تدبیر ویژه رهبر انقلاب برای رفع مشکلات کشور
۸۴۳۰۵۲
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۵
۱۱۸۶۴ 
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم پارک سالاریه به حوزه علمیه و دانشگاه تبدیل شود گفت: این پارک باید پارک باقی مانده و مردم از آن استفاده کنند و شهرداری نباید اجازه تبدیل پارک به حوزه علمیه یا دانشگاه را بدهد.

خبرگزاری فارس: احمد امیرآبادی فراهانی شنبه شب در آیین افتتاح و بهره‌برداری از 10 پروژه بزرگ عمرانی شهرداری قم با اعتباری بالغ بر هزار و 100 میلیارد ریال که در مسجد طفلان مسلم بلوار توحید این شهر برگزار شد، با اشاره به افتتاح چندین پروژه شهری به همت شهرداری قم اظهار کرد:

اکثر این پروژه‌ها در مناطق کم برخوردار قم واقع شده که در راستای ایجاد توازن منطقه‌ای شکل گرفته است؛ این کار خوب و بسیار مبارکی است که حدود 110 میلیارد تومان هزینه در این مناطق شده که قابل تقدیر است.

وی ضمن تقدیر از نگاه شورای شهر و شهردار در راستای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم تصریح کرد: امیدواریم در سال آینده هم این روند ادامه یافته و با تلاش مجموعه مدیریت شهری و استان مناطقی به عنوان مناطق کم‌برخوردار و محروم در قم نداشته باشیم.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه انقلاب و نظام متعلق به محرومان و مستضعفان است تصریح کرد: محرومان و مستضعفان نظام شاهنشاهی را سرنگون کردند، محرومان جنگ را پیش بردند و در انتخابات شرکت کرده و در مشکلات اقتصادی به سختی زندگی می‌کنند و همین قشر هستند که لایق خدمت هستند و باید همه به نوکری و خدمت‌گذاری برای آنان افتخار کنیم.

وی با بیان اینکه محرومان با تمام مشکلات پای انقلاب و رهبر ایستاده‌اند تصریح کرد: دولت و کشور با یک‌سری مشکلات مالی مواجه است و منابعی که باید در اختیار مسوولان شهر قرار گرفته تا بتوانند مشکلات را حل کنند با خلل روبه‌رو است و البته با وجود این مشکلات مسوولان شهرداری توانسته‌اند پروژه‌ها را با همین وضع پیش برده و در پرداخت حقوق و هزینه‌ها با مشکل مواجه نشوند که قابل تقدیر است در شرایطی که دیگر شهرها در این زمینه مشکلات متعدد دارند.

تاخیر در پرداخت حقوق کارگران شهرداری به حداقل برسد

امیرآبادی با اشاره به تاخیر یک‌ماه و نیمه پرداخت حقوق کارگران شهرداری گفت: در برخی شهرها بیش از 4 ماه تاخیر پرداخت حقوق کارگران وجود دارد که از مدیران شهری می‌خواهیم این زمان یک‌ماهه هم به حداقل برسد.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان برای ضربه زدن به ملت ایران گفت: اعتقاد داریم اگر ظرفیت کشور و جوانان خوب استفاده شود ما کشور بزرگی هستیم و ملت باهوش آگاه و خیلی خوبی داریم که با تکیه با آنها می‌توان مشکلات را پشت سر گذاشت؛ آنچه که دشمنان انقلاب و ملت به دنبال آن هستند با برنامه‌ریزی و سازماندهی خوب می‌توان خنثی کرد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دو سه هفته پیش رهبری تدبیری ویژه داشتند و مجلس و دولت را مکلف به مساله‌ای کردند تا تحولی جدی در کشور شکل می‌گیرد که نتایج آن اوایل سال 98 مشخص می‌شود و با این تدبیر مشکلات کشور بسیار کم خواهد شد؛ البته آمریکایی‌ها تمام توان خود و نوکران خود در منطقه را به کار گرفته‌اند تا کار بر مردم ما سخت شود اما با این تدبیر خواهیم دید که دشمن نمی‌تواند آنچه که فکر می‌کند که مشکلات را زیاد خواهد کرد محقق نخواهد شد.

وی تصریح کرد: ما کشوری بزرگ هستیم و همسایگان مهم و بزرگی داریم که با همدلی و همکاری می‌توانیم مشکلات را پشت سر بگذاریم؛ سال 98 با فرمایشات رهبری و دستوری که داشتند و اقداماتی که آغاز شده بخش عمده مشکلات حل خواهد شد و با شناختی که از احمق درجه یک ترامپ داریم مطمئنیم که نمی‌تواند صبر و حوصله اوباما را داشته باشد و عقب‌نشینی خواهد کرد.

امیرآبادی اذعان کرد: در چندماه گذشته چندین برابر سال گذشته گوشت وارد کشور شده و ما در توزیع گوشت مشکل داریم که باید اصلاحاتی در ساختار توزیعی صورت گیرد.

وی با اشاره به تصویب توزیع کارت ارزاق عمومی گفت: با تدابیر صورت گرفته در مجلس و دولت بخش عمده مشکلات مردم حل خواهد شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج