هوک: به عملکرد قاسم سلیمانی توجه داریم تا ظریف
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۶۱۲۳۰
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۹
۱۳۵۱۶
هوک با بیان اینکه آقای ظریف خوب صحبت می‌کند. خوش حرف است ولی از نظر ما وزیر اصلی امور خارجه ایران قاسم سلیمانی است، ادعا کرد که ظریف یک ویترین فریبنده و ریاکارانه از دولت ایران نشان می‌دهد و ما در این دام نمی‌افتیم. ما بیشتر به عملکرد قاسم سلیمانی توجه داریم تا عملکرد ظریف و اگر می‌خواهیم قضاوتی داشته باشیم باید توجه‌مان به عملکرد سپاه باشد نه صحبت‌های ظریف.

خبرگزاری ایسنا: برایان هوک چهارشنبه شب در نشستی در مرکز مطالعات بین‌المللی و استراتژیک آمریکا در ادامه سیاست‌های خصمانه علیه کشورمان با بیان این که در حال حاضر یک سال از خروج آمریکا از برجام می‌گذرد، ادعا کرد که اکنون مشکلات مالی حزب‌الله لبنان یکی از نشانه‌های متعددی است که کارزار فشار ما علیه ایران مؤثر بوده است.

وی با بیان این که ما معتقدیم صلح و ثبات در خاورمیانه باید ایجاد شود، یکی از راهکارهای این اقدام را قرار گرفتن و ایستادن در برابر سیاست‌های خارجی انقلابی ایران خواند و ادعا کرد که این سیاست‌ها باعث قتل و کشتار شده است.

هوک در ادامه با اشاره به اقدام امروز ایران در کاهش تعهدات برجامی‌اش این اقدام ایران را نشانگر ارزیابی آنها (آمریکا) از تهدیدات وضع موجود خواند و گفت: ما گروگان تهدیدات نمی‌شویم.

برایان هوک: به عملکرد قاسم سلیمانی توجه داریم تا ظریف

برایان هوک ادامه داد: ما در حال ارزیابی تصمیم ایران هستیم و با هم پیمانان خود همکاری می‌کنیم. همانطور که وزیر امور خارجه کشورمان گفت؛ یا شما پایبند برجام هستید یا نه. هر گونه تقلب در این روند حتی تقلب کوچک، تقلب محسوب می‌شود. ما تمام راه‌ها به سمت تقلب را خواهیم بست.

وی با بیان این ادعا که در یک سال گذشته هزینه توسعه طلبی‌های ایران توسط آمریکا افزایش داده شده است و نیروهای نیابتی آنها دیگر نمی‌توانند به راحتی عمل کنند، گفت: از زمانی که دولت ترامپ روی کار آمده است تحریم‌های بسیاری در بخش مالی ایران انجام شده است. ۷۰ نهاد مرتبط با ایران تحریم شده است و بیش از ۱۰۰ مرکز مرتبط با بخش مالی ایران هدف قرار گرفته است. همچنین سوئیفت با ما همراه شد و دسترسی‌ها به ایران را قطع کرد و حتی دسترسی به بانک مرکزی ایران را هم قطع کرد و این باعث می‌شود سیستم تحریم یکپارچه‌تر عمل کند.

هوک در ادامه ادعاهایش افزود: از زمان روی کار آمدن دولت ترامپ به مراتب انزوای ایران بیشتر شده است و در یک سال گذشته نیز به طور چشمگیری این انزوا افزایش یافته است.

نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران درباره قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست نهادهای تروریستی مدعی شد: این اقدام آمریکا حاکی از آن است که نه تنها ایران از سوی نیروهای نیابتی خود اقدامات خلاف مسائل بین‌الملل انجام می‌دهد بلکه نیروهای نظامی‌اش هم در این کار سهیم هستند.

وی با تکرار ادعاهای بی اساس مقامات کشورش مدعی شد که سپاه تروریسم را سازماندهی کرده است و نیروی قدس مسئول مرگ ۶۰۳ نیروی نظامی آمریکا در عراق بوده است.

هوک با بیان این ادعا که ایرانی‌ها اقدام به گروگان‌گیری و بازداشت چندین تن از شهروندان آمریکایی کردند، گفت: ما مثل همیشه خواستار آزادی بی قید و شرط آنها هستیم.

وی درباره تصمیم آمریکا برای به صفر رساندن فروش نفت ایران تصریح کرد: ما هیچ معافیتی در آینده به کسی اعطا نمی‌کنیم و این گام باعث می‌شود ایران از ۵۰ میلیارد دلار درآمد سالانه‌اش محروم شود.

هوک مدعی شد که با به صفر رساندن فروش نفت، توانایی ایران برای صادر کردن انقلاب محدود می‌شود.

برایان هوک در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه با فشارهای آمریکا و تحریم‌هایی که اعمال شده دیگر آن چه آن را نیروهای نیابتی و شبه نظامیان مورد حمایت ایران در منطقه می خواند، پولی دریافت نمی‌کنند ، ادعا کرد: در همین چارچوب دیدیم که یکی از شبه نظامیان شیعه به رسانه‌ها اعلام کرده که روزهای طلایی ما سپری شده و دیگر باز نمی‌گردد چرا که ایران دیگر نمی‌تواند به ما پولی بدهد. این معنای حقیقی بالا بردن هزینه رفتارهای ایران است. این اقدامات در راستای هزینه دار کردن سیاست خارجی خشونت آمیز ایران انجام شده است.

این دیپلمات آمریکایی ادامه داد: در همین چارچوب ما تلاش کردیم که صادرات نفت ایران بسیار کاهش پیدا کند و علیرغم این موضوع که صادرات نفت ایران کاهش پیدا کرده ولی ما شاهد ثبات در بازار نفت هستیم و انتظار داریم که عربستان و امارات کسری صادرات نفت ایران را در بازارهای جهانی جبران کنند.

از دیگر سو بعد از روی کار آمدن دولت آقای ترامپ تولید نفت آمریکا نیز افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر قیمت هر بشکه نفت خام در بازار جهانی ۷۳ دلار است و این قیمت پایین‌تر از سال قبل است و این اتفاق بعد از آن افتاد که ما گفتیم تلاش خواهیم کرد صادرات نفت ایران را به صفر برسانیم.

وی افزود که ما در ادامه اقدامات خود در برابر آن‌چه ان را شبکه تبهکاران انتقال غیر قانونی صادرات نفت ایران می خواند، ایستاده‌ایم و گفت: آقای پمپئو گروه‌های دیپلماتیکی را به نقاط مختلف جهان فرستاده که با شرکای ما کار کنند تا در برابر اقدامات غیر قانونی ایران بایستند. ما در تمام قاره‌های جهان در این زمینه فعالیت می‌کنیم و تا کنون ۸۰ نفتکش که به صورت غیر قانونی در این زمینه فعالیت می‌کردند و با ایران همکاری داشته‌اند از حق کشتیرانی خود محروم شده‌اند.

این مقام مسئول در وزارت خارجه آمریکا در ادامه با بیان این ادعا که فشارهای ما باعث شده که توان نظامی ایران کاهش پیدا کند، مدعی شد که از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ که تحریم‌ها برگشت شاهد کاهش بودجه نظامی ایران بودیم و در سال ۲۰۱۹ این بودجه کاهش بیشتری پیدا کرد. چنانکه پیشنهاد شده ۲۸ درصد بودجه نظامی کاهش پیدا کند و این به معنای کاهش ۱۷ درصد از بودجه سپاه و نیروی قدس است.

هوک با بیان این که برای جلوگیری از توسعه‌طلبی و افزایش درآمدهای ایران کارهای خوبی انجام داده‌ایم، ادعا کرد: همزمان با جلوگیری از پیشرفت‌های نظامی ایران فشارهای بی سابقه‌ای را نیز بر اقتصاد ایران وارد کرده‌ایم.

چنانکه از ماه مه گذشته ارزش پول ایران دو سوم کاهش پیدا کرده و اکنون ارزش این پول در پایین‌ترین حد خود طی هفت ماه گذشته است. پیش بینی می‌شود که رشد ایران در سال ۲۰۱۹، ۶- درصد باشد و ایران اکنون در رکود و تورم به سر می‌برد، چنانکه تورم برخی از کالاها به بالای ۵۰ درصد رسیده است.

وی به ادعاهایش افزود: از موقعی که دولت ترامپ بر روی کار آمده ایران ضعیف‌تر شده و نیروهای نیابتی ایران نمی‌توانند پولی از ایران بگیرند.

هوک ادامه داد: در نخستین سال خروج آمریکا از برجام اهمیت دارد که ما بگوییم چرا از برجام خارج شدیم. برخی از حامیان برجام می‌گفتند که برجام گام نخست است و می‌توانیم آن را به موضوعات دیگر گسترش دهیم ولی اکنون این موضوع مشخص شد که این مسئله درست نبوده است و ما می‌بینیم که اکنون ایران به یک زندان تبدیل شده است.

این مقام وزارت خارجه آمریکا با بیان اینکه برجام برای این به وجود آمد که در خاورمیانه وضعیت صلح آمیزتر بشود، مدعی شد: این در حالی بود که ایران در زمان برجام فعالیت‌های خود را در منطقه افزایش داد. در یمن با حمایت از حوثی‌ها باعث ایجاد فاجعه بشری و طولانی تر شدن جنگ شده است.

در سوریه نیز از ماشین جنگ اسد حمایت کرده است و باعث شده که بسیاری در سوریه آواره و یا کشته شوند. اکنون در سوریه نیروی سپاه قدس زیر پوشش جنگ می‌خواهد در این کشور ریشه بدواند و پایگاه‌هایی را برقرار کند تا به وسیله آن همسایگان سوریه را تهدید کند.

برایان هوک ادامه داد که بسیاری از بابت آن چه نقش بی‌ثبات کننده ایران در منطقه می‌خواند، نگران هستند و آماده هستند که با این موضوع مقابله کنند.

نماینده ویژه ایران در وزارت خارجه آمریکا ادعا کرد: یکی از دلایل خروج آمریکا این بود که می‌خواست حمایت ایران از تروریسم، ساخت و تولید موشک و ارسال آن به کشورهای منطقه تهدید و گروگان گیری شهروندان آمریکا و دست یافتن به فناوری حساس هسته‌ای که به همراه یک آرشیو بزرگ در اختیار داشت و نشان می‌داد می‌تواند دوباره کار خود را در این فناوری از سر بگیرد را از دستش خارج کند.

ما تلاش کردیم با اقداماتی که انجام داده‌ایم جلوی این فعالیت‌های ایران گرفته شود. اگر برجام پابرجا بود نمی‌توانستیم به این دستاوردها برسیم.

هوک تصریح کرد: ما با هم پیمانان اروپایی خود همکاری می‌کنیم تا این اهدافمان به طور کامل محقق شود و ایران به عنوان یک کشور عادی رفتار کند.

وی مدعی شد هم پیمانان اروپایی آمریکا با توجه به دو مسئله تروریستی در اروپا که ارتباطش با ایران مشخص شد حمایت‌شان را از ایران کم کردند و شورای اتحادیه اروپا نیز با فعالیت‌های موشکی و نقش تروریستی ایران در منطقه مخالفت کرد. آنها سفیرانشان را فرا خواندند و یا سفیران ایران در کشورهایشان را احضار کردند و در تحریم‌های ماهان ایر به آلمان و فرانسه پیوستند.

این مقام آمریکایی مدعی شد آمریکا در مقابله با تجاوزات ایران تنها نیست و این دروغ است که می‌گویند آمریکا در این مسیر به تنهایی عمل می‌کند. فرانسه، آلمان، انگلیس به همراه ما کارهایی انجام دادند که مقابله با قطعنامه ۲۲۳۱ که با هر گونه فعالیت موشکی ایران مخالفت کرده است از سوی ایران اجرا شود اما بعد از پرتاب موشک میان برد در ماه دسامبر ۲۰۱۸ و دو ماهواره در ژانویه و فوریه که ما با آنها مخالفت کردیم اروپایی‌ها نیز به ما پیوستند.

وی اظهار کرد: ما مطمئن هستیم همکاری با اروپا به اقدامات مشترک خواهد انجامید.

وی ادامه داد: بعد از خروج آمریکا از برجام بر خلاف آنچه که می‌گویند آمریکا تنهاست ما با متحدان‌مان همکاری کردیم و بار دیگر تاکید می‌کنم که جامعه جهانی باید با نقش ایران در منطقه مخالفت و مبارزه کند. ما باید با بلندپروازی ایران مقابله کنیم.

نماینده ویژه ایران در وزارت خارجه آمریکا با بیان اینکه نگاه سنتی این بوده است که باید اول در منطقه مسئله صلح بین فلسطین و اسرائیل را حل کرد اما الان در خاورمیانه این درک به چالش کشیده شده است و معتقدیم مقابله با تهدیدات ایران می‌تواند به حل بسیاری از مشکلات منطقه کمک کند، مدعی شد: ایران از گروه‌های تروریستی حماس و جهاد اسلامی حمایت می‌کند و اینها مسئول موشک باران اخیر در منطقه هستند.

کشورهای منطقه اگر می‌خواهند به رفاه برسند اول باید به فعالیت‌های بی ثبات کننده ایران پاسخ دهند. امروز کشورهای عربی و اسرائیل به خوبی این موضوع را درک می‌کنند و اساساً سیاست خارجی ایران باعث شده اسرائیل و جهان عرب به هم نزدیک شوند. ترامپ به درخواست این کشورها نیز پاسخ داده و مایک پمپئو متعهد است که کشورهای دیگر را به این هدف نزدیک کند.

وی با دخالت و فرافکنی در امور ایرانیان گفت: ایران توانایی بالقوه بسیار زیادی دارد و از تاریخ فرهنگ غنی برخوردار است. ملت ایران بی مانند و خارق العاده هستند. مخصوصاً آنهایی که در خارج از ایران هستند با خارجی‌های دیگر قابل مقایسه نیستند.

ما معتقدیم که با احترام متقابل می‌توانیم با دولت ایران همکاری کنیم اما قبل از آن ایران باید درک کند ایدئولوژی انقلابی با ثبات خاورمیانه در تضاد است؛ چرا که همسایگان و منطقه را تهدید می‌کند. اگر آنها به این رویکرد پایبند باشند آمریکا حاضر به تعامل با ایران است.

وی در پاسخ به اینکه با همه این فشارها می‌گوئید می‌خواهید ایران به میز مذاکره بیاید اما انتظار دارید پشت میز مذاکره چه چیز به دست آورید؟ گفت: از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۵ که برجام به دست آمد این اجماع وجود داشت که بر اساس قطعنامه‌های گذشته سازمان ملل به ایران اعمال فشار صورت گیرد. الان سوال این است که چه چیز را ایران باید کنار بگذارد؟ ما می‌گوئیم ایران هرگز نباید سلاح اتمی داشته باشد.

هوک در ادامه درخواست‌های زیاده‌خواهانه‌اش توقف آن چه گسترش موشک در سراسر منطقه توسط ایران می خواند را خواستار شد و گفت: معتقدیم تا بروز یک جنگ در منطقه یک قدم فاصله بیشتر نداریم.

نماینده ویژه ایران در وزارت خارجه آمریکا ادامه داد: ما می‌خواهیم اجماع جهانی را یکبار دیگر علیه ایران ایجاد کنیم.

برایان هوک در ادامه صحبت‌های خود با بیان این ادعا که ایران در این مدت به دنبال بازی موش و گربه بوده است و اکنون نیز اعلام کرده بخش‌هایی از تعهدات خود در برجام را رعایت نمی‌کند، ادامه داد: اکنون کشورهای دیگر نیز درک کرده‌اند که تهدید وجود دارد. وقتی که آمریکا از برجام خارج شد عده‌ای آمدند و گفتند که آمریکا تنهاست و منزوی شده است ولی واقعیت‌های اکنون نتیجه کار ما و نشانگر عملکرد درست ماست.

وی در ادامه با بیان این که ایران ادعا کرده که فعالیت‌های هسته‌ای‌اش برای اهداف صلح آمیز استبه حرکت نمایشی نتانیاهو استاناد کرد و مدعی شد که ما دیدیم که نیم تن مدرک در ارتباط با ساخت سلاح‌های هسته‌ای را در قلب تهران مخفی کرده بودند و خوشبختانه اسرائیل این مدارک را کشف کرد.

نماینده ویژه ایران در وزارت خارجه آمریکا در بخش دیگری از صحبت‌های خود ادعا کرد که مردم ایران در مورد آنچه که ما می‌خواهیم انجام دهیم با ما همراه هستند.

این دیپلمات ارشد آمریکایی در پاسخ به سوالی در مورد نوع نگاه مردم ایران به دولت آمریکا و تصوری که آنها از نقش آمریکا در سرنگون کردن دولت مصدق دارند، مدعی شد: مصدق توسط نهادهای مذهبی و رهبران نظامی و سیاسی سرنگون شد. ما بخش بزرگی از مدارک را در این زمینه منتشر کردیم و این مدارک این موضوع را مشخص می‌کند.

برایان هوک در بخش دیگری از سخنانش با طرح اتهاماتی نسبت به نظام ایران و با تاکید بر این که باید هزینه سیاست خارجی ایران را زیاد کنیم، در نقش دایه مهربان‌تر از مادر و در اظهاراتی فرافکنانه ادعا کرد که آینده ایران مربوط به مردم ایران است نه دولت ایالات متحده، ما در کنار مردم ایران هستیم.

آنها زندگی بهتر می‌خواهند. ایران به جای سرمایه گذاری برای مردم خود، پول مردم ایران را در خارج از کشور برای ماجراجویی‌های خود هزینه می‌کند. ما اهداف امنیت ملی خودمان را در مورد ایران دنبال می‌کنیم که با خواسته‌های مردم ایران هم راستا هست.

برایان هوک بار دیگر با انتقاد از قرارداد برجام اظهار کرد: ما فکر می‌کنیم در این توافق پاداش زیادی به ایران داده شده است. ما ۱۸ ماه دیگر با این موضوع فاصله داریم که بخشی از محدودیت‌هایی که در برجام در ارتباط با فعالیت‌های هسته‌ای ایران در نظر گرفته شده است ملغی شود.

به مرور تمام این محدودیت‌های هسته‌ای و نظامی ایران طبق برجام برداشته می‌شود. به نظر ما برجام بسیار ضعیف است و باعث می‌شود که به مرور محدودیت‌های موشکی ایران ضعیف‌تر شود و بعد از مدتی این محدودیت‌ها حذف شود. برجام یک برنامه دیپلماتیک غلط بوده است.

برجام زیرساخت‌های خطرناکی را در اختیار ایران قرار داد و ما در مورد این توافق می‌گوئیم که برجام چه فایده‌ای دارد که ایران می‌تواند پس از مدتی فعالیت‌های خود را آغاز کند. ایده‌آل این بود که بندی به نام بند غروب در برجام نباشد. این محدودیت‌ها پایدار و دائمی باشد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه ما می‌خواهیم به یک توافق بهتر و جامع‌تری با ایران برسیم، گفت: اگر این امکان فراهم شده که آقای ترامپ با رهبر کره شمالی دیدار کند این امکان نیز وجود دارد که دیداری بین مقامات ایران مثلاً آقای پمپئو و ظریف صورت بگیرد.

البته همانطور که گفتم ما به دنبال توافقی جامع هستیم تا ضعف‌های قبلی را نداشته باشد. به نحوی که توافق قبلی به صورت یک معاهده درآید.

هوک همچنین با بیان اینکه آقای ظریف خوب صحبت می‌کند. خوش حرف است ولی از نظر ما وزیر اصلی امور خارجه ایران قاسم سلیمانی است، ادعا کرد که ظریف یک ویترین فریبنده و ریاکارانه از دولت ایران نشان می‌دهد و ما در این دام نمی‌افتیم. ما بیشتر به عملکرد قاسم سلیمانی توجه داریم تا عملکرد ظریف و اگر می‌خواهیم قضاوتی داشته باشیم باید توجه‌مان به عملکرد سپاه باشد نه صحبت‌های ظریف.

به گزارش ایسنا، ادعاها و اتهامات برایان هوک همزمان با سالگرد خروج برجام در حالی مطرح شده که حسن روحانی، رئیس‌جمهور کشورمان صبح چهارشنبه گفت که اگر دیگر طرف‌های برجام به تعهدات خود عمل نکنند ایران به غنی سازی اورانیوم در سطوح بالاتر باز خواهد گشت.

رئیس جمهور با بیان اینکه "ما نمی‌خواهیم از برجام خارج شویم" گفت: امروز روز پایان برجام نیست، بلکه گام جدید در چارچوب برجام است. برجام در بندهای ۲۶ و ۳۶ به ما حق داده است که اگر طرف مقابل تعهد خود را نقض کند ما آن را در کمیسیون مشترک مطرح کنیم آن کمیسیون تشکیل شده است، اما با وجود آنکه اروپا و دوستان ما تاکید کرده‌اند که خروج آمریکا را جبران کرده و به تعهدات خود عمل می‌کنند، اما در مقام عمل شاهد آن نبوده‌ایم.

روحانی ادامه داد: به سران ۵ کشور اعلام کردیم که مواد غنی شده و آب سنگین خود را دیگر نمی‌فروشیم تاکنون هر وقت مواد غنی شده ما به ۳۰۰ کیلوگرم می‌رسید اضافه آن را می‌فروختیم و کیک زرد می‌گرفتیم و هر وقت آب سنگین از ۱۳۰ تن تجاوز می‌کرد اضافه آن را می‌فروختیم. از امروز این فروش‌ها انجام نمی‌شود.

وی همچنین صبر ایران در طول این یک سال را صبری استراتژیک توصیف کرد و گفت: ما یک سال حوصله و صبر کردیم و به تعهدات خود عمل کردیم، اما از امروز فروش مواد غنی شده و آب سنگین را متوقف می‌کنیم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 27
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1398/02/19
مرد باشید وحرکت آخرنان را هم میخواهیم شروع کنیم مطمئن با شید پوستر شما بر دیوار هم نایاب خواهد شد
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1398/02/19
امریکا در خاورمیانه چه غلطی میکند،مگر شما صاحب دنیا هستید؟به یاری خدا هیچ غلطی نمی توانید بکنید،منطقه برای ساکنین ان است نه امریکای جنایتکار وحشی
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1398/02/19
جمله هایی که میگه از ذهن یک ایرانی بیرون اومده و این حفظشون کرده.
مرگ بر خائنین وطن فروشی که در حال کمک به آمریکا علیه موجودیت ایران هستن.
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1398/02/19
ای برایان هوک الهی سرطان بگیری خستم کردی چقدر روده ت بزرگه خسته نشدی از این همه چرت وپرت که گفتی. خودتون اصلاح کنید احمقهای عوصی
Iran, Islamic Republic of
00:47 - 1398/02/19
خدا نابودتون کنه هرچی که لایق خودتونه به ایران وایرانی چسبوندین خدا به روز سیاه بنشونتون
Iran, Islamic Republic of
01:07 - 1398/02/19
چشم آمریکا وهمپیمانانش کورکه توان دیدن سردارهمیشه سرافراز ایران واسلام حاج قاسم راندارند
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1398/02/19
مرگ بر آمریکا مرگ بر تمامی حامیان آمریکا مرگ برعربستان وامارات
Iran, Islamic Republic of
02:12 - 1398/02/19
مسئولین ما حتی اگه مردم ایران ازگرسنگی بمیرن..بازهم کمک مالی میکنن به سوریه وووونزوئلاوووو..هرجور شده پول اونارامیدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
خسته نشدین از این صحبت نخ نما و انتخاباتی
United Arab Emirates
02:38 - 1398/02/19
چه نظری مگر نظر ما مهم هست . مردم فقط آرامش وصلح میخواهند نه گرسنگی وفلاکت ومسئولان میلیاردر بی درد.
Iran, Islamic Republic of
04:00 - 1398/02/19
عجب ناکسی هستن این آمریکایی ها
Iran, Islamic Republic of
04:09 - 1398/02/19
انشاالله قاسم جان شما راهم مثل داعش تان به درک واصل خواهد کرد
Iran, Islamic Republic of
05:21 - 1398/02/19
برایان هوک کاملا ساده لوحانه سیاسیت دیپلماتیکشون رو لو داد
اونا میخوان با تحت فشار قرار دادن دولت و بخصوص وزیر امور خارجه ایران اونها رو دوباره به اشتباه بندازن و به ظریف بقبولانن که به عنوان وزیر و یک مقام رسمی اختیارات کمی داری و اینطور دوباره از ایران امتیازات ویژه بگیرن. شاید این حرفشون هم درست باشه ولی نتیجه کار بصلاح ایران نیست.
بنظره من وقتشه جایگزینی برای آقای ظریف قرار داده بشه.
در کل مرگ بر آمریکا
Iran, Islamic Republic of
05:23 - 1398/02/19
خوک کثیف برو بمیر حرف مفت میزنی .حرچی اتیشه تو دنیا از گور شما و اروپاییها بلند میشه .ایدوارم که خدا نابودتان کند.امین یا رب العالمین
Iran, Islamic Republic of
05:44 - 1398/02/19
باشه.باشه .اقای خوک.بزودی شاهد جنگ تمام عیار.شکست سنگین تو و نوچه های پوشالیت خواهی بود.
Iran, Islamic Republic of
06:12 - 1398/02/19
قبر پدر پدرسوختتون آمریکاییها فقط مردم ایران رو بدبخت کردین احمقهای ازگل. آخه بی شرفها چرا تحربم میکنید اگر تخم پدرتون هستین مثل مرد بجنگید نه اینکه اول تحریم و بعد با کمک 100 کشور بخوایید بجنگین اگر شرف دارین و مرد هستین خودتون تنها بیایید بجنگین نه با کمک کشورهای دیگه تا بهتون نشون بدیم پوشاک نوار بهداشتی برای سربازانتون کمیابه .
Iran, Islamic Republic of
07:55 - 1398/02/19
مدیران دانا === کشور اباد
پاسخ ها
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۰
منظورت چیه ؟ مدیران فعلی چه باید بکنند که "دانای" مورد نظر شما بشوند
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1398/02/19
اراجیف بافته!
باید به هر نحوی شده جلوی کشورهای خود فروخته و ضربه زننده به ایران را قبل از کمک و همراهی با آمریکا را گرفت و به آنها ضربه زد تا فکر همراهی با آمریکار رو از سر بیرون کنند وگرنه روزی میرسه اونها هم به ایران زور بگن مثل اروپا! اروپا اصلاً خیال اجرای برجام رو نداره فقط ادعای رفع تحریمها رو داره تا آمریکا کاملاً ضربه اش رو به ایران بزنه!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
من موافقم آنها ميخوان اول ضعیف كنن بعد ضربه بزنن
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1398/02/19
باید مراقب روسیه، عربستان و امارات و حتی عراق بود تا کاهش عرضه نفت ایران را در بازهای جهانی پر نکنند.
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1398/02/19
برایان اینا همشون یکی اند فقط لباساشون فرق داره
United Arab Emirates
21:21 - 1398/02/19
همانطور که دلیران تنگستان مقابل انگلستان ایستادند و افتخار آفریدند ما هم آماده شهادتیم، نترسید مرگ بسیار شرفمندانه تر از سکوت در برابر هوک و امثال اونهاست، جواب آمریکا رو با مشت محکم باید داد
پاسخ ها
کهنه سرباز وطن
United Arab Emirates
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۰
انشاالله بزودی زود بزرگترین ناو هواپیمابر آمریکا یی ها که خودشان به خلیج فارس آوردند برای همیشه به قهر خلیج فارس سفر خواهد کرد و تمام چند هزار نفر خدمه اش به شکم کوسه های خلیج فارس خواهند رفت
United Arab Emirates
21:21 - 1398/02/19
همانطور که دلیران تنگستان مقابل انگلستان ایستادند و افتخار آفریدند ما هم آماده شهادتیم، نترسید مرگ بسیار شرفمندانه تر از سکوت در برابر هوک و امثال اونهاست، جواب آمریکا رو با مشت محکم باید داد
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1398/02/21
برایان تو یک موش کثیف هستی من یکی از ملتی هستم که تو ادعای همراهی با او را داری .go hill
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر