گتوزو: علاقه ای به هدایت پیاتک ندارم!
۸۲۷۵۳۸
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۳
۷۴۰۹
گنارو گتوزو، سرمربی جوان میلان، رم را حریفی خطرناک برای تیمش قلمداد کرد.

ورزش سه: بعد از قبول شکست سنگین 1-7 برابر فیورنتینا در کوپا ایتالیا، رم فردا شب برابر میلان به میدان خواهد رفت اما گتوزو، سرمربی میلان رقابت های سری آ با کوپا ایتالیا را متفاوت می داند.

گتوزو: علاقه ای به هدایت پیاتک ندارم!

گتوزو گفت: "رم طی این سالها همیشه عملکرد خوبی ارائه داده است. آنها بازیکنان بزرگی در ترکیب داشته و دی فرانچسکو سال هاست به خوبی در این تیم کار می کند و ما باید خیلی مراقب این تیم باشیم. کوپا ایتالیا رقابتی دیگر است و فردا دیدار ما با رم نسبت به بازی قبل این تیم متفاوت خواهد بود. آنها تیمی قوی بوده و بازیکنان خوبی دارند و این مسابقه برای میلان بسیار دشوار خواهد بود اما من می خواهم همین میل به پیروزی را در تیم خود ببینم.

من ترجیح می دهم کریشتوف پیاتک بیشتر با غریزه خود عمل کند و خیلی علاقه ای به دادن اطلاعات و هدایت او ندارم. زوج پیاتک و کوترونه؟ من نیز معتقدم آنها می توانند کنار هم بازی کنند اما ما باید ابتدا سیستم خود را سنجیده و ببینیم آیا قرار است با 3 هافبک و یا یک پلی میکر در بازی با رم به میدان برویم.

از اینکه قرار است پاتریک کوترونه از ترکیب بیرون باشد خیلی متاسفم اما من باید شرایط بازیکنان و وظایف آنها در زمین را مورد سنجش قرار دهم."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج