روش‌های برقراری ارتباط با فرد مورد علاقه
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۸۵۰۱۵۵
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱
۱۱۳۷۷
ممکن است که ما در زندگی استرس زای امروزه فراموش کنیم که چه اعمال و رفتاری منجر به قوی‌تر شدن و پایداری رابطه می‌شود؛ اما با اختصاص دادن زمان برای بازسازی این موضوعات به راحتی می‌توانیم روابط خود را با کسانی که دوستشان داریم بهبود ببخشیم.

برترین ها - ترجمه از یگانه سهرابی: چگونگی برقراری ارتباط برای هر رابطه بسیار حیاتی است. حالا فرقی نمی‌کند که این ارتباط با همسر باشد یا فرزند و والدینمان. ممکن است که ما در زندگی استرس زای امروزه فراموش کنیم که چه اعمال و رفتاری منجر به قوی‌تر شدن و پایداری رابطه می‌شود؛ اما با اختصاص دادن زمان برای بازسازی این موضوعات به راحتی می‌توانیم روابط خود را با کسانی که دوستشان داریم بهبود ببخشیم.

به همین منظور قصد داریم برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت برترین ها، به شرح ۱۰ روش برقراری ارتباط با فرد مورد علاقه بپردازیم، تا با آگاهی کامل بتوانید در جهت بهبود روابط خود گام بردارید. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

۱ – شنونده خوبی باشید و فقط به دنبال حرف زدن نباشید

یکی از مشکلات اصلی که مردم هنگام برقراری ارتباط با فرد مورد علاقه شان دارند این است که آن‌ها واقعا شنونده خوبی نیستند. مطمئنا، این افراد به طور کلی آنچه دیگری می‌گوید را می‌شوند، ولی به جزئیات توجه نمی‌کنند و فقط به دنبال فرصتی برای جواب دادن هستند.

۱۰ روش برقراری ارتباط با فرد مورد علاقه

از این رو توصیه ما به شما این است که ذهن خود را جمع کنید و فقط به آنچه به شما گفته می‌شود گوش کنید. وقتی فرد دیگری در حال صحبت کردن است، پس از اتمام حرف هایش لحظه‌ای مکث کنید و حرف‌های او را در ذهن خود پردازش نمایید، سپس یک پاسخ کاملا مناسب ارائه دهید.

۲ - برای برقراری ارتباط با فرد مورد علاقه تان سعی کنید صادق باشید

همواره این نکته را به یاد داشته باشید که بدترین حقیقت بهتر از بهترین دروغ است. دوستان واقعی کسانی هستند که حقیقت را می‌گویند، حتی اگر شنیدن آن برایتان سخت باشد. زوج‌هایی که با یکدیگر صادق هستند، می‌توانند توفان‌های زندگی را به عنوان یک تیم تحمل کنند؛ آن‌ها قادر خواهند بود تمامی مشکلات را حل کنند و همه چیز را به دست فراموشی بسپارند. اگر با کسانی که دوستشان دارید صادقانه رفتار می‌کنید، می‌توانید مطمئن باشید که رابطه‌ای پایدار خواهید داشت و به بهترین شیوه اقدام به برقراری ارتباط با فرد مورد علاقه تان کرده اید.

۳ - گاهی برای برقراری ارتباط با فرد مورد علاقه تان می‌توانید از نوشتن استفاده کنید!

نوشتن بسیار قدرتمند و تاثیرگذارتر از صحبت کردن است، آن هم به یک دلیل: خواننده می‌تواند نوشته یا نامه را بار‌ها و بار‌ها مطالعه کند و تمامی کلمات را با قلب و روح خود درک نماید و همچنین می‌تواند به راحتی تشخیص دهد که آیا شما زمان کافی را برای نوشتن این نامه صرف کرده اید یا خیر. ایمیل‌ها برای برقراری ارتباطات لحظه ای، خوب و مناسب هستند، اما هنگامی که شما یک نامه دست نویس ارسال می‌کنید، حتی اگر در حد چند کلمه باشد، تاثیرگذاری اش به مراتب بیشتر خواهد بود.

۱۰ روش برقراری ارتباط با فرد مورد علاقه

۴ - با هم به گردش بروید

یکی از راه‌های دیگر برای برقراری ارتباط با فرد مورد علاقه تان این است که برنامه ریزی کنید تا با هم به سفر بروید. به مکانی بروید که هیچ گونه مزاحمی نداشته باشید و به راحتی بتوانید با هم خلوت کنید. بهتر است گوشی‌های خود را خاموش کنید، تا بتوانید در طبیعت غرق شوید و از منظره‌های زیبا لذت ببرید.

رفتن به یک پیک نیک در پارک، گردش در کنار ساحل یا پیاده روی در مسیر‌های طبیعی جنگل به شما فرصتی عالی برای برقراری ارتباط با فرد مورد علاقه تان و توجه به یکدیگر می‌دهد و در عین حال از طبیعت زیبا هم لذت می‌برید. رفتن به گردش روح شما را تازه می‌کند، ارتباط شما را بهبود می‌بخشد و باعث می‌شود، ایده‌های جدید و جذابی درباره زندگی و کار به ذهنتان خطور کند.

۵ - برای برقراری ارتباط با فرد مورد علاقه تان احساسات خود را با او در میان بگذارید

بار‌ها شده است که ما عزیزانی را از دست داده ایم و بعد از آن پشیمان شده ایم که چرا در زمان بودنشان احساس واقعی مان را به آن‌ها نگفتیم. اگر شما برای خلاقیت فردی ارزش قائل هستید، یا اگر به دلیل زحمت‌هایی که برایتان می‌کشند، قدردان هستید، یا این که از ویژگی‌های شخصیتی آن‌ها لذت می‌برید و دوستشان دارید، آن‌ها را از این احساسات مطلع کنید.

نه تنها با گفتن این موارد شما خودتان احساس خوبی پیدا می‌کنید، بلکه طرف مقابل نیز به ارزش خود نزد شما پی می‌برد. این موضوع برای افراد ۱۲ تا ۱۸ ساله بسیار مهم است؛ زیرا احساساتشان بسیار متزلزل است و نیاز دارند محبت و توجه دریافت کنند. حتی اگر آن‌ها سعی می‌کنند از شما دوری کنند، شما نباید این احساسات را از آن‌ها دریغ نمایید و نباید در برقراری ارتباط خساست به خرج دهید.

۶ - سعی کنید زمان‌هایی را پیدا کنید که طرف مقابل در بهترین حالت قرار دارد

برخی از مردم صبح زود در بهترین حالت خود قرار دارند، در حالی که برخی دیگر بعد از صرف شام یا آخر شب در این حالت قرار می‌گیرند. اگر طرف مقابلتان هنگامی که صبح‌ها از خواب بیدار می‌شود، عصبانی و کم حوصله است پس مطمئنا زمان خوبی برای صحبت کردن درباره موضوعات مهم نیست. زمانی که شما بتوانید طرف مقابلتان را درک کنید، رابطه بسیار بهتر و راحت‌تر خواهد شد.

۷ – از تماس فیزیکی برای برقراری ارتباط با فرد مورد علاقه تان استفاده کنید

آیا می‌دانستید نوزادانی که تماس فیزیکی کافی ندارند، اغلب قادر به رشد نیستند و حتی این موضوع می‌تواند منجر به مرگشان شود؟ نیاز به تماس فیزیکی در انسان‌ها چنان درخشان است که ما در واقع بدون آن نمی‌توانیم رشد کنیم. وقتی با کسانی که دوستشان دارید، وقت می‌گذرانید مطمئن شوید که به نوعی در تماس فیزیکی با آن‌ها هستید. به این صورت برقراری ارتباط با فرد مورد علاقه تان را تقویت خواهید کرد. با دست یکدیگر را گرفتن و یا فقط نشستن در کنار هم می‌توانید یک حس اطمینان دو طرفه در خودتان ایجاد کند.

۱۰ روش برقراری ارتباط با فرد مورد علاقه

۸ - گاهی لازم است خانه را ترک کنید

گاهی اوقات شما درباره موضوع مهمی با طرف مقابلتان صحبت می‌کنید و در حین مکالمه هر دو عصبی می‌شوید، در این زمان بهتر است خانه را برای ساعاتی ترک کنید و ادامه مکالمه را به زمان دیگری موکول نمایید.

همواره به خاطر داشته باشید هنگامی که تنش‌ها بالا بگیرد، شما به درستی نمی‌توانید با یکدیگر صحبت کنید و ممکن است دلخوری و ناراحتی پیش بیاید؛ بنابراین بهتر است کمی پیاده روی کنید، یا تمرینات مدیتیشن انجام دهید و بعد از این که آرام شدید دوباره با هم گفتگو کنید.

۹ - اجازه دهید طرف مقابلتان زمان‌هایی تنها باشد

هر کس به تنهایی نیاز دارد تا شارژ شود و احساسات منفی و نا امیدی را از خود دور کند. گاهی اوقات هنگامی که طرف مقابلتان ناراحت است باید به سراغش بروید و با او صحبت کنید؛ ولی در برخی موارد بهتر است او را تنها بگذارید و مزاحمش نشوید تا بتواند با درون خود کنار بیاید و کمی آرام شود. علاوه بر این شما می‌توانید زمان‌هایی که احتیاج به تنهایی دارید را به راحتی به دیگران اعلام کنید، تا آن‌ها مزاحمتان نشوند و مشکلی در این زمینه به وجود نیاید.

۱۰ - هنگام بیان مطالب دشوار از ضمیر «من» استفاده کنید

یکی از نکات مهم در برقراری ارتباط با فرد مورد علاقه این است که اگر در مورد وضعیت یا رفتاری ناراحت و عصبانی هستید، به راحتی این موضوع را بیان کنید تا از سوتفاهمات احتمالی جلوگیری نمایید. به جای اینکه بگویید «شما واقعا من را ناراحت کردید...»، به راحتی بیان کنید که «من واقعا از دست شما ناراحت هستم...». این لحن بیان باعث می‌شود طرف مقابل بیشتر بر روی کارهایش تمرکز کند و کمتر موجب ناراحتی شما شود.

به هیچ عنوان ناراحتی خود را پنهان نکنید و اجازه دهید که دیگران متوجه رفتار‌های بد خود بشوند، تا راحت‌تر آن‌ها را اصلاح کنند. اگر شما احساسات خود را پنهان نمایید، در بلند مدت با مشکلات شدید تری مواجه می‌شوید و به روابط خود در آینده لطمه‌های جدی وارد کنید.

منبع: lifehack

یگانه سهرابی
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:18 - 1398/02/14
نوشته با هم به گردش برین!طرف جواب سلام بزور میده بعد بهش بگم آخر هفته چکاره ای
پاسخ ها
بدون نام
France
۰۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
پس خود تو دیگه چی هستی که فرد مورد علاقت کسیه که جواب سلام بزور میده. مبارکت باشه
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1398/02/14
لیوان آبو بپاچ تو صورتش عاشقت میشه عاشق
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1398/02/14
اصلا ب من اهمیت نمیده ک بخوام باهاش ارتباط برقرار کنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
خدابهت اهمیت بده .بزذگوار بندش هرکی میخوادباشه باشه
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1398/02/14
فرد مورد علاقه رو میخوام چکار؟ شما چهار تا مطلب راجع به راه های پول دراوردن بنویسید. پول از هر چیزی مهمتره
پاسخ ها
معصومه
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
چه جالب؛ منم دنبال فرد موردعلاقه و جذب و...نبودم، زیاد دنبال پول درآوردن نبودم؛و از طرفی احساس آرامش و احساس مفید بودن نداشتم؛ولی کاری بهم معرفی شده که با تلاش و پیگیری و علاقه میشه هم ازش پول حلال درآورد؛و هم آرامش.و الان به شدت حالم رو خوب کرده،از هر لحاظی.
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1398/02/14
با فرد مورد علاقمون بریم گردش پلیس میگیره مارو.
از سایتهای خارجی کپی نکنید بهتره، اینجا ایرانه و محدودیت خیلی زیاده و این چیزا معنی نداره.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
با فرد مورد علاقه ت میری بیرون جوری برو که نگیرنت معلومه بری تو پارک ازون کارا کنی یا روسریتو دربیاری میگیرنت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
خخخ
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1398/02/15
اگه علاقه واقعی داری برو خواستگاری..‌.
اگر قصد ازدواج نداری رابطه با یک فرد نامحرم گناه است.
بخاطر لذت زود گذر دنیا به آخرتمان گند نزنیم.
فکر کن کلی حوری خوشکل را بخاطر لذت زود گذر دنیا از دست بدیم...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۶
خاک تو سرت که فقط به خاطر حوری می خوای بری بهشت اون بهشت رفتنی که تو بری از صد تا جهنم ما بدتره ، واقعا ذهن ها تون منحرفه ( برترینها لطفا بچاپ )
paranloo
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۶
ینی من موندم تو هنوز ب این چیزا اعتقاد داری؟
Iran, Islamic Republic of
02:03 - 1398/02/15
روبِرومی زُل زَدی تو چِشَم

نورا دَر حَدِ نورِ شَمع :)
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1398/02/17
کوروش حرف اش درباره ی حوری یه جور طعنه بود چقدر خنگید که نفهمیدید .

در واقع این عقیده رو مسخره کرد ه بود ،احتمالا خودش از اونهایی ست که هر روز با یه حوری می پلکه .
Iran, Islamic Republic of
05:49 - 1398/02/19
در جواب کسی که گفته جهنم بهتره تا بهشت با حوری باید گفت گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده...
آخرت از آنچه که ما فکر میکنیم به ما نزدیک تر است...
بعد ما میمانیم و نتیجه اعمالمان...
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
موافقم باهات لایک داری
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1398/02/26
من تا الان فک میکردم فقط شماره دادنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
توهمينجورى ودرهمين حدعمل کن خوبه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تنورستان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
اورانوس_فوتر2
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر