واکنش جالب سرمربی بایرن به مقایسه با لیورپول
۹۲۳۰۷۶
۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۸
۵۲۰۹ 
نیکو کوواچ، سرمربی بایرن مونیخ در مورد مقایسه تیمش با لیورپول از تعبیر جالبی بهره برد.

ورزش سه: بایرن مونیخ فردا شب و در رقابت های جام حذفی آلمان باید به مصاف بوخوم برود. نیکو کوواچ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار در مورد شرایط بازیکنان خود صحبت کرده و تلویحا اعتراف کرد مانند یورگن کلوپ ابزار خوبی در اختیار ندارد.

نیکو کوواچ گفت: "دیدارهای پوکال همیشه خطرناک است. فصل گذشته ما همه بازی های خود را تنها با اختلاف یک گل تا فینال پیروز شدیم و فردا نیز کار دشواری خواهیم داشت و باید با سرعت حریف خودمان را وفق دهیم.

لئون گورتزکا به مدت هفت هفته قادر به بازی کردن نبود و ما باید سعی کنیم او را قدم به قدم بازگردانیم. گورتزکا دقایقی مقابل آگوسبورگ و یونیون برلین به میدان رفت و می تواند فردا مقابل باشگاه قبلی خود بازی کند.

واکنش جالب سرمربی بایرن به مقایسه با لیورپول

فیلیپ کوتینیو با تمام توان تلاش کرده و در امور دفاعی نیز شرکت می کند. شاید برخی از هواداران این مسائل را نبینند، اما من کاملا از وی راضی هستم. شاید کوتینیو در تمام دیدارهای برزیل به طور کامل بازی کند، او آخرین بار بیش از 80 دقیقه به میدان رفت. استرس مسافرت و بازی بسیار زیاد است. ما سعی خواهیم کرد در مورد این موضوع با تیته، سرمربی برزیل صحبت کنیم.

سبک بازی لیورپول؟ برای اجرای آن سبک از پرس شما باید ابزارش را نیز داشته باشید. شما نمی توانید با سرعت 200 کیلومتر در یک اتوبان با محدودیت سرعت 100 کیلومتر رانندگی کنید. یورگن کلوپ نیز 4 سال است سرمربی لیورپول است و بحث ما اینجا ثبات است.

ویژگی های رهبری مانوئل نویر؟ او انسان بزرگی است و شخصیتی قدرتمند دارد. نویر کاپیتان ما است، در این مرحله او باید چنین نقشی را ایفا کند و من هم از او همین انتظار را دارم."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج