قلعه‌نویی: به رفتار آقایان عادت دارم!
۹۰۲۹۲۰
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵
۲۲۲۷
سرمربی تیم سپاهان گفت: البته من ۵، ۶ سال است به رفتار این آقا و این آقایان عادت دارم که تقریبا جمع‌شان جمع است.

خبرگزاری فارس: امیر قلعه‌نویی در مورد جریمه مجدد بابت صحبت کردن در مورد مسئولان فدراسیون فوتبال و همچنین عدم حضور در نشست سرمربی تیم ملی گفت: حکمی که علیه من داده شد کمیته استیناف رد کرد و من از کمیته‌ای که به دنبال اجرای عدالت است تشکر می‌کنم.

می‌توانستم در بازی با شاهین روی نیمکت بنشینم اما به احترام مردم بوشهر این کار را نکردم که حرف و حدیث نباشد. حالا من را جریمه کرده اند جای تعجب دارد.

قلعه نویی: به رفتار آقایان عادت دارم!

البته من ۵، ۶ سال است به رفتار این آقا و این آقایان عادت دارم که تقریبا جمع‌شان جمع است. زیاد هم مهم نیست چه حرکت‌هایی می‌کنند اما من از مهدی تاج می‌خواهم به این مسائل رسیدگی کند.

قلعه‌نویی در ادامه گفت: این رفتارها درست نیست که توهین به شما و خانواده‌ات بشود،خویشتنداری کنی و بعد هم جریمه بشوی.

نمی‌دانم کدام عدالت و دین ما می‌گوید این رفتارها درست است؟ ۵ ۶ سال است یک آقایی هست که با من مشکل دارد یکی دو نفر دیگر هم به آن‌ها در مجموعه‌شان اضافه شده اند و‌ جمع‌شان جمع است! جدیدا هر پرونده‌ای راجع به من است به یک آقای خاص می‌دهند!

هیچ‌کس دوست ندارد راجع به این مسائل صحبت کند. من مربی دوست دارم کار خودم را انجام دهم، ارکان ‌فدراسیون مدیریت باشگاه، تماشاچی و... بیاییم آسیب شناسی کنیم چه رفتارهایی می‌شود که مربی به مرز انفجار می‌رسید؟

وی افزود: در بازی منچسترسیتی و‌تاتنهام اگر VAR نبود به جای تاتنهام،منچسترسیتی به فینال می‌رفت.نکته مهم این بود که عدالت انجام شد و حق به حق دار رسید. اگر در فوتبال ما این رفتارها باشد تنشی نباشد من هم دوست دارم ‌کار خودم را بکنم.

سرمربی سپاهان در ادامه گفت: من اعتقاد دارم داورها قشر مظلوم فوتبال ما هستند. بازیکن و‌ مربی میلیاردی می‌گیرند،داورها دستمزد آنچنانی نمی‌گیرند امکانات خوبی هم که ندارند VAR هم نیست اما شماخودتان را بگذارید جای ما، یک سال تلاش کردی زحمت کشیدی تیمی که شرایطش خوب نبوده آماده کردی اما با یک سوت همه این‌ها جا به جا شده،مربی تکلیفش این وسط چیست؟

سرمربی سپاهان در‌مورد اینکه اکثرا می گویند بهترین تیم در نقل و انتقالات سپاهان‌بوده ولی از این‌ تیم بازیکنی به تیم‌ملی دعوت نمی‌شود و عدم حضور او در نشست هم به این دلیل بود گفت: ما باید اجازه بدهیم هرکس مسئولیت فنی دارد بر اساس افکار تاکتیکی خودش بازیکنانش را انتخاب کند و این حق هرکسی که مسئولیت فنی دارد، است اما شما ببینید یک سری بازیکن از نظر اخلاقی و فنی شایستگی دارند و جزو بهترین‌ها بودند، این رفتارهای آقایان،رای‌ها و حکم‌ها را که کنار هم می‌گذارید می‌بینید موضوع مشترکی به نام امیرقلعه نویی وجود دارد.

قلعه‌نویی در مورد اینکه آیا اعتقاد دارد این‌مسائل عمدی است، گفت: نمی‌گویم عمد است. من تا به حال راجع به لیست هیچ‌وقت حرف نزدم و الان‌ هم ‌مسئولیت با ویلموتس است. اما یک سری بازیکن وقتی دعوت نمی‌شوند افت می‌کنند. بازیکن زحمت می‌کشید وقت و انرژی می‌گذارید ولی وقتی می‌بینی رفتارهای دیگر می‌شود انگیزه را از دست می‌دهی و از نظر روحی هم به هم‌ می‌ریزید.

وی در پاسخ به این سوال که پس این دو دلیل باعث شد به نشست‌ ویلموتس نرود، گفت: حرف بزنی محروم ‌می‌شوی، سکوت کنی این حرف‌ها را می‌زنند. من پارسال تصمیم گرفتم سکوت کنم. بعد دوستان گفتند... می گویند سکوت آخرین سنگر است.

ما تصمیم‌ گرفتیم سکوت کنیم. نمی‌دانیم واقعا چکار کنیم. خواهشا با بازیکن امیرقلعه نویی بازی نکنند. پیام‌نیازمند در بهترین شرایط روحی بوده و حالا از نظر روحی به هم می‌ریزد و باید او را به شرایط آرمانیش برگردانیم.

سرمربی سپاهان در واکنش به اظهار نظر مجری رادیو ورزش که نبود پیام‌ نیازمند خیلی عجیب بود، گفت:
همین که شما می‌گویید عجیب است برای من کافی است و دیگر راجع به هیچ مساله دیگری صحبت نمی‌کنم.
قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که آیا فکر‌می‌کنید بازیکن دیگری باید در لیست قرار می‌گرفت، گفت:
به زعم‌من بود اما باید اجازه بدهیم آنکه مسئول فنی است انتخابش را انجام بدهد.

وی در خصوص اینکه آیا سپاهان به توپ‌های جدید لیگ برتر اعتراض دارد، گفت:وقتی این توپ‌ها را دادند و‌ تمرین کردیم اکثر بازیکنان گلایه داشتند که تو‌پ‌های پارسال نسبت به این‌ها بهتر است.

من به سازمان لیگ پیشنهاد دادم گفتم چون در لیگ قهرمانان آسیا ۴ نماینده داریم بهتر بود توپ‌های آن جام را می آوردید. برای مثال در اسفند ماه که لیگ قهرمانان آسیا شروع می‌شود ما باید یک هفته با این توپ‌ها تمرین کنیم و یک هفته با آن توپ‌ها تمرین کنیم.

قلعه نویی در مورد اینکه ممکن است این کار از لحاظ هزینه به صرفه نباشند، گفت:فکر نمی‌کنم توپ آنقدر اختلاف مالی داشته باشد. اتفاقا آن‌ها هم از این پیشنهاد استقبال کردند. شما بنز را که نمی‌توانید در جاده خاکی ببرید. این ‌توپ شاید برای چمن‌های هلندی و زمین های استاندارد مناسب باشد.

خودمان را نباید گول بزنیم‌ هنوز از نظرزیر ساخت مشکل داریم. وقتی پاییز و زمستان می‌شود مربیان عزا می‌گیرند که در آن زمین‌ها با آن کیفیت چگونه بازی کنند؟! در لیگ یک که به مراتب بدتر است. این توپ شاید بهترین ‌توپ و استاندارد باشد اما با چمن‌هایی که ما داریم شاید همخوانی‌ ندارد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1398/06/11
کی از فوتبام میری تو ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
سالار، امیر خان قلعه نوعی
کامران
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
باید تو کمیته ان ضباطی ش.....که جرات برخورد قاطع با بیرانود وپسرشجاع را نداره!؟
کمیته ان ضباطی+کمیته اخلاق+فدراسیون+کمیته داوران+فتاحی سهمیه صد به صفر+خبر نهاران+جام های اسنپی=قهرمانی ها باد اورده برای تیم حکومتی!
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1398/06/11
استاد بزرگ مافیایی همچنان در توهم دشمن داشتن سیر میکنی. هروقت برنده هستی همه چی گل و بلبل ومشکلی نیست همین که نتیجه نمیگیری یا جریمه ای میشوی زمین و زمان را به هم میدوزی. یک مدیر مافیایی و هوچی باز به نام آقای تابش هم کنارت هست که خودتون را از هرگونه اتهامی مبرا میکنید. امثال شما ها خودتون از بزرگترین مشکلات این فوتبال هستید. مثل اینکه امیرخان یادت رفته مقام هایی که درگذشته بدست آوردی با چه ترفندهایی بوده وبا چه مسائل پشت پرده ای مقام‌ هارو کسب کردی و جالبه همش دم از فوتبال پاک میزنی.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
سالار، امیر خان قلعه نوعی
Iran, Islamic Republic of
01:00 - 1398/06/11
راهش اینه که سرمربی لنگ بشی اونوقته که روی سنگ حرفاتو می نویسن
Canada
01:53 - 1398/06/11
ما هم به اراجیف شما عادت داریم!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
سالار، امیر خان قلعه نوعی
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1398/06/11
خداییش پیام نیازمند عالیه هم از حسینی هم بیرو سرتره حقیقته محض ولی به بعضیها بر میخوره جون مادرت پخش کن
Iran, Islamic Republic of
08:48 - 1398/06/11
کی از عدالت حرف میزند
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
ولی ما هنوز به بودن تو عادت نکردیم به امید روزی که تو وامسال تو در این فوتبال نباشند بقول اون دوست عزیز حالا که دو هفته است داری میبری هیچ تهمتی نمیزنی وای بروزی که ببازی لیگ رو متهم به مهندسی میکنی شروع به مظلوم نمایی میکنی خلاصه چکار کنیم نمی تونیم بهت عادت کنیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج