رافت: پرسپولیس به کورس قهرمانی برگشت
۸۳۲۱۷۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
۳۸۹۵ 
پایان رافت پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی اشتباهات داوری می‌تواند سرنوشت یک تیم را تغییر دهد و به همین خاطر می‌گویم باید از VAR در لیگ برتر استفاده کنیم.

خبرگزاری میزان: پایان رافت در خصوص برتری پرسپولیس مقابل استقلال‌خوزستان اظهار داشت: پرسپولیس پس از شکست مقابل فولاد و حواشی که برایش ایجاد شده بود نیاز مبرمی به برد مقابل استقلال خوزستان داشت و این سه امتیاز پرسپولیس را به به کورس برگرداند.

وی افزود: تیم برانکو با اضافه شدن بازیکن‌های جدید نیاز به زمان دارد تا هماهنگ شود و بازیکن‌های جدید هم باید در ترکیب قرار بگیرند تا توانایی‌های خود را نشان دهند. در مجموع فکر می‌کنم اگر مشکل خاصی پیش نیاید امسال هم پرسپولیس یکی از بخت‌های اصلی قهرمانی خواهد بود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص ناداوری‌هایی که در بازی‌های این تیم رخ می‌دهد، گفت: تا زمانی که از VAR استفاده نشود، تمام این شایعات و حواشی وجود دارد. تمام کشور‌های صاحب سبک فوتبال از این تکنولوژی بهره می‌برند و ما فقط ادعای حرفه‌ای بودن داریم.

رافت در پایان خاطرنشان کرد: داوران خوب و زحمتکشی در فوتبال ایران داریم، اما به هر حال برخی اشتباهات می‌تواند سرنوشت یک تیم را تغییر دهد و به همین خاطر می‌گویم باید از VAR استفاده کنیم. متاسفانه لیگ برتر فوتبال ایران از اولین دوره تا الان هیچ پیشرفتی نکرده و تا زمانی که فوتبال ایران آماتور باشد، حاشیه‌ها تمامی ندارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج