هشدار پلیس به حامیان «چهارشنبه‌های سفید»
۸۸۰۰۶۹
۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹
۸۶۷۳
جانشین فرمانده ناجا از برخورد قانونی پلیس با هنجارشکنان و کشف حجاب در حریم عمومی تاکید کرد و گفت: کشف حجاب در حریم عمومی جرم است و پلیس با آن برخورد می‌کند.

خبرگزاری ایسنا: جانشین فرمانده ناجا از برخورد قانونی پلیس با هنجارشکنان و کشف حجاب در حریم عمومی تاکید کرد و گفت: کشف حجاب در حریم عمومی جرم است و پلیس با آن برخورد می‌کند.

سردار ایوب سلیمانی در آئین تودیع و معارفه فرماندهان پیشین و جدید نیروی انتظامی استان سمنان اظهار کرد: تحقیقات علمی و دانشگاهی نشان می‌دهد که ۹۰ درصد مردم به حجاب و پوشش اسلامی اعتقاد دارند.

وی با بیان اینکه نگاه مردم به حجاب تفاوت‌هایی دارد افزود: این تحقیقات نشان می‌دهد که ۴۰ درصد به حجاب شرعی و حدود ۵۰ درصد به حجاب عرفی اعتقاد دارند.

جانشین فرمانده ناجا ادامه داد: پلیس در بحث حجاب در پی آنها خواهد بود که هتاک بوده و با برنامه قبلی و عامدانه ارزش‌های مردم را به تمسخر می‌گیرند.

وی با بیان اینکه پلیس با این دست هنجارشکنان ملاطفت نخواهد داشت خاطرنشان کرد: از نظر نیروی انتظامی این دسته از هنجارشکنان چند درصد جزئی بیشتر نیستند و پلیس در برخورد با آنها نیز قاطع عمل می‌کند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه کشف حجاب جرم محسوب می‌شود اضافه کرد: پلیس با این دسته از هنجارشکنان همچون دختران انقلاب و یا چهارشنبه‌های سفید و گروه‌های جدیدی که روز به روز با پشتیبانی دشمنان به دنبال فعالیت خود هستند، مسامحه نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه پلیس در گام اول مشفقانه به این افراد تذکر می‌دهدافزود: پلیس چنانچه نیاز باشد دوره‌های مشاوره‌ای و آموزشی نیز برای اینگونه افراد برگزار می‌کند اما چنانچه بر هنجارشکنی خود اصرار داشته باشند آنها را به محاکم قضائی معرفی و با آنها برابر مقررات برخورد می‌کند، البته پلیس با آنها که رفتار و عملشان از جنس آن‌ها است که دشمنان بر آن سوار و آنها را سازمان می‌دهد با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

وی تصریح کرد: پلیس با هنجارشکنانی که با پخش کلیپ‌هایی در فضای مجازی، ارزشهای جامعه را به سخره گرفته‌اند به شدت برخورد کرده و اجازه‌ بی بند و باری و هنجار شکنی را به کسی نمی‌دهد.‌

این فرمانده ارشد انتظامی از حفظ و ارتقای امنیت جامعه و پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی به عنوان مأموریت مصوب نیروی انتطامی نام برد و گفت: تلاش نیروی انتظامی، ارتقای شاخص‌های ۲۲ گانه پلیس در تراز انقلاب اسلامی است که از سوی ناجا تدوین شده‌اند.

وی ادامه داد: پلیس تراز انقلاب اسلامی، پلیسی است که خود تا بن دندان مؤمن، عارف، بصیر و عامل به اقتضائات انقلاب اسلامی باشد.‌

سردار سلیمانی با بیان اینکه ناجا کتابچه‌ای که دربرگیرنده شاخص‌های ۲۲ گانه پلیس در تراز انقلاب است را تدوین کرده افزود: بنا به منویات رهبر معظم انقلاب، ناجا به عنوان پلیس در تراز جمهوری اسلامی اهدافش را خوب انتخاب و برنامه‌ریزی کرده و علاوه بر پیشرفت‌های مناسب، عزم جزمی برای تحقق اهداف خود دارد اگرچه در همین راستا نیاز داریم که سرعت خود را بیشتر کنیم.

وی با اشاره به برنامه‌های دشمنان برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: دشمنان سال ۱۳۹۷ را سال براندازی انقلاب نامگذاری کرده بودند و این در حالی است که ۲۲ بهمن سال ۹۷ آرام ترین سال در طی چهار دهه از انقلاب بود و این مهم مرهون ایثارگری شهدا و ایستادگی ملت قهرمان ایران اسلامی است.

جانشین فرماندهی ناجا با بیان اینکه امروز دشمن جرات رویارویی با ارتش و سپاه ما را ندارد ادامه داد: از همین رو است که دشمنان به امنیت، آرامش، ارزش‌ها و سلامت مردم حمله برده‌اند.

وی با اشاره به جایگاه مهم نیروی انتظامی اظهار کرد: پاسداری همه جانبه از انقلاب اسلامی و مبارزه با آسیب‌های اجتماعی داخلی، خلاصه مأموریت‌ها و وظایف نیروی انتظامی است لذا امروز کار روزمره ما سبقه عبادت واقعی پیدا کرده، چرا که هدف نیروهای ما، تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

سردار سلیمانی با اذعان به اینکه قدرت، مشروعیت و محبوبیت سه مؤلفه اقتدار در نیروی انتظامی است اظهار کرد: مردم به صداقت، رأفت، خدمت و اقتدار پلیس ایمان دارند و ما امروز در ایران اسلامی از یک پلیس مقبول و محبوب برخورداریم.

وی با بیان اینکه سرمایه اجتماعی پلیس امروز در حال افزایش است گفت: مردم امروز به پلیس اعتماد کامل دارند و این از افتخارات ناجا است.

وی همچنین با تقدیر از نیروهای انتظامی استان سمنان یادآور شد: استان سمنان، در ابعاد مختلف امنیت، شاخص‌های مناسبی دارد و این مهم مرهون تلاش و همراهی مردم دیندار و قانون پذیر استان و همت مسئولان پر تلاش و همکاران گرانقدر ما در نیروی انتظامی است.

انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1398/04/09
حاجی کاش ی فکرم برای گرانی کارتن خوابها اختلاس گرها اقا زاده های مفت خور زنان فقیر تن فروش سیب زمینی ۱۰هزار تومنی و هزاران بدبختی دیگه میکردید مشگل مملکت فقط بی حجابی نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
تمام بدبختی هاازبی حجابی وفحشاهست اگرفحشاومنکرات نباشد خدارزقش رازیادمکند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
مگه خودت به حسن رای ندادی ؟ الان باید اینا رو از اون بخوای نه نیروی انتظامی
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1398/04/09
بدین ترتیب پلیس تمام فعالیت خود را صرف جلوگیری از سایر آسیب های اجتماعی مثل اعتیاد اختلاس اوباش و... کنه ده درصد را بسپاره به واحد های فرهنگی.
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1398/04/09
چی شده
ازدواج سفید
چهارشنبه سفید
کافی شاپ سفید
همه چی سفید؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1398/04/09
داداش آمار۹۰ درصدی رو از کجا آوردی؟
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1398/04/09
همه هنجار شکنهارو جمع کنید وتبیدشان کنید چه میدونم بیابانهای طبس چون این رفتار ها قانون شکنی ضد ارزش های پیامبران یهودومسیح وااسلام است واینان سربازان واز لشکریان شیطان هستند ملت. و جوانان را آلوده. وجهنمی کردند وجامعه را بی ثبات ونا امن وفاسد
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1398/04/09
خسته نشدید این قدر برای مردم شاخ و شونه میکشید؟
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1398/04/09
لطفا چهارشنبه های سفیدرا به چهارشنبه سیاه تبدیل کرده و حامیان انرا بازداشت ننمایید!!!!
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1398/04/09
کشور را فساد و گرانی بد بختی گرفته کسی از اون‌‌حرف نمیزنه ۰ ولی با کشف حجاب را به را ۰۰۰ باید به فکر نان باش که خربزه آبه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج