قلعه‌نویی: تا زنده‌ام از ۴ داور نمی‌گذرم!
۸۴۲۵۹۷
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۳
۱۳۲۸۰
امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان با وجود توقف تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: هر چقدر تبریک بگویم کم است، چه برای فضای فوتبال و چه مسائل فنی.

 وبسایت نود: امیر قلعه‌نویی پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال سپاهان اصفهان مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: خیلی خوشحالم در اهواز هستم. برخی دوستان را می‌بینم یاد سال 81 می‌افتم. اینکه من به کنفرانس خبری آمدم و سکوتم را شکستم، چند دلیل داشت. دلیل اولش این بود که به خاطر تبریک‌های است که می‌خواهم به مردم خوزستان و فوتبال و فضای خوب بگویم که متأسفانه خیلی جاها نیست. هر چقدر تبریک بگویم کم است، چه برای فضای فوتبال و چه مسائل فنی.

امروز فوتبال ما را تنبیه کرد!

وی افزود: واقعاً من خودم وقتی بازی تمام شد فکر کردم 30 دقیقه گذشته است! به جز سه چهار دقیقه آخر که فولاد روی درواز ما فشار آورد، در سایر دقایق واقعاً آنقدر فوتبال زیبایی بود، لذت بردیم. به قطبی هم تبریک می‌گویم که تیم خوبی درست کرده است. یقیناً با وجود قطبی و این امکانات در سال‌های نه چندان دور فولاد قدرتمندی خواهید دید. بازی خیلی خوبی بود و هم تیم فولاد و هم ما می‌توانستیم برنده باشیم. به نوعی امروز فوتبال ما را تنبیه کرد. جلوی تیم فولاد و در این فضا وقتی این همه فرصت را تبدیل به گل نکنی،‌ حقت است که ببازی!

از بازی مقابل پرسپولیس تا به امروز 8 امتیاز از ما گرفته‌اند!

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان خاطر نشان کرد: البته تیم فولاد هم می‌توانست برنده باشد. فوتبال امروز ما را تنبیه کرد. درست است یک امتیاز گرفتیم، اما خوشحالم فولاد با این شرایط وقتی جلوی ما مساوی می‌کند هوادارانش خوشحال هستند. این قدرت سپاهان را نشان می‌دهد که متأسفانه از بازی برابر پرسپولیس تا به امروز هشت امتیاز از ما گرفته‌اند و من از چهار داور را تا زنده‌ام نمی‌گذرم، ممبینی، ترکی،‌ فغانی و اشکان خورشیدی. این‌ها خاطرات بد زندگی من هستند و یک روز با فیلم و مدارک اینها را می‌خواهم بگویم.

باید حداقل 50 استادیوم مانند فولاد آرنا داشته باشیم

قلعه‌نویی در ادامه تصریح کرد: شرایط ما می‌توانست الان خیلی بهتر باشد، اما یکسری مسائل نه دست من قلعه‌نویی است و نه دست افراد دیگر. شما نگاه کنید از بعد از بازی برابر پرسپولیس،‌ مقابل استقلال خوزستان و دیگر تیم‌ها چه شده است. تازه اینها کارشناسی‌هایی است که روی من زاویه دارند و چیزهایی دیگر را ننوشته‌اند! اینکه من امروز آمده‌ام فقط به خاطر این بود که می‌خواستم به مردم خوزستان و آن عزیزانی که این استادیوم را درست کردند، تبریک بگویم. دست تک تک آنها را می‌بوسم. ان‌‌شاءالله باقیات الصالحات باشد. هر چند در کشور ثروتمندی مثل ایران باید خیلی شرایط اقتصادی و ورزشی بهتر باشد. ما باید حداقل 50 استادیوم این شکلی داشته باشیم.

قطبی می‌تواند فولاد خوزستان را به جایگاه قبلی‌اش برساند

وی ادامه داد: با این وجود بازهم تشکر می‌کنم. سال نو را هم تبریک می‌گویم. تیم ما زحمت زیادی کشید، ولی مزد زحمات‌مان را بعضی دوستان خراب کردند که آن هم دست من قلعه‌نویی نیست. اینکه چه فضایی است هم نمی‌دانم. به افشین قطبی هم تبریک می‌گویم. من مطمئنم آمدن قطبی و رفتاری که او دارد، می‌تواند فولاد خوزستان را به جایگاهی مانند سال‌های قبل که وقتی تیم ملی تشکیل می‌شد از 11 بازیکن،‌ هفت بازیکن آن خوزستانی بودند، برساند. قطعاً با علمی که قطبی دارد این کار انجام خواهد شد.

قلعه‌نویی: ۴ داور خیلی به من ضربه زدند

برخی می‌توانند با 5 سوت معمولی پدر یک تیم را در بیاورند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص تیم داوری گفت: واقعاً باید به آنها تبریک گفت. اینها داورانی بودند که فضای مسموم دیگر داوران را ندارند. یک مسئله را باید به شما بگویم. برخی داوران قدیمی هستند که می‌توانند با پنج سوت معمولی پدر یک تیم را در بیاورند. ان‌شاءالله این داوران جدید این مسائل را یاد نگیرند.

ما در بازی با تراکتورسازی روی هوا پریده‌ایم و حالا منجر به گل شده یا نشده، اما داور همان‌جا خطا گرفته است. ما در حال گل زدن بوده‌ایم، اما داور اَلکی سوت زده است. شما خودتان ببینید در فضای ورزشگاهی با 70 هزار تماشاگر چقدر زمان می‌برد شما دوباره به حالت عادی خود برگردید؛ حداقل پنج دقیقه. پنج سوت این مدلی بزنند، می‌توانند سر یک تیم را ببرند.

داورانی که این‌گونه هستند، خودشان می‌دانند. ان‌شاءالله این داوران جوان به سمت خوبی بروند. از آقای زاهدی‌فرد و تیم داوری‌شان تشکر می‌کنم که واقعاً داوران خوبی هستند. امیدوارم این مسائل را یاد نگیرند و آن داوران قدیمی هم زودتر بازنشسته بشوند تا این فضای مسموم را به داوران جوان تزریق نکنند.

داوران 2 جام را از من گرفتند

قلعه‌نویی در واکنش به این مسئله که گویا منظور او داورانی چون محسن ترکی، هدایت ممبینی، علیرضا فغانی و این افراد هستند که برخی از آنها از داوری بازنشسته شده‌اند، گفت: باشد، من افراد قبل را می‌گویم. می‌دانم چه می‌گویم، چون آنها دو جام را از من گرفتند.

آن زمان که سپاهان در 4 جبهه می‌جنگید و محرومش کرده بود کسی از عدالت حرفی نمی‌زد؟!

وی در خصوص اینکه آیا از برنامه‌ریزی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برای مسابقات لیگ راضی هستند یا نه، خاطرنشان کرد: یک سال سپاهان در چهار جبهه و در چهار جام می‌جنگید. ضمن اینکه محرومش کرده بودند و در شهرستان‌ها بازی می‌کرد و در خانه خودش هم نبود. نمی‌دانم چرا آن موقع کسی دم از عدالت نمی‌زد؟!

سپاهان در جام باشگاه‌های جهان، جام حذفی، لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بود. برنامه آن زمان هست. سپاهان هر سه روز یک بار بازی می‌کرد. ضمن اینکه به خاطر آن سرباز در خانه هم نبودند و فکر می‌کنم سپاهان به شهرهای اطراف مانند کاشان می‌رفت. آن زمان ظلم نبود، اما اکنون ظلم است. یک پنالتی که نمی‌گیرند، یک اوت که نمی‌گیرند، ظلم می‌شود. واقعاً ما در مورد برنامه‌ریزی به آقای فتاحی هم گفتیم که طوری برنامه‌ریزی کنند تا عدالت صورت بگیرد. ما پیش از این می‌توانستیم با ذوب‌آهن بازی کنیم، اما بازی ما را گرفتند و به تیم دیگری دادند، اما بازهم تشکر می‌کنم.

از وقتی فتاحی آمده با وجود فشردگی‌ها برنامه‌ریزی خیلی بهتر شده است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: از وقتی آقای فتاحی آمده، بازهم با وجود فشردگی‌ها برنامه‌ریزی خیلی بهتر شده است. خودتان می‌دانید در آن دو ماهی که تیم ملی زمان را گرفت، به باشگاه‌ها فشار آمد. در گذشته که تیمی به لیگ قهرمانان آسیا می‌رفت، نه پولی بود و نه پرواز مستقیمی از شرق به غرب وجود داشت.

ما (استقلال) با بوریرام تایلند بازی داشتیم و همان زمان به آقای تاج گفتیم که بازی ذوب‌آهن ما را تعویق بیندازید، چون ما باید شرق آسیا برویم. ما در اصفهان با ذوب‌آهن بازی کردیم، به تهران برگشتیم و پنج روز بعد در تایلند با بوریرام بازی داشتیم، نه 10 روز بعد. الان متأسفانه این مسائل باب شده و تیم‌های شهرستانی انگار زحمت بی‌خودی می‌کشند و در حق‌شان اجحاف می‌شود. ما هر چیزی که عدالت درون آن باشد، تمکین می‌کنیم. امیدوارم فوتبال ما به سمتی برود که قشنگ باشد، مانند نگاه آقای قطبی و برخی مربیان به فوتبال، اما زحمت برخی از ما بی‌خودی است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 29
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1397/12/24
سلطان مافیا

بازیکنت دو تا کارت زرد گرفته اخراج نشده ناراضی هستی؟


خیلی پر. رویی. با تبانی هم نتونستی ببری
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1397/12/24
مافیای فوتبال ایران امسال این قدر از داوری سود یردی،همین پنالتی امروز هم داور به نفع شما گرفت
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1397/12/24
احتمالا مایه رو گرفتند ولی بجای دو تا پنالتی یه دونه پنالتی بنفعش گرفتن خخخخخخ ، واقعا این گروبان قندلی استاد جنجال و چرت و پرت گویی و باج گیریه
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1397/12/24
نامرد قلعنویی داوری بنفع سپاهان،اعتهراضم میکنی، بهت میرسیدم دهنت پاره میکردم
Iran, Islamic Republic of
19:51 - 1397/12/24
گروهبان قندلی در عوض میلیونها نفر از هواداران تیمهای مقابل که تو با جنجال و جوسازی بهشون ظلم کردی هم نمی بخشند تو رو
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1397/12/24
خدایا ما از دست این قلعه نویی مافیایی چکار کنیم از این ببعد کمیته داوران اصلاً به خودش بگن واز بخواهند که خودش داورها را انتخاب کند. تا آن چیزی که مد نظر خودش هست اجرا بشه. خدایا این مردک مافیایی چقدر ابله تشریف دارد. حالا دیگر برای کل ملت ثابت شد که فقط این چهار داور ازش فرمان نمی برند وجزء باندش نیستند ونمی تواند در آنها نفوذ کند تا بتواند مثل سالهای قبله قهرمانی برسد. خاک بر سر فدراسیون وکمیته انضباطی وکمیته اخلاق که چگونه نمی توانند این مردک را در فوتبال دیپورت کنند وشرش را از سر فوتبال بردارند.این مردک باعث کثافت کاری در فوتبال شده وتا فوتبال را نابود نکند دست بردار نیست. آخر یکی نیست که اینو سرجاش بنشاند.
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1397/12/24
تو بزرگواری کن ببخش که این آقایون عدالت رو برقرار میکنن آخه عادت داری با ناداوری جلو بری
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1397/12/24
آقای قهرمانی خوب بود همش به نفعت میگرفت لابد
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1397/12/24
خدا شفات بده که همه رو مقصر میدونی به جز خودت و بازیکنات!؟
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1397/12/24
تو.خودت عند ضرر برای فوتبال ایران هستی
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1397/12/24
اگه به تو ۴ تا داور لطمه زدن به پرسپولیس ۴۰ تا‌،داخلی و خارجی.
Iran, Islamic Republic of
00:07 - 1397/12/25
برو بخواب وقت خوابت گذشته هذیان میگی

خودت در هر تیمی بودی با داور و بازیکن حریف تبانی میکردی حالا دست پیش میزنی مافیا؟
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1397/12/25
قلعه نویی هرچی فکرش میکنم تو آدم بسیار کثیفی هستی
همیشه با درست کردن جو و گل آلود کردن آب میخوای ماهی بگیری
تو هم مثل علی دایی که منفور طرفداران پرسپولیس هست تو هم برای طرفداران استقلال منفور هستی
خاک بر سر هر دو نفرتون
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1397/12/25
بابا اینم شور شو درآورده یا خفه شو یا باز خفه شو دیگه
Iran, Islamic Republic of
02:27 - 1397/12/25
آقای قلعه نوعی تیم سپاهان هم ید تولایی در لابی با فدراسیون دارد با بودجه هنگفت که معلوم نیست از کدام منبع تامین میشود؟! و اصلا شفافیت ندارد
Iran, Islamic Republic of
02:48 - 1397/12/25
با سلام عرض میکنم خدمت برادرعزیز و گرامی ام اقا ی قلعه نوعی عزیز طبق نظر به قول خودت همان کارشناس های داوری پرسپولیس هم اگر از سپاهان بیشتر در داوری ها ضربه نخورده باشد کمتر ضربه نخورده است. بازهم شما به این دلیل مصاحبه کردید که بار را ازهمین الان روی دوش داوران بازی استقلال و یا پرسپولیس بیندازید برادر گلم شما هوچی گری را خوب بردید و دیدی کارساز است باز دوباره شروع کردید اون ازبازیکن بعد از مصاحبه نکردنت وسکوتت که داور دو پنالتی واضح پرسپولیس رو نگرفت وبازهمذمی خواهی از همین ترفنداستفاده کنی. برادرعزیزمردم حال فوتبال را خوب می فرهمند و رفتارها را هم خوب قضاوت و کارشناسی می کنند تورا به خدا بذار فوتبال راه خودش را برود فشارزا امثال شما روی دوش داوران می گذارند. ومکروا ومکرالله ان الخیرالماکرین.
Iran, Islamic Republic of
06:16 - 1397/12/25
بیشتراز این میخواستی هواتونو داشته باشه خجالت بکش اگه داور هواتونو نداشت باید دست خالی برمیگشتین روکه نیست سنگ پاقزوینه
Iran, Islamic Republic of
07:59 - 1397/12/25
به نظرم جناب قلعه نوعی شما مربی درجه سه یا چهار شما در هرتیمی تو ایران میتونی قهرمان بشه بخاطر مسایل پشت پرده اقای قلعه نوعی در اسیا تا حالا حرفی برای گفتن داشتی ؟
Iran, Islamic Republic of
09:17 - 1397/12/25
لنگی های محترم حسابی معلوم خووووووب شمارو چزونده این قلعه نوعی. فقط لطفا شما دهنتونو ببندید که بوی تعفن تیم حکومتی و حسین هدایتی حسابی همه رو کلافه کرده. از فوتبال پاک شما لطفا،، حرف،، نزنید که پاکی از سر و روتون میباره
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1397/12/25
همیشه این دهنت بازه
آدم خودخواه
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1397/12/25
طرف خودش مافیای بزرگ فوتبال ایرانه،حالا گیریم دوتا بازی هم داور ب ضررش سوت زده باشه ...
اگه جای پرسپولیس بودی چیکار میکردی؟؟؟
فک کنم کل داورای لیگ و آسیا رو نفرین میکرد
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1397/12/25
چیه امیر خان توپت پره؟ به اونها نتونستی رشوه بدی؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1397/12/25
سلطان مافیا .هدایتیه .همه میدونند جز لنگیا
پاسخ ها
─═हई╬ ηαrgεš.rpζ ╬ईह═─
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۶
اون اختلاسگره ن مافیا داش من
مافیا فقط امیرخان قلعه نوعی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج