نمایندگان به دیدار جنتی و روحانی می‌روند
۸۸۵۵۷۱
۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
۳۱۹۲
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: روسای کمیسیون‌ها امروز به دیدار دبیر شورای نگهبان می‌روند.

باشگاه خبرنگاران جوان: الیاس حضرتی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار امروز روسای کمیسیون‌های پارلمان با آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان، بیان کرد: بر اساس یک برنامه‌ای که از قبل تدوین شده و البته منظم هم نبوده، روسای کمیسیون‌ها با روسای قوا نشست‌هایی را برگزار می‌کنند.

وی ادامه داد: بر این اساس ما روز گذشته هم با حجت‌الاسلام رئیسی رئیس قوه قضاییه نشستی را داشتیم و امروز هم با آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان به عنوان یک نهاد مستقل و تأثیرگذار جلسه‌ای خواهیم داشت.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر اینکه روسای کمیسیون‌ها جلساتی را به صورت مرتب با لاریجانی رئیس مجلس برگزار می‌کنند، افزود: جلسه بعدی ما با حجت‌الاسلام روحانی رئیس جمهوری خواهد بود.

حضرتی تصریح کرد: در این جلسات معمولا مشکلات و مسائلی که نسبت به آن نهاد از سوی مردم در سطح جامعه به نمایندگان مجلس گفته می‌شود را مطرح می‌کنیم، همانطور که روز گذشته هم در جلسه با رئیس قوه قضاییه ما مباحث و گرفتاری‌های مردم در زمینه‌های حقوقی را بیان کردیم و آقای رئیسی هم با حوصله بخشی از مسائل را توضیح و قرار شد دیگر مسائل را هم پیگیری کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج