فال روزانه ۰۷/ ۰۶/ ۱۳۹۸
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۰۱۵۴۶
۰۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۵
۳۹۹۸
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه پنج شنبه 7 شهریور 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 7 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی پرانرژی، عمل گرا، باوقار، باهوش و بسیار حساس هستید. شما مهارت فوق العاده ای در برقراری ارتباط با دیگران دارید و از فرصت هایی که در اختیارتان قرار می گیرند به بهترین شکل ممکن استفاده می کنید. با این حال، شما ولخرج، بی صبر و حوصله و حواس پرت نیز هستید و این ویژگی ها می توانند مانع پیشرفت شما شوند. شما در این سال جدید از زندگیتان ماجراجویی های بسیار خواهید کرد و ریسک هایی می کنید که شاید بسیاری از آنها زمینه ی پیشرفت شما را فراهم کنند، اما اگر بخواهید برای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف عجولانه تصمیم گیری کنید احتمال اینکه متضرر شوید بسیار زیاد خواهد بود. درگیری های حقوقی و مسائل مالیاتی نگرانی هایی را برای شما به وجود خواهند آورد و ممکن است هزینه ی قابل توجهی را به شما تحمیل کنند، اما در نهایت ختم به خیر خواهند شد. برای تصمیم گیری در ارتباط با این مسائل، به ویژه در نیمه ی دوم سال، باید دقت و احتیاط بیشتری داشته باشید و از یک فرد با تجربه و متخصص مشورت بگیرید. امسال روابط عاطفی شما با هیجان بسیاری همراه خواهند بود و اگر هنوز تنها هستید بدون شک عاشق خواهید شد. خودتان را برای دریافت هدیه های بزرگ و کوچک و غرق شدن در دریای محبت عشقتان آماده کنید. به نفعتان است که امسال توجه بیشتری به وضعیت سلامتی خود داشته باشید. شهریور، آذر، اردیبهشت و مرداد بهترین و مهم ترین ماه های سال هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen
اگر شما و شخصی که دوست دارید در حال گذراندن روزهای سختی باشید و به مشکل برخورده باشید امروز کمی احساس افسردگی خواهید کرد. شاید چیزهایی که در مورد آنها صحبت نکرده اید باعث بروز تنش های موجود شده باشند و رابطه ی شما را با مشکلاتی مواجه کرده باشند که در واقع اصلا آنقدر بزرگ نیستند که بتوانند ذهن شما را تا این حد درگیر نگه دارند. سعی کنید ریشه ی این مشکلات را پیدا کرده و زمینه را برای داشتن یک مکالمه ی منطقی فراهم کنید. اگر به این سکوت ادامه دهید تنها مشکلات را از آنچه هست بزرگتر خواهید کرد. با حفظ خونسردی و بدون آنکه زیاد احساساتی شوید سر صحبت را باز کنید و ببینید چه چیزی خاطر طرف مقابلتان را آزرده کرده است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است مجبور باشید به یک سفر کوتاه مدت بروید که چندان برای شما خوشایند نیست. حتی اگر این سفر تفریحی باشد برای شما چندان لذت بخش نخواهد بود زیرا باعث دور شدن شما از عشقتان خواهد شد و این اصلا برایتان قابل تحمل نیست. با این حال، این شرایط می تواند یک توفیق اجباری باشد و زمینه را برای نزدیک تر شدن شما و شخصی که دوست دارید فراهم کند. با او تماس بگیرید، احساساتتان را با او در میان بگذارید و بگویید که بی صبرانه در انتظار دیدنش هستید، سپس به سفر و کارهایتان برسید و از درد دوری زانوی غم بغل نگیرید. اگر وقت داشتید حتما زمانی را هم به خریدن سوغاتی برای عشقتان اختصاص دهید!

فـال روزانـه - Daily Omen

رفتار عجیب و غریب شخصی که دوست دارید امروز باعث سردرگمی شما شده است. آیا او از شما فاصله می گیرد؟ آیا تماس هایتان را بی پاسخ گذاشته است؟ اصلا به این چیزها فکر نکنید و نگران نباشید. گاهی بعضی ها نزدیکی و صمیمیت بیش از اندازه را تهدیدی برای حریم شخصی خود پنداشته و دچار ترس و نگرانی می شوند. در چنین حالتی هر چقدر بیشتر سعی کنید خودتان را به او نزدیک کنید بیشتر می ترسد و در لاک دفاعی خود فرو می رود. بهتر است فعلا او را به حال خودش رها کنید و مطمئن باشید که به زودی خودش به سراغتان خواهد آمد. امروز سرتان را با کارهای دیگر گرم نگه دارید و اگر می توانید با دوستانتان گردش و تفریح کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

آیا امروز قرار است در خانه تان یک مهمانی راه بیندازید و در کنار دوستان و عزیزانتان اتفاقی را جشن بگیرید؟ اگر چنین برنامه ای داشته باشید به احتمال زیاد تمام روز درگیر آماده کردن خودتان و خانه تان برای این مهمانی خواهید بود و وقت سر خاراندن هم نخواهید داشت، اما خوشبختانه در تمام این مدت احساس خوشحالی و نشاط با شما همراه خواهد بود و از اینکه قرار است میزبان عزیزانتان باشید خوشحال خواهید بود. فقط یادتان باشد آنقدر به خودتان سخت نگیرید که وقتی مهمان هایتان از راه رسیدند دیگر توانی برای پذیرایی از آنها با روی باز نداشته باشید. بعد از رفتن مهمان هایتان سر جایتان لم بدهید و بقیه ی کارها را برای فردا بگذارید!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز مسئولیت های زیادی به عهده ی شما گذاشته شده اند و این وضعیت باعث شده که نتوانید با عشقتان آن طوری که خودتان دلتان می خواهد وقت بگذرانید. تمام مدت ذهن شما درگیر این موضوع خواهد بود که عشقتان کجاست و چکار می کند. شاید حتی خیالات باطل به سراغتان بیایند و فکر کنید در حالی که شما دارید کار می کنید و زحمت می کشید عشقتان دارد خوش می گذراند و حتی به شما فکر هم نمی کند. خودتان را با این افکار بیهوده شکنجه ندهید. حتی اگر نتوانید امروز همدیگر را ببینید فردا می تواند فرصت فوق العاده ای برای شما باشد تا دوری امروزتان را جبران کرده و وقت بیشتری را در کنار هم بگذرانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما احساس می کنید به اندازه ای که نیاز دارید مورد محبت قرار نمی گیرید و این وضعیت باعث شده احساس خلأ و تنهایی شما را در بر بگیرد. اگر هنوز مجرد باشید این وضعیت بدتر هم خواهد بود، زیرا تمام دوستانتان سرگرم زندگی شخصی شان هستند و هیچکس دور و برتان نیست که بتوانید با او خوش بگذرانید. اگر هم عشق زندگی تان را پیش از این پیدا کرده باشید احتمال اینکه به دلایلی نتوانید او را ببینید و مجبور باشید امروز را دور از هم بگذرانید بسیار زیاد خواهد بود. خودتان را با فکر کردن به این چیزها دیوانه نکنید. هرکسی می تواند از تنهایی و خلوت خویش لذت ببرد، کافی است علایق خود را در نظر گرفته و بر اساس آن برنامه ریزی خوبی برای امروزتان داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز روابط شما به خوبی پیش خواهند رفت و می توانید ثبات عاطفی که به دنبالش هستید را در رابطه با شخصی که مورد اعتمادتان است پیدا کنید. اگر احساس کردید که این شخص به اندازه ای که انتظار دارید به شما نزدیک نمی شود دلسرد نشوید، او به احتمال زیاد سعی دارد به شما اجازه دهد فضای شخصی خودتان را داشته باشید و نمی خواهد طوری رفتار کند که احساس خفگی کرده و به یکباره از او دلزده شوید. حواستان به کیف پول و رمز کارت های بانکیتان و هر چیزی که به حساب و کتاب های مالی مربوط می شود باشد زیرا با یک احتیاطی کوچک ممکن است درگیر بحث در مورد مسائل مالی شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز سعی کنید سحرخیز باشید تا روز طولانی تری داشته باشید. شاید ترک کردن تخت گرم و نرمتان کار دشواری باشد اما آنچه در مقابل به دست خواهید آورد ارزش این از خود گذشتگی را دارد. امروز انرژی کیهانی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و شما می توانید عملکرد بسیار بالایی داشته باشید و تا پایان روز کارهای بسیاری را به انجام برسانید. سعی کنید آرامش خود را در رفتار با اطرافیانتان حفظ کرده و خشم خودتان را کنترل کنید. در غیر این صورت شاید رفتاری از خودتان نشان دهید که احترامی که بین شما و طرف مقابلتان وجود داشته برای همیشه از بین ببرد و رابطه تان هیچ گاه به حالت قبلی باز نگردد.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر شخصی یا چیزی متعلق به شما و زندگیتان نباشد هر چه بیشتر برای نگه داشتن آنها تلاش کنید کمتر موفق خواهید بود و زودتر آنها را از دست خواهید داد، درست مثل اینکه بخواهید ماهی خیسی را در دست خود نگه دارید، هر چه بیشتر آن را فشار دهید احتمال اینکه از دستتان بیرون بپرد بیشتر است. اگر مال شما نیست چه بهتر که زودتر از زندگیتان خارج شود. شاید بخواهید سرتان را مثل کبک زیر برف کنید، اما امروز هیچ راهی برای فرار از واقعیت وجود نخواهد داشت. ممکن است پی بردن به این که فانتزی هایتان نمی توانند به واقعیت بپیوندند برای شما ناراحت کننده باشد، اما کنار گذاشتن این توهمات و عادت های قدیمی راه را برای ورود چیزها و افراد تازه به زندگیتان باز می کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به طور کلی برای شما روز خوبی خواهد بود و شما به خاطر زحماتی که می کشید و کارهایی که می کنید مورد تقدیر و تحسین اطرافیان قرار خواهید گرفت. امروز تا می توانید به ظاهر خودتان برسید و بهترین لباس های خود را به تن کنید. امروز کارهای نیمه تمام، همه ی چیزهایی که درک نمی کنید و مسائل متافیزیکی ذهنتان را به خود درگیر کرده اند و هر چقدر بیشتر به آنها فکر می کنید کمتر به نتیجه ای که قانعتان کند دست پیدا می کنید. شاید بهتر باشد در مورد این مسائل با دوستان نزدیکتان صحبت کنید تا ذهنتان کمی آرام تر شود. سعی کنید تا بعدازظهر کارهایتان را تمام کنید تا بتوانید با کسی که دوست دارید آخر هفته خوبی را آغاز کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز ممکن است از ساعات اولیه روز مسائل و مشکلاتی که برایتان پیش می آیند باعث ناراحتی و عصبانیت شما بشوند اما با نزدیک شدن بعدازظهر اوضاع رو به بهبودی خواهد رفت. در روابط خود وقتی یک مشکل را مورد بحث قرار دادید دیگر پرونده ی آن را ببندید و برای اثبات این که حق با شما بوده است مرتبا دوباره بحث را سر جای اولش نکشانید. شخصیت شما به گونه ای است که مدام به پیشرفت و رشد در زندگیتان نیاز دارید؛ اگر شغلتان به گونه ای است که اجازه این پیشرفت را به شما نمی دهد و از آن لذتی نمی برید شاید وقت آن رسیده که به فکر کار تازه ای باشید. زمینه های بسیار زیادی وجود دارند که شما می توانید در آنها موفق باشید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
چه خودتان متوجه باشید و چه نباشید امروز شما در موضع برتر قرار خواهید داشت، پس تا می توانید از این فرصت بهره ببرید. کارها آنقدر دارند خوب پیش می روند که حتی خودتان هم متوجه اینکه چه روز خوبی را دارید می گذرانید نیستید. چند دقیقه ای سر جایتان لم دهید و به اینکه امروز چقدر خوش شانس هستید فکر کنید. امروز شما دلتان می خواهد به دیگران کمک کنید و همین مسئله باعث می شود برای انجام کارهای خیر داوطلب باشید. شاید حتی رهبری گروهی از افراد خیر را به عهده گرفته و یک برنامه خیلی مفید برای این کار بچینید که می تواند شامل کارهایی باشد که به موسسات خیریه وابسته هستند و یا کمک به یکی از اعضای خانواده تان که به دردسر افتاده است باشد.
 

فـال روزانـه - Daily Omen

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کالابرد_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فرش تارنگ_فوتر