هاشمی‌طبا: از نظر فیفا دروغگو محسوب می‌شویم
۸۰۶۸۹۹
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
۶۷۳۶
رئیس اسبق سازمان تربیت‌بدنی گفت: همه فدراسیون‌های ما به غیر از فدراسیون فوتبال یک نهاد عمومی غیردولتی محسوب می‌شوند.

خبرورزشی: سیدمصطفی هاشمی‌طبا رئیس اسبق سازمان تربیت‌بدنی درباره آخرین وضعیت قانون بازنشستگی در ورزش گفت: همه فدراسیون‌های ما به غیر از فدراسیون فوتبال یک نهاد عمومی غیردولتی محسوب می‌شوند به همین دلیل معتقدم حتی تصمیمی که براساس آن مهدی تاج در ریاست فدراسیون فوتبال باقی بماند و هیئت‌رئیسه بروند کار درستی نیست و باید اصلاح شود چراکه ما پیش از این به فیفا اعلام کرده‌ایم فدراسیون فوتبال خصوصی است و حتی به فیفا گفته شده است این فدراسیون فوتبال یک نهاد عمومی غیردولتی هم محسوب نمی‌شود.

اما حالا با تغییراتی که صورت می‌گیرد از نظر فیفا دروغگو محسوب می‌شویم زیرا از یک طرف گفتیم فدراسیون فوتبال نهاد خصوصی است و از طرف دیگر این فدراسیون را شامل قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان می‌دانیم.

از نظر قوانین ما فدراسیون فوتبال، چون از اعتبارات دولتی استفاده می‌کند مشمول این قانون است، اما از نظر فیفا شامل این قانون نمی‌شود. من تعجب می‌کنم که ما اساسنامه‌ای را به فیفا می‌دهیم و در خارج از کشور طور دیگری وانمود می‌کنیم، اما در داخل طبق قوانین داخلی رفتار می‌کنیم و این یک ضعف بزرگ است. با این حال و با توجه به اینکه این قانون در ایران تصویب و اجرا شده است، معتقدم با توجه به قوانین داخلی، این قانون شامل همه فدراسیون‌ها به غیر از فدراسیون فوتبال می‌شود.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1397/09/20
قربونت
خیلی. ساله
کلا همه
دروغگو
هستین


هستیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج