صالحی: وظیفه داریم در مقابل ظالم بایستیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۸۱۵۴۴۴
۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۹
۶۱۵۱
معاون رییس جمهور گفت: بر مبنای قانون اساسی کشورمان وظیفه داریم در مقابل ظالم بایستیم و از مظلوم دفاع کنیم و این فی نفسه ارزشمند است.

خبرگزاری مهر: علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران با همراهی جمعی از معاونین و مدیران سازمان در مراسم افتتاحیه نمایشگاه شرکت های دانش بنیان حوزه های فناوری بالا در سالن شهید شهریاری سازمان طی سخنانی ضمن قدردانی از تلاش های مدیران حوزه ایثارگران سازمان به عنوان متولی برگزاری این نمایشگاه، این امر را قدمی سزاوار و سازگار با فضای علمی و فناوری سازمان توصیف کرد.

وی اظهار داشت: هر ملتی برای اینکه بخواهد رشد وتوسعه پیدا کند باید واجد عوامل و عناصری باشد. از جمله این عناصر سرمایه انسانی، مدیریت و سرمایه مادی است که وجودشان برای رسیدن به رشد و پیشرفت ضروری است. بدون مدیریت صحیح و سالم، هیچ ملتی نمی تواند پیشرفت کند.

البته نیروی انسانی عنصری است که اولویت دارد. الحمدلله سرمایه انسانی بسیار خوبی حتی به اذعان دشمنان داریم؛ بطوریکه یک ستون نویس نیویورک تایمز در یکی از مقالاتش ایران را بهترین جا برای سرمایه گذاری در غرب آسیا معرفی می کند.

او نیروی انسانی کشورمان را نیرویی فرهیخته و آموزش دیده توصیف می کند که از حیث حجم و کیفیت در هیچ کشور غرب آسیا یافت نمی شود و دیگر موقعیت جغرافیایی ایران است که بطور بالقوه به ۵۰۰-۴۰۰ میلیون نفر بازار مصرف دسترسی دارد.

صالحی در ادامه افزود: بنابراین سرمایه مادی و انسانی خوبی داریم، فقط در سرمایه مدیریتی مان نقص هایی داریم که انشاء الله با آسیب شناسی و رفع نقاط ضعف، آن را اصلاح خواهیم کرد. شرایط کنونی کشور بسیار جای شکر دارد. وی با اشاره به جایگاه کشور در پیش از انقلاب در زمینه هایی نظیر برق، گاز و علم و دانش گفت: اول انقلاب اوج تولید برق کشور ۴-۳ هزار مگاوات بود الان حدود ۵۷ هزار مگاوات در اوج (پیک) برق تولید می کنیم که تقریباً ۱۴ برابر شده است.

در حالیکه جمعیت ما دو برابر و نیم شده است. بیش از ۲۷۰ هزار کیلومتر لوله کشی گاز انجام شده و تقریباً همه جای ایران به برق و گاز دسترسی دارند. در حوزه علمی نیز عقب بودیم. اصلاً دکترای فنی مهندسی نداشتیم و کل دانشجویان کشور ۱۷۵۰۰۰ نفر بود درحالیکه الان ۴/۵ میلیون دانشجو داریم که قابل مقایسه با گذشته نیست.

رییس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه اگر در برخی موارد با موانعی در راه رشد و پیشرفت کشور مواجه شده ایم، به دلیل قیدهایی است که مفاهیم و ارزش های جمهوری اسلامی در رویکرد سیاسی و بین المللی خود دارد. بر مبنای قانون اساسی کشورمان وظیفه داریم در مقابل ظالم بایستیم و از مظلوم دفاع کنیم و این فی نفسه ارزشمند است.

ولی باید توجه داشت که استقلال و آزادی جمهوری اسلامی هزینه دارد. در کشورهای جهان سوم و در حال توسعه کشوری را پیدا نمی کنید که معیارهای ظالمانه حاکم بر جهان را شجاعانه مورد انتقاد قرار دهد. حتی دشمنان به این شاخصه ممتاز جمهوری اسلامی ایران اعتراف می کنند.

صالحی در ادامه تصریح کرد: بنابراین استقلال سیاسی برای جمهوری اسلامی ایران هزینه دارد. ما علیرغم این قیودی که بر ما تحمیل شده است، انصافاً خوب کار کرده ایم. اما یقیناً اگر مدیریت درست تری داشتیم، می توانستیم در جایگاه بالاتری قرار بگیریم. الحمدلله در انقلاب ما قدر علما را دانسته ایم.

قدر شهداء را دانسته ایم. ۳۰ سال از جنگ تحمیلی گذشته است در حالیکه هنوز خاطره شهداء با طراوت است. زنده نگهداشتن خاطره شهداء یعنی زنده نگهداشتن حیات طیبه جامعه.

معاون رییس جمهور تاکید کرد: سه عنصری که اشاره کردم در همه کشورها صادق است. اما می توانیم عناصر دیگری را به آنها اضافه کنیم تا سرعت بیشتری پیدا کنیم. این عناصر برخاسته از بستری است که انقلاب اسلامی برای ما فراهم کرده است. عنصر باورمندی یا ایمان -یعنی اینکه امور را با یاد خدا پیش ببریم-، عنصر ایثارگری و عنصر اراده و آرمانگرایی عناصری هستند که اگر در کنار عناصر دیگر قرار دهیم، می توانیم نسبت به دیگر کشورها سرعت بیشتری بگیریم.

صالحی ضمن تقدیر از مجموعه نهادهای دولتی و حاکمیتی در حمایت مادی و معنوی از فعالیت های شرکت های دانش بنیان، به نقص بازاریابی در این شرکت ها اشاره کرد و گفت: متاسفانه ما در همه عرصه های بازاریابی ضعیف هستیم و باید تلاش بیشتری کنیم. از جمله در شرکت های دانش بنیان. مارکتینگ حوصله، ابداع و ابتکار می خواهد و ما حوصله لازم را نداریم.

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: اگر شما نخبگان و صاحبان شرکت های دانش بنیان با امید، تلاش، ایثار، باورمندی و دلسوزی برای مملکت کار کنید، خداوند هم شما را مورد لطف خودش قرار می دهد.

ما با کشورهایی که فقط مادی نگاه می کنند قدری متفاوت هستیم، اگر همان اهداف مادی و پیشرفت را در بستر انقلاب و در قالب عناصر ذکر شده دنبال کنیم شاهد رشد و پیشرفت سریع در همه عرصه ها خواهیم بود.

انشاء الله بتوانیم به عنوان جمهوری اسلامی در سال های نه چندان دور –که به لطف خدا چنین خواهد شد- به مصداق آیه کریمه " الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا" رحمت الهی بر ما نازل شود. این در حالی است که ما باید تدبیر کنیم، در این صورت تقدیر الهی حتماً با ما همراه خواهد بود؛ "العبد یدبر والله یقدر".

صالحی و هیات همراه پس از مراسم از تولیدات، ایده ها و ابتکارات شرکت های دانش بنیان مستقر در سالن نمایشگاه دیدن کرده و از نزدیک با فعالیت های آنها آشنا شدند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1397/10/12
یکی میخواد جلوی شما بایسته
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1397/10/12
اول پس جلو خودتون به ایستید وظیفه شما خوردن بردن اختلاس رانت زروزر هستش
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1397/10/12
ب خدای احد و واحد ظالم همین خودی های 4 درصدی هاین ک پراید شده این باید اینا درست بشن
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1397/10/12
از برجام از دست رفته.فقط جایگزینی آدامس سویسی به بانام ایرانی و بسته شدن تولید آدامس ایرانی.مثل روغن بلژیکی و داروی ایرانی با سرمایه ایرانی.و واگذاری به سویس و بسیاری از اقلام غذائی و صنعتی و بذر کشاورزی که با نابودی تولید داخلی .و حال با صاحب خارجی ولی بانام تولید در داخل.و بسیاری از دارو ها.همگی سازمان یافتگی است که مدت زیادی صرف فروش بازار ایران به غرب انجام شد حال اروپا صاحب کالای ایرانی است و مردم در صدد خرید کالای ایرانی هستند
این همگی از پیش طرح اقتصاد ایران و توجیح فریب برجام بوجود آمد.نفوذی های داخلی سنگ تمام برای تسخیر اقتصاد ایران به خارجی ها گذاشتن.آقای صالحی کلاهت را بالاتر ببر.مثل خانواده هاشمی که طلبکار هم هستند.
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1397/10/12
ملت هم وظیفه داره درمقابل شما بیستده از خودتون ظلم تر وجود نداره
Iran, Islamic Republic of
23:43 - 1397/10/12
شما به مردم خودمون ظلم نکنید لازم نکرده مقابل ظلم بایستید
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1397/10/12
به والله و تالله برجام گلو و بل بله
Iran, Islamic Republic of
03:48 - 1397/10/13
با کمال احترام برای جناب صالحی
لطفا بفرمایید در مقابل ظلمی که بعد از برجام بر کشور عزیزمون و ملت غیور ایران رفته چطوری ایستادگی کردید؟
آیا تعداد سانتریفیوژها رو زیاد کردید
یا آب سنگین اراک رو راه انداختید یا مسئله حیاتی و بسیار مهم پیشرانه های اتمی رو در دستور کار قرار دادید حتی این موارد رو روی کاغذ هم نیاوردید برادر گرامی که طرف مقابل بدونه ما هم دستمون پره میدونم که این موارد نیاز به دستورات بالاتر داره ولی آیا اگر اکثر اونهایی که باید دستور بدن که در دولت هم هستن و یا مجلس ترسیده باشن شما هم که فرد انقلابی هستید باید بترسید؟!
Iran, Islamic Republic of
04:47 - 1397/10/13
اقای صالحی تو کشور زیاده لطفا بیرون از کشور زحمت نکشید.
Iran, Islamic Republic of
04:49 - 1397/10/13
و هزینه که اقای صالحی میگه را طبق معمول مردم باید بهیش را بدند نه اقایان و اقا زاده هایشون البته اگه لیاقت کلمه اقا را داشته باشند.
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1397/10/13
صالحی ، صالح باش و حرف های تبلیغاتی بی پایه و اساسی که نمیتوانی معیار ان را مشخص کنی نزن ، پیشرفت ، تعداد دانشجو ، ظالم ، مظلوم ،.....خودت میدونی چرت و پرته .
Finland
11:11 - 1397/10/13
تو برو چاله های هسته ای را که واس پر کردنشون با بتنهای مصلح لحظه شماری می کردی را خالی کن بزرگترین ضربه را به ایران زدی چقد اقا بشما گفت عجله نکن گوش نکردی حالا بکش بی حیا روت میشه حرف بزنی باید خوتا اونجا چال می کردن
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1397/10/13
بله من با2میلیون شما با 50 میلیون در ماه مقابل ظالم بایستیم ..........
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1397/10/13
بله من با2میلیون شما با 50 میلیون در ماه مقابل ظالم بایستیم ..........
United Arab Emirates
18:40 - 1397/10/13
آقای صالی کدام ظلم ظلم به اوج رسیده اکسرت دارین با مستمری مارا می خورین
Iran, Islamic Republic of
20:19 - 1397/10/13
شما خودتان ظام هستید.پول ما مردم وثروت کشور را بر باد دادید ۸۰۰ میلیارد دلار پول این کشور را به روسیه بابت نیروگاه اتمی که هیچ برقی هم تولید نکرد به روسیه دادید. وقاحت تا این اندازه؟؟؟
Finland
22:35 - 1397/10/13
ای کاش اقا همون موقع که گفت من خوشبین به برجام نیستم به هیچ عنوان نمیزاشت برجام اجرا بشه که الان بزرگترین ضربه اقتصادی را بملت ایران وارد کنن امان از نافهمی روحانی وصالحی و ظریف ......
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_3
خرید باکس 3
ادیب_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
تنورستان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر