دولت سوریه از کرد‌ها خواست به ارتش بپیوندند
۹۲۳۶۵۲
۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷
۱۳۴۹۲ 
وزارت دفاع سوریه امروز (چهارشنبه) از نیروهای دموکراتیک سوریه خواست برای مقابله با تخاصم ترکیه به ارتش سوریه ملحق شوند.

خبرگزاری ایسنا: وزارت دفاع سوریه امروز (چهارشنبه) از نیروهای دموکراتیک سوریه خواست برای مقابله با تخاصم ترکیه به ارتش سوریه ملحق شوند.

به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، وزارت دفاع سوریه در بیانیه‌ای اعلام کرد، فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح بعد از بسط تسلط خود بر مناطقی گسترده از "کانتون الجزیره" از عناصر گروه‌های موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه خواست وارد یگان‌های ارتش شوند و به مقابله با تجاوز ترکیه به خاک سوریه بپردازند.

وزارت دفاع سوریه افزود، فرماندهی ارتش و نیروهای مسلح آماده استقبال از عناصر و یگان‌های راغب از بین این گروه‌ها به ارتش و حل و فصل وضعیت متخلفان خدمت وظیفه و مظنونان امنیتی است.

این وزارتخانه افزود: ما با یک دشمن روبه‌رو هستیم و باید سوری‌های متحد از اعراب و کردها برای بازپس‌گیری خاک کشور تلاش کنند.

در این راستا وزارت کشور سوریه تاکید کرد: آماده استقبال از تمام کسانی هستیم که تمایل دارند به یگان‌های نیروهای امنیت داخلی تحت عنوان آسایش ملحق شوند.

وزارت کشور سوریه نسبت به ارائه تمام خدمات مربوط به امور مدنی به ساکنان کانتون الجزیره ابراز آمادگی کرد تا شرایط زندگی برای آنها راحت‌تر شود.

این دعوت در حالی مطرح شده که دولت سوریه و نیروهای دموکراتیک سوریه با میانجی‌گری روسیه درباره حل و فصل اوضاع در شمال شرق این کشور وارد مذاکره شده‌اند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1398/08/08
اگرکردها دل از آمریکائیها کنده واگرقبول دارند وخودرامتعلق به سرزمین سوریه میدانند باید با ارتش سوریه دست به دست هم بدهندواتحاد سوریه یعنی پاک کردن اجانب غیرسوری آمریکا بقایای داعش وترکیه مقابله کنند واز وعدههای توخالی امریکا دل نبندند و بقایای دشمن کشورسوریه رابه ذباله دان تاریخ بفرستند مگرنه این است که آمریکاالانا میگویدمافقط نفت سوریهارامیخواهیم هرکه ازسوریها از هرگروهی که میخواهندباشند اگربامابجنگندآنهارامکشیم ودست از نفت سوریهابرنمیداریم پس هر وطن پرستی بایدبرای سرزمینش وآیندگانش بجنگد چه عرب سوری وچه کوردویاسایراقشارسوری باشند فقط بامتحدشدن ارتش سوریهااین کارمیصراست.
Denmark
22:20 - 1398/08/08
اینطور نمیشە خو یازدە هزار شهید دادن باید دیگە کوردستان دست خودشان باشە نە عرب
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج