تجاوز به دختران جوان به بهانه تست بازیگری
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۸۳۳۹۴۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
۲۶۲۸۸
به این بهانه و ترفند بود که آدرس محل سکونتم را گرفتند؛ دقیقا ساعت 8 شب بود که یک ماشین 206 سفید با یک راننده جوان به درب منزل ما در محدوده بزرگراه اشرفی اصفهانی مراجعه کرد و خودش را راننده شرکت معرفی کرد؛ همه چیز عادی به نظر می رسید ؛ زمانی که سوار خودرو 206 شدم ، راننده ی خودرو متن فیلم نامه ای را به من داد و درخواست کرد تا زمان رسیدن به شرکت آن را حفظ کنم و مدعی شد که بر اساس آن تست بازیگری گرفته خواهد شد.

عصرایران: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری 2 متهم خبر داد که در پوشش تست بازیگری برای تهیه فیلم های تبلیغاتی اقدام به چندین فقره آدم ربایی و آزار و اذیت جنسی خانم های جوان کرده بودند.

سرهنگ کارآگاه "علی ولیپور گودرزی" در توضیح این خبر گفت: در سیزدهم بهمن ماه سال جاری پرونده ای با موضوع آزار و اذیت جنسیِ خانم جوانی حدودا 25 ساله از شعبه ی دهم دادگاه کیفری یک تهران به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که در آن شاکی پرونده مدعی بود توسط 2 سرنشین یک خودرو 206 سفید رنگ مورد ضرب و شتم، تهدید و آزار و اذیت قرار گرفته است.

وی توضیح داد: شاکی پرونده پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: "حدود یک هفته پیش در اینستاگرام با فردی آشنا شدم که از من و تعدادی دیگر از خانم های جوان درخواست تست بازیگری و اجرای شوی لباس کرده بود؛ حدود یک هفته در خصوص شرایط و نحوه ی انجام تست بازیگری با این شخص از طریق فضای مجازی ( اینستاگرام ) در ارتباط بودم تا اینکه در مورخه سیزدهم بهمن ماه سال جاری از طریق پیامک به من اطلاع داده شد که ساعت 8 شب راننده شرکت به دنبال من خوهد آمد تا مرا برای انجام تست بازیگری به دفتر شرکت ببرد.

تجاوز به دختران جوان به بهانه تست بازیگری

به این بهانه و ترفند بود که آدرس محل سکونتم را گرفتند؛ دقیقا ساعت 8 شب بود که یک ماشین 206 سفید با یک راننده جوان به درب منزل ما در محدوده بزرگراه اشرفی اصفهانی مراجعه کرد و خودش را راننده شرکت معرفی کرد؛ همه چیز عادی به نظر می رسید ؛ زمانی که سوار خودرو 206 شدم ، راننده ی خودرو متن فیلم نامه ای را به من داد و درخواست کرد تا زمان رسیدن به شرکت آن را حفظ کنم و مدعی شد که بر اساس آن تست بازیگری گرفته خواهد شد.

در محدوده بازار مبل یافت آباد بود که راننده خودرو به صورت تلفنی با شخصی تماس گرفت و مدعی شد که دفتر شرکت شلوغ است و قرار شده تا تست بازیگری در دفتر شماره 2 شرکت انجام شود؛ در مقابل یکی از مجتمع های فروش مبلمان در بازار یافت آباد توقف کرده بودیم تا اینکه فرد دیگری این بار به عنوان فیلمبردار شرکت سوار ماشین شد و عنوان کرد دفتر دوم در شهرری است ؛ این شخص از راننده 206 خواست تا به سمت دفتر شرکت در شهرری برود.

هنوز مسافتی زیادی نرفته بودیم که ناگهان خودرو 206 به داخل جاده ای خاکی رفت ؛ بسیار ترسیده بودم ؛ می خواستم از ماشین پیاده شده و یا حداقل خودم را از ماشین به بیرون بیندازم اما درهای 206 از داخل باز نمی شد ؛ سرنشین 206 که تا آن لحظه خودش را به عنوان فیلمبردار شرکت معرفی بود به سمت من حمله ور شد و در ادامه با توقف ماشین، راننده 206 نیز به کمک او آمد و آنها با تهدید و ضرب و شتم مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند ؛ پس از آن مرا در همان بیابان های تاریک از ماشین پیاده کرده و از محل دور شدند".

تجاوز به دختران جوان به بهانه تست بازیگری

این مقام انتظامی بیان داشت: هم زمان با آغاز رسیدگی به شکایت اولیه، پرونده ی مشابه دیگری به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که دقیقا به همان شیوه و شگرد، دختری 19 ساله مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود؛ در بررسی اظهارات این دختر خانم مشخص شد که در شب حادثه مادرش او را همراهی می کرده که در ادامه سرنشینان 206 ، در زمان پارک خودرو و پیاده شدن مادر این دختر خانم از فرصت ایجاد شده استفاده کرده و در واقع به شیوه آدم ربایی اقدام به ربایش دختر وی نموده کرده و پس از مراجعه به جاده ای خاکی ، ... .

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ عنوان کرد: با توجه به حساسیت هر 2 پرونده، کارآگاهان اداره شانزدهم با اقدامات ویژه پلیسی و بررسی تصاویر به دست آمده از مراکز تجاری منطقه ی یافت آباد موفق به شناسایی خودرو 206 سفید رنگ شدند.

با شناسایی هویت مالک خودرو 206 کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی به محل سکونت مالک خودرو در باقرشهر مراجعه کرده و در تحقیقات میدانی اطلاع پیدا کردند که مالک 206 چند سالی است که فوت نموده و پس از فوت وی، خانواده اش محل سکونتشان را تغییر دادند.

وی افزود: در ادامه اقدامات پلیسی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که در حال حاضر خودرو 206 در اختیار پسر مالک خودرو است؛ با شناسایی جواد ( 21 ساله ) و در ادامه شناسایی تصویر وی از سوی شکات پرونده به عنوان راننده 206 ، مخفیگاه وی در منطقه باقرشهر شناسایی و سرانجام در بیست و ششم بهمن ماه دستگیر شد؛ خودرو 206 سفید رنگ نیز در مقابل محل سکونتش شناسایی ، توقیف و در بازرسی از داخل خودرو یک عابربانک متعلق به یک خانم کشف شد .

سرهنگ گودرزی تصریح کرد: با دستگیری جواد وی چاره ای جز اعتراف نداشت و در همان ساعت اولیه ی دستگیری صراحتا به آزار و اذیت 2 شاکی پرونده اعتراف و یکی از دوستانش به نام حمید ( 22 ساله ) را معرفی کرد ؛ حمید نیز در همان محدوده زندگی جواد در منطقه باقرشهر دستگیر و هر 2 متهم به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: متهم اصلی پرونده (جواد ) پس از انتقال به اداره شانزدهم پلیس آگاهی ، در خصوص نحوه شناسایی و انتخاب شکات پرونده به کارآگاهان گفت: با گردش در فضای مجازی به ویژه اینستاگرام ، داخل صفحات شخصی خانم های جوانی می شدم که تصاویر شخصی خودشان را در آنجا بارگذاری کرده بودند ؛ در ادامه از طریق دایرکت ( Direct ) برای آنها پیام فرستاده و خودم را مدیر یک شرکت فیلم سازی معرفی می کردم ؛ پس از گذشت چند روز و به بهانه ی فرستادن راننده برای آوردن آنها به دفتر فیلم سازی، اقدام به گرفتن نشانی محل سکونت آنها می کردم و مدعی می شدم که راننده شرکت در زمان مشخص به دنبال آنها می رود ؛ با تعیین زمان ، تحت پوشش راننده شرکت فیلم سازی به محل سکونت این خانم ها رفته و آنها را سوار ماشین می کردم ؛ برای اعتمادسازی بییشتر متن فیلم نامه ای را در اختیارشان می گذاشتم تا آنها واقعا تصور کنند که قرار است تا دقایقی دیگر از آنها تست بازیگری گرفته شود و .... ".

تجاوز به دختران جوان به بهانه تست بازیگری

این مقام انتظامی با اعلام این خبر، گفت: با کشف عابر بانک متعلق به یک خانم در خودرو 206 متعلق به متهم اصلی پرونده، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی موفق به شناسایی سومین شاکی پرونده در استان البرز شدند که طی دعوت از این خانم جوان برای شناسایی متهمان ، سومین شاکی پرونده نیز شناسایی و در بررسی اظهارات وی مشخص شد که این خانم جوان نیز دقیقا به همین شیوه و شگرد مورد آزار و اذیت قرار گرفته است .

سرهنگ گودرزی افزود: در حال حاضر پرونده متهمان ، به اتهام "آزار و اذیت" و "آدم ربایی" ، با صدور قرار قانونی از سوی مقام محترم قضائی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند؛ از کلیه شکات احتمالی که بدین شیوه و شگرد مورد آزار و اذیت قرار گرفتند دعوت می شود تا برای شناسایی متهمان و پیگیری شکایات خود به نشانی اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

در همین ارتباط سرهنگ بابک نمک شناس رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت در خصوص خبر شناسایی دختران جوان از طریق شبکه اینستاگرام در پرونده آزار و اذیت دختران جوان در پوشش شرکت فیلم سازی عنوان داشت : به دلیل ماهیت فضای مجازی، ارتباط با افراد غریبه و جعل عناوین مختلف نسبت به فضای حقیقی بسیار آسان تر است.

در چنین شرایطی،با عدم انتشار عکس‌های خصوصی و اطلاعات شخصی می‌توان از وقوع بسیاری از جرایم مشابه خبر آزار و اذیت دختران جوان در پوشش تست بازیگری و دیگر جرایم همچون کلاهبرداری و ... جلوگیری کرد .

اما در ارتباط با افراد ناشناس در شبکه های اجتماعی نیز باید به این نکته مهم توجه جدی داشت که "نباید" به ظاهر عکس‌های منتشر شده و عناوین اعلامی در چنین فضایی اعتماد کرد و قبل از انجام هرگونه تعامل با افراد و شرکت های ناشناس می بایست با پرهیز از شتاب زدگی نسبت به احراز دقیق هویت افراد و شرکت ها اقدام نمود بویژه در برخورد با آگهی های تبلغیاتی ، از قانونی بودن فعالیت آنها اطمینان حاصل کرده و اطلاعات مشاهده شده در فضای مجازی با اطلاعات بدست آمده از فضای حقیقی تطابق داده شود.

قبل از پرداخت هرگونه هزینه ی ثبت نام یا شرکت در همایش‌ها و کلاس‌های تبلیغ شده در فضای مجازی ، مجوز فعالیت و صحت آن‌ها را از مراجع ذی صلاح استعلام کنید و بعد از بررسی‌های لازم جهت شرکت در همایش‌ها و کلاس‌ها با همراهی افراد قابل اعتماد به آدرس‌های اعلام شده مراجعه کنید.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 58
در انتظار بررسی:0
United Kingdom
13:10 - 1397/12/01
این دخترایی که با این پسرا قرار میذارند جلو خونه شون بیان دنبالشون برای تست بازیگری و غیره واقعا یک درصد هم احتمال نمیدهند که ممکنه همه اینها یه نقشه باشه؟
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
بی عقل به اینامیگن دیگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
درسته ميفرماييد اون دونفر كه جنايتكار بودن ولي اون دخترايي كه ميان عكس هاي زننده و بيحجابشون رو منتشر ميكنن بايد به اين فكر بكنن كه يه عده كثيف تر از خودشون روشون طمع كرده باشه
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1397/12/01
آخه دختری ک دنبال ی همچین شغلی اونم توی ایران میگرده و حرفای جونور ۲۱ ساله رو باور میکنه معلومه ی همچین بلایی سرش میاد دیگه
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۱
خوب کاری کردن اینجور خانمها حقشونه
sadin
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
توام یکی مثل همونایی همونقدر بی رحم و متجاوز
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1397/12/01
پست فطرت ها
هر چه زودتر نابود بشن
انشالله
خاک بر سر ها !!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1397/12/01
هردوباید اعدام .وچرا زنان دختران به این سادگی گول بخرند ....
France
14:02 - 1397/12/01
کرم از درخته من که مرد هستم هرگز جرعت نمیکنم سواری ماشینی شوم که آن شخص را نه دیدم و نه میشناسم بعد تو خانم همینطور سوار میشی میری؟!!!
France
14:12 - 1397/12/01
حالا این عکس که گذاشتید هیج چیز معلوم نیست که یعنی قادر به گرفتن یک عکس درست هم از این بی ناموسها نبودید این را شماها قادر به درست کردن اینها نیستید برای همین هر روز تعدادشان اضافه میشود مثل شغال همه جا هستند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
واقعا باید چهرشون رو نشون بدید تا درس عبرت بشه. در ضمن اینها بازم آزاد بشن اینکارو میکنن
دریاچه اورمیه
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۵
بیچاره شغال،.. تاکی می خواهیم حیوانات را نماد کثافت کاری های انسانها بکنیم،خفاش شب، کفتار پیر،... التماس تفکر....ف،
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1397/12/01
چرا دزس عبرت نمیشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۱
لااقل با ینفر دیگه دوستی آشنایی خواهری برادری ،برید عاقا
دلسوز
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
بی نام 15:51مگه نخوندی نفر دوم با مادرش زفته مادرشو به بهونه پارک ماشین پیچوندن والان پرونده ادم ربایی شده
Netherlands
14:30 - 1397/12/01
دفعه بعدی اگه تمایل داشتی با یه مرد به محل شرکت مراجعه کن
شما خلبان نشدی که راننده بیاد دنبالت
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1397/12/01
آفرین دستتون دردنکنه خوبشون کردید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۴
چند نفر اعدام یکنن از این اتفاقات نمی افته
.اول از این دو ..شردع کنن.
م۴
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۵
خانم حقشه با یه جوان آنهم شب آدم عاقل این کارنمیکنه تنهایی برود سر قرار کرم داشتید حقتانه
France
14:42 - 1397/12/01
متاسفانه این گونه ارازل و اوباش توی کشور بسیار زیاد شدند دلیلش ضعف قانون مجازات است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
دقیقا
France
14:43 - 1397/12/01
بی شرف ... تازه صورتشو گرفته آبرومند جون عمش
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1397/12/01
چه دل خجسته ای دارین ک اینقدر زود اعتماد میکنید والا من نمیتونم اینقدر سریع اعتماد کنم تا جایی ک دیروز پتو هام دادم خشک شویی وقتی آوردن تحویل بدن خودم رفتم پایین دم در گرفتم ازش زنگ زد گفت کدوم واحدین گفتم همون دم در وایسا خودم میام میگیرم ازت ی بی احتیاطی ی اعتماد بیجا همچین سر آدم میاره مخصوصا خانم های محترم
France
14:49 - 1397/12/01
آخه این دو تا جوجه خروس را شماها حریف نبودید:
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1397/12/01
اگر این بی ناموسها را اعدام کنند روز به روز تعداد این بی شرفها زیاد نمیشه وبرای مردم نقشه نمی کشند این از بی سر وسامانی مملکت وقابل توجه دخترهایی که باعشوه وناز عکس میگیرند وتوی گوشیها شون میزارند باید منتظر این حوادث باشند اگر دولتها برای مات شون کار درست کنند مردم بدنبال این کارها نمیرند چین با اون جمیتش هیچکس بی کار نیست آنوقت تو کشور ما با این هنه بیکاری وفقر خجالت هم نمی کشند به مردم میگویند بچه بیارید اشتباه نکنید بچه نیاورید چون جواب اون بچه را نمی تونید بدید
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1397/12/01
....حقشونه این دخترای چندش بی
چشم ورو.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
مرگ منتظرشماست
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1397/12/01
کرم از خود درخته.....
یعنی چی ..!!!!ماشین اومد دنبالم....بابا یک درصد هم احتمال میدادی که...نکنه فکر کردی واقعا هنرپیشه هستی...............
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1397/12/01
آخه ساعت 8 شب اونم توو زمستون با 2 تا نره خر عوضی اونم توو جاده شاه عبدالعظيم و شترخون اونم توو تاریکی و ظلمات و....والا من اینجا میشنوم میترسم شمارو نمیدونم خودکرده رو تدبیر نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
دليلش بي نمازي و بيحجابي و ماهواره است
Iran, Islamic Republic of
21:17 - 1397/12/01
اولا این دونفر باید اعدام بشن دوما اون دخترهایی که اذیت شدن حقشونه تا درس عبرت باشه برا بقیه
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1397/12/01
به این تبلیغات انستلگرامی اعتنا نکنید
پاسخ ها
ماهین بانو
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
وای دختراچراانقدرپپه گلابی شدندمن به سایم هم اعتمادنمیکنم
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1397/12/01
اعدام کنیداین حرومزادههارو
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1397/12/02
این کثافتهای بی ناموس باید هرچه سریعتر محاکمه واعدام شوند واقعا آبرو مملکت بردن مگر ایران شده افقانستان یاتگزاس است باید به اشدمجازات اعدام محکوم شوند که عبرتی باشد برای دیگران کثافتهای لجن بی پدر و مادر
Sweden
07:51 - 1397/12/02
اگر جای این خانمها زن وبچه مسئولان بودند چکارمیکردید اعدام کنید
Sweden
07:51 - 1397/12/02
اگر جای این خانمها زن وبچه مسئولان بودند چکارمیکردید اعدام کنید
Iran, Islamic Republic of
08:09 - 1397/12/02
این دخترای معلوم الحال هم مشکل عقلی دارن
Iran, Islamic Republic of
08:24 - 1397/12/02
خدا کنه هر چه سریعتر این کفتارها و امثال اینها به چوبه دار که حکم قانونیشونه اویزون بشن ولی ای کاش دخترهای مملکتمون هم هوشیار باشن و این همه گیجی و ندانم کاری باعث این جور فاجعه ها میشه .
تا حالا کی شنیده کارفرما بره دنبال جویای کار؟؟
بالاخره اتفاقهای ناگوار با یک بی احتیاطی یا یک حماقت یا عدم اگاهی یا بی فکری همیشه باعثش میشن .
الان هم این دخترها همه دلایل وقوع حادثه رو با هم داشتن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
کفتارها همه جا هستند فقط با هشیاری نمیشه از خطر جست. قانون و پلیس باید خیلی کمک کنه. پیک یه شرکت فروش اینترنتی معروف اومده بود دم در فهمیده بود کسی در آپارتمان نیست، کوچه هم خلوت هر رفتارش مشکوک بود ان ممکن بود با اعمال زور وارد خونه بشه من هم تنها، بخیر گذشت
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1397/12/02
با گردش در فضای مجازی به ویژه اینستاگرام ، داخل صفحات شخصی خانم های جوانی می شدم که تصاویر شخصی خودشان را در آنجا بارگذاری کرده بودند ؛ در ادامه از طریق دایرکت ( Direct ) برای آنها پیام فرستاده و خودم را مدیر یک شرکت...
بي حجابي....بيحيايي.....بي غيرتي...بينمازي
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1397/12/02
خوب مگه مازن هادل واحساس نداریم وقتی یه زنی شوهرگیریش نمیادودرخونه میمونه بایدچکارکنه ؟اخه اونیازجنسی نداره بایدچه جوری خودیش روتامین کنه.؟
پاسخ ها
قزوین ۷۹
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
حرف ات درسته...
اما به بهای چ چیزی باید نیاز جنسیش برطرف بشه...
مگه بیابون ک هر کس مثل حیوون بپر بکسی ، چون دلش خواسته و نیاز جنسی داشته
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1397/12/02
اخه زن وقتی شوهرگیریش نمیادچه گونه بایدخودیش روتامین کنه همینجوری دیگه
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1397/12/02
من این میخواهم بدانم چرا چنین مورد که چه عرض کنم دها مورد از این فجایع رخ داده چرا لااقل دستگاه قضایی یکی از این خوک صفتان را اعدام نمیکند چرا که دیگر کسی جرات تعرض به ناموس مردم نشود در ایران شده روش جاری لطفا سانسور نشود
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1397/12/02
بی عقلی خوانمها و نفهمی به راحتی سوار میشن ونمی دونند که چه به روزشان میاد
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1397/12/05
باید گفت این خانمهائی که میرفتند تامثلا درمورد بازیگرشدنشون مساحبه کنند چراباپدرشون یابرادرشون یابایک مردمور اطمینان نرفتن که اینجوربلا سرشون آمده باتشکر
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1397/12/15
ریشه یابی در امور کنونی جامعه راه را برای رسیدن به مقصود باز میکند .اول اینکه جوان غریزه دارد و این غریزه باید جایی سرکوب شود .ازدواج که نمیتواند بکند .شرایط هیچگونه برایش جور نیست .او بدنبال تن میگردد هماغوشی که در این سن عجیب نیست بالطبع غریزه بر عقل وهوشش غالب میشود .بخش پلید و شیطانی اش هوس آلود میشود نقشه میکشد و..‌‌‌‌.
اما دختران..آنها نیز قربانی اند نه ازدواجی هست ونه شغلی .و دغدغه ی معروف شدن یا سلبریتی جزو رویاهایش میشود . نمیخواهد فاحشه باشد وهم در شان خود نمی بیند که هر کاری رابعنوان شغل انتخاب کند الی آخر..‌....این است که جامعه آلوده میشود .لز خدا بخواهیم مسیرهای درست و آدمهای درست سر راهمان بگذارد ومهمتر ا ز آن بینش قوی
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1398/01/19
دختر ۲۴ ساله که بچه نیست گول بخوره کدوم شرکت روز سیزده فروردین تست میگیره عقل هم خوب چیزیه بعضی از این خانمها برای دیده شدن در سینما و تلویزیون حاضرند همه چیزشان را فدا کنند،کلا محیط سینما در ایران محیط سالمی نیست و این را همه میدانند
Iran, Islamic Republic of
08:44 - 1398/01/19
البته اینجوردخترای متوهم وخوش خیال حقشونه اما به زودی اون دوشیاد هم ازادمی شن وبه کارشون ادامه می دن این یک واقعیت تلخه توی کشورما !!!شک نکنید که متاسفانه ماموروقاضی به راحتی خودشونو می فروشند!!!!!
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1398/01/28
شانس آوردن نکشتنشون کلا دخترا از آدم دروغگو خوششون میاد
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1398/06/02
همه چیز از بی تقوایی ناشی می شود. حتی من احتمال میدهم دختران معامله کرده باشند ولی مغبون شدند رفتند شکایت کردند. چون کار عقلی نبوده است. ببینید وارد پی وی شدند عکسهای ناجور دیدند ارتباط گرفتند جواب شنیدند وسوسه شدند. حالا مقصر فقط پسرا بودند؟ در مورد ازدواج هم خداوند فرموده اگر تقوا پیشه کنید خودش کارها را ردیف میکنه...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر قدیمی_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
سفیر بار ساقدوش_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
استیل رگال_فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
کالابرد_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
چوب و هنر _فوتر