بهترین تیم سال ایران؛ فعلا سایپا!
۷۹۹۳۷۰
۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹
۵۴۷۲ 
سال 2018 میلادی روز یازدهم دی ماه سال 1397 و حدود 40 روزدیگر به پایان می‌رسد و این همزمان با پایان نیم فصل فوتبال باشگاهی در ایران است و رقابت‌های باشگاهی نیز نزدیک یک ماه به خاطر مسابقات جام ملت‌های آسیا تعطیل خواهد بود.

ورزش سه: سال 2018 میلادی روز یازدهم دی ماه سال 1397 و حدود 40 روزدیگر به پایان می‌رسد و این همزمان با پایان نیم فصل فوتبال باشگاهی در ایران است و رقابت‌های باشگاهی نیز نزدیک یک ماه به خاطر مسابقات جام ملت‌های آسیا تعطیل خواهد بود. با این وصف سایپا در میان تیم‌های باشگاهی ایرانی با 25 بازی و 46 امتیاز در صدر جدول بهترین تیم‌های سال 2018 قرار دارد.

پرسپولیس با پیروزی که روز دوشنبه برابر پیکان به دست آورد با سه امتیازی که به دست آورد 44 امتیازی شد و با صعود سه پله‌ای از رتبه چهارم به رتبه دوم رسید. این در حالی است که پرسپولیس یک بازی نسبت به رقیبانش کمتر هم دارد و تا پایان سال 2018 و قبل از نیم‌فصل باید این بازی‌های عقب افتاده را برگزار کند.

پیش از این استقلال با کسب 43 امتیازی که در سال 2018 داشت رتبه دوم را به پرسپولیس داد و خودش در رده سوم قرار گرفت. ذوب‌آهن اصفهان که هفته‌های اخیر نتایج خوبی نگرفته هم امتیاز با استقلال و با 43 امتیاز یک پله سقوط کرد و از رتبه سوم به چهارم رسید.

بهترین تیم سال ایران؛ فعلا سایپا!

با این حال و در حالی که سایپا با دو امتیاز اختلاف نسبت به پرسپولیس در رده اول جای دارد اما بازی های باقیمانده لیگ و جام حذفی می تواند سرنوشت بهترین تیم سال 2018 ایران را مشخص کند. پرسپولیس اگر بتواند بازی عقب افتاده اش را ببرد آن وقت 47 امتیازی شده و می تواند جای سایپا را بگیرد. تیم های استقلال و ذوب آهن نیز این شانس را دارند که بتوانند عنوان بهترین تیم سال 2018 را به دست بیاورند. تیم های تراکتورسازی و سپاهان که با 36 و 35 امتیاز در رده های پنجم و ششم قرار دارند با توجه به فاصله زیاد امتیازی شان شاید در سال 2018 نتوانند به رتبه های اول تا سوم برسند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج