اعزام دائمی دانشجو به خارج قطع شد
۸۵۴۷۶۷
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۹
۹۴۳۸
وزیر علوم از قطع اعزام دانشجو به خارج از کشور خبر داد و گفت: این اعزام فقط برای تعداد رشته‌های محدود و شرایط خاص صورت خواهد گرفت به گونه‌ای که در سال جاری کمتر از ۲۰ نفر اعزام دائمی خواهیم داشت.

خبرگزاری ایسنا: وزیر علوم از قطع اعزام دانشجو به خارج از کشور خبر داد و گفت: این اعزام فقط برای تعداد رشته‌های محدود و شرایط خاص صورت خواهد گرفت به گونه‌ای که در سال جاری کمتر از ۲۰ نفر اعزام دائمی خواهیم داشت.

دکتر منصور غلامی در گفت و گویی ضمن بیان این مطلب به برنامه وزارت علوم در حوزه ارز دانشجویی و فرصت مطالعاتی در سال جاری اشاره و اظهار کرد: سیاست ما در این زمینه تغییری نکرده و همان برنامه سال گذشته است و تلاش داریم از این برنامه حمایت کنیم، اگرچه بیشتر، اعزام دانشجویان به فرصت مطالعاتی داخل را توصیه می‌کنیم چرا که این نوع فرصت مطالعاتی مزیت‌های زیادی دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: حضور دانشجویان در فرصت مطالعاتی دانشگاه‌های داخل موجب خواهد شد که آن‌ها با امکانات و تجهیزات این مراکز و پژوهشگاه‌های داخل کشور آشنایی کافی پیدا کنند همچنان که بعضاً مشاهده می‌کنیم دانشجویانی که از فرصت‌های مطالعاتی خارج از کشور برمی‌گردند اذعان دارند که تصور نمی‌کردند در داخل دانشگاه در رشته خود امکانات فعلی در دانشگاه‌ها وجود داشته باشد.

بنابراین حضور در فرصت مطالعاتی داخل کشور ارتباطات علمی دانشجویان را توسعه می‌دهد ضمن اینکه مشکلی برای اعزام دانشجویان به خارج از کشور نداریم.

وزیر علوم از قطع اعزام دائمی دانشجویان به فرصت مطالعاتی خارج از کشور خبر داد و گفت: با توجه به اینکه تمامی رشته‌های دانشگاهی در داخل کشور نیز وجود دارد بنابراین اعزام دائمی به خارج از کشور قطع می‌شود و این اعزام فقط برای برخی معدود رشته‌ها صورت خواهد گرفت به طوری که در سال ۹۸ احتمالاً چیزی کمتر از ۲۰ نفر اعزام دائمی داشته باشیم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:23 - 1398/02/02
آخه پیرمرد.باز مگر دانشجویی هم مونده که بره اینهای که میرند به اسم دانشجو میرند .بابابزرگ واقعا اگر اینکار هستی جلوی دانشگاههای پولکی را بگیر که مانند سوپر مارکت تو کشور دایر هستند.ما کشور چندتا دامداری خوب نداریم که موقعی که گوشت کم میاریم از اونها استفاده کنیم ولی درعوض دانشگاه هرچقدر دل ات بخواد.
Netherlands
02:38 - 1398/02/02
معلوم نیست چه شخصی رو فرستادند برای تحقیق در حال خودش نبوده توهم زده آنجا را مانند کشورمان دیده بابا بس است بس
ا
Iran, Islamic Republic of
07:42 - 1398/02/02
حدود ۱۰۰ نفر از بستگان روحانی
Iran, Islamic Republic of
07:49 - 1398/02/02
هیچی دیگه بازار قاچاق انسانها داغ کردین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج