رونمایی از اثر انگشت مشهورترین نقاش تاریخ
۸۲۵۸۴۹
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
۷۲۴۳
در مراسم یادبود پانصدمین سالگرد درگذشت لئوناردو داوینچی اثر انگشت او که بر روی یکی از تابلوهای نقاشی‌ او به وضوح مشاهده می‌شود، به نمایش عموم گذاشته خواهد شد.

ایسنا: در مراسم یادبود پانصدمین سالگرد درگذشت لئوناردو داوینچی اثر انگشت او که بر روی یکی از تابلوهای نقاشی‌ او به وضوح مشاهده می‌شود، به نمایش عموم گذاشته خواهد شد.

رونمایی از اثر انگشت مشهورترین نقاش تاریخ

مارتین کلیتون، مدیر تابلوهای نقاشی گالری «رویال تراست» (گالری که مجموعه آثار هنری گردآوری شده توسط خانواده سلطنتی بریتانیا در آن نگهداری می‌شود)، با بیان اینکه امیدوار است نمایش اثر انگشت داوینچی مردم را به این استاد چیره‌دست ایتالیایی نزدیک‌تر کند، اضافه کرد: «با وجود این اثر انگشت می‌توان هنرمند این اثر را حین نقاشی کردن با تمام وجود تصور کرد.»

او افزود: «لکه‌ها و آثار جزئی از اثر انگشت داوینچی در دیگر نقاشی او نیز دیده می‌شود که هیچ یک تا این حد واضح نیستند.»‌

این اثر هنری در بزرگترین مجموعه تابلوهای نقاشی لئوناردو داوینچی در جهان قرار دارد که متعلق به مجموعه سلطنتی بریتانیا است و به طور معمول تنها با تعیین وقت قبلی مشاهده آن در کاخ «وینزر» امکان‌پذیر است.

این اثر در موزه ملی «‌کاردیف» همزمان با ۱۲ نمایشگاه از آثار «‌لئوناردو داوینچی» که ماه آینده در سراسر بریتانیا برگزار خواهد شد، به نمایش گذاشته می‌شود.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1397/11/09
این خارجی ها چه الکی خوشندو تموم دنیا روبا همین اراجیف سرکارگذاشتن از کجا معلوم که این اثرانگشت اصالتا برای خود داوینچی باشه و این اثرانگشت و دیگری که تو تابلوی دیگه ای هست متعلق به فرد دیگه ای نباشه!!! ؟!؟!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج