حذف عادل پس از ۲۰ سال؛ چرا تلویزیون محبوب‌ها را می‌بلعد؟
۸۴۳۹۶۳
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
۱۲۲۶۰
پروژه حذف عادل فردوسی‌پور از برنامه «۹۰» که از چند ماه پیش کلید خورده بود، بالاخره رنگ حقیقت به خود گرفت و در سال ۹۸ شاهد پخش این برنامه بدون مؤسس، تهیه‌کننده و مجری شاخص آن خواهیم بود؛ برنامه‌ای که مردم و مخاطبان میلیونی‌اش آن را به نام عادل و در واقع برند او می‌شناسند.

روزنامه ایران - حامد جیرودی: پروژه حذف عادل فردوسی‌پور از برنامه «۹۰» که از چند ماه پیش کلید خورده بود، بالاخره رنگ حقیقت به خود گرفت و در سال ۹۸ شاهد پخش این برنامه بدون مؤسس، تهیه‌کننده و مجری شاخص آن خواهیم بود؛ برنامه‌ای که مردم و مخاطبان میلیونی‌اش آن را به نام عادل و در واقع برند او می‌شناسند.

فردوسی‌پور پس از اینکه برنامه «۹۰» به‌عنوان برترین برنامه تلویزیونی جشنواره جام جم انتخاب شد و تندیس بخش تهیه‌کنندگی برنامه‌های ترکیبی و تندیس نگاه مردمی را به خود اختصاص داد، صحبت‌هایی انجام داد که در آن به وضوح دلخوری‌اش از مدیران شبکه، بخصوص علی فروغی مدیر شبکه ۳ نمایان بود.

حذف عادل پس از ۲۰ سال؛ چرا تلویزیون محبوب‌ها را می‌بلعد؟

او در بخشی از صحبت‌هایش گفت: «خیلی خوشحالم که امسال در سخت‌ترین سال کاری‌ام و در سالی که در رسانه‌ام به من بی مهری شد، دو جایزه گرفتم. من فرزند رسانه ملی هستم و در این بیست و چند سال همیشه سعی کردم صادقانه کار کنم و خود را مدیون مردم می‌دانم.» در حین سخنرانی فردوسی‌پور، کارگردان چند بار چهره فروغی را به تصویر کشید و در یکی از دفعات، او لبخند معناداری زد.

کمتر از یک هفته بعد از آن مراسم یعنی یکشنبه شب، معنای لبخند تلخ فروغی مشخص شد. همان طور که پیش‌بینی می‌شد، صحبت‌های عادل با واکنشی از سوی این مدیر جوان مواجه شد. او از ابتدای حضور خود در رأس مدیریت شبکه، ثابت کرده بود که با فردوسی‌پور اختلاف نظر و زاویه دارد.

ماجرا از مصاحبه یکشنبه شب مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما شروع شد. میثم فضلعلی درباره آخرین تحولات ورزشی سیما در سال جدید صحبت کرد و بخش مهم آن درباره برنامه «۹۰» بود: «برنامه ۹۰ در سال ۹۸ با ترکیب و ساختار جدیدی روی آنتن شبکه سه خواهد رفت. ارتقا و تلاش برای بهبود برنامه‌ها فقط مختص برنامه‌های کم مخاطب نیست و برنامه‌های پرمخاطب هم از این قاعده مستثنی نیستند. فردوسی‌پور فرزند رسانه ملی است و با تخصصی که دارد، می‌تواند در سمت‌های جدی‌تر و با دست بازتر به تکثیر برنامه‌های تخصصی ورزشی بپردازد، به طوری که ما بتوانیم برنامه‌های پرمخاطب ورزشی بیشتری داشته باشیم.»

در این بین، موضوع پیشنهاد برای ورود عادل به بخش مدیریتی سیما مطرح شد. احسان شیعه، مدیر شبکه ورزش گفت: «پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش سیما به او داده شده، اما هنوز در این زمینه به نتیجه مشخصی نرسیده‌ایم.» البته چند ساعت بعد فردوسی‌پور تأکید کرد که چنین سمتی را نمی‌پذیرد.

عادل که در مقام تهیه‌کننده برنامه «فوتبال ۱۲۰» با شبکه ورزش همکاری دارد، به ایرنا گفت: «اینجانب پیشنهاد ارائه شده در مورد پست قائم‌مقامی شبکه ورزش را رد کرده‌ام.» در این شرایط، از حسین آقازمانی دبیر شورای ورزش سازمان صدا و سیما، به عنوان یکی دیگر از گزینه‌های این سمت نام برده شد.

حذف عادل پس از ۲۰ سال؛ چرا تلویزیون محبوب‌ها را می‌بلعد؟

در شرایطی که روز گذشته موضوع کنار گذاشتن عادل از برنامه «۹۰» به یکی از اخبار مهم روز تبدیل شده بود و کاربران فضای مجازی با نظرات مختلف به این مسأله می‌پرداختند، عبدالعلی علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما در حاشیه جلسه هیأت دولت درباره حاشیه‌های ایجاد شده برای عادل فردوسی‌پور و اینکه آیا او در برنامه «۹۰» می‌ماند یا خیر، تأکید کرد: «فردوسی‌پور در شبکه سه می‌ماند و کار می‌کند.»

این اظهار نظر کوتاه رئیس سازمان باعث شد امید مخاطبان برنامه پرهوادار و البته مجری محبوبش برای استمرار «۹۰» بدون تغییر، بیشتر شود، اما این امیدواری دوام چندانی نداشت. برخلاف صحبت علی عسگری مبنی بر ماندن فردوسی‌پور، محمدحسین رنجبران مدیر روابط عمومی این سازمان خبر از تغییرات قطعی داد و به عبارتی آب پاکی را روی دست هواداران برنامه «۹۰» و فردوسی‌پور ریخت. او به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: «همان طور که آقای فضلعلی اعلام کرد، تحولاتی ویژه در برنامه «۹۰» از سال آینده صورت خواهد گرفت و این برنامه با گروهی جدید روی آنتن خواهد رفت، اما درعین حال از ظرفیت‌های عادل فردوسی‌پور در برنامه‌های دیگر استفاده خواهد شد.

مسئولان شبکه سه امیدوارند که از ظرفیت فردوسی‌پور در جایگاه قائم مقامی شبکه ورزش استفاده کنند و همچنان بر این پیشنهاد پافشاری می‌کنند. فردوسی‌پور از تهیه‌کنندگان قدیمی و موفق رسانه ملی در شبکه سه سیما به شمار می‌رود و اگر هم این پیشنهاد را نپذیرد؛ مسئولان شبکه سه و ورزش قطعاً از وجودش در برنامه‌های دیگر استفاده خواهند کرد.»

خداحافظی عادل با برنامه‌ای با قدمت ۲ دهه بدون خداحافظی

شایعه‌ای که از همان یکشنبه شب منتشر و دیروز به واقعیت نزدیک‌تر شد، این بود که عادل فرصتی برای اینکه برنامه این هفته‌اش (دیشب) را روی آنتن ببرد و با مخاطبانش خداحافظی کند، نخواهد داشت. گرچه هیچ خبری به صورت رسمی اعلام نشد، اما نگاهی به کنداکتور شبکه سه بر ابهامات می‌افزود. تا زمان تنظیم این گزارش (ساعت ۱۸) آخرین برنامه‌ای که در کنداکتور قرار گرفته بود، «اخبار شبانگاهی» ساعت ۲۲ بود و برنامه‌های پس از آن که طبیعتاً باید طبق دوشنبه شب‌های هر هفته «۹۰» می‌بود، در جدول پخش قرار نداشت.

پیگیری‌های خبرنگار «ایران» ابعاد عجیب‌تری از موضوع را مشخص کرد. آن طور که مطلع شدیم، جلسه‌ای میان فروغی و فردوسی پور برگزار شده بوده و اختلاف میان طرفین شدیدتر می‌شود. عادل به فروغی می‌گوید که در برنامه دوشنبه (دیشب) از مردم خداحافظی می‌کنم و فروغی به او می‌گوید که قرار نیست این هفته «۹۰» روی آنتن برود. به این ترتیب عادل فردوسی‌پور حتی فرصت و مجال خداحافظی از مردم و مخاطبانش را هم نیافت.

حذف عادل پس از ۲۰ سال؛ چرا تلویزیون محبوب‌ها را می‌بلعد؟

او هفته قبل اعلام کرد که برنامه ویژه‌ای برای آخرین برنامه سال تدارک دیده و همین طور هم شده بود. اگر برنامه «۹۰» دیشب روی آنتن می‌رفت، شامل آیتم‌های متنوع و خاصی از جمله مصاحبه‌ای ویژه با علیرضا بیرانوند بود که در کنار برج میدان آزادی تهران با دروازه‌بان شماره یک تیم ملی و پرسپولیس انجام شده بود.

با تمام این اوصاف باید به این موضوع توجه داشت که به نظر می‌رسد مشکل فردوسی‌پور تنها به اختلافش با فروغی مربوط نمی‌شود. چرا که اگر این طور بود، مدیران عالیرتبه سازمان به این قضیه ورود می‌کردند. از سویی آنچه در گذشته هم وجود داشته، این است که در مقاطع مختلف به چهره‌های مختلفی که به میزان بالایی از محبوبیت دست یافته‌اند، اجازه فعالیت بیشتر در تلویزیون داده نشده است.

نمونه‌هایی مانند مهران مدیری یا رضا رشیدپور که مدتی ممنوع‌الفعالیت یا ممنوع‌التصویر شده‌اند. حالا عادل فردوسی‌پور باید از جایگاهی که دارد، فاصله بگیرد و به این ترتیب باید گفت که صدا و سیما یکی دیگر از فرزندان خود را هم بلعید.

انتشار یافته: 67
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:25 - 1397/12/28
عادل فردوسی پور شبیه بچه لوسی شده که فکر می کند هیچکس جرئت حرف زدن به او را ندارد.
برنامه نود هم مثل برنامه های دیگر بدون عیب نیست، ولی او هیچ حرفی را قبول نمی کند.
همانطور که خود عادل معتقد است باید با بازیکن سالاری در فوتبال مقابله کرد، در صدا و سیما هم باید با مجری سالاری مبارزه کرد.
پاسخ ها
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
عالی گفتی . تنها کامنت منطقی بود که امروز دیدم .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
ز اول معلوم بود که این آقا برای زدن
عادل اومده .عادل فردوسی پور دشمن
زیاد داشت.کسانی که از افشا حقیقت
ضرر میکردن و دوست داشتن که مردم
در بیخبری بمانند هیچ راهی نداشتن جز
ممنوع ال تصویر کردن امثال عادل که
خریدنی نیستند..چهره فروغی و طرز برخورد
و حرف زدنش دقیقا شبیه دوستان پشت
پرده است.ابن آدمها و را ما خوب میشناسیم
که بجای منطق از زور و تهدید و دروغ استفاده
میکنند.ماجرای انتخاب شدن برنامه گلزار بجای
نود و که یادمان نرفته و سخنرانی عادل که با
رمز و راز حرف دلش و زد.فرو غی نمیتواند عادل
و حذف کند بنابراین کلا برنامه نود و حذف کرد.
یعنی بخاطر دشمنی با عادل تمام مخاطبین نود
باید از دیدن آخرین برنامه سال محروم باشند.
امثال فروغی احتیاجی به آدمهای با صداقت و
امانتدار مثل عادل ندارند بلکه عده ای بی هنر
و پاچه خوار مثل گلزار و میخوان که فقط مردم و
سر گرم کنند نه آگاه.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
حکایت فروغی حکایت اونیه که بر شاخ نشسته بود و بن می برید!
فروغی نتیجه ی سالها تلاش صدا وسیما رو به باد داد
از نظر مالی هم با از دست رفتن تبلیغات عظیم قبل و بعد و وسط نود ضربه ی مهلکی به صدا و سیما زد
مخاطبین رو به پایان صدا و سیما رو هم با سررعت بیشتری فراری داد
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
فروغی قیافش شبیه ابوبکر بغدادی میمونه ملعون.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
مزخرف کفتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
با فروغی ساندیس خور نسبت داری؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
افرین معلومه شما ها از نوچه های مدیر شیکه هستین خدا قوت کلاه مخملی ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
دقیقا. سرمربی هم بیست سال می موندپ عوض میشد. سلطنت ساخته بودن براش
خاسر
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
اقای مهدی مثل اینکه شماهم با ادمهای تندرو و افراطی روابط خوبی دارید وشاید هم از همانها هستید، قیافه ان فروغی را نگاه کن درست شبیه داعشی های می ماند که بنام دین اسلام تمام مردم را ازلبه تیغ عبور می دادند ، باید مسئولان حکومتی یک فکر اساسی برای مردم بکنند همه مردم که نبایدو به اجبار تابعه یک گروه خاصی باشند صداو سیما باید همه مخاطبان خود را به حداقلی نه حداکثری که بگویم بگویند زیاده خواه هستندراضی نگه دارند،ما که شبکه خصوصی دیگری درکشور نداریم که در صورت نیاز به ان شبکه ها مراجعه کنیم.
mehdi
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۱
متاسفانه جامعه پر شده از مغز های متعفنی که فکر میکنن فقط خودشون می فهمند اگه عادل بد بوده چرا اینقدر محبوبه آیا در دنیا یک نمونه از این رفتار میتونی مثال بزنی؟ ! لوس شده چیه؟! چطوره از سال جدید تو اجرا کنی چون معلومه سرشار از کمالات هستی و هم راستا با مدیر آقا زاده ازمتنت هم معلومه چقدر می فهمی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۰
شاید لازم باشه چشم و گوشتون باز شه پس چند نکته
۱ عادل همیشه بهترین حرف ها رو میزد و طرفدار حق بود
۲ هرچی هم بود انقدر با ارزش بود که به خاطرش تو رای مردمی دستکاری کردن
Iran, Islamic Republic of
09:25 - 1397/12/28
زنده باد عادل
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
لعنت به تو فروغی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
اخه فروغی رو چه به مدیریت قشنگ عین بچه سوسولاییه که تو خیابون لایی میکشن اخه متولد۶۷ کی تجربه دار شد که مدیر شد؟؟؟؟!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
نظرهای حاوی توهین رو هم چاپ می کنید! لعنت بر آمریکا
Iran, Islamic Republic of
09:26 - 1397/12/28
اقای فردوسی پور یکی از افرادی که یا راهی خواهند یافت یاراهی خواهند ساخت شکست برای اقای فردوسی پوربی معناست.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
عادل باید از ایران بره و برنامه اش رو از کانالهای ماهواره ای پخش کنه تا همین اندک مخاطب باقیمانده ی صدا و سیما هم در پی حماقت های مکررشون از دست بره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
عادل تموم شده است
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1397/12/28
خاک بر سر صدا و سیما.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
من اگر جای عادل بودم دیگه پامو توی سیما نمیزاشتم و حتی گزارش فوتبال هم نمیکردم و میرفتم پی تدریس دانشگاه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
شعار مردم در دربی و استادیوم ها :

فروغی حیا کن! شبکه سه رو رها کن!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
عادل ناعادل و نمک نشناس
Iran, Islamic Republic of
09:36 - 1397/12/28
قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری، واقعا کجای مملکت داره درست اداره میشه که از مدیران صداوسیما انتظار داشته باشیم سازمانشون رو درست اداره کنن.به هر سازمان و نهادی که نگاه بندازین فلاکت و بدبختی و حق خوری بیداد میکنه
United Arab Emirates
09:39 - 1397/12/28
فقط متاسفم برا مردمی که صدا و سیمای باصطلاح مردمی چنین مدیرانی نالایق میگردونن...
United Arab Emirates
09:43 - 1397/12/28
کسی نیست این مدیر الدنگ شبکه سه رو بندازه بیرون؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
یکی نیست به این فروغی یاداوری کنه که وقتی نود شروع شد تو یازده سالت بوده! یعنی اگه فکر میکنی چیزی هم از فوتبال میفهمی بخاطر همین برنامه ی نود و عادل فردوسی پوره ای مردک نمک نشناس
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1397/12/28
خاک بر سر این مملکت که یکی با اشنا بازی شده ریس شبکه ۳ بعد بخواد با سلیقه خودش کار انجام بده
Iran, Islamic Republic of
09:47 - 1397/12/28
متاسفم متاسف برای صداو سیما .عادل فردوسی پور بیکار نمیمونه ولی کار کار درستی نیست . موفق باشی آقای فردوسی پور . موفق . مدیرا رفتنی هستن رفتنی
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1397/12/28
اولا که فردوسی پور رو با رضا رشیدپور مقایسه نکن.شاید با مدیری بشه مقایسه کرد ولی با رشید پور نه. عادل و مهران بهترینهان و دیگه تکرار نمیشن.ثانیا مشخص که داستان چیز دیگست.امسال باز قرار یه عده آدم مفتخور بیان تیمهارو جابجا و نابود کنن و یه عده قرار مثل باند اصفهانیها قهرمانیهارو جابجا کنن، پس دلیل نداره عادل باشه
عادل نباید باشه تا کثافت کاری باشه.نمایندگان عزیز مجلس قراره تیمهارو ببرن این شهر و اون شهر به خاطرش برن مجلسو جیب ملت رو خالی کنن. چرا باید عادل باشه؟
بزا حالشونو ببرن
پاسخ ها
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
زنده باد عادل
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1397/12/28
چرا چشم ندارین یکی از خودتون. بهتر رو ببینین؟کور شین الهی
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1397/12/28
همین کارها باعث میشود که مردم بسمت ماهواره برونند!
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1397/12/28
من جای عادل بودم به دلیل برخورد ناشایست مدیران صدا و سیما و سکوت مردم، بدون فوت وقت چمدونمو میبستم و با اولین پرواز میرفت خارج از کشور و اونجا به برنامه سازی ادامه میدادم.
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1397/12/28
من جای عادل بودم به دلیل برخورد ناشایست مدیران صدا و سیما و سکوت مردم، بدون فوت وقت چمدونمو میبستم و با اولین پرواز میرفت خارج از کشور و اونجا به برنامه سازی ادامه میدادم.
Iran, Islamic Republic of
10:30 - 1397/12/28
چقدر غمگین و ناامیدکننده نوشتین ! امثال آقای فردوسی پور هیچ گاه تمام و بلعیده نمیشوند چرا که جایگاه اونها در قلب مردمه . انشالله قویتر و سربلندتر از قبل برمیگردن . در همیشه روی یه پاشنه نمی چرخه .
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1397/12/28
چقدر بد شد یعنی حیف شد فردوسی پور آدم حسابی بود.
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1397/12/28
چه قیافه کریه و زشتی داره لامصب این فروغی
معلومه از اون عغده ای هاست
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1397/12/28
هر کس قبول کنه جای عادل 90 را اجرا کنه خیانت بزرگی به مردم و گروه سازنده 90 مرتکب شده و خودش رو خوار و خفیف خواهد کرد .با این اوصاف بهتره که جای 90 و عادل خالی بمونه.
خدا لعنت کنه هر مدیری که به میل خودش و خلاف خواسته مردم تصمیم میگیره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
خیلیا دنبال لقمه آمادن و از خداشونو یه برنامه محبوب اماده بدن دستش.ن چون خودشون که عرضه ساختن ندارن فقط برداشت رو بلدن
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1397/12/28
سلام من نمیدانم این مدیران چرا خودشان را عقل کل می دانند. متوجه باشید مردم اگر بخواهند باید باشد. شما لطفا نباشید. به شعور مردم احترام بگذارید. نظرخواهی از مردم را سرلوحه کارتان کنید. از سفارشی ها این حرکات بعید نیست جناب فروغی...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
جابجا شدن عادل بسیار هم خوب است الان 20 سال است خیابانی گزارش فوتبال می دهد بابا بس دیگر به افراد دیگر هم فرصت داده شود عادل خیلی پرو شده بود
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1397/12/28
ازصداوسیمای میلی انتظار بیشترازاین هم نیست مردم باتحریم برنامه جدیدنود وشرکت نکردن درنطرسنجی جواب محکمی به مدیرشبکه ۳ودارودسته اش خواهندداد
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1397/12/28
زنده باد عادل خان فردوسی پور برنامه 90 بهترین و جوان پسند ترین و پر طرفدارترین برنامه سال های اخیر بوده و خواهد بود . کور شود هر آن که نتوان دید.
پاسخ ها
من
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۱
اینها ببین هرچیرو مردم دوس دارن توفیفش میکنن
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1397/12/28
فسقلی کاری ازت برنمیاد استعفا بده برو علی عسگری هم که هیچی بدید گاو گوسفندای تلویزیون را ببره چرا توپارک ملت
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1397/12/28
عادل سال ها برای این سازمان و مردم برنامه ساخته حالا اینه دستمزدش گدا وسیما یکی از فرزندانشو داره میندازه بیرون متاسفم واقعا.
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1397/12/28
وقتی کسی مثل فروغی بسواد و بی وجود رو بهش عنوان میدن
دیگه باید چه انتظاری داشت آخه
با اون قیافش مرتیکه بی سوادِ نادون
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1397/12/28
بعد تلگرامو این مسایل
حالا این موضوعو پیش کشیدن تا ذهن مردمو از موضوعات و مشکلات اصلی جامعه منحرف کنن
بجای مطالبات اصلی سرگرم اینا بشن
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1397/12/28
کی می خواد بعد از عادل
نود اجرا کنه؟
نود ببینه؟
به نود اگهی بده ؟
#بدون_عادل_نود_نمیبینیم
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1397/12/28
بهتر كه حذفش كردند بذار كل صدا و سيما بپكه و ديگه هيچكس سيماي ميلي رو نگاه نكنه
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1397/12/28
واقعا برای کسایی مثل اقای فروغی متاسفم یا بهتره بگم متنفرم ازشون
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1397/12/29
امان از این رسانه ی میلی مدیران خودپسند که مردم روگوسفند ونفهم فرض می کنند
Iran, Islamic Republic of
08:46 - 1397/12/29
صدا و سیما لیاقت کسی رو مثل عادل نداره
Iran, Islamic Republic of
08:50 - 1397/12/29
ما ایرانیا ادمای جالبی هستیم... برای موضوعات مختلف خوب فتوا میدیم اما همین که به خودمون میرسه زیر حرفمون میزنیم... فردوسی پور همش حرف از بازیکن سالاری میزد اما رفتار و کارای خودش مصداق بارز مجری سالاریه..واقعا دم مدیر جسور شبکه درد نکنه که از هوچی گری های نوچه های فردوسی پور توی روزنامه ها و فضای مجازی نترسید و اون رو سر جاش نشوند... واقعا مصداق نمک خوردن و نمکدون شکستنه حکایت این عادل خان...
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1397/12/29
ساده نباشید اینا میخوان ذهن مردم رو از این همه بدبختی که سرشون اومده منحرف کنن حالا فردوسی پور و نود رو هم این وسط قربونی میکنن اینایی که همه مملکت رو نابود کردن نابود کردن یه فرد و یه برنامه واسشون مهم نیست هر کی بهشون درس میده کارش رو خوب بلده دست مریزاد.
Iran, Islamic Republic of
20:01 - 1397/12/29
عادل خوب بود اما حیف
وقت و پول که بزاری تلویزیون ایران رو نیگا کنی
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1397/12/29
واقعا کشور افتاده دست بی تجربه ها وقلدر ها ..فردسی پور عدالت داره و سابقه ۲۰ ساله باید بره بیرون یه عده تازه وارد اومدن شبکه رو گرفتن.متاسفم برا کشور ..درود بر عادل فردسی پور
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1397/12/29
واقعا کشور افتاده دست بی تجربه ها وقلدر ها ..فردسی پور عدالت داره و سابقه ۲۰ ساله باید بره بیرون یه عده تازه وارد اومدن شبکه رو گرفتن.متاسفم برا کشور ..درود بر عادل فردسی پور
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1398/01/01
فرضیه دیگه متصورنیست که باعقل یا حکایت ازمدیریت داشته باشه؛ در تلویزیون .یکم خندوانه را بیشتر و جو را شاد کنید توخونه ها ،وجای نود نی وفلود پخش نکنید
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1398/01/02
کجای مملکت سر جاشه که این باشه. فروغی فروغت غروب کرد
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1398/01/03
آخه فروغی واقعا چجوری شده مدیر شبکه ۳؟؟؟؟؟
چه تجربه ای داشته؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:02 - 1398/01/05
فروغی شبیه معلم بینش اسلامی هست که قدیما تو مدرسه داشتیم. حیف عدل فردوسی پور
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1398/01/05
حیف شد عادل آقای فردوووووووسی پورررررر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج