حسین کروبی: رفع حصری در کار نیست
۷۹۲۶۹۴
۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۷
۶۸۹۲ 
«حسین کروبی» فرزند مهدی کروبی در گفت‌وگویی از وضعیت فعلی پدرش و آنچه در این سال‌ها رخداده سخن گفت. برخی از سخنان او چندان مطلوب و شیرین نبود، برای مثال او گمان می‌کند که حصر، رفع شدنی نیست و بخشی از حاکمیت منتظرند تا محصوران در همین دوران حصر به رحمت خدا بروند.

روزنامه همدلی نوشت: «حصر» و «رفع حصر» تبدیل به دو واژه سیاسی در گفتمان جاری حوزه سیاست در کشور شده است. یکی از دلایل اصلی روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در اردیبهشت ۱۳۹۲ وعده رفع حصر «میرحسین موسوی»، «مهدی کروبی» و «زهرا رهنورد» بوده و هست.

با این همه این وعده بسیار مهم هنور تحقق نیافته و کنشگران عرصه سیاسی کماکان پی‌گیر وضعیت حصر هستند.طی ۳ سال گذشته حتی بسیاری سیاسیون اصولگرا نیز موافق ادامه حصر نبوده و بارها در مصاحبه‌ها و تریبون‌ها از بی فایده بودن ادامه آن گفته و می‌گویند.

برخی از اصلاح‌طلبان و حتی اصولگرایان گامی فراتر نهاده و رفع حصر را نه‌تنها برای وفاق ملی مفید ارزیابی می‌کنند بلکه آزادی این سه تن را راهی برای قوام امنیت ملی می‌دانند.

فارغ از مسائل سیاسی، بسیاری از طبقات گوناگون مردم نگران وضعیت سلامتی محصوران هستند و با توجه به عدم ارتباط آنان با بدنه جامعه، اخبار موثقی از آنان منتشر نمی‌شود و تنها نزدیکان و به‌ویژه فرزندان آنان، خبرها از وضعیت والدین خود را رسانه‌ای می‌کنند.

«حسین کروبی» فرزند مهدی کروبی در گفت‌وگوی اختصاصی و تفصیلی از وضعیت فعلی پدرش و آنچه در این سال‌ها رخداده سخن گفت. برخی از سخنان او چندان مطلوب و شیرین نبود، برای مثال او گمان می‌کند که حصر، رفع شدنی نیست و بخشی از حاکمیت منتظرند تا محصوران در همین دوران حصر به رحمت خدا بروند.

انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1397/08/13
این افراد حصر شده در انتخابات ۸۸ به بهانه تقلب مردم را به خیابانها آوردند و عده ای کشته شدند و خسارت زیاد به بیت المال وارد کردند اینها باید در دادگاه مجازات شوند و حصر حداقل مجازاتشان است.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
احسنت.دقیقا
Netherlands
00:11 - 1397/08/13
بخدا هیچ کس بفکر سران فتنه نیست من یادم رفته صبحانه چی خوردم به فکر محصورین باشم. بابا جایشان خوبه بگذار همان جا باشند. کروبی همیشه میگفت من از کسی نمیترسم پس حالا چی موسوی ... پیر و ذلیل شدند
United States
00:12 - 1397/08/13
در صد زیادی از مردم در حصرند . هم سن و سالان این آقایان و خانم حداکثر می توانند تا لب پنجره بیان بقول آقایی ما زندانیان محترم هستیم که زندانبان خودمان یا فرزندانمان هستند. ضمنا روزگار هم داره شکنجه ام می ده
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1397/08/13
اونایی که وعده رفع حصر را باو کردن و به روحانی رای دادند هنوز الفبای سیاست را بلد نبودند
یعنی شما نمیدونستید که شورای‌‌امنیت‌ملی‌ رای به حصر این آقایون و این خانم داده یعنی نمیدونید که به دستور شورای امنیت ملی آن‌ها در حصر هستند و هنوز نمیدونید که رئیس شورای امنیت نلی آقای روحانی هست و اینو نمیدونید که خود آقای روحانی رای به حصر اینان داده اگر نمیدونید حالا بدونید چون تمامی رای‌ها در این شورا برای حصر داده شده و یکی ازین رای‌ها روحانی بوده و چندین اصلاح طلب دیگه که در این شورا فعالیت دارند رای به حصر این‌ها داده اند که بعدش اینجوری کسب رای کنند
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1397/08/13
تا مقام معظم رهبری دستور رفع حصر را صادر نکنند آنان همچنان در حصر باقی خواهند ماند
Iran, Islamic Republic of
01:53 - 1397/08/13
بنظر بنده این افراد باید در دادگاه علنی و پخش زنده محاکمه بشن و اگه دفاعیاتی از خودشون دارن رو کنن در حصر بودن که همون آزادیه یعنی خطایی انجام ندادن!
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1397/08/13
فکر کنین آزاده
میخواد چیکار کنه
Iran, Islamic Republic of
07:46 - 1397/08/13
حصر لازمه چرا که هر ریس جمهور ی واسه تبلیغ کاندیدا شدنش نیاز داره مردم رو بگشونه پای صندوق رای .کاری که روحانی دوبار کرد
Iran, Islamic Republic of
08:50 - 1397/08/13
همتی ادم به خودش مرگ نمیگه
Iran, Islamic Republic of
08:58 - 1397/08/13
یک سر برید پیش بابا بزرگ ، حل میشه
Iran, Islamic Republic of
09:29 - 1397/08/13
ان شاالله برحمت خدا برین اینقدر از قبل شما خبر ابکی تولید نشه
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1397/08/13
به درک انقدر باید اونجا بمونن تا بپوسن.مرگ بر فتنه گر
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1397/08/13
یسری کاسب حصر میان میگن حصر باید بشکنه و ... نه خیر آقاجون .اونا باید بمونن توو حصر چون فتنه کردند ,آشوب کردن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج