۹۲۱۹۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۴
۹۱۹۱
دروازه‌بان رئال مادرید اعلام کرد که سرمربی تیم از حرف‌های دخترش در مورد او عذرخواهی کرده است.
خبرگزاری فارس: دروازه‌بان رئال مادرید اعلام کرد که سرمربی تیم از حرف‌های دخترش در مورد او عذرخواهی کرده است.

 ایکر کاسیاس پس از صعود تیمش به فینال رقابت‌های کوپا‌دل‌ری اظهار داشت: از این اتفاق خوشحالم. به هدفمان رسیدیم. ما برنده شایسته‌ای بودیم. پاداش عملکردمان را در این مسابقات دریافت کردیم.

دروازه‌بان رئال مادرید در خصوص اظهارات دختر آنچلوتی که گفته بود چرا همه نگران کاسیاس هستند و کسی به لوپز توجه نمی‌ کند، گفت: دختر آنچلوتی را نمی‌شناسم. با مربی صحبت کردم و مسئله حل شد. وقتی کسی از شما عذرخواهی می‌کند، کار درست این است که آن را بپذیرید.

وی ادامه داد: استفاده چرخشی از دروازه‌بان‌ها مسئله‌ای نیست که حل شده باشد. نمی‌خواهم بیشتر از این در این باره حرف بزنم. از بازی‌هایی که انجام دادم، لذت برده‌ام و از این موضوع خسته شده‌ام. هر چه کمتر به این موضوع بپردازیم، بهتر است. با اینکه مرتب بازی نمی‌کنم، اما شرایط خوبی دارم. یک روز دیگر درباره فصل آینده فکر خواهم کرد. امروز درباره آنچه در حال حاضر رخ می‌دهد، فکر می‌کنم و خوشحالم از اینکه به فینال رسیدیم. حالا باید برای لیگ و لیگ قهرمانان بجنگیم.

دروازه‌بان رئال مادرید در خصوص فندکی که به سر رونالدو اصابت کرد، خاطرنشان کرد: همیشه دلقک‌هایی میان هواداران هستند که سایر تماشاگران را خراب می‌کنند. باید جریمه سختی برای این مسئله در نظر گرفته شود تا از آن جلوگیری شود. هواداران اتلتیکو نباید بهای این کار را بدهند.

کاسیاس اضافه کرد: وقتی عقب باشید و به صدر برسید، اتفاق خوبی رقم زده‌اید اما یک اشتباه می‌تواند شکل لیگ را تغییر دهد. وقتی عقب‌افتادن خود را جبران کنید، به نظر می‌رسد شایستگی آن را داشته‌اید اما ما باید مسیرمان را ادامه دهیم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج