زنانگی‌هایی که برای مرد‌ها جذاب است، اما در واقع نیست!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۸۷۷۰۴۲
۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
۳۶۴۰۴
شاید شگفت زده شوید اگر بدانید چیز‌هایی که همیشه فکر می‌کردید برای مرد‌ها جاذبه دارد در واقعیت این طور نیست و خرد و منطق نیز پشتوانه‌ی آن است. چیز‌هایی مانند بسیار خوش اندام بودن یا پوستی درخشان و بی‌عیب داشتن، آنقدر‌ها هم که فکر می‌کنید برای مرد‌ها مهم نیست.

برترین‌ها: آشنایی با جنس مخالف در دنیای دیجیتال امروز همیشه هم کار ساده‌ای نیست. به نظر می‌رسد انتظاری که زن‌ها از مرد‌ها دارند و برعکس، هر روز بیشتر و پیچیده‌تر می‌شود. از آن طرف هم کارشناسان، خانواده و دوستان هر کدام نظر خود را در مورد این انتظارات دارند. به جای اینکه این همه گوناگونی و تناقض شما را آشفته کند، بهتر است با ما همراه باشید تا با کمک علم و پژوهش‌هایی که در این مورد انجام شده، تا حدودی به جواب برسیم.

شاید شگفت زده شوید اگر بدانید چه چیز‌هایی که همیشه فکر می‌کردید برای مرد‌ها جاذبه دارد در واقعیت این طور نیست و خرد و منطق نیز پشتوانه‌ی آن است. چیز‌هایی مانند بسیار خوش اندام بودن یا پوستی درخشان و بی‌عیب داشتن، آنقدر‌ها هم که فکر می‌کنید برای مرد‌ها مهم نیست، با ما همراه باشید.

زنی که باریک و لاغر است

خیلی از افراد حاضرند هر کاری بکنند و هر هزینه‌ی هنگفتی لازم است بپردازند تا کاملا لاغر شوند. مرد‌ها هم دوست دارند همسرشان باریک اندام و لاغر باشد، اینطور نیست؟ شواهد حاکی از آن است که اینطور نیست. مطالعات نشان می‌دهد در مورد نحوه‌ی توزیع چربی در بدن، یک شاخص وجود دارد که در واقع معتبرترین معیار مرد‌ها برای جذاب بودن یک زن است: نسبت دور کمر به باسنش (WHR) که بهتر است چیزی حدود ۰.۷ باشد.

طبق یافته‌های علمی، شاخص توده بدنی یا BMI تاثیر زیادی از جهت جذب جنس مخالف شدن ندارد؛ بنابراین فرقی نمی‌کند شاخص توده بدنی‌تان چقدر است، بالاست یا پایین، اگر نسبت جادویی بین دور کمر و دور باسن‌تان دارید، در نظر مرد‌ها جذابید.

زنی که همیشه مراقب و محافظه کار است

چیزهایی که فکر می‌کنید برای مردها جذاب است اما در واقع نیست

وقتی پای انتخاب شریک زندگی به میان می‌آید، مرد‌ها کسی را می‌خواهند که بتوانند تمام مدت روی او حساب کنند درست است؟ کسی که از تمام قوانین پیروی کند و هرگز وارد موقعیت‌های ریسک پذیر نشود. دختری که از تمام ورزش‌های خطرناک دوری کند و در خانه بنشیند و پا به پای همسرش پُرخوری کند و فیلم تماشا کند!

اما اینطور نیست. دانشمندان بررسی کردند که مردان و زنان چگونه رفتار‌های مختلف ریسک آمیز را تعریف و دریافت می‌کنند، مثلا تعامل با حیوانات خطرناک و دست زدن به آتش. چیزی که آن‌ها دریافتند این بود که مرد‌ها و زن‌ها جذب افرادی شده بودند که در ریسک‌های خطرناک شرکت کرده بودند، ریسک‌ها و خطراتی مشابه آن‌هایی که نیاکان ما تجربه‌اش می‌کردند. اما مرد‌ها و زن‌ها هر دو نسبت به ریسک‌های دنیای مدرن مانند نبستن کمربند ایمنی هیچ علاقه و توجهی نشان نداده بودند.

زنی که صدای جذابی دارد

شاید تصور کنید همه‌ی مرد‌ها صدای جذاب زنانه را دوست دارند، اما علم چیز دیگری نشان می‌دهد. در واقع مرد‌ها زن‌هایی را ترجیح می‌دهند که صدای‌شان فرکانس بالایی دارد. مخصوصا صدایی با فرکانس بالا که با صدای تنفس همراه است برای مرد‌ها جذاب‌تر است، زیرا آن را با سایز بدنی کوچک مرتبط می‌دانند.

زنی که بتواند همیشه او را بخنداند

اگر قرار است رابطه‌ای را شروع کنید که شاد و سالم باشد، باید بتوانید با طرف مقابل‌تان بخندید. چه کسی هست که اهل خنده و شوخی بودن را در لیست خواسته‌هایش قرار ندهد؟ البته وقتی صحبت از انتخاب شریک زندگی می‌شود، این موضوع به همین سادگی نیست. هر چند بیشتر خانم‌ها همسری می‌خواهند که بتواند آن‌ها را بخنداند و شاد کند، اما علم می‌گوید مرد‌ها به دنبال چنین چیزی در زن‌ها نیستند. آن‌ها جذب زن‌هایی می‌شوند که به جوک‌ها و شوخی‌های آن‌ها بخندند.

ضمنا برای مرد‌ها خیلی مهم است که شما آن‌ها را در یک رابطه‌ی بلند مدت نیز اهل شوخی و خنده بدانید، چون معمولا خود مردها، زن‌های اهل شوخی و خنده را بیشتر اهل روابط کوتاه مدت یا دوستی‌های افلاطونی می‌دانند.

زنی که بالا تنه‌ی بسیار بزرگی دارد

اگر شما هم اصرار دارید سایز سینه‌های‌تان را با کمک انواع سوتین‌های اسفنجی و جک دار و پد دار و ... بزرگ‌تر جلوه دهید، پس حتما فکر می‌کنید در نظر یک مرد، سینه هر چه بزرگ‌تر بهتر، اما اینطور نیست. حتما می‌گویید پس اینهمه عمل جراحی برای بزرگ کردن سینه برای چیست، غیر از این است که مرد‌ها سینه‌های بزرگ‌تر را جذاب‌تر می‌دانند؟

جالب است بدانید تحقیقات علمی نشان داده این طور نیست. علی رغم کلیشه‌ها و قالب‌هایی که القاء می‌شود، مرد‌ها بیشتر جذب سینه‌هایی با سایز متوسط می‌شوند؛ نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک.

زنی که صورتی جوان و بدون هیچ خطی و چروکی دارد

چیزهایی که فکر می‌کنید برای مردها جذاب است اما در واقع نیست

پذیرفتن بالا رفتن سن، ساده نیست. با افزایش سن، نه تنها احساس‌تان دچار تحولاتی می‌شود بلکه ظاهرتان نیز کم کم شکل دیگری می‌گیرد. شاید همه‌ی ما کم و بیش تلاش کنیم آثار افزایش سن را محو کنیم، اما سن و سال، کار خودش را می‌کند و جلوه‌اش اجتناب ناپذیر است و هیچ کرم ضد چروکی نمی‌تواند خطوط صورت را از بین ببرد. خیلی از خانم‌ها ممکن است تمام سعی خود را بکنند تا تمام خطوط ریز چهره‌شان را قبل از قرار محو کنند، چون مرد‌ها صورتی صاف و بی‌خط و خطوط را می‌پسندند که حکایت از جوانی و شادابی صاحبش دارد، مگر اینطور نیست؟ اشتباه می‌کنید.

شاید باور نکنید، اما داشتن یک صورت کاملا جوان و بدون هیچ خطی، همیشه هم چیزی نیست که مرد‌ها را جذب کند. مطالعات نشان می‌دهند بعضی از مردها، در زمینه‌ی انتخاب شریک زندگی، زنانی را می‌پسندند که ظاهری بالغ‌تر و پخته‌تر دارند. چرا؟ مردانی که مادران‌شان هنگام تولد آن‌ها بالاتر از سی سال داشته، زن‌های سنین بالاتر را جذاب‌تر از زن‌های جوان می‌دانند! علت دقیق آن هنوز مشخص نیست، اما این احتمال وجود دارد که تجربه‌ی ارتباط محکم و صمیمی که این مرد‌ها با مادران خود داشته‌اند، علت این امر باشد. چنین مرد‌هایی وقتی یک زن پخته‌تر را می‌بینند، احساس خیلی بهتری به او دارند؛ این هم از عجایب دنیای مردانه!

زنی که شبیه مادرش نباشد

ما با وجود اینکه عاشق پدر و مادر خود هستیم، طبیعی است که نمی‌خواهیم با آن‌ها ازدواج کنیم. به همین دلیل احتمالا دوست نداریم با کسانی ازدواج کنیم که شبیه والدین‌مان باشند، اما واقعیت عجیب است. با نگاهی به یافته‌ها و آمار جمع آوری شده می‌توانیم ببینیم که مرد‌ها به طرز عجیب و پیچیده‌ای جذب زن‌هایی می‌شوند که رنگ چشم‌ها و موهای‌شان شبیه مادرشان است. یک موضوع جالب دیگر هم اینکه تحقیقات نشان می‌دهد مرد‌ها بیشتر جذب زن‌هایی می‌شوند که هم قد مادرشان باشد!

زنی که هرگز با دوستانش بیرون نرود

هیچ چیزی لذت بخش‌تر از این نیست که شبی را با دوستانت سر کنی، کاملا آسوده و بیخیال باشی و هر چه دوست دارید بگویید و بخندید بدون اینکه کسی قضاوت‌تان کند. اما کدام مردی از چنین زنی خوشش می‌آید؟ خیلی هم مطمئن نباشید، چون شواهدی وجود دارد که می‌گوید داشتن چنین عادت و خصوصیتی می‌تواند به طرز شگفت انگیزی شما را در نگاه مردان جذاب‌تر کند.

طبق یک پژوهش، مرد‌ها (و زنها) تمایل دارند گروهی از افراد را پیدا کنند که تک تک اعضای آن جذاب و دوست داشتنی باشند و این یعنی اینکه اگر شما با این افراد وقت بگذرانید، در نظر دیگران جذاب‌تر از آنی خواهید بود که تنهایی سپری کنید. پس گروه دوستان‌تان را رها نکند، حتی اگر مشغله‌ها و فشار‌های زندگی باعث می‌شود به سختی بتوانید دور هم جمع شوید.

منبع: thelist

هدی بانکی
انتشار یافته: 85
در انتظار بررسی:17
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1398/04/16
اون مورد آخر رو نمیتونم هضم کنم. اصلا نمیتونم فردی با تتو و پیرسینگ رو تحمل کنم.
پاسخ ها
mohammad
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
ظاهرا این خانم نویسنده محترم ،خانم بانکی، کار نداره که این مطلبو که ترجمه کرده به درد فرهنگ اسلامی ما میخوره یا نه.جذابیت مورد نظر مقاله فقط جنسیه و ظاهرا این خانم فقط داره مقالات رو فقط ترجمه می کنه و شما تو سایت می ذارید و به بقیه موارد اصلا کارندارید.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
یه سری معیاراشم اصلا در مورد کشور ما درست نیست
بدون نام
Germany
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
همه این مواردپیش زمینه قالب کردن موردآخری به کانون خانواده هاومابین همسران بود!البته با موذی ترین روش ممکن!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
پارکتونو عوض کنید
Iran, Islamic Republic of
09:08 - 1398/04/16
آره همش خوب بود، من تایید میکنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
ایشالا یه دختر صدا کلفت گیرت بیاد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
بدون نام لایک
باحال گفتی
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1398/04/16
همش نوشتین مردها چی می خوان یعنی زنها باید خودشان را به سلیقه مردها بیارایند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
تو دیگه چجور بشری هستی؟
همه ی موجودات دوس دارن جذاب باشن.خودتو به دکتر نشون بده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
خیلی خوب بابااااا
اینقدر هی زن و مرد میکنید
به درک. تو به مطالبی که گفته شده اصلا عمل نکن نهایتش حیوون هم نگات نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1398/04/16
یک زن اول باید به خودش فکر کنه ببینه خودش چی دوست داره ،زنها باید برای خودشون زندگی کنن ،خودشون باشن ،اونموقع میتونن یه مرد رو هم خوشبخت کنند
United Arab Emirates
09:58 - 1398/04/16
کامنتای این مطلبو فقط آقایون باید بزارن
Netherlands
10:49 - 1398/04/16
آقایون! واقعا اینطوریه؟؟
پاسخ ها
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
نه منکه اصلا از دخترهایی که صدای بلند دارن خوشم نمیاد اه صدای دختر باید ظریف باشه
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
بعضیاش درست نیست
صدا خوبه ظریف باشه
یا دختر باید لاغر و قدبلند باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
چه فرقی می کنه زن برای خودش هست نه برای مرد
اینها برن به درک
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1398/04/16
حالا مردها خودشون چین که زنها بخوان اونجوری باشن که مردها دوست دارن !!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
افرادی متوهم و خود بزرگ بین هستن
زن هر جوری که باشه از سرشون زیاده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
خودت کی هستی مگه مردها چکارت کردن؟
alu
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
مرد ها هرچی باشن زنشونو‌.....
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1398/04/16
من با این جمله موافق نیستم مردها بالا تنه بزرگ رو دوست ندارند.اتفاقا برعکس هرچه بزرگتر باشه مردها بیشتر جذبش میشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
کارد بخوره توی اون مغز منحرفت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
کارد بخوره توی اون مغز منحرفت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
اصلا مهم نیست چی دوست دارین برین به درک
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1398/04/16
خیلی ممنون که در مقالاتتون ارزش زن رو در حد جنس و کالا پایین میارید و بهمون میگید باید چه جوری باشیم تا پسندیده بشیم!!!!!!!!!
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
خوب واقعیتها رو میگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
دقیقاً
حالم از این مطلب بهم خورد
و اگر زنی در تلاش هست بدونه چطور مرد پسند بشه فقط باید به حالش تاسف خورد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
واقعا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
زهر مار، در مورد هر خبری که میشه الکی زن و مرد میکنید
مگه مجبورتون کردن که حتما به این مطالب عمل کنین به جهنم شما عمل نکنید
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1398/04/16
به عنوان یک مرد جنتلمن موافقم با همه شون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
بابا جنتلمن کشتی ما رو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
آقاشون جتنلمنه جنتلمنه
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1398/04/16
اون مورد که گفته بود مردها از زنی که شبیه مادرشه خوششون میاد رو خیلی موافقم
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1398/04/16
ما مردا از کسی بدمون نمیاد و جذب همه میشیم...روراست بگم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
اره راس گفتی ما از خر نرهمنمیگذریم اسیابمون همه چی خورد میکنه این حماقت زناس که فکر میکنن برا جلب توجه باس هفتاد نمونه کرم بمالنلباس تنگ بپوشن دماغ وسینه هاشونا جراحی کنن کفشای پاشنه بلندی بپوشن که نتونن راه برن وکمر درد بگیرن
متاسفم که الان همه حمله میکنن بهم ولی باس بگم زنا برا خودشون زندان درست میکنن وجسم وجونشون وروحشون را بی دلیل عذاب میدن برا جذب جنس مخالف ولی واقعیت اینا معیارهای مردای هرزه ومفت خور وبی عاره معیارهای مردای اهل زندگی با اینا فرق داره
بهتره عقلتون را بکار بندازین البته غیر از کسانی که به مردای هوسران فکر میکنن
من
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
درهم یعنی خخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
تو همونی هستی که زنت رو اینجا انتخاب کردی مبارکت باشه
فلفل
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
مصطفی بزن دست و پا
اوف بر تو
رهایی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
کاربر 21:09 من به عنوان یه دختر باهات موافقم، دلیلی نداره که دختر خودشو اذیت کنه، پسر اگه اهل زندگی باشه و یه همسر خوب بخواد این چیزا واسش ملاک نیست
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1398/04/16
خب به عنوان یه خانم باید بگم کوچولو موچولو بودنم همیشه یکی از نقاط جذابیتم بوده و همچنین صدای آرومم پس لطفا چرت و پرت پست نذارید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
کوچولو موچولوی کی بودی تو بیا تو بغل عمو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
لایک 21 و 10 دقیقه خیلی لایک
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
نازی کوشولو النگوهات نشکنه
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1398/04/16
کاش به جایی می رسیدیم که بجای اینکه این مطالبو از سایتای غربی ترجمه کنید و بیخیال فرهنگ ما بشید و تو سایتتون منتشر کنید یک مقاله در مورد معیار های انتخاب خانم ها جهت ازدواج طبق معیار های اسلامی می ذاشتید و یک سایت خارجی میومد ترجمش میکرد....این معیار ها بیشتر جهت انتخاب دوست دختره و نه همسر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
ازدواج طبق معیارای اسلامی هم مورد نظر خیلیها نیست با اجازتون
بدون نام
Germany
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
تلویزیون داره صبح و شب میزاره که سمت خدا و خانم جلسه ای و تشت شیر و غیره
برای دیلی میل بفرست ترجمه کنن
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1398/04/16
البته سلیقه ها متفاوته ولی بصورت کلی درست بودن
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1398/04/16
نیازی نیست زن خودش رو تغییر بده تا مردی ازش خوشش بیاد
زن باید خود واقعیش باشه
مرد اگه دوستش داره منتش رو هم میکشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
توقع ها که بالا رفته همه چیرم برا خودتون میخاین
مهریه حق زنه ولی بچه نباید حق مرد باشه
تو صف باید زودتر بگیرن چون زنن ولی تو کار مال خودتونه
اگه آرایض کنه حقشه ولی اگه مرد ادکلن بزنه فاسده و...
Iran, Islamic Republic of
15:24 - 1398/04/16
ترا خدا بسه این چرت و پرت ها چیه دارین میذارین
زن هر چی هست برای خودشه برای کسی نیست زن نیازی نداره اون جوری باشه که مرد ها میپسندن

خانم های عزیز خودتون رو دریابید اون جوری باشید که خودتون دوست دارید اون جوری زندگی کنید که خودتون راضی هستید برای جلب مرد کاری کردن حماقت محض هست به خودتون بیاید خودتون باشید و روی پای خودتون بایستید
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
عزیزم اینجام نگفته چیکار کنین که برای مردها جذاب باشین
اتفاقا میخواد دخترای امروزی رو از اشتباه دربیاره که به دنبال جذب نگاه مردها هی حودشونو تغییر می دن و دیگه او ن چیزی که بودن نیستن اصیل نیستن و مصنوعی میشن به خاطر مردها
بدون نام
Netherlands
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
عزیزم اینجام نگفته چیکار کنین که برای مردها جذاب باشین
اتفاقا میخواد دخترای امروزی رو از اشتباه دربیاره که به دنبال جذب نگاه مردها هی حودشونو تغییر می دن و دیگه او ن چیزی که بودن نیستن اصیل نیستن و مصنوعی میشن به خاطر مردها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
یا داری اگاهانه دروغ میگی یا جز اصحاب کهفی بهتره یه سر از خونه بیایی بیرون یه تاب تو خیابون بخوری ببینی چه رقابت زشت وکریهی هشتاد درصد زنها دارن برا جلب توجه وجذب جنس مخالف
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1398/04/16
چرت نوشتی جمع کن این بازار مکاره رو
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1398/04/16
ممکنه یا مقاله هم در مورد اینکه مردها چه خصوصیاتی باید داشته باشن که مورد پسند خانومها واقع بشن و جذابتر به نظر بیان
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1398/04/16
آقای محمد
نمیدونم چرا همیشه یه عده ای هستن که عین کبک سرشونو کردن تو برف و واقعیت هارو نمیبینن، کجای این ویژگی ها فقط مال غربه؟ برادر من برو تو خیابون یه نیم ساعت دور بزن ببین چقدر حلقه تو بینی و نگین تو لب و تاتو و پروتز و کاشت و از این آشغالا میبینی، خب همه اینا توهم دارن که اینطوری جذاب میشن دیگه
پاسخ ها
mohammad
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
درسته که جذاب می شن اما به چه قیمتی؟؟؟؟؟؟به قیمت از بین رفتن خانواده های دیگه؟؟؟نمی دونم مجردی یا متاهل اما اینو بدون یک خانم متاهل با یکی دو بچه اصلا فرصت سرخاروندن نداره .این خانم ها با این پوششون خانواده ها رو از بین می برن.دیگه کاری نمونده که بعضیا رو خودشون نکنن تا جذاب بشن.من هم توی جامعه هستم و می بینم که روز بروز این مسائل بیشتر می شه و متاسفانه داره عادی میشه و چون زیاده پس فکر میکنیم که حقیقته اما اینطور نیست
بدون نام
Netherlands
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
من که نگفتم درسته، میگم متاسفانه یک حقیقت بسیار تلخه. من خودم حالم بد میشه تو خیابون با اینکه یه خانومم. و واقعا عصه میخورم که دخترای ما وقت و انرژیشون رو صرف چه چیزهایی میکنن
Russian Federation
21:36 - 1398/04/16
یک سری مزخرفات متأسفم برای درج این مطلب که ارزش زن رو زیر سوال میبره
مگه مرد ها خودشون چی هستن که زن بخواهد خودش رو جوری درست کنه که اونها بپسندن
جای تاسفه که در این زمان این همه جهالت وجود داره
Russian Federation
21:36 - 1398/04/16
یک سری مزخرفات متأسفم برای درج این مطلب که ارزش زن رو زیر سوال میبره
مگه مرد ها خودشون چی هستن که زن بخواهد خودش رو جوری درست کنه که اونها بپسندن
جای تاسفه که در این زمان این همه جهالت وجود داره
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1398/04/16
بابا چقدر زود جوش میارین
اینا مطالب جالب و سرگرم کننده ان بیشتر
بخونید و کیف کنید
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1398/04/16
این بعضی ها هستن تا خبری منتشر میشه فوری داخل نظرات
برچسب زن سالاری یا مرد سالاری بهش میزنن. ، کلا
فقط دوست دارن دعواهای جنسیتی بوجود بیارن . میگن جواب ابلهان خاموشیست، پس بهتره در برابر این نظرات واکنشی نشون ندید،هیچ انسانی بی عیب و نقص نیست، هم زنها و هم مردها
Iran, Islamic Republic of
02:28 - 1398/04/17
آقامصطفی برادرمن واقعا گل گفتی عاشق صداقتت شدم،زنده باشی داداش
Iran, Islamic Republic of
06:54 - 1398/04/17
ظاهراً بعضی خانمها میگن مردها چی باشند که ما بخواهیم براشون جذاب باشیم یانه در جواب باید بگم ۸۰درصد زنها و دختران ایرانی که با کمتر از یکساعت آرایش بیرون نمیرن اگه هدفشون جلب توجه جنسی مردها نیست پس چی هست برای ما تشریح کنن تا از اشتباه در بیایم اگه در ادعاتون صادقید کمتر آرایش کنید بیشتر ورزش
پاسخ ها
گیسو
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
ببین دوست عزیز.البته بلا نسبت دوست و عزیز
بیشتر دخترا برا خودشون آرایش میکنن. منم جز اینام اگه به دل شما بود که باید یه طور دیگه لباس بپوشن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
خانمها تو تولد و مراسمهای دخترونه هم به خودشون میرسن بدبخت ندید بدید ضمنا آقایون واسه چی بادی بیلدینگ و ژل و مدل موهای عجیب و زلم زیمبو مینندازن؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
من هم ورزش می کنم هم آرایش و هم مرد برام هیچ ارزشی نداره
لطف کنید اینو بفهمید که زن اگر هر کاری می کنه به خاطر شما نیست
البته نمیگم همه زنها این طوری هستن چرا زن هایی هستن که تمام هم و غم شون جلب توجه مرد هاست و فکر می کنم تشخیصش برای شما هم راحت باشه
رهایی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
افرین اقای فتحی ،من دخترم ولی کاملا با نظرات شما موافقم، این جور خانما فقط میشن بلا و میفتن تو خانواده های دیگه
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
من زنم اما همیشه برای خودم برای دل خودم آرایش کردم اکثر آقایون حتی متوجه بیشتر آرایش خانومها هم نمیشن اما خانوم ها فقط چون خودشون دوست دارن تمام اون کارهارو انجام میدن درحالی که آقایون اصلا متوجه تغییرات هم نمیشن و اما دلیل ما خانومها برای آرایش کاملا ذاتیه دلمون میخاد برای خودمون زیبا باشیم نه هیچکس دیگه همون حس کمال گرایی که همه داریم به دنبال ورژن کاملتری از خودمون هستیم که خب در کنار تمایل برای کمال شخصیتی مون به کمال ظاهری مون هم اهمیت میدیم اما فقط تغییر ظاهری دیده میشه نه شخصیتی که در مورد اقایون هم است نه فقط خانومها و اینکه من عاشق نقاشی کردن روی صورتم هستم عاشق استفاده از رنگهای مختلف روی صورتم میدونم الان یه عده حمله میکنن که تو مریضی اختلال هویتی داری با قیافه واقعیت کنار نمیای اعتماد به نفست پایینه و از این حرفا اما من اهمیتی نمیدم چون همونطور که همه دلمون میخاد لباس های زیبا خوشرنگ و خوش دوخت به تن کنیم و عطرهای خوشبو به خودمون بزنیم ما خانومها هم میتونیم گاهی دلمون بخاد که آرایش بکنیم از قدیم الایام وجود داشته حتی اقایون هم به ظاهر خودشون میرسیدن فقط انقد زیاد و گاها عجیب غریبو ترسناک نبوده و در کنار تمام اینها اشخاص دیگه ای هم وجود دارن که برای جلب توجه دیگران هر کاری میکنند فارق از جنسیت اما من یکی از اونها نیستم پس لطفا همه رو با به چوب نرونین ادمهای متفاوت با شخصیت های متفاوت همه جا هستن.
United Arab Emirates
13:06 - 1398/04/17
خیلی جالبه
همین دخترایی که میان میگن مردا اصلا کی هستن که ما بخوایم خودمونو براشون جذاب کنیم اتفاقا از همه بیشتر هم دنبال جلب توجهن. تو این متن هم داره میگه خودتونو نکشید برا مردا، خودتون باشید، طبیعی و اصیل. واقعا اینهمه رجز خونی واسه چیه
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1398/04/17
من نمیدونم این مطالب رو کی ها مینویسن و از کجا در میارن ولی واقعیت اینه که به اندازه تعداد آدمها سلیقه و نظر وجود داره خانم وآقایونی هستن که اصلا زیبا نیستن ولی همسر هاشون دوست شون دارن بدون اینکه برای دوست داشتن دنبال معیار باشن برادر من قاعده خاصی داشت که همسر آینده اش چطور زنی باید باشه ولی وقتی همسرش رو انتخاب مرد کاملاً عکس اون چیزی بود که همیشه در نظر داشت این متن ها واقعاً چرت و سرکاریست نه جدی بگیرید نه جنگ دعوا راه بندازید
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
بیشتر طنز تلخه
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1398/04/18
با این مقالات چرت ارزش زن ها رو در حد یه وسیله و کالا پایین نیارید
همش ظاهر نیست
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1398/04/19
من هنوزم میگم زن باید بالاتنه اش بزرگ و جذاب باشه
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1398/04/20
چرا اقایون فکر میکنن همش دخترا میخوان پسر رو جذب کنن واسه همین هر کاری میکنن، و واسه دل خودشون نیست، پس تکلیف این پسرایی که ابرو برمیدارن و حلقه میندازن و نگین کار میذارن چیه؟ اونا واسه دل خودشونه ولی دخترا واسه جذب جنس مخالف؟؟ این همه اعتماد بنفس رو از کجا اوردین اخه
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1398/04/20
حلالا من کاری به کار این مطلب ندارما
خودمم دخترم
فقط این حجم از خانم هایی ک میان میگن مردا چی هستن ک بخوایم بخاطر اونا کاری کنیم منو به تعجب وا میداره چونکه

این حجم از زنایی ک تو خیابون میبینیم و همه پروتزی و ارایشی و ...هستن رو انگار فقط منم
بنظرم نصف کسایی ک اینقدر ادعا دارن خودشون بدترن
Colombia
13:22 - 1398/04/21
خانما به عنوان ی پسر در مورد سایز سینه این مطالب واقعا درسته... نیازی نیس سایز سینتون بزرگ باشه... فقط تبلیغات و جوکه... من خودم سایز متوسط حتی کوچیک میپسندم
Colombia
13:34 - 1398/04/21
خانمایی که دارن کامنت میدن که این حرفا چیه و زنو در حد کالا پایین نیارید... بابا ی بار دیگه متنو بخونید اتفاقا داره میکه خیلی از تصوراتتون غلطه و نیاز نیس کالا باشید... بازم دارید میگید کالا؟؟؟!!! ی نگاه بکنید به جامعه ببینید چقد از دخترای سرزمینمون به خاطر همین تبلیغات اعتماد به نفسشون رو از دس دادن و دنبال عمل زیبایی و... این متن داره میگه خودت باش هر کسی جذابیت خودش رو داره... خانمایی که اومدین کامنت منفی دادین اگر براتون مهم نیس این چیزا چرا مطلبو خوندی؟؟ پس دنبالش بودی که خوندی... واقع بین باشید... دخترا طبیعیتون خیلیم خوشگله فقط رو اعتلای اخلاق و رفتار و دانش درک متقابلتون کار کنید... پسرا هم همینطور
پاسخ ها
armita
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
این خانوما چهار تا پست تو اینستا دیدن میان تکرارش کنن ک بگن ما روشنفکریم
ولشون کن
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1399/02/12
پرسینگ و تتو خوب بود که چرا حذفش کردین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
عارفی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
ادیب_3
ادیب_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
خرید باکس 2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تنورستان_فوتر
اورانوس_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
شفا_فوتر
کالازم_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر