واکنش دفتر آیت‌الله اراکی به دروغ‌ پراکنی‌ها
۷۹۱۸۸۵
۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۶
۹۷۴۴
دفتر آیت‌الله اراکی، ادعاهای مطرح شده درباره تشکیل جلسه جامعه مدرسین و مخالفت برخی اعضا با نامه آیت‌آلله یزدی به آیت‌الله شبیری را تکذیب کرد.

خبرگزاری تسنیم: در پی ادعاهای یک فعال رسانه‌ای مبنی بر اظهار نظر آیت‌الله اراکی درباره نامه آیت‌الله یزدی به آیت‌الله شبیری، دفتر آیت الله اراکی اصل این ادعا را تکذیب کرد.

یک عضو دفتر آیت‌الله اراکی همچنین گفت: هیچ جلسه‌ای بین آقای یزدی با برخی دیگر از اعضای جامعه مدرسین برای نامه به آیت‌الله شبیری برگزار نشده است.

این عضو دفتر آیت‌‌الله اراکی همچنین تاکید کرد که آیت‌الله اراکی هیچ پیغامی به شخص خاصی درباره نامه آیت‌الله یزدی نداشته است و این ادعا نیز همانند ادعای قبلی بی‌پایه و اساس است.


پیش از این فرید مدرسی، روزنامه نگار در توئیتی نوشته بود: آقای محسن اراکی به من پیغام داد که من هم مخالف این نامه‌نگاری آقای محمد یزدی به آیت الله شبیری زنجانی هستم و معتقد به اینگونه روش‌ها نیستم.

فرید مدرسی در توئیت قبلی خود نوشته بود: آیت الله یزدی پیش از انتشار نامه خطاب به آیت الله شبیری زنجانی در جلسه هیأت رئیسه جامعه مدرسین مطرح کرد؛ تنها محسن اراکی با انتشار نامه موافقت کرد و سایرین مخالف بودند اما یزدی منتشر کرد.

آیت الله اراکی: من هم با آن نامه موافق نبودم

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج