بعد فهمیدم ما اشرف مخلوقات نیستیم
این بود که برگشتم و ملحد شدم
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1397/08/06
فرعون که با لشکرش به تعقیب موسی ع رفت یه لحظه به خودش اومد که وسط نیله وآب شکافته شده.به حقانیت موسی پی برد ولی دیر بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
فیلمنامه ی قشنگی میشه
Iran, Islamic Republic of
21:55 - 1397/08/06
آخه یه کم عاقلانه فکر کنیم بد نیست تو خلأ اصلا صدا وجود نداره چطور صدای اذان شنیده؟؟ ؟ حالا هزاران کیلومتر فاصله بماند همین دروغها رو گفتن که ملت از اسلام فراری شدن
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1397/08/06
عمل به اسلام به همین راحتی نیست که این حضرات فقط شو مسلمان شدنشونو براه انداختن،باید پا روی خیلی از هوا و هوساشون بزارن
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1397/08/06
والا اروپاییا و آمریکاییا خیلی مسلمون تر از ما به اصطلاح مسلموناست، مسلمونی به شعور و فرهنگه که واسه اونا بهتر از مسلموناست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
لطفا به اروپا و آمریکا توهین نکنید
France
23:39 - 1397/08/06
تنها چیزی ک باعث شده بین انسان جنگ بشه و صلح رو از میون مردم برداشته دین و مذهبه فرقیم نمیکنه چه دینی ،میخواد اسلام باشه یا مسیحیت یا یهودیت دین و مذهب باعث تفرقه و جنگ میشه همیشه همینطور بوده و هست حالا عده ای انقدر کورن و متعصب ک نمیخوان قبول کنن م..تو بی دین باش ولی ب کسی اسیب نرسون و انسان خوبی باش خدا بیشتر دوست داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
دقیقا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
حالا نمیشه دین داشته باشی و انسانیت هم داشته باشی و به کسی آزار نرسونی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۰
بهترین کامنت
و بهترین دین انسانیته
هرکی باورمذهبی داشته باشه و تعصب بدون خردمندی، باعث میشه به خون طرفداران بقیه ادیان تشنه باشه
همین از ذات خدایی دورش می کنه و البته از انسانیت

خداروشکر که من بنده خوش شانسش بودم که مسلمونیم با عشق خدایی ترکیب شده و در قلبم آرامش الهی برقراره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
آدم باید دلش پاک باشه .حموم بهونه است
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1397/08/07
واقعا خودم در مورد اسنودن داک شاه در اوردم
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1397/08/07
کامنتای ملت شاسگول مارو ببین
شماها از اسلام چی میدونید آخه؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
شاسگول تویی
هر کسی یه نظری داره
خخخخ تو ازینایی که خودتو بالاتر از بقیه میدونی و در عین حال سیکل هم نداری آره؟
خخخخخ
parisa.a
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
تو از اسلام چی میدونی خودشاخ پندار که به بقیه میگی شاسکول؟
فک کردی خیلی مسلمونی هه
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
اختيار داريد!...لطفا شما بفرماييد چي ميدونيد....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
تو چی میدونی بگو ما هم بدونیم علامه ی دهر
United Arab Emirates
03:15 - 1397/08/07
یعنی اونی که این مطلبو نوشته چ.ت بوده ها چ.ت به معنی واقعی کلمه
United Kingdom
07:44 - 1397/08/07
مدونا بوداییه همه عالم میدونن..بیشتر مواردی که ذکر کردید کذب محض هستن...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
درسته، این هم منظورش از اسلام آوردن مدونا همون اسلام بودایی هستش
Iran, Islamic Republic of
09:22 - 1397/08/07
اونوقت سلبریتی های ما از اسلام فراری!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
درود بر شرف سلبریتی های فراری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
یعنی الان باور کردی؟جایزه ی سیمرغ زودباور سال تعلق میگیره به این کامنت
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1397/08/07
کارداشیان هارو هم میاوردید
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1397/08/13
بیشتراین اخباردقیقاشایعه س.کاش مسلمان شده های واقعی روکه کم هم نیستن معرفی میکردین
Iran, Islamic Republic of
02:29 - 1397/10/12
اکثرشون فراماسونر هستن
مخصوصا مدونا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
اورانوس_فوترموبایل2
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
روشا فارمسی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
روانشناسی مرهم_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر حسینی_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تنورستان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر