روشن: برانکو مربی نبود، شفر را دلال‌ها آوردند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
زمردی_داخلی3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی 2
ریزخور_2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۹۲۲۸۳۱
۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
۵۹۰۲
یشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت:برانکو روانشانس خوبی بود ولی مربی خوبی نبود اما شفر را دلال‌ها به ایران آوردند و بخشی از پول او هم دست همان دلال‌ها است.

خبرگزاری فارس: حسن روشن با حضور در برنامه سلام، صبح بخیر شبکه سوم سیما در ابتدا به مشکلی که در زانویش دارد و باید مفصل آن را تعویض کند، اشاره کرد و درباره گزارش مردمی که در این برنامه پخش شد گفت: دیدم جوانی دارد می گوید باید از جوانان استفاده کنیم، دیگری داشت به دلال ها اشاره می کرد. بنابراین مردم از واقعیت خبر دارند. حالا من نمی دانم باید راستش را بگویم یا طوری حرف بزنم که عده ای راضی باشند.

وی افزود: نمی شود به جوانانی که اینقدر آگاهی دارند دروغ گفت و مسئولان را راضی کرد. اکنون مردم چه پرسپولیسی چه استقلالی از وضعیت راضی نیستند. ما جلسه ای با وزیر ورزش داشتیم که مدیرعامل پرسپولیس و استقلال بودند. یک عمر است با آقای فتحی رفیقم اما نمی شود چون او دوست من است حقیقت را نگویم. به او اشتباهات را گفتیم، گفتیم یک تیم نمی خواهیم، یک باشگاه می خواهیم که تیم هم داشته باشد.

مهاجم اسبق استقلال درباره مصاحبه شفر علیه ایران اظهار داشت: شفر به واسطه دلال های دبی به ایران آمد. اگر خاطرتان باشد تیمی به نام ستارگان دنیا دو سه سال پیش به ایران آمد و با هنرمندان برنامه ای داشت که فیگو هم در آن بود. مربیان بازنشسته در اختیار شرکتهای انگلیسی، آمریکایی دلال هستند که برای تبلیغات پول سالانه می گیرند و به جاهای مختلف می روند. شفر در الاهلی نه کنار خط سوت می زد و نه از این حرکتها می کرد، بلکه خیلی سنگین بود و جوانگرایی کرد و تیم نتیجه گرفت اما پیر بود و عذرش را خواستند. آن دلالها شفر را به ایران آوردند.

این بازیکن سابق تیم ملی تاکید کرد: زمان ما اگر پرسپولیس را برده بودیم یا به او باخته بودیم سالی یک بار مدیرعامل را می دیدیم که از ما تشکر کند یا به ما تشر بزند. اینطور نبود که مدیرعامل بازیکن بیاورد. مشکلی که ما در ایران داریم به 40 سال قبل برمی‌گردد.

روشن ادامه داد: زمانی که الاهلی من را از استقلال خرید چمن باشگاه آنها مصنوعی بود و من اصلا به آن زمین عادت نداشتم. هفته اولی که تمرین کردم مفصلهایم کوبیده شد. از روسای باشگاه خواهش کردم یکی دو هفته استراحت کنم اما گفتند نمی شود. قانونی که داشتند این بود حتما بازیکنی که می‌آورند همان موقع در تیم ملی بازی کند و اگر به بازیکن خارجی پول می دهند حتما باید در زمین بازی کند.

وی ادامه داد: اما اینجا مدیرعامل ما می گوید بازیکن نداریم، دلال را صدا می زند و می خواهد ببیند آوردن کدام بازیکن نفع دارد، البته نفع باشگاه را که در نظر نمی گیرند .من مدت‌ها است الان اصلا فوتبال نگاه نمی کنم چون باید از فوتبال نگاه کردن لذت ببری نه اینکه اذیت شوی.

روشن با بیان اینکه شفر اصلا مشتری نداشت که به ایران آمد، تصریح کرد: این بخش کار به کمیته فنی برمی گردد. اگر باشگاه های ما کمیته فنی واقعی نه سوری داشته باشند این مشکلات به وجود نمی‌آید. کمیته ای که با حکم نیاید، بلکه با قرارداد بیاید و حق افراد را بدهد.

وی یادآور شد: همانطور که پرسپولیس برای برانکو سکو شد، استقلال هم برای شفر همینطور شد در حالی که هیچکس او را نمی خواست. باید قراردادها را طوری ببندند که ما هم امکان شکایت داشته باشیم. اما همیشه قراردادها به نحوی است که همه از ما شکایت می کنند. دست وزیر هم درد نکند که شهامت داشت و گفت فوتبال ما دست دلال ها است. قرارداد شفر را نمی دانم اما قطعا آن چیزی که در قرارداد او نوشته شده را نگرفته است. اگر پولش را گرفته بود که حرف نمی زد.برانکو هم وقتی آمد پرسپولیس چهاردهم بود و به او فرصت دادند چون او دکتر روانشناس بود و خوب هم کار کرد اما او مربی نبود. برای همین وقتی به عربستان رفت دیگر عاطفه کارساز نبود چون آنها هوادارانی مثل ایران نداشتند، عربها هم به مربی زیاد فرصت نمی دهند.

این کارشناس فوتبال با تایید این مطلب که بخشی از قرارداد شفر به دلالها رسیده است، اذعان کرد: ما تا حرفی می زنیم می روند شکایت می کنند و شجاعت ندارند صحبت کنند. به یکی از کسانی که عامل آوردن شفر بود گفتم تو حتی اسم او را نمی توانی بنویسی و همین حرف باعث شد دو سه سال مشغول رفت و آمد به دادگاه باشم. در ایران نمی شود حرف زد البته من می زنم!

این بازیکن اسبق استقلال درباره شکایت شفر و اینکه آیا ایران نمی تواند بعد از حرفهای شفر از او شکایت کند، گفت: متاسفانه قراردادها طوری بسته می شود که فقط به نفع مربیان است. ساشا پسر او چه‌کاره بود که قرارداد ببندد و 100 هزار دلار بگیرد؟ اما فقط به شفر می گفتند تو بیا، هرطوری شده فقط بیا. منصوریان هم در همان ابتدا گول کی‌روش را بابت بدنسازی خورده بود و دیدید تیم او با شفر سوم لیگ و قهرمان حذفی شد و نتیجه گرفت.

روشن اذعان کرد: من اصلا نمی خواهم جای کسی را بگیرم، نه می خواهم مدیرعامل شوم نه مربی. با اینکه دیپلم فیفا دارم، بازنشسته هستم و پیشنهادهای مختلفی دارم. اصلا به استقلال فکر نمی کنم چون باید بیرون بنشینم و مراقب کارهایش باشم. بچه ها را بیاورند، من و جباری و کارگرجم ممکن است به درد کمیته فنی جوان نخوریم و با فوتبال روز آشنا نباشیم اما به درد کمیته پیشکسوتان که می خوریم. چه اشکالی دارد روزی که پرسپولیس و استقلال بازی دارند در میز کناری پیشکسوتان نشسته باشند اما در استقلال و پرسپولیس هیچ کمیته ای وجود ندارد.

این مهاجم تیم ملی ایران که در مقدماتی جام جهانی 1978 در بازی مقابل استرالیا حضور داشت، درباره واکنش مناسب استقلال مقابل شفر گفت: همه چیز به قرارداد بستگی دارد. درد و دل دکتر تیم آقای نوروزی را ببینید، کسانی را می آوردند که اصلا نمی توانستند راه بروند و می خواستند قرارداد ببندند. وقتی کمیته پزشکی و فنی کسی را قبول کرد به کمیته مالی رفت وکیل باشگاه باید آن قرارداد پیشنهادی را بخواند. بپرسیدیک نفر از باشگاه آیا هیچ کدام مفاد را می خوانند؟ یا فقط خوشحالند می‌خواهند یک مربی بیاورند؟ بخش حقوقی هم نخوانده این قراردادها را امضا می کند.

وی تصریح کرد: مدیریت ضعیف است و اگر کسی بخواهد همه کارها را خودش انجام بدهد، تنها می ماند. مدیرعامل با دلالان به ترکیه دنبال مربی می رود. ما بازیکنان بزرگی داشته ایم چرا نباید یک نفر از اینها را با خودشان ببرند؟ بازیکن انگلیسی هم آورده اند که نمی دانستند مریض است. ما درست زمانی مربی می آوریم که همه مربیان بزرگ سرکارشان هستند و مربیان بیکار را می آورند. درباره استراماچونی هم از من پرسیدند، گفتم من نمی شناسم. اما یک نکته منفی و یک نکته مثبت دارد. مثبت اینکه 44 ساله و جوان است و نکته منفی هم اینکه چرا دو سال بیکار بوده است؟البته باید به او فرصت داد. درباره قرارداد او هم بعدا متوجه می شوید چه خبر است.

روشن درباره 2 فورواردی که پرسپولیس و استقلال خریده اند، اظهار داشت:دفعه اولی نیست که بازیکن آورده ایم که نمی تواند گل بزند و هوادار را راضی کند. ما باید درآوردن بازیکنان دقت کنیم. جوانی به من مراجعه کرد گفت مرا جایی بفرست تا بازی کنم، او سی دی بازی‌هایش را برای من گذاشت. گفتم واقعا همینی؟ گفت بله فیلم برای پارسال است، ولی به او گفتم نمی شود سی دی نشان دهی باید زنده بازی کنی.

این بازیکن سابق تیم ملی یادآور شد: فدراسیون مقصر نیست و ما اتحادیه ای که روی باشگاه ها نظارت داشته باشد نداریم. آیا جانبازانی که به آنها اجازه داده اند از خارج ماشین بیاورند، می روند پراید می آورند؟ او می گردد یک ماشین خوب می آورد که زندگی اش را عوض کند.در سه چهار سال گذشته هر جوانی که از آکادمی به استقلال آمده و خوب بوده و درخشیده او را فروخته اند.

وی تاکید کرد: امیدوارم این گفت‌وگوها شنونده خوبی هم داشته باشد. اشکالی ندارد مدیرعاملی بگوید من اشتباه کردم و مرا کمک کنید. استقلال و پرسپولیس در یک تا دو سال 4 مدیرعامل عوض کرده است. عدم ثبات مدیرعامل هم مشکل ساز است و اگر می‌خواهد نظر جناب وزیر را هم قبول کند باید شرط و شروطی داشته باشد.

روشن در پایان در خصوص اینکه برانکو قبل از حضور در پرسپولیس هم موفق بوده است، گفت: برانکو مدیون هواداران پرسپولیس است. من 30، 40 سال است بین عربها هستم و بیشترین تماشاچی برای برانکو در فوتبال عرب‌ها شاید دو هزار نفر هم نبوده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 34
در انتظار بررسی:0
Germany
10:02 - 1398/08/06
لطفا خفه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
مربی فقط اونایی هستن که توی طویله کیسه کار کردن خخخخخخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
وقتی اسطورشون اینقدر بی منطقه از اون هوچیها چه انتظاری داری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
حداقل بگو سه تا قهرمانی پشت هم برا عشقپولیس اورد .این طبیغی هستش که همه تیم های دنیا دنبال مربیان و بازیکنان باکیفیت عشقپولیس باشن .پرسیپولیس همیشه بهترین سکوی پرتاب تو ایران بوده .ولی شیشتقلال رو میفهمم برا چی اوردی وسط
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
برانکو غیر از اینکه مربی نبود ادم هم نبود اون دلال بی صفت باعث شد کیروش بره چون کیروش ازش بالاتر بود و چشم دیدن ادم با سواد تر از خودشو نداشت و باعث شد تیم ملی نابود بشه
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1398/08/06
برانکو با 3 قهرمانی پشت سر هم مربی نبود؟

خیلی واقعا اسکلی
پاسخ ها
علی کوچولو
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
اسکل تویی سه قهرمانی رو وزیر وداورها به لنگیای کثیف دادن پس برانکو رو چه به این غلطها
Iran, Islamic Republic of
10:43 - 1398/08/06
آقای روشن فکر کنم شما خاموش باشی ما بیست ساله برانکو رو میشناسیم کارنامه هم داره شما بسوززززز
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1398/08/06
چرند نگو مرد حسابی برانکو تو بهتریت تیم کرواسی بود تو لیگ چین قهرمان شد تو تیم ملی ایران اول مربی بعد شد سرمربی تو ک فوتبال نمیبینی غلط میکنی کارشناسی میکنی و فقط نق میزنی و میری رو اعصاب همه بد تو خوبی
پاسخ ها
آبی آسمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
اخه پیرمرد مجبوری بیای حرف بزنی اینا کلاً با واقعیت مشکل دارن در هر دو مورد حرفات درست بود ولی شما که یه عمر فوتبال بازی کردی بایستی پرسپولیسیها رو خوب بشناسی پرسپولیسیها معتقدند اسمال قوزی (اسماعیل هلالی)از مسی و کریس رونالدو بالاترو بهتره آیا با چنین موجوداتی میتوان از حقایق صحبت کرد .......البته کاشیما یادت نره
Latvia
10:54 - 1398/08/06
آقای روشن شما که همیشه از زمین و زمان گله دارید آیا واقعا کارشناس فوتبال هستید نخی. شما گاوچران هم نیستید کدام مربی میتواند درسه سال یک تیم را آنهم د ایران قهرمان کند
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1398/08/06
روشن فقط مخالفه
پاسخ ها
ابراهیم
United Arab Emirates
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
لنگ قهرمان کرد اما چطور ی با کمک وزیر تاج فتاحی فغانی دیدیم تو لیگ عربستان چطور نتیجه گرفت
France
11:38 - 1398/08/06
این روشن خودش هم باخودش تکلیفش مشخص نیس.بابا مخت فسیل شده حرف مفت زیاد میزنی
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1398/08/06
مرتیکه ساکت باش بشین تو خونه ات مگه کسی هس برانکو رو نفهمه اون استاد و سرورته
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1398/08/06
یه جوری درست و غلط را باهم قاطی کرده که آدم نمیدونه چی بگه
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1398/08/06
استقلالیا چی میکشن از دست این
United Arab Emirates
12:42 - 1398/08/06
اخه همینجوری نظر میدی که همیشه ته خونه ای بدبخت بروگم شو فضولی موقوف
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1398/08/06
کلا تو زندگیت یه حرف امیدوارانه و مثبت زدی؟همش مثه پیرزن غر میزنی
United Arab Emirates
13:33 - 1398/08/06
متاسفم برای کسانی که معلومه مصاحبه راتا آخرنخوندند واظهار نظر می‌کنند چرا همه ی فوتبال را در آبی و قرمز باتعصب کورکورانه خلاصه میکنید عین حقیقت است امثال برانکو وشفر چه چیزی به فوتبال ایران اضافه کردند نه اینکه حاصل نتایج مقطعی اینها شده تیم ملی که به بحرین میبازه راست میگه روشن برانکو بیشتر با روحیات ضعیف ما آشناست نه تاکتیک های مربیگری
پاسخ ها
پرسپولیس قلبم
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۷
,أخه براى خودت وطویله خونه خسروانی كبيه متاسف باش .توبکی دیگه ببندش
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1398/08/06
روشن لطفا خاموش باش و در کار دیگران دخالت و فضولی نکن . اصلا به تو ربطی نداره که در مورد سرورتون پرسپولیس حرف بزنی
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1398/08/06
آقای فضول باشی به تو چه که در هر کاری دخالت میکنی . تو که مربی نبوده و نیستی پس در باره مربیان حرفی نزن و حرف اصلی اینکه خفه شو و لال بمیر
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1398/08/06
کاربر بنام آسمان آبی با این شعور و طرز فکرت باید اسم کاربریت را بذاری سنگ توالت سفید مایل به آبی
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1398/08/06
کلا کیسه کشا از مربی وپیسکسوت و هوادار همه اسکولای به تمام معنا هستند
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1398/08/06
نه تو مربی هستی تو تیم مورد علاقت برات تره خورد نمیکنن
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1398/08/06
آقای به ظاهرروشن ،،خاموش
وقتی اسم پرفسورمیگری بعدش بروخودتوبشور چونکه وقتی اسمش میادهمه کیسه کشاخودشونوخراب میکنه بدبختاهنوزباخاطرات زندگی میکنه
United Arab Emirates
16:46 - 1398/08/06
دیوانه از قفس پرید به نظر من کسی که منکر توانای های برانکو بزرگ در مربی گری میشود یک دیوانه بیش نیست
Iran, Islamic Republic of
19:53 - 1398/08/06
برانکو غیر از اینکه مربی نبود ادم هم نبود اون دلال بی صفت باعث شد کیروش بره چون کیروش ازش بالاتر بود و چشم دیدن ادم با سواد تر از خودشو نداشت و باعث شد تیم ملی نابود بشه
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1398/08/06
آقای روشن حتی با تیم خودش که استقلال هست هم مخالفه چه برسه به تیمهای با هویتی مثل پرسپولیس
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1398/08/07
آقای روشن .علیرغم اینکه تیم مقابل هستی اما قابل احترام هستید ولی حد شما این نیست که در مورد جانبازان خلط مبحث کنی .لطفا در اینگونه موارد مواظب گفتارتان باشید.با احترام
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر