لهستان با ترکیبی ناقص‌تر از مقدماتی به فینال آمد
۸۸۳۴۴۰
۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۹
۱۱۱۴۹
تیم ملی والیبال لهستان بدون ستاره‌های خود در فینال لیگ ملت‌های 2019 به مصاف حریفان خواهد رفت.

خبرگزاری فارس: تیم ملی والیبال لهستان در فینال رقابت‌های لیگ ملت‌های 2019 با تیم‌های برزیل و ایران همگروه است. لهستانی‌ها که در مرحله مقدماتی این مسابقات تعدادی از بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشتند، برای مرحله فینال به سایر ستاره‌های خود هم استراحت دادند.

ویتال هینن، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان معتقد است که رقابت‌های انتخابی المپیک بسیار مهمتر است و باید برای آن مسابقات برنامه‌ریزی کرد و به همین دلیل بازیکنان اصلی تیمش را به شیکاگو نبرده و آنها در جای دیگری مشغول تمرین هستند.

بازیکنانی همچون کوبیاک، شالپوک، سلیوکا، کونارسکی، زاتورسکی، بینیک، دژیزگا و لوماچ از جمله غایبان عقاب‌ها در شیکاگو هستند که برخی از آنها در مرحله مقدماتی برای تیم ملی لهستان به میدان رفته بودند.

مارسین یانوش، مارسین کومندا، بارتوژ بدنورژ، توماژ فورنال، پیوتر لوکاسیک، بارتوژ کولک، بارتومی بولاژ، لوکاژ کاژمارک، ماسیج موزاج، نوربرت هابر، کارول کلوس، آندره رونا، یاکوب پوپیفیچاک و ینژی گروشژنسکی نفراتی هستند که در مرحله فینال برای تیم ملی لهستان به میدان خواهند رفت.

ویتال هینن، سرمربی تیم ملی لهستان هم‌اکنون در این کشور حضور دارد و تمرینات تیم اصلی را زیر نظر گرفته. او چهار‌ونیم ساعت قبل از اولین بازی تیمش مقابل برزیل به آمریکا خواهد رسید.

لهستان در مسابقات انتخابی المپیک با تیم‌های فرانسه، تونس و اسلوونی بازی خواهد کرد تا بتواند جواز حضور در المپیک را به دست بیاورد. لهستانی‌ها میزبان تیم‌های فرانسه، تونس و اسلوونی خواهند بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج