چگونه مرد مورد علاقه مان را راضی به ازدواج کنیم؟
۸۱۹۸۱۰
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
۱۰۹۵۳
اگر ماهها و سالها از رابطه عاطفی شما با مرد مورد علاقه تان می گذرد اما هنوز هم او اقدامی برای جدی تر کردن رابطه شما نکرده است، راههایی که ما در ادامه پیشنهاد داده ایم را برای راضی کردن او به ازدواج امتحان کنید.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: اگر ماهها و سالها از رابطه عاطفی شما با مرد مورد علاقه تان می گذرد اما هنوز هم او اقدامی برای جدی تر کردن رابطه شما نکرده است، راههایی که ما در ادامه پیشنهاد داده ایم را برای راضی کردن او به ازدواج امتحان کنید.

چگونه مرد مورد علاقه مان را راضی به ازدواج کنیم؟

با دوستان متاهل تان بیشتر در ارتباط باشید

اگر می خواهید عشق زندگی تان را تشویق کنید تا به شما پیشنهاد ازدواج دهد، باید او را در شرایطی مشابه قرار دهید. برای این منظور بهتر است که با دوستان متاهل تان بیشتر در ارتباط باشید. مطمئنا آنها از تجربه های شیرین زندگی مشترک شان برای شما خواهند گفت و همین موضوع می تواند ذهن طرف مقابل تان را درگیر کند تا به امر ازدواج بیشتر بیاندیشد.

ترس های او را برطرف کنید

ممکن است طرف مقابل شما از روی ترس هایی که دارد جرات پا پیش گذاشتن را نداشته باشد. در این شرایط، با او صحبت کنید، ترس هایش را بشناسید، سپس سعی کنید که در مورد آنها با او صحبت و نگرانی هایش را برطرف کنید. شاید شما یک طرف نشسته اید و منتظر پیشنهاد ازدواج او هستید در حالی که او در آن طرف ماجرا به خاطر شرایطی که دارد از ترس جواب منفی شما عقب کشیده است. آقایان به دلیل غروری که دارند از انجام برخی کارها هراسانند، این شمایید که باید این اطمینان را به او بدهید که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

زندگی مستقل خودتان را داشته باشید

عشق زندگی شما باید بدانید که شما فرد مستقلی هستید و می توانید بدون او هم زندگی کنید و با دوستان تان خوش بگذرانید. با این شیوه نه تنها نگاه او نسبت به شما عوض می شود و شما را فردی مستقل و جذاب می بیند، بلکه از این که ممکن است شما را از دست دهد، به سمت تان آمده و به احتمال زیاد رابطه جدی تر را با شما آغاز خواهد کرد.

از راضی کردن مدام او دست بردارید

گاهی تلاش بیش از حد برای درست کردن یک رابطه، نتیجه ای عکس می دهد. اگر شما مدت هاست که هر کاری برای به دست آوردن دل طرف مقابل تان انجام می دهید اما او هیچ حرکتی برای جدی تر کردن رابطه از خود نشان نمی دهد، به جای ناامیدی و عصبانیت، بهتر است که از تلاش برای شاد کردن او دست بردارید و روی شاد کردن خودتان زمان بگذارید. با این کار نظر او به سمت شما بیشتر جلب خواهد شد.

به او بگویید که گزینه های دیگری هم دارید

عشق زندگی شما باید بداند که گزینه های دیگری هم در زندگی تان وجود دارد. البته شما باید این کار را با احتیاط زیادی انجام دهید، در غیر این صورت نتیجه ای عکس می دهد و ممکن است که او از شما دور شود. برای این منظور به او بگویید که به عنوان مثال خواستگار دارید یا این که فردی در یک میهمانی به شما پیشنهاد ازدواج داده است. باید این پیام را به او برسانید که اگر رابطه اش را با شما جدی تر نکند، از دست تان خواهد داد. باز هم می گوییم که در این کار زیاده روی نکنید و محتاطانه قدم بردارید.

چگونه مرد مورد علاقه مان را راضی به ازدواج کنیم؟

از آرزوهایتان برای او بگویید

گاهی آقایان پیام حرف های غیر مستقیم شما را دریافت نمی کنند، از این رو باید رک حرف دلتان را بزنید. از آرزوهایتان برایش بگویید. به عنوان مثال اگر شما دوست داشتید که در سن 30 سالگی ازدواج کنید و حال آن سن را رد کرده اید، یا این که دوست دارید چند ماه نامزد بمانید، سپس ازدواج کنید... با بیان اهداف زندگی تان به طرف مقابل تلنگری بزنید تا جدی تر در مورد انتظارات و خواسته های شما فکر کند.

یک کار بزرگ انجام دهید

اگر به فکر یک کار بزرگی هستید، بدون آنکه در مورد آن به طرف مقابل تان چیزی بگویید، آن را انجام دهید. به عنوان مثال ماشین تان را عوض کنید یا خانه تان را تغییر دهید. اگر عشق زندگی تان ببیند که شما این کارها را بدون مشورت با او انجام داده اید، شوکه می شود و فکر می کند که آنقدر مستقل شده اید که دیگر به او نیازی ندارید. همین فکر ترسی را در دل او ایجاد می کند. اگر او از شما پرسید که چرا با او مشورت نکردید، به او بگویید: «تو که همسر من نیستی. هستی؟» ممکن است که این حرف شما او را عصبانی کند اما نتیجه خوبی را به همراه خواهد داشت.

برای او ددلاین بگذارید

اگر رابطه شما بیش از حد ادامه دار شده و هنوز اتفاق جدی میان تان رخ نداده، بهتر است که یک ددلاین تعیین کنید. شما نمی توانید تا ابد برای طرف مقابل تان زمان بگذارید. او باید بداند که شما برنامه زندگی خودتان را دارید و برایش ارزش قائلید. بنابراین وقتی را تعیین کنید و به او بگویید که تا آن زمان تکلیف اش را با شما مشخص کند. در این شرایط او یا به شما می گوید که این کار را انجام خواهد داد یا این که از شما زمان بیشتری می خواهد. در هر دو شرایط شما برنامه تان را می دانید و می توانید راحت تر تصمیم بگیرید.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1397/10/27
جل الخالق آخر زمان آمده دیگه چه قدر فشار روی دخترهاست که دخترها باید بروند خاستگاری؟!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۸
مطلب فقط راجع به دختران نبود و شامل هر دو جنس ميشود !
Japan
12:38 - 1397/10/27
به مترجم تان بگید
ددلاین رو هم ترجمه کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۸
ضرب الاعجل !
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1397/10/27
خب مرد اگه بخواد کسی نمیتونه جلوشو بگیره هر طور شده حرفشو میزنه و برای ازدواج اقدام میکنه.چرا باید دختر کلی تلاش کنه که دوستپسرش بیاد بگیرتش؟
نگرانی پسرا از بیکاری و بیپولیه که زن نمیگیرن اونم مشکلات اجتماعیه با حرف زدن و تلاش دختر حل نمیشه.
پاسخ ها
مریم
Germany
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۴
بله درسته
ولی بدونید انقدر بعضی ها ببخشید راحت شدند که راضی به ازدواج ش نمیشوند میتونید تو شهر ببینید
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1397/10/27
نفهمیدیم بالاخره تو ایران روابط قبل از ازدواج آزاده یا نه؟! تکلیف مارو روشن کنید ناموسا.
Iran, Islamic Republic of
14:32 - 1397/10/27
ای بابا تا موقعی که ما یادمون هستش مردا باید ناز زن ها رو بکشن که شاید خانم قبول کن والله من که برعکسش ندیدم اصولا زن ها وقتی بهشون محبت و توجه بکنی جو گیر میشن اصلا ارزش ندارن
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1397/10/27
این پسرارو باید حل داد وگرنه تکون نمی خورن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۸
هل؟
صبا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
هل نه حل
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1397/10/28
زنا خيلي داغونن. 
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۸
نه اينقدر داغون كه بخوان بخوان با داغوني مثه تو ازدواج كنند:)))))))))
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۸
درونت هرطوریه بقیه رو هم همونطور میبینی
محبوبه
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
دخترا چی :))))))))))
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1397/10/28
ياد اون جوكه افتادم كه دختره گفته بود آيا بعد از ازدواج باز هم منو دوست داري؟ پسره هم گفته بود اگه شوهرت مخالفتي نداشته باشه ، آره
Iran, Islamic Republic of
10:03 - 1397/10/29
من یه بار از یکی خواستگاری کردم. فرداش زنگ زد گفت دارم اخر هفته ازدواج می کنم. :)
پاسخ ها
بلا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
خخخخ، دمت گرم
Germany
18:54 - 1397/11/01
وقتی میگه میترسم چی کار کنم و از این که فقط سکوت میکنه منو بشدت آزار میده همیشه میگه تو خوبی من درک میکنی چقدر دیگه تلاش کنم تا اون قدم برداره
پاسخ ها
بلا
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۳
یک کلام ترو نمیخواد برای ازدواج، مردا اگ کسیو بخوان هرچقدر هم شرایط بدی داشته باشن وهمه بگن نه، میرن باطرف ازدواج میکنن یا بهش میفهمونن ک میخوان باهاش ازدواج کنن،خودت وعمرتو تلف نکن
مریم
Germany
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۴
بله میدونم مردا چیزی بخوان تمام تلاش شون میکنن ،خب شرایط ش نداره قبلا ازدواج کرده مشکلات زیادی داره ،همه راه رفتن بلدن منم برم !؟ دوست دارم کنارش باشم ☺ شما یکی دوست داشته باشین به راحتی نمیتونید دل بکنید
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1397/11/04
به نظرم این درست نیست.،الاخره مردی گفتن زنی گفتن...هرکس باید شان و جایگاه خودشو حفظ کنه ...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج