عرب: برانکو تمایل دارد در پرسپولیس بماند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_3
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۲۷۶۵۸
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
۲۶۹۳
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو تا پایان فصل آینده با ما قرارداد دارد و بحث حضور او در تیم ملی مطرح نیست چرا که خودش تمایل دارد در پرسپولیس کارش را ادامه دهد.

خبرگزاری فارس: ایرج عرب در خصوص وضعیت باشگاه پرسپولیس، احتمال حضور برانکو در تیم ملی، شایعه حکومتی خواندن پرسپولیس و موارد دیگر صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

در روزهایی که جامعه فوتبال درگیر جام ملت‌های آسیا بود باشگاه پرسپولیس در سکوت خبری کارها را انجام می‌داد.

خوشبختانه همه کارها به خوبی پیش می‌رود و اوضاع ما خیلی هم خوب است. اوضاع و احوال تیم هم که خیلی خوب است و ما کارها را انجام می‌دهیم تا امور باشگاه بر طبق روال همیشگی پیش برود.

هیأت مدیره باشگاه استقلال معرفی شد و هواداران پرسپولیس منتظر هستند تا ببینند هیأت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس چه زمانی معرفی می‌شود.

تا جایی که من می‌دانم قرار است تا آخر هفته هیأت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس هم معرفی شود.

باشگاه الاهلی عربستان که رقیب مستقیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به حساب می‌آید خواهان برانکو شده است.

این مسائل شایعه است و واقعیت ندارد. ما برانکو را نه تنها به الاهلی بلکه به هیچ تیم دیگری نخواهیم داد چرا که او با ما قرارداد دارد.

اما به هر حال مدتی است که شایعه حضور برانکو در تیم ملی هم شنیده می‌شود. نظر شما به عنوان مدیر باشگاه پرسپولیس درباره این پیشنهادها چیست؟

برانکو با ما قرارداد دارد و قرارداد او تا آخر فصل آینده معتبر است و بحث حضور او در تیم ملی درست نیست. هیچ بحثی در خصوص حضور برانکو در تیم ملی مطرح نشده و موضوعی در میان نیست. البته خود آقای برانکو هم تمایل دارد در پرسپولیس بماند و به قراردادش پایبند است.

بحث حضور منشا در استقلال مطرح شده و اینکه او به هر حال بازیکن پرسپولیس بوده که شاید این موضوع حساسیت‌زا باشد.این در حالی است که باشگاه پرسپولیس با او فسخ کرده و تسویه حساب کامل هم انجام شده است.

بله،‌ ما با منشا فسخ کردیم و بگونه‌ای عمل کردیم تا مشکلات پیشین که در پرسپولیس وجود داشت به وجود نیاید و مشکلی گریبان باشگاه را نگیرد. همه کارها با رضایت دو طرف انجام شد و هیچ مشکلی وجود ندارد. منشا بازیکن آزاد است و ما با او تسویه کامل کردیم. ما اقدامی درباره منشا کردیم که هیچ مشکلی مثل گذشته‌های خیلی دور گریبان پرسپولیس را نگیرد.

باشگاه پرسپولیس درباره منشا واکنش مناسبی داشت و شاید جزو معدود دفعاتی باشد که نگرانی از بابت فسخ یک بازیکن خارجی وجود نداشته باشد.

موضوع منشا را در بهترین حالت حل کردیم. ما می‌توانستیم به حالت قهری با این بازیکن برخورد کنیم تا معضلی ایجاد شود اما با همه سختی‌هایی که وجود داشت نان شب‌مان را به منشا دادیم تا مشکلی در آینده گریبان پرسپولیس را نگیرد. به هر حال منشا بازیکن خوبی است که زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده و باید با احترام با او برخورد می‌کردیم چرا که او در پرسپولیس زحمات زیادی کشیده است و بگونه‌ای کار کردیم تا مشکلات بعدی گریبان آیندگان را در پرسپولیس نگیرد. با یک توافق خوب بین ما و منشا این بازیکن از جمع ما جدا شد و به نظرم کار خیلی بزرگی در این خصوص صورت گرفت.

بحث کنار رفتن مصطفی قنبرپور از سرپرستی باشگاه پرسپولیس به کجا رسید؟

ما در کادر مدیریت باشگاه پرسپولیس این مسئله را تأیید نمی‌کنیم و اگر بنا باشد تصمیمی در این خصوص بگیریم، آن را اعلام خواهیم کرد اما این موضوع را تأیید نمی‌کنیم.

شاید خود شما هم در فضای مجازی دیده باشید که هواداران استقلال پرسپولیس را تیم دولتی می‌دانند و هواداران پرسپولیس هم این نظر را در مورد تیم استقلال دارند. هواداران پرسپولیس معتقد هستند که استقلال با شرایط بهتری بازیکن می‌گیرد و از نظر مالی مشکلی ندارد. شما به عنوان مدیر باشگاه پرسپولیس درباره این واکنش هواداران پرسپولیس چه نظری دارید؟

کمک‌های وزارت ورزش به باشگاه پرسپولیس معنوی و فکری بوده و در حد مشاوره به ما کمک شده است و بحث ریالی در این خصوص مطرح نیست. طبق قانونی که چند پیش مجلس شورای اسلامی مصوب کرده کمک وزارتخانه‌ها به باشگاه‌ها ممنوع است و مطمئن هستم که وزارت ورزش کار ممنوعه انجام نمی‌دهد. همه چیز کاملاً بر طبق قانون پیش می‌رود و مطمئن هستم که وزارت ورزش نسبت به ما این مسائل را رعایت می‌کند.

صحبت از این بود که بشار رسن چون دیر به تمرینات پرسپولیس اضافه شده باید در کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس حاضر شود. در خصوص این بازیکن چه تصمیمی خواهید گرفت؟

فعلا در این باره تصمیمی نگرفتیم و مطمئناً اگر تصمیمی در این خصوص گرفته شود آن را اعلام می‌کنیم.

رأی دادگاه حکمیت ورزش در خصوص رأی سوپرجام بین پرسپولیس و استقلال به کجا رسید؟

موضوع سوپر جام هنوز مطرح است و مکاتبات ما به صورت مستمر ادامه دارد تا بتوانیم از حقوق باشگاه به بهترین شکل دفاع کنیم. امیدوارم این اتفاق هم رخ بدهد اما هنوز زمان اعلام رأی مشخص نشده و ما هم منتظر صدور رأی هستیم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1397/11/14
آقای عرب بفرمایید برانکو تا بحال به تیم های پرسپولیس و در گذشته به تیم ملی چیکار کرده تنها موفقیت اش تساوی با تیم ملی آنگولا در مسابقات جام جهانی که بدلیل ضعف مدیریت اش دنیا دید که چه آبروریزی آقایان دایی گلمحمدی سر بازوبندی کاپیتانی و لگد زدن علی کریمی به کیف کنار زمین و بعد بخاطز فرار از نپرداختن مالیات و پاسخگوی شکستها دیگر به ایران برنگشت و دیگر رسیدن به فینال باشگاه آسیا بود که قبلا مربیان ایرانی اینکار را انجام دادند.بارها بازکنان حاشیه ساز پرسپولیس را فقط آقای کریم باقری کنترل کرده اگر کریم نباشد برانکو کاری نمیتواند بکند دقیقا مثل زمان تیم ملی هم اگر دایی ان زمان نبود باز برانکو کاری نمیتوانست انجام بدهد.
پاسخ ها
m.i.s
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
دوست عزیز شما بفرمایی اگر آقای تاج نبود چه کسی به استقبال آقای کیروش میرفت.وقتی رییس فدراسیون در بینابین بازیهای جام جهانی برداشته شد چه کسی بعنوان متولی میبایستی به استقبال سرمربی بیاید.ضمن اینکه اشان قرارداش تموم شده بود ورفت ولی آقای کیروش بامید تمدید قرارداد برگشت واینکه این طعنه را به برانکو زده بود مجبورشد برگرده ایران..ضمنا محبت بفرمایید آمارورتبه ایران در دو دوره برانکو وکیروش رادر دوجام جهانی را مقایسه بفرمایید..البته هرکدام ازاین دومربی بزرگ در زمان خودشون خدماتی به فوتبال ایران ارائه نموده که ما ممنون دار آنها هستیم
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1397/11/14
آقا عرب اگر همىنطورى تبلىغ مىكنى كه بازار گرمى كنى ىك مشترى براى برانكو پىدا كنى أن كارت وه وگرنه اگر از ته دل اىن حرفها را مىزنى واقعا عرب هستى حقا كه اسمت عرب است،
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1397/11/14
اقا والا به خدا کسی با این درباره تیم ملی حرف نزده چرا هی یکی از مسئولین یا رفقای برانکو هی میان میگن برانکو تیم ملی نمیاد ها ؟انقدر میخوان این و بگن تا ملت و اماده کنند و این یابوی بی سواد موزی عقده ای برانکو رو مربی تیم ملی کنند .دلال پست
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1397/11/14
بدانکو رو جایی نمخواد نیخوان بازار گرمی کنند کدام نشریه معتبر بین المللی از بدانکو چیزی نوشته سرچ کنید میفهمید حالا کی روش ببینید چقدر در فوتبال مفاله دارد حتی در ای اس ای ....حیف قدرش را ندانستیم و امثال بدانکوه تیم بد جوری تخریب کردن روزی سر خودش میاد تقاص این دنیا به این دنیاست افسوس از هوادران تیم ملی و حتی قرمز ....
Germany
22:39 - 1397/11/14
اینکه پرسپولیس تیم حکومتیه که در موردش بحثی نیست کاملا واضحه...ولی لطف کنید به برانکوتون بگین چشم از صندلی تیم ملی برداره و طمع نداشته باشه
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
والله ماازخدامون است که برانکوبه تیم ملی نرودتابمونه شماراخواروذلیل کنه توی لیگ واسیا....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو