استیلی: قطبی و تارتار جزو گزینه‌های تیم امید هستند
۸۶۷۴۴۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
۲۳۶۶
مدیر تیم ملی امید ابراز امیدواری کرد که سرمربی جدید این تیم تا قبل از اردوی 15 خرداد ماه انتخاب شود.

ورزش سه: حمید استیلی درباره روند انتخاب سرمربی تیم ملی امید عنوان کرد: ما همچنان در حال مذاکره هستیم. 4 گزینه اصلی داشتیم که با آنها وارد مذاکره شدیم اما هرکدام به دلایلی حضورشان در تیم امید منتفی شد. الان مشغول رایزنی با گزینه های دیگر هستیم و امیدوارم به زودی بتوانیم مربی جدید را انتخاب کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نام هایی مثل افشین قطبی و مهدی تارتار که طی روزهای گذشته نام شان مطرح شده جزو گزینه ها هستند، بیان کرد:من نمی خواهم نامی از کسی ببرم تا سوءتفاهم پیش نیاید اما دو نفری که شما نام شان را بردید هم جزو گزینه هایمان هستند، هرچند که هنوز مذاکره ای با آنها نشده است.

مدیر تیم ملی امید درباره زمان انتخاب سرمربی جدید این تیم تاکید کرد: سعی ما بر این است که تا قبل از برپایی اردوی امیدها در تاریخ 15 خرداد سرمربی جدید تیم امید را انتخاب کنیم. اگر این اتفاق افتاد که خوب است وگرنه اردو را با آقایان شاهرودی و بختیاری زاده آغاز خواهیم کرد تا تیم کارش را دنبال کند.

استیلی در پاسخ به این پرسش که آیا تصور می کرد روند انتخاب سرمربی تیم امید اینقدر سخت شود، گفت: متاسفانه این اتفاق افتاد و شرایط سخت شد. 3، 4 مربی ای که جزو خوب ها بودند جواب منفی دادند و این شرایط برای ما قابل پیش بینی نبود. واقعا فکر نمی کردم اینطور شود. به هر حال بحث ملی است و سرمربیگری در تیم ملی افتخاری برای هر کسی محسوب می شود.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه فکر نمی کند مبلغ پایین پیشنهادی به مربیان حضور آنها را منتفی می کند، خاطرنشان کرد: به هر حال شاید مبلغ ما پایین تر از باشگاه ها باشد اما شخصیت اجتماعی حضور در تیم ملی بالاتر و ارجح تر است. با این حال هرکسی اعتقاداتی دارد. برای برخی مسائل مالی مهم نیست و برای برخی مهم است.

استیلی درباره دلیل اینکه خودش هدایت تیم امید را قبول نکرد، گفت: از اعضای کمیته فنی که به من پیشنهاد سرمربیگری دادند، تشکر می کنم اما من برای کار مدیریتی آمدم و درست نیست که سرمربی شوم. با این که شناخت خوبی از تیم و بازیکنان دارم اما ترجیحم این است که یک سرمربی جدید برای امیدها انتخاب کنیم.

وی در پایان افزود: امیدوارم بتوانیم تا پایان هفته جاری و نهایتا قبل از اردوی تیم امید سرمربی را انتخاب کنیم تا بازیکنان با مربی جدید کارشان را آغاز کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1398/03/04
هیچ کدام موفق نمی شوند و این کاره نیستند
اقای استیلی همان طور که خودت نیستی
جناب عالی گرفتار خودت هستی
برای کارهای بزرگ افکار و ارمان بزرگ نیاز است
روح بزرگ نیاز است و از خود گذشتگی
می خواهی امید نتیجه بگیرد ابتدا خودت کنار برو
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1398/03/04
دلقک لنگی فقط دنبال لنگی هاست
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1398/03/04
خاک بر سرتون با این گزینه هاتون اخه تارتار که عین روفیده میمونه کجاش به سرمربی تیم المپیک میخوره؟افشین قطبی چه کارنامه درخشانی داره؟الان میرین المپیک بعد نودنه سال !کیسه گل عراق میشیم برمیگردیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج