واکنش به فروش کارت‌های جشن خانه سینما
۹۰۱۶۹۸
۰۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
۹۰۵۲
از روز گذشته انتشار تصاویری از فروش کارت‌های جشن خانه سینما در اپلیکیشن‌های فروش خبرساز شده است.

ایسنا: از روز گذشته انتشار تصاویری از فروش کارت‌های جشن خانه سینما در اپلیکیشن‌های فروش خبرساز شده است.

مازیار میری، کارگردان سینما گفت: از طریق مراجع قضایی پیگیر هستیم که کارت‌های جشن خانه سینما چگونه سر از سایت خرید و فروش اینترنتی درآورده‌اند و فردا با همکاری حراست و بچه‌های سینما از ورود افرادی که از اهالی و همچنین خانواده سینما نیستند و توضیحی برای حضور در این مراسم ندارند، جلوگیری می‌شود.

پیرو اخباری مبنی بر اینکه کارت‌های جشن خانه سینما با قیمت‌های 200 تا 500هزارتومان روی سایت دیوار براری فروش گذاشته شده، مازیار میری _ مدیر اجرایی انجمن عالی هنرها و فنون سینمای ایران _گفت: متاسفانه ما هم این اخبار را شنیدیم و در سایت‌هایی که خرید و فروش اینترنتی می‌شود، دیدیم که کارت‌های جشن خانه سینما خرید و فروش می‌شود.

واکنش به فروش کارت‌های جشن خانه سینما

او افزود: این در حالی‌است که ما کارت‌های خانه سینما را بعد از اینکه نسبت به صنوف سینمایی تقسیم‌بندی کردیم، به این صنوف تحویل دادیم و تمامی کارت‌ها در اختیار اهالی سینما قرار گرفته است. به همین دلیل از طریق مراجع قضایی پیگیر این ماجرا هستیم تا ببینیم این کارت‌ها چگونه سر از سایت خرید و فروش اینترنتی درآورده‌اند.

این کارگردان بیان کرد: لازم به ذکر است که فردا در جشن خانه سینما همکاران حراست ما با همکاری بچه‌های سینما در برج میلاد از حضور افرادی که اهل سینما و میهمانان ویژه ما نیستند و توضیح منطقی برای حضورشان در این مراسم ندارند، جلوگیری خواهند کرد و حتما مطلع خواهند شد که چگونه این کارت‌ها در اختیار دوستانی قرار گرفته که همکاران ما نیستند.

میری در پایان گفت: امیدوارم فردا جشن با شکوهی برای سینما و اهالی آن باشد.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1398/06/07
دو روز دیگه محرمه اهالی سینما جشن دارن انگار اصلأ این حضرات تو باغ نیستند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج