تدبیر ویژه رهبر انقلاب برای رفع مشکلات کشور
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
استخدام_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۴۳۰۵۲
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۵
۱۲۰۷۰
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم پارک سالاریه به حوزه علمیه و دانشگاه تبدیل شود گفت: این پارک باید پارک باقی مانده و مردم از آن استفاده کنند و شهرداری نباید اجازه تبدیل پارک به حوزه علمیه یا دانشگاه را بدهد.

خبرگزاری فارس: احمد امیرآبادی فراهانی شنبه شب در آیین افتتاح و بهره‌برداری از 10 پروژه بزرگ عمرانی شهرداری قم با اعتباری بالغ بر هزار و 100 میلیارد ریال که در مسجد طفلان مسلم بلوار توحید این شهر برگزار شد، با اشاره به افتتاح چندین پروژه شهری به همت شهرداری قم اظهار کرد:

اکثر این پروژه‌ها در مناطق کم برخوردار قم واقع شده که در راستای ایجاد توازن منطقه‌ای شکل گرفته است؛ این کار خوب و بسیار مبارکی است که حدود 110 میلیارد تومان هزینه در این مناطق شده که قابل تقدیر است.

وی ضمن تقدیر از نگاه شورای شهر و شهردار در راستای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم تصریح کرد: امیدواریم در سال آینده هم این روند ادامه یافته و با تلاش مجموعه مدیریت شهری و استان مناطقی به عنوان مناطق کم‌برخوردار و محروم در قم نداشته باشیم.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه انقلاب و نظام متعلق به محرومان و مستضعفان است تصریح کرد: محرومان و مستضعفان نظام شاهنشاهی را سرنگون کردند، محرومان جنگ را پیش بردند و در انتخابات شرکت کرده و در مشکلات اقتصادی به سختی زندگی می‌کنند و همین قشر هستند که لایق خدمت هستند و باید همه به نوکری و خدمت‌گذاری برای آنان افتخار کنیم.

وی با بیان اینکه محرومان با تمام مشکلات پای انقلاب و رهبر ایستاده‌اند تصریح کرد: دولت و کشور با یک‌سری مشکلات مالی مواجه است و منابعی که باید در اختیار مسوولان شهر قرار گرفته تا بتوانند مشکلات را حل کنند با خلل روبه‌رو است و البته با وجود این مشکلات مسوولان شهرداری توانسته‌اند پروژه‌ها را با همین وضع پیش برده و در پرداخت حقوق و هزینه‌ها با مشکل مواجه نشوند که قابل تقدیر است در شرایطی که دیگر شهرها در این زمینه مشکلات متعدد دارند.

تاخیر در پرداخت حقوق کارگران شهرداری به حداقل برسد

امیرآبادی با اشاره به تاخیر یک‌ماه و نیمه پرداخت حقوق کارگران شهرداری گفت: در برخی شهرها بیش از 4 ماه تاخیر پرداخت حقوق کارگران وجود دارد که از مدیران شهری می‌خواهیم این زمان یک‌ماهه هم به حداقل برسد.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان برای ضربه زدن به ملت ایران گفت: اعتقاد داریم اگر ظرفیت کشور و جوانان خوب استفاده شود ما کشور بزرگی هستیم و ملت باهوش آگاه و خیلی خوبی داریم که با تکیه با آنها می‌توان مشکلات را پشت سر گذاشت؛ آنچه که دشمنان انقلاب و ملت به دنبال آن هستند با برنامه‌ریزی و سازماندهی خوب می‌توان خنثی کرد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دو سه هفته پیش رهبری تدبیری ویژه داشتند و مجلس و دولت را مکلف به مساله‌ای کردند تا تحولی جدی در کشور شکل می‌گیرد که نتایج آن اوایل سال 98 مشخص می‌شود و با این تدبیر مشکلات کشور بسیار کم خواهد شد؛ البته آمریکایی‌ها تمام توان خود و نوکران خود در منطقه را به کار گرفته‌اند تا کار بر مردم ما سخت شود اما با این تدبیر خواهیم دید که دشمن نمی‌تواند آنچه که فکر می‌کند که مشکلات را زیاد خواهد کرد محقق نخواهد شد.

وی تصریح کرد: ما کشوری بزرگ هستیم و همسایگان مهم و بزرگی داریم که با همدلی و همکاری می‌توانیم مشکلات را پشت سر بگذاریم؛ سال 98 با فرمایشات رهبری و دستوری که داشتند و اقداماتی که آغاز شده بخش عمده مشکلات حل خواهد شد و با شناختی که از احمق درجه یک ترامپ داریم مطمئنیم که نمی‌تواند صبر و حوصله اوباما را داشته باشد و عقب‌نشینی خواهد کرد.

امیرآبادی اذعان کرد: در چندماه گذشته چندین برابر سال گذشته گوشت وارد کشور شده و ما در توزیع گوشت مشکل داریم که باید اصلاحاتی در ساختار توزیعی صورت گیرد.

وی با اشاره به تصویب توزیع کارت ارزاق عمومی گفت: با تدابیر صورت گرفته در مجلس و دولت بخش عمده مشکلات مردم حل خواهد شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
انجمن پرستاری ایران_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
انجمن پرستاری ایران_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
انجمن پرستاری ایران_4
شیرآلات زمانی_4
انجمن پرستاری ایران_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر