برگزاری جشن نوروز در سفارت ایران در توکیو
۸۴۴۸۵۷
۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴
۴۹۶۵
مراسم جشن نوروز 98 با حضور مرتضی رحمانی موحد، سفیر جمهوری اسلامی ایران در توکیو، جمعی از سفرای مقیم، برخی دیپلماتهای و مسئولین فرهنگی سفارتخانه های مقیم، برخی مقامات ژاپنی، و برخی از ایرانیان مقیم در سالن فردوسی سفارت جمهوری اسلامی ایران در توکیو برگزار شد.

ایسنا: مراسم جشن نوروز 98 با حضور مرتضی رحمانی موحد، سفیر جمهوری اسلامی ایران در توکیو، جمعی از سفرای مقیم، برخی دیپلماتهای و مسئولین فرهنگی سفارتخانه های مقیم، برخی مقامات ژاپنی، و برخی از ایرانیان مقیم در سالن فردوسی سفارت جمهوری اسلامی ایران در توکیو برگزار شد.

در این مراسم مجری برنامه به نمایندگی از سوی سفیر ضمن خوشامد گویی به حضار، به معرفی نوروز و گروه موسیقی سنتی بیستون کرمانشاه پرداخت و در ادامه فیلم مختصری در خصوص آئین نوروزی که به معرفی سال نو و بزرگداشت آن توسط کشورهای ایران و آسیای میانه پرداخته بود، پخش شد که مورد توجه حضار قرار گرفت. در ادامه گروه موسیقی بیستون کرمانشاه به مدت حدود 60 دقیقه به اجرای قطعاتی از موسیقی سنتی ایران پرداختند که مورد توجه شرکت کنندگان در این مراسم قرار گرفت.

برگزاری جشن نوروز در سفارت ایران در توکیو

گروه موسیقی سنتی بیستون با هماهنگی سفارت و رایزنی فرهنگی و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی واداره کل ارشاد اسلامی کرمانشاه برای اجرای چند برنامه در قالب هفته موسیقی سنتی ایرانی به مناسبت آغاز نودمین سال روابط دو کشور به ژاپن سفر کرده اند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج