سرخیو راموس به رکورد کاسیاس رسید
۹۰۵۵۰۷
۱۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۱
۳۱۱۵
سرخیو راموس امشب برای صد و شصت و هفتمین بار برای تیم ملی اسپانیا به میدان رفت و با رکورد بازی های ملی ایکر کاسیاس برابری کرد.

ورزش سه: سرخیو راموس امشب برای صد و شصت و هفتمین بار برای تیم ملی اسپانیا به میدان رفت و با رکورد بازی های ملی ایکر کاسیاس برابری کرد.

راموس ۳۳ ساله اسطوره باشگاه رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا در حالی امشب برای لاروخا و در مقابل جزایر فارو به میدان رفت که پیش از این رکورد بیشترین بازی ملی برای اسپانیا با ۱۶۷ بازی در اختیار ایکر کاسیاس بوده است؛ راموس اما با انجام بازی امشب در کنار ایکر با همین تعداد بازی در رتبه ی اول رکورد داران بازی ملی برای لاروخا قرار گرفت.

سرخیو راموس به رکورد کاسیاس رسید

راموس با انجام یک بازی دیگر به تنهایی صاحب رکورد بیشترین بازی ملی برای اسپانیا خواهد شد.

اما رکورد بازی های ملی برای راموس منحصر به بازی برای کشورش نخواهد بود و این مدافع باتجربه با انجام هفت بازی دیگر رکورد بیشترین بازی ملی در اروپا را که هم اکنون با ۱۷۴بازی در اختیار جان لوئیجی بوفون است، را از آن خود می کند.

راموس هم اکنون در فرم خوبی قرار دارد و به نظر نمی رسد به این زودی ها قصد خداحافظی از بازی های ملی را داشته باشد. به این ترتیب احتمالا در آینده ای نه چندان دور صاحب رکورد بیشترین بازی ملی در تاریخ فوتبال نیز خواهد شد؛ رکوردی که هم اکنون در اختیار احمد حسن مصری با ۱۸۴ بازی ملی است

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج