تعریف ویژه رحمتی از قلعه‌نویی
۷۹۸۹۰۲
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
۹۱۲۷ 
رابطه مهدی رحمتی و امیر قلعه نویی اینروزها در حد یک سلام و علیک ابتدای بازی و عکس یادگاری نیست و به صراحت می توان گفت این دو اختلافات را کنار گذاشته اند و مثل دو دوست با هم هستند.

ورزش سه: رابطه مهدی رحمتی و امیر قلعه نویی در گذشته ای نزدیک چنان تیر و تار شده بود که سنگربان استقلال در جریان بازی با تراکتورسازی و جلوی دوربین های تلویزیونی و هزاران تماشاگر به امیر قلعه نویی تاخت! خوشبختانه هر چه بود گذشت و شاگرد و استاد اینروزها اگر با هم گرم و صمیمی هم نباشند به خوبی احترام یکدیگر را دارند در حالی که مهدی رحمتی دراستقلال برای قهرمانی می جنگد و امیر قلعه نویی هم در دیار نصف جهان همه تلاش خودرا بکار گرفته تا سپاهان چهاردهم را قهرمان لیگ برتر کند. این رفتار به خوبی نشان می دهد که در اوج رقابت می شود رفاقت ها را هم حفظ کرد و رقابت در تضاد با رفاقت نیست.

اما مهدی رحمتی در تازه ترین مصاحبه ای که در مورد وضعیت استقلال داشته در بخشی از مصاحبه اش از امیر قلعه نویی به عنوان یکی از پیشکسوتان افتخار آفرین استقلال یاد کرده و اشاره داشته او هم برای اعتلای استقلال خون دل خورده است.

در بخشی از مصاحبه مهدی رحمتی این چنین می خوانیم: « پیشکسوتان استقلال هم مثل هواداران هستند.آنها زمانی در این تیم بازی کرده و من می دانم در شرایط سخت پرچم این تیم را بالا نگه داشته اند. استقلال 2 ستاره ای که روی پیراهنش دارد را مدیون همین پیشکسوتان است.

استقلال بزرگانی داشته و دارد که هواداران با شنیدن اسم آنها به خود افتخار می کنند،افرادی که اگر بخواهم اسم ببرم شاید در قالب یک مصاحبه نگنجد.اسم استقلال با حجازی، پورحیدری،روشن،علی جباری، قراب، قلعه نویی و خیلی ها که برای موفقیت این تیم خون دل خورده اند عجین شده ولی یک عده هم هستند که مثلا استقلالی هستند ولی بدون تعارف بگویم باخت استقلال آرزوی آنها است!»

البته در فوتبال حرفه ای هم این چنین نیست که همه بازیکنان و مربیان با هم خوب باشند. به هر صورت اختلاف فکری در فوتبال وجود دارد همان طور که در دیگر جاها هم هست اما آنچه که آزار دهنده است جنگ های فوتبالی است. جنگ هایی که هیچ گاه آورده ای برای فوتبال نخواهد داشت و تنها خاطره ها را مکدر خواهد کرد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Sweden
11:23 - 1397/08/29
ای کلک زمزمه برگشت قلعه‌نویی به گوشت خورده سریع تغییر جهت دادی!!!
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1397/08/29
این اسطوره هایی ک میگی بازی ملی هم دارن؟؟خخخخخ
United Arab Emirates
12:35 - 1397/08/29
پنگوین نون رو به نرخ روز میخوره
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1397/08/29
باندبازی و خودشییرینی برای فصل بعد شروع شد
France
13:07 - 1397/08/29
دام به حال هواداران که خودم هم شاملشون میشم میسوزه.چه نتایجی که نباید رقم میخورد، خورد و احساسات ما به بازی گرفته شد. و این ماجراها ادامه دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج