دنیزلی: یقین داشته باشید به هدف‌مان خواهیم رسید
۹۲۸۵۲۴
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
۱۵۰۹ 
مصطفی دنیزلی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور تأکید کرد مدت زمانی طولانی در این تیم حضور خواهد داشت.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت باشگاه تراکتور، ز در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیمش در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ما در سه بازی، به ویژه در یکی از بازی‌ها، خوب کار نکردیم. البته در دو بازی شرایط بازگشت را داشتیم که موفق نشدیم.

وی ادامه داد: ما یک سوم بازی‌های لیگ برتر را پشت سر گذاشتیم، اکنون فقط بازی‌های ما نه، بلکه بازی تیم‌های بالای جدول هم برای ما مهم است. هدف‌مان روز اول هر چه بود، امروز همان هست و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم. این نتایج امکان دارد در سراسر دنیا برای تمامی تیم‌ها رخ دهد. ما از 10 بازی، شش بازی در خارج از خانه و چهار بازی داخل خانه بازی کردیم و اگر این چنین به موضوع نگاه کنیم، عملکردمان بد نیست. اگر ابتدای لیگ شکست خورده و سپس پیروز می‌شدیم همه الان خوشحال بودند.

سرمربی تیم تراکتور تاکید کرد: هواداران خیال‌شان راحت باشد. من به آنان و تیمم اعتماد دارم. با زنوزی و صادقیان در مورد تمام مسائل تیم صحبت کرده و برای موفقیت‌مان تلاش می‌کنیم. پس از آخرین بازی هم به هواداران گفته بودم که یقین داشته باشید که ما به هدف می رسیم. فصل گذشته تیم باشاک شهیر تا پنج هفته آخر هشت امتیاز از رقبا جلو بود ولی آخر سر، به هدف نرسید.

دنیزلی ادامه داد: احسان حاج‌صفی را برای بازی با شهر خودرو در اختیار نداریم. با این حال تمرینات‌مان را ادامه می‌دهیم و هواداران مطمئن باشند که آنان را سربلند و رو سفید خواهیم کرد.

وی درباره امکان استفاده از دستیار ایرانی گفت: از نظر فکری مشکلی با دستیار ایرانی ندارم. ابتدای فصل به دنبال استفاده از دستیار ایرانی بودیم که نشد. البته آنالیز را خودمان به همراه یک همکار ایرانی انجام می‌دهیم و تمام بازی‌ها را خودم تماشا می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور درباره حمایت قاطع مالک باشگاه تراکتور از او، بیان کرد: من برای کار کردن طولانی به اینجا آمدم و بنده در دوره طولانی در تراکتور حضور خواهم داشت. قبل از قهرمان کردن تراکتور، جایگاهم در تیم عوض نمی‌شود.

دنیزلی در مورد حمایت هواداران از او، اظهار کرد: من از هواداران تشکر کرده و سعی خواهیم کرد پرشورها را به جایگاهی که لایق هستند، برسانیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج